Seizoens ranglijst

Bekijk de ranglijst voor het huidige seizoen hieronder. Voor deze ranking gelden alle rondes gespeeld in één seizoen (=1 maand). Je kan het seizoen wijzigen via de selectie.

#SpelerLP Avg LP#RondesPuntenODAODDODDorpen
The Unsung Hero115454.95213.408.3324.793.5843.138.7937.932.377413
Boarders of Brutality87654.75161.053.9082.766.4991.585.0424.351.541160
Peutertje79049.38162.546.3664.015.8212.331.9006.347.721273
4nelsonnnnn52437.43144.313.65212.154.3632.145.93214.300.295463
5ezie141812.6733651.025432.524315.842748.36699
6Jasperxb41331.7713827.3491.304.8532.538.2723.843.125104
7LoveYou33917.8419658.0601.012.160795.3831.807.54390
8The Matrix31512.12261.039.715300.830125.986426.816142
9OwhPUS252289776.8411.818.607485.5292.304.136100
10sammymoos2216.9132248.312239.85144.996284.84743
11Backt20710.3520563.548436.740205.307642.04778
12Troepenverdelgers19922.1191.568.8174.123.5581.834.0465.957.604154
13Billy19464.673161.762348.28457.118405.40224
14hastag19212.81543.4662.04826.22828.27614
15Spelersnaam19111.9416107.97813.42049.54762.96722
16arthur471117013.0813135.17610.66878611.45430
17allblack16512.6913131.76233.87490.756124.63026
18speervechter1316533533.31488.759200.034288.7936
19aszimutt16212.461393.70287.519132.810220.32919
20VOATIE1479.1916157.377114.958285.275400.23328
21wwwil1467.32031.47743.808523.619567.42717
22wupy14017.5820.3531.5156.8528.3679
23Sunburned Inside13519.29799.48433.2901.284.2791.317.56913
24Yarasa0313411.1712109.44992.377121.441213.81823
25flexiecaan13312.091147.20326.53176.289102.82011
26warpapa13312.0911114.006271.6151.761.6612.033.27618
27Cornoklop1254.173094.123565.936922.6571.488.59335
28Pedri120403114.04386.41858.249144.66719
29Jabba the 2nd1204.442720.0791.92823.32625.25421
30nickeman11823.65230.050132.2972.990135.28726
31dutchmaniac1166.441835.56230.24629.27259.51815
32king john11428.541.631.983994.9786.050.2827.045.260158
33leogebuur1137.531521.7315.71747.86653.58314
34Polestar10815.4371.142.8795.457.63813.318.41518.776.053102
35Wulfgarc10711.899135.62463.349486.585549.93418
36Dieter19911049.451131.20029.995164.716194.71112
37Captain Grom n Blaze.10220.4539.721178.663104.266282.9299
38Sevv1027.851318.928068.14768.14711
39Iwillkillyourr9713.867442.39595.983151.093247.07647
40hellspeppie9012.86721.57313.38322.21935.6028
41RISK896.361433.83254.07464.337118.41111
42NickHalden8881133.1147.96018.30526.26510
43Uekencity869.56951.9841.400.9452.690.0624.091.00711
44slaughteres859.44910.586046.25246.2527
45kamikakushi847.64115.14128.787145.248174.0354
46MMaxine8327.67327.47422.93086.392109.3224
47Coron4 Camel824121.300.5132.577.52621.1182.598.644125
48Diminater8199147.19545.30354.01299.31520
49cornelis498120.25415.97209.9309.9304
50scar-face1818.11034.9114.7375.69510.43211
51tim7680787.091118.2800137.619137.6198
52urbyjan7878150.91283.92618.901102.82714
53velsennoord77711103.94121.578115.059136.63730
54master of tribalwars7610.86736.9553.9619.74613.7079
55Vl4di7638221.72668.2513.28371.5345
56MUISSSS7414.8512.1546.83318.57925.4123
57rembro7324.333558.364740.13911.428751.56753
58Kriepp7324.333193.64721.19416.35337.54723
59Sonic7114.25118.45736.674604.658641.33215
