Seizoens ranglijst

Bekijk de ranglijst voor het huidige seizoen hieronder. Voor deze ranking gelden alle rondes gespeeld in één seizoen (=1 maand). Je kan het seizoen wijzigen via de selectie.

#SpelerLP Avg LP#RondesPuntenODAODDODDorpen
Shisui Uchiha42535.42121.014.9672.133.491348.5242.518.883126
sneep38022.3517279.051772.471320.9721.133.72443
sosabowski342389312.8081.630.551557.0772.215.87745
4Boris Brejcha3241818216.014620.086334.305958.18141
5Dr.Koekkoek31431.410389.729799.7441.204.9601.988.85353
6thedude30930.910978.3441.931.1965.658.4707.582.341112
7rayret301437415.1372.733.1824.349.4937.088.57954
8Dictum Universum.2902910201.325458.386157.413743.96839
9Nobelus Barbarus280358413.0031.131.054431.9661.566.86452
10Snelle Smurf26844.676978.1272.597.7351.229.2003.839.872110
11Are You Serious?26429.33986.214217.675111.340327.86921
12Plutus25436.297101.224315.477189.615491.75518
13snaps216924162.49384.278250.048306.16832
14Yellow Elephant.20818.9111189.497424.0841.834.0782.357.29329
15.TheWall20541535.061333.517107.583441.1007
16hellboyy20310.6819237.810490.151394.999791.04647
17mentlegen18326.14786.802258.252686.693996.41013
18sammymoos17510.941680.24222.16351.14551.14529
19iL Leone Indomabile16053.3332.976.35012.681.5989.819.21022.500.808290
20NL83PH15910.61598.35512.871226.347224.70323
21Johnsi15510.331582.0280517.857463.69716
22rembro14912.4212122.623318.061245.306553.43124
23julianB514413.0911140.167212.170372.176626.78030
24visdorp1426.4522250.098140.135113.532243.89448
25kerstmis1914010.7713196.520770.2741.039.9591.832.29927
26boejari12816888.424139.074204.544343.61816
27jeszon12725.4562.00728.2065.22934.66620
28Grote Vriendelijke Reus12410.3312171.516252.147205.653457.80028
29Lelima12313.679180.867106.573255.182361.75523
30VOATIE1197.441659.83878.73052.35072.09119
31El Profesor11623.25112.588463.30445.714514.89722
32robert19790711410.361167.68814.4721.957.5002.542.24915
33@koud1087.711482.913654.7211.469.3742.124.64424
34Pinochento10617.67682.229437.1441.073.3031.514.26517
35King of Ardahan1065.581938.44549.985107.420145.35119
36xriver681067.571424.85000014
37-DJ Khaled-10311.44975.80394.460252.413246.04721
38Aivy9716.17667.825295.24143.934295.26215
39SpeedyGonzales9215.33683.401256.772300.316561.16114
40Erreke916.51492.34249.169102.312110.31427
41-Nicosta*90185154.083425.08176.132501.21341
42großer mann8944.5251.679111.36182.643205.27312
43kalodolo8811812.804154.514251.715431.4076
44Ra1zon8717.4523.53636.00298.237144.5076
45itzniive869.569361.40540.7473.87251.63842
46schwenkhart8643250.449118.52741.932171.20310
47Nicosta8528.3336.335.47821.137.4353.898.47925.035.914531
48dennis107018510.63836.24824.055223.583241.74111
49insolis8510.63830.3850115.336100.1249
50rboy112857.731120.5706.45275.23078.20112
51robin7318310.38826.17327.94073.75376.34910
52luna diva8211.71722.93120618.93619.1428
53daankroft818.11021.26000010
54Lekkerding78136229.71040.564912.3911.136.52828
55kostasaek21767.610204.862543.010670.0021.220.84228
56FrequentFlyer7638243.972182.6572.381197.50712
57Remzone749.25820.04721.1431.56425.2248
