Seizoens ranglijst

Bekijk de ranglijst voor het huidige seizoen hieronder. Voor deze ranking gelden alle rondes gespeeld in één seizoen (=1 maand). Je kan het seizoen wijzigen via de selectie.

#SpelerLP Avg LP#RondesPuntenODAODDODDorpen
Tik Em Aan Ouwe80242.21191.449.1815.244.7821.555.5136.947.815182
Boris Brejcha72334.43211.048.0642.297.9541.025.5743.105.159126
gigantadorp71347.53151.344.7295.121.4272.640.1978.134.410163
4Benou39922.1718685.5992.591.6943.523.8536.054.55493
5anass18838832.33121.718.5146.328.7895.245.02211.612.502180
6rayret38227.2914283.4141.641.652491.8612.133.19251
7Cut The Costs.33630.5511530.4182.201.6371.314.1623.538.88375
8Kulta Lakko22374.333201.028267.060134.024401.08434
9Molester bart22110.052265.521364.474714.5201.103.88926
10jrenner20712.1817301.351195.5521.198.6331.361.50248
11-Deadpool-20613.7315314.034562.1571.298.5902.367.57552
12Iwillkillyourr17811.8715294.265240.300175.025180.58149
13Jack Sparrow17822.258204.7862.275.366521.7872.908.35434
14ramon4611688.841948.89425.15151.91679.06227
15Colour16416.410462.5061.053.44772.7041.229.54463
16SmokeyBandit1548.111947.11025.83097.16892.64921
17Dewo15313.9111159.000469.090539.8611.018.41324
18Kevmaester1528.941770.895220.337255.018347.90722
19super super150503129.941151.08322.931175.18928
20Twitch.tv InnoSmurf14937.254235.8281.277.506178.6231.495.38625
21JustLove144483139.384350.40077.420427.82026
22alsda713919.86781.765355.59530.682386.64220
23B.A.L.L.E.R.N13018.577517.691755.8352.316.7673.294.91159
24snaps1288.531564.17046.832601.910646.33718
25the new begin11919.836338.6981.128.014151.4651.624.53047
26Yellow Elephant.11118.56255.869688.860548.4241.316.37134
27bleubone10827442.270193.3948.717174.77310
28QQEEZZ10526.254114.068202.62952.496229.18020
29VOATIE1028.512138.58390.431108.01249.82427
30bobbys4210112.63841.3985.17810.606011
31biervertier979.71013.801127.8763.561110.1417
32Dj Clown9624420.0073.152.5645.948.0369.117.6354
33MaskantjeeFeuerball9423.54239.9085.525161.895427.87132
34Chillkröte9331372.930117.31043.900156.42618
35Bosman928.361115.65765.442141.591146.33210
36Earepol9145.5211.091035.51937.5554
37Yarasa0390185135.305148.595241.446390.04128
38oidoxie.8341.52333.903989.1321.731.3942.720.52636
39kwantum824.12035.46966.514135.199180.60421
40Elderias8211.71717.505137.749551.097681.9797
41Raever8110.13841.6776.26410.1228.99915
42kees123456795.2715261.03339.761280.817215.66342
43kamukaze7813618.16118.26311.09024.7576
44Mien Jong7777112.81452.18013.09281.7112
45Niight21766.911124.3746.28617.68220.30414
46KillingW751551.019.0072.312.164519.9082.819.108114
47iSitDownToPee7537.5269.722154.6342.440164.88115
48Socrates7424.67312.16635.4415.59041.0316
49lolluuk697.67947.22776.896187.585141.54712
50KevinDuQu6911.5622.75433.17555.07644.14010
51jeboyjesse6913.857.32104.5454.5514
52Fitteman688.5828.07725.09566.29469.21412
53BereBear687.5699.767110.540203.582357.2096
54Pekel3.30686.8109.1205.635160.35464.9626
55quenka46813.655.711055.48332.2833
56WOMMELKEM6611651.091217.248193.370411.46314
57Ifear6611626.46952.71714.07322.5697
58beana655.421260.289244102.05988.54215
59sammymoos637.888171.738206.5410294.19725
60Poriss6110.176285.952453.8751.787.4062.257.16933
61Mien Merk6161111.23232.58055.47988.0592
62crycozudie6020315.39814.54091.558116.7685
63RIXS6012513.41546.783258.953308.7735
64Luis ?5929.52214.204129.358364.532493.89027