60*ISTILA*6811.336122.7167.16365.84273.00515
61Thorin Eikenschild6666111.9890001
62stoffel0076661143.1773.57819.96423.54211
63Repton6412.8515.913019.48219.4825
64Tychro6315.75456.851047.81447.8149
65Keizer123bram6115.25414.96793.69072.308165.9985
66Leesonga615.551166.752125.880353.208479.08813
67procedjen6130.5211.0266.1325.98312.1155
68Steve601068.9890006
69Skaf76588.29722.40062.7341.00663.7405
70Amnesia4205711.45151.580456.67625.047481.72320
71joke2553.671515.6850102.926102.9269
72Plutus5527.5248.03751.07637.02388.0998
73Trolletje556.88813.7596.045149.036155.0816
74[email protected]547.71737.17158.111058.11114
75spiderboy5310.657.8209.02309.0236
76Yellow Elephant.5326.5255.122173161.820161.9938
77maarten95955252175.98484.232173.201257.43319
78keroltje524.73118.6100474710
79Tartaros528.67615.24168.900651.210720.1105
80Tychob523.251620.18200015
81Koning snaps508.33676.62330.790030.79011
82Volgas505.569120.582300.13494.145394.27918
83FutballNotification495.44912.36794.43850.430144.8684
84Godz BE4949178.87041.63242.71084.34216
85geert484.81013.5040009
86peet2904488631.2670008
87Defferfreak4848120.59030436.18236.4862
88birdinyo479.45202.083284.0632.849286.91224
89noot474.7108.02411.04815.55326.6016
90stellaartois1982474715.09501911912
91thoben4623217.1782.1736.8058.9784
92This it for Me4615.333779.5061.279.33201.279.33274
93Mageinge451535.0891.06401.0643
94Buumpro447.33625.409033.23833.2387
95ThaRealest4422280.93744.527044.52712
96karakdrun441149.25205.7105.7104
97Malfeitor4411411.7950004
98Tsi Kwa Nut448.855.57011.94652.70764.6536
99Finis Amarum.4321.5228.17651.97333.89985.8727
100DJ millen4310.754271.11334.919325.774360.69329
101nebukadnezar426756.24437.0851.72938.8148
102Razer21210427692.2391.15814.68015.83812
103the zaza guy4242115.51039.1884.85944.0474
104Colombian Hulk414.5696.7016.17906.1796
105Be aware of me4110.2546.6935.86824.84230.7105
106MartyTheRockNL4110.25424.65547.55429.15476.7086
107spiderman4013.333157.74973.555143.157216.71220
108TribalWarsElite4013.3339.41534903493
109King gunte406.67619.317039.26539.2658
110stipkip399.75410.319011.33011.3305
111Sir.Joost3919.5223.10613.25436.67549.9295
112kats19943913374.67713.859013.85910
113stulex397.8574.30601.3751.3759
114Maetrik3819213.74228.91429.00157.9154
115Rameses381926.258027.60727.6072
116quant383.81035.54816.967163.418180.38511
117berend4593812.6735.9015.60453.12358.7275
118jip20043737111.95526.695026.6953
119Colour374.638142.162784.099313.4221.097.52122
120vincent54377.455.0303908.9109.3004
121julianB53631250.90354.93162.711117.64216
122ldirkjan1236361115.991363036313
123indianlady361822.9970002
124Hallo ik ben jelco353513.7650002
125Phagos35754.71983.024252.238335.2623
126Black Trinity3535111.2170001
127Murphey3517.522.77735.65512.07947.7341
128michael001355.836104.40300014
129Warmwaterkraan355.83613.613120.159933.5201.053.6796
130eagle-eye3434199.847114.379124.220238.59911
131sxqn3417211.98412.1723.06315.2352
132Kaasjuh345.6766.47008.1058.1055
133antiope344.8675.8390109.952109.9525
134scorpion dragon348.5411.1860004
135mickeytje94343.78914.687010.85010.8506
136Lorreporre333.31012.60808.0648.0645
137keierholy3316.522.93901.5381.5382