58M.Rage72243133.543164.096324.508492.30415
59rivendal7123.67329.93344.73713.88778.17813
60Malatya7023.33315.12967.158176.262243.4203
61lerraa0536616.5413.72223.483103.834127.3175
62NepProfiel6315.754209.319581.6681.000.2101.581.87827
63Frits Fristi6315.75418.78627.81524.16749.3576
64lo.tjordy6312.659.341058.95506
65ChainOfColours.6120.33319.4644.926114.049140.4137
66jumboo604.6213256.672269.88218.91517.71337
67robinh965914.75464.342413.254142.688596.43610
68Kleinezicke0925819.33327.641135.1605.607135.2608
69*Sp33D-FreaK*579.56836.1174.324.36620.6304.423.16085
70roldev5731966.4761.8531.9333.78623
71Koning Tiezel577.1388.27021.129244.697267.3287
72Bijker579.567.84213.0642.77011.3224
73Neliwak5628229.55040.62314.99342.1106
74spiegelei5611.258.64816030.77931.1836
75Bumblebee.5527.5233.43119.10733.96153.0689
76Kenji10545.410174.56869.2709.13358.22224
77Team Maligator549688.940156.853216.258377.79116
78Draco Warrior5326.5282.55900016
79jonko jonko jonko5313.2544.90224.05027.06849.1143
80Pr7de5313.2542.8768.51472.85294.6673
81kaytjuh85210.4578.065201.713298.839500.55212
82smoshamkaas5226216.22526.203026.6844
83Kulta Lakko5252113.40051.0498.08359.1323
84b.vdbosch527.43712.06324.720124.663157.4189
85Declias5217.3337.3439.3673899.7563
86Heerpeer5151135.18639.4071.55355.14111
87Colour507.14732.01310.640012.0517
88.Izanmetnootjes503.131627.739105.954122.105141.56315
89*FlyingWolf*499.8544.5135.934112.11699.28610
90SukkelVoorDeLiefde4924.5218.4008.10118.98327.0845
91Catkiller489.6510.7906.93610.31217.9006
92graksmmxt14723.52154.4950529.912018
93hallo11475.22935.805012.17612.36812
94ledge1234473.621324.79048.820108.206157.02613
95scar-face1473.361414.544041.72158.71612
96rendierpoot123465.11929.4852.61212.2376.95412
97joe46761464.61017.62351.5123.01144.34110
98wimploeg465.75810.71709.6506.0838
99aleeex464615.5613.78319.43523.2182
100kingchiel4515331.72639.4928.62848.1208
101ronald104343131.86024.22937.13161.3607
102QuatroBand4310.75429.7060144.389146.4098
103Pieter Post4321.5210.92319.2651.37120.6362
104Mien Merk42421403.669892.013227.6041.119.61741
105Koning Oesters426715.4560007
106lookout1421437.6882.9861.7824.7683
107Know When to Fold Em4113.67336.13122.46219.73542.1975
108TeamRo415.1386.32999.54727.710125.8177
109Adriaan28094120.525.38318.34521.28739.6322
110flexolexo4120.524.634015.0669.1672
111uncompetent.4120.524.265201.14799.060300.2152
112BashBro3001408511.55615.643005
113shart408511.0090006
114Duplo402025.71528.651029.2643
115lord-joey402024.90922.70813.96636.6742
116lord deivids393914.9026.72740.89852.7861
117dopje.ghb386.3368.1358.88410.07118.9555
118Marzellus379.2546.0058.42120.11658.2813
119ramonster3718.522.1956813.14713.7012
120HealTHCare3612353.25476.73896.913164.5408
121AsjBrazin36663.14754.463109.511143.6651
122poeikes3511.67349.46237.15939.680123.13211
123Koningin FastRenzo351.462435.81013.3950026
124mio molo3535116.020010.32105
125Yarasa033511.6736.304011.94911.9494
126Chs.blueeyes355.8366.19102.85706
127king-arthur353519960001
128ZoVeelZonedes3434155.01771.60953.511162.89413
129AlphaWolf3411.33364336.61327.64264.2551