65Lennardinho596.56946.6411.9503.7575.70713
66KarelienV593.931536.30300016
67Kai-Uwe58292207.384707.555203.990911.54527
68theyerd5829279.164448.704201.622650.32613
693mOo575711.225.1215.934.590659.5606.594.150120
70Koning PSV579.5644.4610182.31213.0719
71ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVW5714.25413.79951.56332.94384.5064
72Ardilos5611.256.6590132.749127.0053
73Olifantje5518.333123.405192.2100126.85918
74Schakertje559.17623.042330.38445.678112.9138
75Herrietheloud5518.3337.6820004
76Mops is here549616.19429.97489.958119.9328
77julianB5533.531582.18460.650778.641856.18517
78Thorin Eikenschild535318.06457.0539.63466.6871
79eagle-eye5317.6733.6101.383003
80Scheisedu15217.333281.723378.298527.3101.068.98430
81wri0125210.4538.697062.02609
82BobDeBouwer5117352.18451.524373.257329.87910
83S0uldevine517.29725.37601.060.0801.067.82610
84TiM4655112.75419.953055.14168.0588
85Jelleke5117316.0550008
86f9ooo50252828.9133.461.14604.011.76487
87.TheWall502521.700117.1072.630144.1111
88boejari498.17639.81617.160108.64927.4729
89afoe4812410.76413.48618.98905
90tycoon9604723.5230.2599.838004
91overdetop476.71712.52219.06148.92980.5168
92trick23473.361412.453534053413
93lisa984723.5212.2270003
94NL83PH467.67627.661015.4639.4517
95FutballNotification467.67613.09236.2613.71044.2866
96Luxuria4511.25431.142037.402012
97prins op het witte paard4414.67396.080360.30934.996410.39414
98Heer GroteAap4414.67328.52727.23528.41655.6518
99Freekillerssz4310.75432.96058.8747.45780.8347
100Heer TaekeJansma432.261918.0507.7122.259016
101The Bloody Butcher4221234.78575.15112.120117.3998
102haferkuchen99428.4510.1060003
103antikfco4120.5214.147091.40099.3225
104burens404.44910.92987.369204.168261.5767
105Space13374013.3335.8370002
106Discobeast4013.3335.6463.4809.2492.6783
107[email protected]39133161.246353.641453.707919.61121
108LHandel399.754129.577370.452123.146812.26718
109Winner223919.522.88535.80629.61065.9301
110Heer Liano385.43749.64000010
111Johnsi389.5420.555074.54616.6445
112rafaclott3718.52224.589620.0290635.71128
113wildwilly367.2579.81115.69745.56161.25815
114Heer Simon3636117.92419.93415.15535.0893
115GrannyIsBack36946.59013.8118.71812.5222
116DJjo92363613.102016.15516.1551
117Boomstokje361821.9954.469001
118dj05113517.5221.2480009
119Ayrton75355719.7830007
120DarkzillaBE358.75417.93412.043006
121Lorreporre358.75411.3850005
122slokje er bij355.83610.78003.8244.1108
123King Jarre3535110.1510001
124fuyoal35577.80887.72366.434153.8425
125scheve banaan35576.788117.76718.310141.7656
126appiesappie353516.37527.48011.90139.3811
127BastaRhymez3517.521.2950001
128Ewerle346.85179.97880.76703.42427
129Crejer348.5412.1935.26272.95280.8774
130jordi00113348.5411.03172006
131redenaxela3417210.8370002
132Slovianin348.547.95323.22113.64210.3674
133martijnboom341727.36209.03303
134cobra lord341726.41542.31047.674113.8282
135Dayhna3411.3332.3960002
136*FlyingWolf*3411.3332.10614.401108.407122.8082
137HVSM33331183.042787.626221.2851.008.91121
138DrQuinten3316.5264.53300013
139Draco Warrior334.71754.24200012
140No retreat no surrender3316.5225.382065.76965.9525
141ghost516336.6512.6490006
142Radio Aktiv3316.527.37312.2715.11202
143Haferkuchen17336.652.85812.33052.62352.6234
144antiope3210.67333.212047.95147.9515
145Pr0nt0-3232129.07366.21666.466132.6828
146velsennoord324.57728.76023.49019.91208