138tenshilyd336.659.363049.13249.1323
139Jankie Cillessen33331200.121201.326196.287397.61320
140Milaan338.25421.3343.97023.37427.3444
141dost73316.5216.26760.67030.59991.2693
142Heer JosseP123321622.7502.1164.5946.7102
143KevinDuQu3216283.73259.27840.63999.9179
144freestyEle324.57735.87185.927145.227231.1546
145Cilvyn3210.6731.60444.9396.26351.2022
146Blikje326.4512.906012.38512.3854
147robinplayer314.43718.386067.70267.7027
148whozan3110.3335.7620004
149CloakZ3110.3339.23201.3061.3064
150ANTI-mantacik3131123.97493.31018.526111.8363
151xxBen10xx3115.5211.92718.5004.68023.1804
152Merelbeke3110.3336.4000003
153Diabolus interfectorem30565.21630.4741.16731.6416
154OldSkoel301522.421016.24616.2462
155Elite Shotzs30301220.37925.85043.91869.76825
156veysel612914.528.2851.45431.83633.2902
157mikkel16297.254208.422262.065207.265469.33022
158Koning Heer warre294.83611.3210006
159JuniorKastoe293.63827.0620137.431137.43110
160Sacerdote297.2549.9830005
161Beekbergen293.63822.69942.42449.08991.5137
162glopown295.8512.4624.55189.68194.2324
163Lenniiii282811.1870001
164FastAndFurious285.6536.85374.09817.12891.22611
165JhonnyCrash282811.9788403.5194.3591
166rick de king2828123.283108.03548.875156.9107
167King Bart 1st2828111.2350006
168jjordaa281424.89714.126014.1262
169zimba281422.5390002
170mundo272712.9107.7449.72917.4731
171Rise Like A Phoenix ? ..279327.29119.72332.94252.6655
172joene90268.67316.80629.262180.625209.8875
173dreamly26261133.45878.694078.69418
174Aware eu268.67314.41839.22724.65063.8774
175bryanws252512.2670001
176Café Del Mar2525111.0160001
177Erwin795253.57711.4592.31044.03046.3406
178dystarmo252.27116.3040005
179Rainfall25251268.11357.360057.36027
180010vs0202512.5217.0340003
181fredje252512.0710001
182InactiveAsAlways241228.42724.150024.1502
183fire9924241119.340177.1570177.15712
184whitechapel199324835.5471.04210.99812.0402
185maacon241222.3294.27312.12016.3932
186lostinrng237.67322.991013.76613.7667
187Raven24CZ233.8365.49611.29420411.4986
188Lord Killipsis2311.522.33114.33823.72938.0672
189bopbop222211.5860001
190mm1368562211257.624431.5860431.5867
191funner666222211.6360001
192rodney009225.5412.43930215.59215.8944
193Exhaled214.2517.435512828.760829.2726
194PjFoxie213.565.74721.42774.15895.5855
195LeviBenji2110.528790002
196Brettvormkopp204511.184179.000299.291478.2914
197jodelehei202013.30519.415019.4151
198jona123204511.78749.60223.03672.6383
199Noobkiller201024.14403.6043.6042
200boejari206.67310.1330003
201The Bloody Butcher205440.803130.616165.446296.0627
202HyperMystic202011.9110002
203Amati202011.5630001
204BeKing20201125.19213.004013.00414
205fighter31191914.51921.456021.4561
206Peter70199.521.3380002
207kleinepinky8199.521.2190002
208DieGutenAltenZeiten181811.4890001
209tito27181818660001
210Dank-village18633.6150003
211yhdse181811.3600001
212maarten9789181813.1215043.6314.1351
213Humble171713.1120001
214bratsen174.2547.3750004
215cokrpoblemvar1717179.81072.40878.739151.1478
216Hezox171711.1462.45602.4561
217flexx1172.83610.2980005
218dragond55161611.4410001
219Diner15168220.5800173.652173.6523
220fansyboy021616199.91240.444040.44410
221lillover165.33373208.8198.8192