130PapiChulo3316.5210.9801.82360.71162.5343
131coldmounten325.3367.74324.92258.70484.4344
132tomadrje3210.6736.4670003
133gameforLive32844.3290259.576270.1803
134SweetSpeeder3210.6732.99717.3675.35821.8452
135keveih314.437351.51401.447.5931.715.21450
136yleb316.2526.938097.315101.5095
137DaLord3115.5223.6390004
138Affex203115.5212.92913.76916.54830.3174
139samyn leroy3010333.55252.627081.6107
140Jorrits1994307.548.40804.0804.0804
141thorvd11301034.92431.04481.535112.5792
142fads303011.3798.2021.4539.6551
143Furikamero297.25472.790364.6711.862.7072.227.37810
144PortugalMan281426.8813.973004
145luijsje282815.15825.198025.7481
146shotz19952727144.786171.02850.144503.7168
147thescorpion2727134.88130.7628.67239.4348
148narcos12272.251232.2915503.8174.36713
149GreeckMan276.7545.59675.659170.11963.9943
150knorrehunter272713.98333.8238.78642.6092
151whitestars2713.523.3910002
152Sander Wonuby2713.522.5005.81720.32226.1391
153Toxic Alien26132111.91900013
154Urbi et Orbi265.2511.10121.117007
155jlmr9264.3367.23016.1921.17705
156jimmulderr96262.36116.75908.8598.8599
157joerippp261324.33035.2782.6296.9442
158Randwijker262611.5348.89008.8981
159Exosomis255531.1910007
160Dices.254.17615.38904.3204.3205
161NoobKing2512.528.6560004
162harunxown258.3335.9260005
163Smetje123254.1765.22643.04711.48903
164Iwillkillyourr24122159.67634.185368.741373.04316
165woutervanassen2438101.04852.27755.433108.01117
166berryboy222424123.08893.85636.400130.2563
167illegalalien244.8519.08304.96607
168naztec234.65151.863184.3320270.29720
169GTMHD2323125.91324.2727.15231.4246
170SavingPVTHenk237.6738.61123.145036.3023
171yarrstar2311.528.4370003
172Cuantes232314.1231.4333.4204.8531
173rofffffellll232311.33303.7143.7141
174Gqdotexe2211234.44277.825090.5507
175sexness above slills221127.23946.3572.59550.9882
176joy312224.455.8095.65027.93833.6323
177Blomkwist227.3334.53840003
178robinvg224.453.3824.4492.1624.8053
179Epiccece213718.1100109.142115.0678
180UnKnoW?*212115.68321.547025.1382
181chikomaster2110.523.91114.88727.83542.7222
182cocomon20102147.866130.5980019
183bennieland2020120.0380002
184zdrempling2010213.34911.10312611.2294
185maonbu2020110.3536.3838.57703
186mister-opa202017.8830002
187thorny202015.8030002
188Netsrak201024.8111.290002
189dana si atat201024.012847002
190xxxpacjentt202013.922046.19046.1901
191Vervisch202013.2634.009001
192Lemongirl20542.8391.959004
193apollo202011.981012.56201
194Keetje202011.9370001
195Rico-070199.5234.3170004
196jansa40199.5227.45533.4651.05534.5206
197Radio Aktiv196.33320.41760.804061.4095
198jdegruijter194.7546.3030004
199luisbr191913.60817.722017.7281
200CamelAngel191913.481670001
201Benni RS6199.522.45013.4233.67111.5631
202gates191911.93110.139012.3331
203fhgh196.3331.81028.90517.00145.9061
204WhetHer tHaT mE ??191911.20911.319011.9101
205.Lintouchable199.528781984576552
206Joker92184.54133.057117.2150138.90915
207Abuser1818168.998649.520228.099877.6199
208Bremskii181818.9940001
209indianlady18635.811170004
210cribe181814.525566002
211dd01018633.2630129.425131.3122
212ff wachten18922.3071.8094.7196.5282
