Seizoens ranglijst

Bekijk de ranglijst voor het huidige seizoen hieronder. Voor deze ranking gelden alle rondes gespeeld in één seizoen (=1 maand). Je kan het seizoen wijzigen via de selectie.

#SpelerLP Avg LP#RondesPuntenODAODDODDorpen
Definitely Not High.53335.5315163.743653.208508.0531.161.26139
Last king31922.7914347.206485.750679.5331.165.28350
Panthéon18526.43798.495135.904742.968878.87213
4Shoot2Kill18320.33953.13891.203314.002405.20516
5Athelstan18245.5472.146186.299160.453346.75219
6Team Snuifie17424.867184.431542.403573.3801.115.78336
7driesbiljart17128.5644.672272.161112.715384.87612
8Da Shmeet15321.86755.941194.650127.887322.53713
9Swaggerboyy15175.52123.547329.001116.005445.00620
10convex32214813.451170.2644.8284.7309.55815
11speedspeedsniperepeat14135.254203.057350.3161.587.2271.937.54326
12Designated Survivor13834.5443.668226.503126.702353.20510
13Caesar Meulianus12513.89914.16170.767381.266452.0339
14snaps12412.410139.74957.513110.358167.87123
15VOATIE12013.339171.72747.9131.069.9751.117.88829
16boejari1199.921221.63935.46552.27387.73811
17Arrow1179.7512229.612157.079367.069524.14832
18joke211311.31043.82136.07337.19873.27111
19WhyIsTheRumAlwaysGone1129.331225.35753.466706.956760.42211
20Finis Amarum.10552.52175.103464.034186.829650.86319
21Jabba the 2nd914.791923.46713.13318.86231.99517
22FearCrads9022.5424.67976.135171.670247.8057
23kees1234569012.86716.47204294297
24Your Nightmare8817.6545.4278.25293.967102.2198
25Korjakskaja Sopka8686166.666356.189226.480582.66913
26gandalffa8617.2536.820125.60871.962197.57012
27YouCanDo86861542.6124.959.2011.718.3996.677.60053
28Thecedrictje94859.44960.08135.594255.723291.31715
29blueberry8528.333102.69988.50215.762104.26415
30Brazil King8181128.27876.01181.161157.1726
31Lord ...7926.3337.57776.52618.85595.3814
32Emilia Clarke78781101.086487.036127.624614.66015
33arthur47117725.673145.71542.258397.184439.44219
34wichie7719.25422.794162.578389.914552.4926
35.Little Recuse73731371.485359.81734.944394.76132
36Crazyjoshh19977224315.6566.26106.2617
37Wotan Grimmzahn7135.527.31193.41159.914153.3251
38JohnDorian.7010768.985148.627828.516977.14313
39BernedBotje20107014511.20932.8379.68242.5195
40Binder6911.56257.4091.812.417380.2102.192.62729
41sjonsjon6817410.4105.91572.36278.2778
42Joliienn668.2589.81602.0422.0426
43.Kulta Lakko6666178.929152.00994.718246.72714
44smurfsoldaat657.22928.24452.763176.151228.91411
45aso0466412.8511.1593.70047.70051.4005
46Poebear639727.8565.94829.50335.4517
471209196231269.283112.830152.001264.83114
48arne vdv599.8365.68008868867
49Kapitrein5919.67316.95945.082166.488211.5705
50speervechter135858120.61141.868101.456143.3244
51MarceloNani5728.529.672149.41615.192164.6082
52Mona Lisa574.7512109.463318.105605.475923.58022
53.AnaKinSkyWalKer5418314.65455.739133.314189.0536
54polo88546.75813.67508.9958.9957
55Omedann5427213.36519.1431.74520.8885
56El Cid 300153531410.1823.222.828137.6093.360.43743
57Mwmike5310.658.6821.62801.6286
58Hunterz5313.25410.017123.42888.523211.9513
59jmhero975310.6529.7538.25653.61461.8707
60Sagittarius.5151184.554214.8430214.84314
61Mijkol518.5611.6227.12126.54033.6616
62Mezo5010581.05914.9623.10518.06712
63Wednesday481635.0814054.54154.5812
64kwiedoes464611.9140001
65gartjanus4522.525.13810.8852.82913.7144
66Furioz4515315.79967706773
67cerveza441145.97433.84346.45980.3023
68OwhPUS4343158.634130.20754.734184.9419
69El Profesor4242163.937240.9690240.96912
70cogito ergo sum424216.05181.1538.43489.5871
71.ChewBacca4113.67337.16622.6372.38425.0219
72clubarts4013.33338.0070007
73DieGutenAltenZeiten391333.6673373.0793.4163
74simon399.7544.1252.9444163.3603
75redenaxela391334.627027.39427.3942
76adfd386.33637.76258.696137.136195.8328
77nerdwieper36941.39010.344119.599129.9433