222loppo165.3333.4040003
223diegovd161613.7690002
224martijnboom161616940001
225Felix1997151515.4101.17517.10018.2751
226realroyal001157.521.1980002
227anthony-dc151514.2370001
228.AnaKinSkyWalKer157.523.02510.13933.19543.3342
229Mutske1515147.5942.91502.9156
230BluntBlazr157.521.012010.65810.6581
231drummerboy157.5224.05501.8981.8983
232Berseba157.524.20211.2098.51319.7221
233suyke151514.9770002
234maffiahome151511971.0306611.6911
235Mr. Mime1472016.604130.794147.3980
236kaasboer141413.9650001
237foxie300141416870001
238pitbull220214141194030301
239arne vdv141411.3660002
240mirrorishere131312.5401.49701.4971
241kenin157132.653.82415.523015.5235
242jenssie599132.656.022035.32235.3225
243Urangella131318780001
244Keviin98r1313130.2380003
245Sirzetsa131311.1480002
246rick velis131317.4500001
247thalesvp1313174080608061
248Coolered1313122.6040003
249pey95131315592.81902.8191
250Swiftfoxalpha131313.6430001
251Heer koning pietje131316510001
252DACOTA134.33315256.42865.073121.5011
253pur3cha0spkr12623.3090002
254vroeghjuh121211.3643985609581
255koen123123123123121212.0715.35505.3551
256Lady Shanna1212125.6170003
257Zemmor12622.61402.8722.8721
258hollister312623.7480002
259thomas000112623.9045.77505.7752
260Mr Tarrel121216.7840001
261Jajov1212130.0090003
262aku123115.527.1610002
263Obliterator111113.4760001
264swen1309113.67311.363010.43910.4393
265BrickeDylan115.521.8990002
266Kenji10111111.3540002
267Prismatical115.5220.728078.79478.7943
268chikomaster111111.8140001
269Cyber Enigma115.5232.6260139.756139.7564
270Rikolto111112.6380001
271cs1.6102.5412.948050.61850.6183
272Melkor101016.7840001
273Gihen101012.4929.43709.4371
274Elitebravo10251.7490005
275Obligation101018070001
276VAROLX103.33331.756025.93925.9395
277alow dinamite1010101.05851.98353.0410
278armada flo10521.6820002
279voldemort101017020001
280Luukfr010101012.32505.2605.2601
281Koningin FastRenzo90.561623.57800016
282monkeyy91.854.7890004
283nsvvboy9919.9200002
284danilo150294.523.59102.6412.6411
285bomba9339940002
286beana93323.4100005
287destroyyyyed91.565.9770006
288zeeuw8694.521.33006.3876.3872
289overdetop94.5292706006001
290ACGenc8427150002
291Chakras8813550001
292HFC Haarlem8425730003
293erretje8241.2230004
294SGC19968819680001
295Pythagoras82.6739.2300003
296gammer0381.651.88332.74584.413117.1583
297Zwekker8812.1250001
298laansvl8818.7540002
299Astaroth81.6518.14334.572540.202574.7744
300nicolas 108817480001
301P = NP8426530001
302DaddyOG7713110001
303yyttf71.7548.2070004
304annemarie727716.7830001
305Ithyphallophobia7716880001
306titi77110.0190001
307Faas72.3332.91934.09815.21049.3083
308MikeNL73.521.339016.20016.2002
309Mangeto7716530001
310mukka6325661.98001.9801
311Docter.Crime661782.41115.72518.1361
312LordDinkleberg6323450002
313heer colds61.543.6140003
314bjorn66110.0190001
315Loeke632067.49925.83893.3370
316wnowicki6612.2530001
317camaro6666619680001
318Etsukoo6619080001
319visdorp6234.9610002
320b chill60.8675.12830.0494.08834.1373
321koenmensink2262349020.651020.6511
322.Pancake6616740001
323chunk6612.2360001
324Dior6612.6490001
325serak162263210.0290002
326Coco Cola5511.0630001
327feestjebouwen015512.2370001