147farisebrahem324821.6144.5738.81513.3889
148Tresenathlet3210.67310.7099.84466.21476.0585
149davaboy133210.6734.1062.4994.8235.4963
150Kenji10326.453.5002.26614.84917.1154
151Blexos323212.29909.6339.6331
152bodhioh315.17667.48207.339014
153Molester Moon313.11038.957116.6970152.78414
154pungspräck3110.3337.49616.047115.325131.7073
155BlackGuard315.1765.1182.15417.55019.7047
156popeyepower301033.7912.8305.9808.8104
157SteamUser1605376937301033.51336.00929.01255.7062
1580kn3rb301032.3940033.8133
159Blow Me Up295.8511.414043.78543.7856
160KingMB2914.5211.04411.03516.23304
161joligejan292918.206023.86523.8654
162Nestro292915.63220.308196.981217.2892
163KarelV287484.557017.1852.63813
164Area212828118.89673.4750103.8135
165Pladee2814215.74447.87754.598110.2866
166Peutertje2828110.8210001
167meazza1989282819.9950001
168@koud282817.11464.23233.42897.6601
169Daiko28745.2970005
170DeathX28743.1895.189004
171banaon289.3337620002
172SLOBOZ28281060.987215.198276.1850
173Upsurge2713.52186.127110.280324.721435.00123
174stephander7275.4538.5041.12067.33370.8756
175Pythagoras272.71017.327015.51415.51410
176Mutti7265.2524.68928.461166.760194.1876
177Nofga2613212.37023.6614.72152.2834
17852lucas25268.6737.195027.02004
179trippelx265.254.39409.86304
180Nick7b261322.490011.21802
181nogniks262611.9286.70606.7061
182Kroodjebaas25251198.35600022
183SkimR962512.5210.3920002
1841vurdum258.33310.3150006
185PrincessGil252519.4630001
186...Jonas...252515.27810.24816.32903
187nelco252513.2980002
188STALKER-X252512.21313.9192.95816.8771
189debokislos2512.522.0570002
190yarrstar258.33314211.4843.83815.3221
191koensterken1994244.856.76025.678027.4385
192-Scofield.24122032.08651.32762.3770
193Svtwello23231178.732108.9570022
194monkdl237.67314.64808.3788.3782
195NepProfiel234.658.708014.28106
196FinalDestiny567237.6735.7080003
197rikitan234.654.3432.175901.859967.9853
198inskac235.75458720.03612.80539.2371
199.Tive23231021.64571.10192.7460
200Crabhammer2222195.39100016
201Yasuyuki2211213.568036.86802
202kwinus222218.9400001
203Speeder Elmo222218.31825.93084.102138.3822
204unitedflexz221128.12315.637017.0163
205Miabello223.6767.085012.79712.7976
206WestAmy222216.38023.87446.880105.7942
207Thys24222216.0270001
208eihoofd69222.4495.8100009
209ds1997223.6765.5640005
210andino1221125.2760002
211Opstandelse221122.2660001
212jollysailor221121.36480011.6733.7982
213Alies221126900001
214banley221124890001
215SiikZ22221029.128050.8660
21618152222100000
217Meraxess2222100000
218smurfsoldaat22221013.31443.95357.2670
219dcvandijk2222100000
220markie92222100000
221arjen222210042.24852.2050
222.Kulta Lakko2222100000
223ano42222100000
224oGLeander2222100000
225Don Pietro Savastano2222100056.3780
226Lord Breg2222100000
227ANCA CRIMINALA2222100000
228miggim2222100000
229*Flowerpower-2222100000
230Meronym2222100000
231Deepsgninok.ru2222100000
232Fares21211146.6960507.667583.31518
233psykologiken21738.812020.35654.1393
234Aspire21735.4165.72701.8243
235vddiego2110.522.2172.757002
236-Freak*2110.52040011.57717.4030
237BruTaLFTW20102173.76100020
238roldev201.251636.4580130017
239Sacerdote202.8678.524011.66012.4547
240Wessossa203.3364.7580005
241Oostenrijkse Jongen202014.6620003
242dennis10701206.6734.02024.42815.99137.4973
243UltraMinion201023.46512.299002
244ssmaats202.582.8180007
245Pure-Evil20542.800132.4234.893210.4692
246Captain Price20542.7590002