78Zyvoxid363611.931010.38610.3861
79eitje363611.86304.4154.4151
80vinneh3511.6732.8814271.6322.0594
81mikeynick355.8367.5860006
82henrihenri358.75411.2732.16802.1683
83Weedolf346.8510.36519.431102.417121.8483
84kamikakushi336.657.76310.48920.17730.6663
85jordi001133210.6733.52514.867014.8674
86wuppie321626.054014.34114.3413
87rico.0183303.75878.77132.613221.253253.86616
88sixpoh1998295.859.6050006
892Hasis299.67329.84864.88148.363113.2446
90DGDaymi281423.8222.73102.7313
91MK7R390282811.8080001
92alles of niets289.3332.07503.9823.9823
93The Smiling Optimist282812.7630001
94Lost Soldiers289.3332.3589.84513.77723.6222
95jojoshot272715.7577.36953.08260.4513
96fish1963272712.41244.33638.91583.2511
97rubertje262612.0215.5421645.7061
98gebnaa261323.9610002
99jeflol266.543.31411.1291.26512.3944
100madeslyer126261136.13792.539267.737360.27616
101Spelersnaam252513.4820002
102itzniive2512.5225.6520200.019200.0193
103Sluwe Silmad252511.03425.5241.51627.0401
104piwi241223.93402.4502.4502
105Dick Paalhaar241222.41919.8071.77421.5812
106l2eplay242414.3449.3241.86811.1921
107Black King I2323131.85634.69445.55780.2515
108Den Baaam232312.99102.0222.0222
109kevinpie21232311.202632.6372.7001
110Bjornpluijm235.7545.5235.23719.59324.8303
111andr232311.0868.4702.23110.7011
112Pandora232317.29128.811028.8112
113CrazY Duo221126.70433.81215.78449.5964
114magnificent222217.07337.71318.46056.1731
115Mithrellas222212.97943910.77611.2151
116Floww222211.1602901.9402.2301
117Acrauzad212111.27702.2372.2371
118gaurnere2110.522.5146.77306.7732
119Naamonbekend2110.5245.31860.204060.2047
120knight-andre202012.6390001
121Bw1313206.6735.53710.78537.31848.1034
122LonelyWolf2010262.1850007
123rickckck321205443.99899.900305.171405.0717
124LaCasaPapel193.854.82155.23210.13965.3713
125Ikbeneengangsterx3x199.521.8159.2523.75813.0102
126caracola194.7541.61843.10325.38368.4861
127Pythagoras199.526.3546.81124.71931.5302
128nickdog1818141.72215.8201.180.1341.195.9544
129MVVB181812.9940001
130king1993181815.0222.0681.6343.7021
131.RawR18922.18474.394253.095327.4892
132Koningin FastRenzo171.211421.44500016
133Canus171.551125.921011.55711.55711
134Rone175.6733.91740.679040.6793
135Nooke161612.4430002
136Psychedelic168210.9981.87601.8762
137gfxsub2024161612.5683.1355.0708.2051
138Tychob162.67611.3150007
139BUBBLEGUM.157.5222.7283.18145.66848.8493
140Heer spock1515167901.5071.5071
141M.D.Luffy151516.4040001
142stefkedeman007153.75419.34101411415
143De Grote Smurf15532.2910003
144schoonebeek14721.8614.4341004.5342
145litle birdy141411.0988079441.7512
146-=Airis=-142.853.0600445
147yahya01147264301.3771.3771
148h4ndsup1414176002362361
149jimpy1982144.6738.2930002
150jannovg144.6732.8270003
151tjebberwalky141412.2660001
152Vatra Moldovitei131311.53402.8922.8922
1531234f131316340001
154Mjellen93131311.9260001
155joordii131311.6440001
156scki136.522.1140001
157sander131313132.654.70134.15351.67385.8263
158bjorn131311.4540001
159jeremy12625970002
160GhostWoble121211.9690001
161Jarnator121211.7404.04514.51618.5611
162Avoriaz121217250001
163scar-face11212153.3600006
164paulinho121212.1060001
165thegangsterboy113.67355414.50515.07829.5832
166tacodogtacodog111111.30026202621
167noukie2111111.91634103411
168Lucetones111119140001
169berke000111113.0070001
170wks4ntos111112662426.94427.5681
171gaycop113.6737.3502993.9714.2703
172drummerboy111111.0652.5432.5765.1191
173DylanxAmber101011.4000002
174anonymous forever1010100183.854183.8540
175Gele Kanarie101011.3121.33101.3311
176lord deivids10523.51241.96091.277133.2372
177JS040101013540001
178Moederkoek99101.4377.948095.80395.8035
179bartlemy101011.04904.4974.4971
180Aldhelm9911.34602.3962.3961
181jonasje309911.1200001
182jdegruijter9332.1660003
183FreekSpark99134239503951
184BakkerSjarel9911440001