328Ragnar Lothbrok255114.85725.228025.2282
329Johnsi5510023.13123.1310
330Maison5512.4580001
331Appel en Co551107.22432.97040.1941
332huntertje04551820001
333evertvangrol52.522.240031.89631.8962
334ginii5512.1320001
3351005021052.524450002
336Apple Juice And Vodka55161304674671
337trick235511460001
338Molester Moon52.52780001
339drGuD55100000
340kennyvdh19955511930001
341nadal0050.63815.5670008
342Ni De Siwang441019.5577.11726.6740
343Heer cold44178604134131
344theyerd422081.43222.005103.4370
345geniusgenius441027.0352.13329.1680
346opkikker xxx422025.98127.56853.5490
347Got You331014.741014.7410
348matthijs-cool31.521563.24316.95020.1932
349nickop131.5205.50577.87183.3760
350gerard963137310.92515.42026.3451
351King Richard Jansen33197013131
352Odinson730.7541.3370003
353Lauchi31.5206.6505.01211.6620
354Bullseye123221084.54952.942137.4910
355partyhead212856.17931.53137.7101
356Zoete prei2218.24839.325128.730168.0551
357Freddy2213040001
358No problem2123.16940.72468.474109.1982
359Dorri22101.4875.7297.2160
360Illuminatie111008.3968.3960
361koning Rinus10.254007.1367.1360
362Vinyzzz10.521.3064075.2715.6782
363ojo de Aguila111014.387014.3870
364Sjaak007111015.40239.36354.7650
365keizerke11103.32703.3270
366kwiedoes1110064.60864.6080
367De Profiteur11102.4882.6455.1330
368britsie1119.77525.900130.704156.6041
369StefanR10.52010.508010.5080
370Herbernard1112.1064.04611.52315.5691
371Black King I10.522.656022.67522.6752
372DaLord1110099.01499.0140
373fc oostwijk10.523.53701.5001.5002
374KingKong1112.1065.5206.31011.8301
375BAMJRTB11107.12207.1220
376serdar255811106.73406.7340
377Adams Hahn10.5202.09902.0990
378dodeluke jelle praatjes11107317.27917.3520
379Pummeluff1112.10611.1325.70316.8351
380alexandre123111008.3658.3650
381thaze4201110029.31229.3120
382.Greed111653013.16013.1601
383stijn21410.524.696011.18611.1861
384imFr00zen111015.6052.64618.2510
385Lenneke10.529.7899.315267.815277.1301
386andryzas0011.3060002
387knorrit100100000
388Ovis2300273016.25416.2541
389beute40011560002
390kolio70013430001
391123holland1230011450001
392poissonnier00100000
393jani000010010011.97911.9790
394kalodolo001460001
395Saoron0012.1060001
396MrTarrel0012.5080001
397ejtemmas00100000
398marlboro1234001300001
399ezra0021.8840001
400jema20020011920002
401Sivir001680001
402zorroo540011560002
403Blonkie0012.1060001
404eddiedf0019680001
405Green Plant002390001
406saiss001780001
407grotesmurf1590026760001
408strijders00100000
409M. D. Luffy0029861.6535962.2491
410Derzeer0011630001
411YannMisionX10011180001
412harley0014730001
413LPut001980001
414mallifri0011210001
415Adriaan28090016870001
416Han010074.28992.150332.338424.4885
417swtijn00128339503951
418patje9108001780001
419Alexandermse002012901290
420Bastheboss0011500001
421chesn0012.2840001
422fenixfire00100000
423Speedyman131300100000
424xDeRooie001780001
425Epic Mil0w001520001
4262212110019160001
427welpy001260001
428SPLACHNIZOMAI0012.0220001
429Feyenoord.0016.4400001
430Perryoon0022.0870002
431itzniive0016570001
432crni andeo0021.0220001
433Cactusman0011.0600001
434donny03000100000
435lollolz030056.3610006
436joas dorp0021.4490003
437Killerko0012740002
438Teamsolo0011910001