213PANIKA DESTROY PUSSY172.138157.600855.61001.236.71525
214FeestDJRobin178.5223.97439.418003
215BobDeBouwer178.5219.69990.77676.601167.3772
216Het monstertje174.25413.01016.7505.267.8985.365.2394
217djamman90175.6737.817038.78328.2963
218NoMercyLouis171712.9614.85905.3641
219beast mode178.522.2427.50607.7562
220Caelestinus.178.52077.45861.803139.2610
221nicoeerbeek162.67667.40802.507010
222wanebeme2168216.9440003
223mispoess164416.27127.75819.33019.3305
224Homicidal Maniac168214.50366.13066.505132.6353
225Pythagoras16289.2465.5749.69215.2668
226Kingbuur161616.23618.4589.11827.5762
227jowintt161615.548035.27340.5592
228Der Stolz der Zukunft161611.66103.8373.8371
229bono221515113.35811.99836812.3662
230baaskuh153510.3410006
231stefania153.7549.9100530.7422604
232TheHiddenGanjaVillage150.71219.475113.724126.457240.18117
233Lorreporre153.7545.1790003
234kjoenieman1415354.168045.45612.3363
235levisermon15353.5542.54018.0073.2414
236Bunyamin199515533.1040003
237bhaxor20151512.7712.158001
238pringles151512.5730001
239Poelie112151512.5569.4391.72011.1591
240BitFlow151511.12101.93401
241PerryBr151511.10604.2994.2991
242monsischmitz1515199210.845011.9551
243kattukk1414140.9410187.432197.0034
244cs1.6147220.871024.51636.6985
245supergoudvis143.5410.80252.38509.0723
246Deathstroke143.548.886015.84224.3783
247Razer2121014725.0050002
248Blackangel2010141413.3020002
249Kimodegrote143.542.9650002
250.Robin Boots144.6731.9849.7433.89011.8931
251Crazy Toffi141411.50516.34238416.7261
252banaon141411.2126.7781.4858.2631
253roysuper1141417370001
254.Awake136.5248.779017.79417.7946
255trippelx136.5212.6130004
256szlaufik134.33310.10565.45867.714133.1723
257KersVers131316.0070002
258Uf2001133.2543.5070005
259maarten1997134.3333.255044.34844.3483
260fu3iosa136.523.0826.88718.84125.7281
261TheoTap131312.24808.3768.3761
262miketrib131311.5370001
263Kroepoek123136.521.1977.8684.6008.3211
264koen kwakman131319274.425001
265TheUltimateFighter136.529170002
266lesley121.71783.502437.377601.9971.039.37414
267activity joker126225.2170004
268Hunduck121.33917.87515.0170010
269Heer JORIS121.7179.748534.427006
270dystarmo120.86148.18009.022012
271Aanval121215.821092.35199.5131
272Nebukadnezar12344.8430004
273slokje er bij12433.5610004
274Snoopeh12623.019037.57937.5791
275rene196712622.77919.615020.1641
276123holland123121212.57904.9985.0981
277thekiller123121211.59811.5856.68118.2661
278tjebberwalky121211.2270001
279LordEvan121219096.8811.4728.3531
280vanwlaurens1997112.2517.7250006
281LikeConnorr115.525.2160002
282hapee115.524.3260002
283Relaxed112.7543.5627.839004
284doking115.523.51332.999037.8261
285LeonVeld111113.3500001
286PartyTime112.253.281091.582106.0153
287Mr.Saxobeat112.7542.388052.36656.8603
288sir-jellie1111111.211410001
289Okwornok111111.06115.99752.14468.1411
290Hoppsing111111.01602.79601
291daanie112.75484313.3314.71018.0413
292stefan1115.5274803.97801
293Boutjhh111117190001
294Papa22111110079.21379.2130
295SmokeMeOut1010170.8500008
296-LoOoOoL-*1011032.98938.441040.19013
297Henra103.33311.1990003
298dimiourgos101.67611.1000005
299batt-410526.7940001
300dockx101016.215038.57301