185Hyro8817500001
186iiLaaZ4R82.6735430003
187speedygongalez.8816530001
188bertaapje8422.9740002
189Godlike8816.2750001
190MustuF8422.0341.21501.2153
191Rvl200077110.0190001
192Steenoven77115702452451
193GaMofe77165347.26029.62276.8821
194castelvania77123.98257.287057.2873
195koen17171272.33310.60442104214
196GoToSleep7718960001
197kerse73.5227.36720.003020.0034
198Trifobia72.3337.5150003
199meneer brol661014.5123.34917.8610
200doekie6612630001
201theJinn6326103613967571
202Speedking J.6611.2020001
203daanlangg26161.24425202526
204kurry0160.6798.96601.1091.1097
205Barga661104013131
206Saritha6612.10619.77458.88378.6571
207wouter1276322.9810002
208robin-sld5510026.58026.5800
209Los Dragon551750881
210sebastiaan0785516990001
211Lady Shanna5517380001
212xxxpacjentt5512.1060001
213redrocked52.528120002
214Ottmar42052.523.1360002
215Sacerdote441700001
216Leesonga441030.96230.88761.8490
217muratpank6130.564.2530006
218TributeMathijs31.521.04128.03910.82438.8631
219.Izanmetnootjes331530001
220heidivl331021.316021.3160
221Bobelinho221024.15555.56579.7200
222LordKorvex2123.26002.5542.5541
223rafaclott2212.10625.24719.17544.4221
224madoes20.67311011.08288211.9641
225Melzar The Mad1114.20401.2251.2251
226LonelyApexx10.524177722.1302.9021
227galaxy200110.3332.2950003
228Tactisch Barfje1112.80704804801
229titan12331210.522.211018.42818.4281
230Iwillkillyourr11101.28101.2810
231overdetop10.521.3797911.42411.5032
232Lord Samson10.5265328.81623.59052.4061
233kiki19861110078.23078.2300
234Emperror Penguin.111037.864037.8640
235Ome Brendo111263.0359083.9431
236peterhallo210.5203184.3164.6340
237Thief4200011710002
238jujujul00100000
239froggi0011000001
240Leonard13040012740001
241EEVVEERTTOONN00100000
242AmberxDylan0011.2920002
243henkie0017080001
244Geolomus0012.4090001
245Kaaskop001780001
246War Lord00100000
247SergiR0023.1590002
248Gast0038350013850001
249chefke0400016530001
250lidi19000016530001
251hazpesinde0022.7590002
252tacodoog0012.1060001
253Beast x30016770001
254Schweizer0011.3060002
255Wole120011650001
256hardi900271403.0003.0001
257Juulrtz0011670002
258Jens0380011870001
259brianv42000100000
260HyperMystic0017310001
261eleonora van aquitanie0012.3900001
262wanna be friends?0012320002
263brookesia00105.63605.6360
264Betty Gilpin0022680003
265Azure dragon00200000
266Vahnecke0016960001
267Capricornus10011710001
268trolol 240011560002
269Moiacano0016530001
270TCoolDown0022.7590002
271jappy is on001004.7474.7470
272crni andeo0011.3060002
273Los Mikos0011020001
274marcel@0015.7170001
275easysnowman00102.0347.5859.6190
276bmleentje0016.9290001
277koen kwakman0016630001
278SimonV10011.0900001
279sandor550019.7410178.245178.2451
280Are You Serious?0016530001
281MiWo1994001820001
282minogmaenerg0026370001
283Bayern-chris00100000
284SKB.0011.29614.886014.8861
285baksel13070012.3640001
286barrysaurus00164806.1206.1201
287Mc donalds0016580001
288fc oostwijk0011.7030001
289Oud maar Vertrouwd0011730001
290Diettmmarr0012.718034.27734.2771
291Ik ben ni Swakke0012880001
292Lord herbert19980016530001
293kaki19680017.4770001
294Recliner00100000
295Jarno03210019510001
296Lost Castle0011.3060002
297toxicaly001190017172
298*Sp33D-FreaK*0016.8060001
299Accalia Wolvin0011.3060002
300Gekke Ridder G00100000
301FarAway0022.7670002
302Nifffow00100000
303Pablo0011.8330001
304Adams Hahn0012.0270001
305G Jutsu Beats001870001
306little.L0016120001
307bigcitymt00100000
308viiper001780001
309GarstigerGremlin001840001
310Jasperxb001490001
311caslenie0028.2040002
312Heidbuurt0011240001
313andre2727001260001
314jaspervt940017.4040001
315wiggle1111110017.0400001
316relaxedt0017.6760001
317Machrome0027420002
318kij50012.0220001
319Colombian Hulk0012610001
320Coiper0016530001
321son.goten001780001
322rickrush0053.5250005