439xDesta0018680001
440Colonel Quaritch00101.86701.8670
441nestkoppie0013380001
442.Guilty0017490001
443nikki.01vo00100000
444snapsnapper001650001
445mana0023970001
446avatar of water0016870001
447Michoe010012.9730001
448Heer albert120028360002
449mikeynick0012.3810001
450Insomnia.0012700002
451dontw8run0011010001
452Exception-II0011190001
453vinandy00103.66303.6630
454D m N00100000
455TheBig00100000
456mitchel-b0y0017899409941
457BlesKing0010010.47910.4790
458xBubble0019110001
459redrocked0065.2290005
460pomper0037730002
461smikak0016530001
462robby0010011620002
463ro19970029680001
464Kingbobby420001840001
465Dianwei0012610001
466royco0100012.2180001
467saikthe002990002
468mvanderbiest00100000
469zefzefze0011.3060002
470stayhigh0011560002
471hellboyy0011190001
472stinkylaroux0012.1830001
473Foals0012.1060001
474sick0011220001
475WWMM00100000
476chiefkeef0016530001
477Speedking J.00100000
478Accalia Wolvin0017290001
479tslimt0021.4000002
480TheUmpire0011450001
481PartyTime001260001
482kever04001006.5086.5080
483mickieB0027480002
484Van der Ozi00100000
485Andras0012.1060001
486dikkie20011600001
487Gannik001780001
488Putje0011730001
489whopper17900100000
490reechje001880001
491julianbraak0027270002
492thegangsterboy0016530001
493hdw0013.1250001
494Richard1880024.3000002
495swarma-hoofd001480001
496Nifffow0021.4060003
497schwarden0017890001
498Siegbarste00100000
499tjebberwalky0017.796082.70182.7011
500Tony Stark0017530001
501roysuper1002500001
502Moooooorssccchhh0016.6410001
503lordy bjarne0041.4380003
504Dieke00100000
505paulinho00100000
506romanl5670011830001
507laurenssie10022.8760002
508Pablo0013850001
509bo970011080001
510Entheodred0011600001
511vieuxcola0026530001
512BackPackBoy001260001
513pas007001780001
514CrazyCore001780001
515Mercedes F1 Team0011.9800001
516kahramanmaras001780001
517marsmello00100000
518BLONDYSOR0022.220013132
519Lak10012.1880001
520don maradona0012110001
521opscheplepl001007.4617.4610
522ledge123400110.0190001
523den johnny00110.0190001
524Hendriks00700100000
525Botigo0023.3100002
526zyzar0016530001
527Runner 500100000
528Teutonic Knight0100110.0190001
529Tavi4298001440001
530sk8jim00100000
531strong hold0014970001
532Aslaug0015690001
533koniuszkoo0012.4000001
534TimHok001004.1764.1760
535ysenbrandt0021.4260002
536Mattiii0012300001
537KING OF RETIE001690001
538Eat Sleep Farm Repeat0016590001
539Black Diamond0011320001
540XIsabelleVgnX0012.1770001
541.Jagerbomb001490001
542zaza19900019530001
543PlatyPus.0012.1060001
544Markcash001830001
545rensio199500100000
546hornet30100012.1060001
547SUPERJOPPE1AFCA00328203.7483.7483
548Tik Em Aan Ouwe0016120001
549.BackToReality0012.1060001
550thieu9990014300001
551Jahugi0016530001
552ZersII66600100000
553Invisible Mo001730001
554Effecticals00106.75106.7510
555ThaLightOne0011.3060002
556m. mathijst70012.5340001
557Den Ozzy0028350002
558frankiep1G0041180001
559hendri130010015.50915.5090
560StoffVE890021101.01901.0191
561AdolfDassler0012.0740001
562Col o Nel00100000
563bluechulo001780001
564sydsney10010211.794328.172539.9660
565zvBernard00210.0570002
566Ketaliaanje001100001
567The Fat Derpy Panda0011240001
568leelee0016770001