301stephander710255.2660005
302frankiep1G10254.2750006
303Combino Pastasaus103.3332.5494.15415.10015.1442
304chief00110522.2270002
3051jani110522.10656.911001
306polo master10251.4150004
307amnesia101011.1280001
308ScreamMind4101018240001
309siemsik10101654060501
310pietpiraat3103103.3335780002
311downhill1052590001
312Seals Of Revelation1010100000
313ruki10101054.262000
314Knufke1010100000
315RM V99129.4650003
316DontNeedRL94.528.6850003
317Don Leo94.525.85925.687035.6362
318Foxxy Angel91.854.3950004
319kingmmw94.523.56019.503019.9522
320palopalo49913.4960001
321*ISTILA*91.853.337051.14251.1423
322Bolleke vet9912.1860001
323karairf219911.2621.9507.13622.4621
324010vs0209331.2261.4061.1262.5322
325dutchdevil0109916320001
326Baudi9915610001
327overdetop99156006.30301
328nielon9913630001
329dodeluke jelle praatjes88167.5310009
330glennlol1284216.5260003
331kleinedre8813.4430001
332Gannik82.6733.1120003
333fred12382.6732.3580003
334awgam8421.4563.185002
335Likas881768151.6001.6151
3363LuMiNATi77156.7490008
337petermeijer72.3335.8290004
338jan8671.7545.650012.3674.1543
339julianbraak7714.7320001
340Muzofbli72.3334.0403.158003
341Meronym71.7543.4620004
342liquid73.522.920046002
343Pr0fixxx7712.8630001
344Mickey Mouse7712.52477718.20318.9801
345lSkyHighl73.522.4110002
346DameChimbs7719820001
347zinoboy7718180001
348rivercola697716770001
349velsennoord7715200001
350i.mad771018.10128.38946.4900
351Renault Sport66137.5670004
352Amnesty63210.07972.029465.798537.8272
353Red Sky at Morning6616.8220001
354silverhaze6614.7310001
355Knurzi6612.8350001
356badman6232.7407.66908.3092
357CosCos-6321.6746.6123.70310.3152
358brianpro136611.2302.1474.0156.1621
359Dr. Bier66195707367361
360Aemok6618486854031.0881
361joran216616791.410001
362boonstar6615830001
363lokibey6615110001
364Stijnbunt6612880001
365vincent5455149.1290006
366piep4552.523.02513.0363.0314.3641
367El Salvador5512.71115.147018.1181
368jzaepir5511.8150001
369Jago52.521.457121.4071.4192
370Skydopanda5518610001
371Godie55179203.52301
372JefWall52.52732404002
373Verlaan5512470001
374NoSkillJustHack52.529727.974029.1621
375Honk30044175403.6673.6671
376TizNh441024.37032.99757.3670
377zStatusQuo30.7547.02515.05322.85645.7264
378antiope331669043.16643.1661
379-ALVA-3135023.0358.97510.9722
380Vatra Moldovitei3310018.86319.4700
381rumpilein33105.3005.49710.7970
382Steurkaviaar331035.922150.607186.5290
383Socrates331023.05724.71147.7680
384GrünesMännchen20.4533.6952.4047.1929.5967
385aronhuis2212.31101.78501
386King-Lars2211.2910001
387Pwnk1ller20.6731.1709.65221.00630.6582
388valkenier35221785.5287.28912.8171
389sepia7222103.2614.4807.7410
390liam0110.11020.844414.6511.46616.9619
391pepijn00110.3336.0968.2551221223
392134us10.3332.6610208.643223.5882
393goudvisje1112.10324.294001
394bekebeko1111.33501.53401
395zanlord1111.0660001
396Bartholomeus8610.333794081.19201
397LatteCappuccinoXXX10.33359610.98615.43026.4162
398MynameisJeff10.52522012.20501
399Gorzelnia1113805.85106.7801
400Davviiie111294828001
401@ldert10.3332042.5871.2737.9162
402MaxHunter78111785.34107.7141
403KTNM111035.67435.53371.2070
404mofasaxy11107.96809.2830
405nikser211102.3876.2648.6510
406Time to Rise11102.144000
407chili58511105.26405.6940
408tioV10.52001.952.6942.091.1660
409bscyoungboy11101.9805.8937.8730
410Rititi111019.097000
411LabrazzZ111021.636000
412Tychob1110019.52325.5930
413glazenier111004.3094.3090
414Javascript111039.153043.9590
415PEER00120.8640003
416Grote smurf00213.3620002
417haumich00113.1650002
418palieterken00200312.3710003
419black221100210.3320002
420masteraka00310.2820003
421douwes world00110.1360001
422Easycz00210.1140002
423constanttje00210.0725.72310.68502
424Karlo0019.9950001
425Varyio0019.2750001
426psykideilix0049.1310004
427alain9120017.5910001
428jannesderksen20050017.5030001
429papajim0017.4180001
430Opstandelse0047.142216004
431wurzi240027.0100002
432einstalker0036.8720002
433blaas0026.8720002
434glenkik0016.7940001
435leonarmy0016.7940001
436zpunk40016.4510001
437mrdraak0036.3370003
438bosanac70085.6220009
439Scumbag0025.1980002
440rodekool0024.9500002
441kahramanmaras0044.5479.287003
442TheBig0054.4710005
443dkcksbdjbf0014.3370001
444Pavo0014.0630001
445kush0100014.0460001
446aragornnnn0014.0320001
447Cowardly guy0014.0050001
448IronMaiden120013.9990001
449opozice0033.9370003
450S0uldevine0033.7280003
451Licence to kill0013.6890001
452Lulletje rozenwater0033.5130002
453Heer aurelius0033.2600002
454swaffelbeer0023.0760002
455Ravot0033.0660002
456Wel Rick0042.8890003
457petit10012.8580001
458RageQuit0032.7910003
459Malfeitor0022.7740002
460icescreamble0022.7590002
461visions0022.7490002
462paulhelderdassun19970012.6710001
463Klaas10012.5520001
464stijn2140042.3440004
465dutchtribal0012.3270001
466Love my music0012.3150001
467PandaSky0012.2700001
468king.lnd0012.2340001
46917190012.2270001
470mike the beast0012.2220001
471arnozzz0012.1950001
472StarLord770012.1940001
473SirNinjaZz0022.1790002
474GeranimoXXL0012.1620001
475.Kulta Lakko0022.1560002
476jessss0022.14906.59601
477Error4040012.1380001
478mickieB0012.1300001
479sirjel380012.1230002
480feri9212190012.1060001
481NotoriouslyDanky0012.1060001
482NetZoalsDeEchte x30012.1060001
483klappie5000012.1060001
484davet2220012.1060001
485Sluimerloos0012.1060001
486The Golem Master0012.1060001
487Yellow Pin0012.1060001
488mieczykkk0012.1060001
489SirT0012.1060001
490lordtim0012.0410001
491Canus0011.8980001
492Maurits19970021.7210002
493Jellybean0011.5960001
494Business0100021.4900003
495nickert270021.443100002
496Figs0011.4300001
497kleiduif0011.3570001
498lucifer60021.3240002
499redray0011.3200002
500andreasdemeyer0011.1880001
501pall-mal0031.1460003
502dorin0041.1340004
503Suprizor0011.1280001
504bataduca0011.1200001
505Jok3rs0011.0720001
506Stelifant0011.0620001
507COONOS0011.0240001
508manura0019940001
509hazpesinde0019700001
510the king 1230019700001
511Growlithe0019700001
512petervb0019700001
513ac1312ab0029410002
514Just Awesome0019172.191001
515Maxxi0018870001
516Nigel Boyer0038850002
517Trifther0018640001
518SanderDG0017830001
519Botigo0017710001
520pnzrwst0017670001
521Green Plant0017650001
522Ascension0017440001
523Upsurge0027370002
524gluecklich0017270001
525melvindw003726032.55202
526H20ACHANEL0037140003
527Dothraki.0017130001
528DarktTravel0016770001
529Fingerspiel0016770001
530aapje9990016680001
531KaaskroketNL0016680001
532smile1moretimeandikillu0016630001
533paulinho00265901.44402
534YoranBoss0016530001
535Duckje0016530001
536whoNext?0016530001
537Dontino0016530001
538Heer rodeostier003653297.017001
539SayWhat?0016530001
540arnoniempje0016530001
541Trxppy0016530001
542-speeds.PRO-0016530001
543jutlord0016530001
544Idoeh0016530001
545kefko440016220001
546ligte calvarie0016060001
547the exploder0015933.487001
548Dennis*0015810001
549FlorijnI0015800001
550Sacerdote0015740001
551enge-eef0015540001
552kongs low0015460001
55318150015460001
554K-os0015440001
555Jeroenmaster0015220001
556WGN Bait0015113542.9483.3021
557claujo0034930002
558sbananateo0014441.24101.4341
559Fennix0014090001
560louke810014080001
561simonVan00140802.68801
562Hanspatrick0014040001
563*HAN*0013890001
564swiqq0013870001
565dler0023730002
566isipan2320013660001
567wazzy0013570001
568reinoud00013500001
569Slovianin007331021.37605
570bangkoe0012910001
571Wow Who0022840001
572Heer koning pietje0012820001
573Dry960012730001
57419lars190012510001
575i need you0012450001
576lodeeeee0012420001
577redboy1170012250001
578De Boogschutterz0012210001
579Inside Man.0012150001
580kingallert0022090002
581NickerNL0012060001
582marky26620011990001
583KingGouda0011950001
584DanNL840011890001
585sezgiz0011820001
586.HRTomi0011770001
587master-js0011740001
588BlackGuard0021730001
589jack130011390001
590adrianww130011370001
591anca criminala10011150001
592World Ruler0011110001
593Musashi0011090001
594MisterElFox0021040002
595disturbed2010011040001
596anthraxxol0021030001
597rogiertjeh0011000001
598flixel0011000001
599boazvh001970001
600I2eI3ell001910001
601I am Groot ?001880001
602Finis Amarum.001860001
603Anna001850001
604Junichampions001840001
605Nonose001830001
60628903740987001780001
607Mister Milan001780001
608ropiloot11001780001
609Ajax1998001780001
610Back to Prone001780001
611ChIlLeDpRoOf001780001
612Tenggara001780001
613BJELLI001780001
614Speedking J.0017305.03901
615JustLove001720001
616erretje001680001
617ThaShinChan001590001
618Yz125001550001
619tathra1002510001
620mindcontroll001510001
621JelleC15001490001
622wilcostuart001450001
623cristian cipry01001260001
624CABOKING001260001
625Chaos In Tranquility001260001
626puntzak001260001
627jakke21001260001
628pobalin001260001
629Flexiicution001260001
630binoo69001260001
631gibbo58500100000
632Alexandria Morgan00100000
633groningen00100000
634bananatep0010016.77116.7710
635yamakasi00100000
636Snotty00100000
637tycoon96000100000
638Cpck124400100000
639helmi00100000
640KillerKamal00100000
641siedost00100000
642allpulse00100000
643Vleeshaak001006198.8520
644Omedann00204.820000
645The Stoned Cow.00100000
646gammer00100000
647Vike190800100000
648mikcael001098.597000
649bluearmy4300100000
650quint199700100000
651Daenerys00100000
652Bennybeast00105.329000
653SoCloseAh00100000
654Zonneschijn00100000
655toek0010018.97700
656Guloby001015.393000
657Tinker Bell0010390.301000