247braveheart 0.1202012.1780001
248stoefoe202011.9940001
249olympusdenn202011.5990001
250Heer Fifert201021.3870001
251-xxx-20547390003
252vinnieg201026530001
253SUPERJOPPE1AFCA206.67355713.678001
254Jonesbanana206.6734240002
255boomstonks2020103.702000
256Jason8XD2020100000
257rickr2020100000
258Figs2020100000
259F a t a l2020100000
260movith2020100000
261ArdaMatta2020100000
262King JD2020105.45721.20826.6650
263Star Shopping2020100000
264zagoon45194.7544.59311.83618.36227.7943
265Koning Gerrie194.7543.94225.63414.72640.8704
266mikeyduutje199.523.7072.900002
267Rockerlocke199.523.45913.90215.04828.9502
268bloednose199.522.342011.83518.7732
269tbaldo191911.9563.695001
270MaschinenBua1892110.871206.535351.308557.84315
271Imker89186341.01304.70507
272Fyng184.5415.5691.176003
273TheJasz189211.1870003
274Marcellod181818.8040003
275bedankt181816.70338.97411.60950.6492
276dennisleger112181814.9050002
277Tveen18923.7560002
278oema loempa184.543.2440004
279Nukieboy18923.028640002
280yannick 1313178.5262.0830253.548253.5489
281jellep03175.67355.3960009
282jonk172.13814.77543.00846.689106.2739
283Darkattack178.524.53304.41302
284Bryan1996173.454.52132.891004
285FritsV174.2543.782936004
286.Lintouchable178.5270520.67248.83069.5021
287chris1b1616175.13994.882580.984675.8669
288dhampir168237.5870006
289LittleGreenMan168214.2930004
290Jenss162.6767.172016.23905
291Prope Periculosius16826.564020.97520.9751
292Lord Doihara161615.076016.34102
293Miserie161611.53606.86401
294julianbraak16441.3360003
295deathangel16161926068.86869.7841
296Nukron81515167.7690008
297tjebberwalky1515129.2590007
298Soldatus Maximus157.5212.081034.69905
299Sjaak007151516.0945.61718.21523.8322
300Sworm07157.524.6330002
301Tinchen285151514.2050001
302Outrage157.523.6706.40322.15828.5613
303arthurie17151512.1110001
304Tankie074151511.1870001
305Zandstraaltje151511.1710001
306lerraa053151511.1543.8907804.6701
307toek155354315.78519.05627.3602
308Coppersphinx143.5440.299064.82009
309guar147240.0830006
310spartazuid144.67311.6390003
311dystarmo14278.4730008
312Koning John2214725.57588.7393.087101.1272
313Dame Liano144.6734.9140003
314sejojo14724.665098.616112.4822
315martinezzz141412.7100002
316Pitbull1705141412.6590001
317EL Estrago14721.9793.303002
318Lady Shanna14721.68720.644020.7442
319AndiOnFleek141411.11015.981001
320Ajaxiet141411.0072.6987873.4851
321dikkopje131318.0660003
322fitter133.2547.13016.94915.42532.3743
323m99itchell131.4494.774075508
324Daann136.523.6800002
325Io Vivat131312.8300001
326acdc1998136.521.9900002
327DMAX05136.521.743011.49402
328niclas der 11136.521.51818.74110.54529.2862
329miekapytka1212185.9990123.951164.04211
330Tufan77777122685.90111.56633.86045.42616
331hamude1212124.95279.955585.9921.003.4123
332Pflanzi die Topfpflanze122.4521.725111.188183.737313.2714
333Dj Clone126214.7150003
334leptop12343.98419.961020.4123
335HEESTER122.453.95226.8393.5153.5403
336aap of niet12623.9160002
337zebito12623.7256.75930.30610.4462
338robdordrecht121213.1980001
339Dionysos.Fr121212.55816.724001
340Disguised Turtle12621.4320002
341Xilan121211.0753.95115.03301
342darthnihilus121211.0730001
343kapteyn1262568048.65201
344SteamUser16103577351111140.4190005
345cengiz38381111111.2150004
346PearFTW115.524.2730003
347rvloet115.522.7813.77304.4921
348JuniorKastoe113.6732.57102604
349Dake113.6732.3910436.24203
350BADAH111111.0592.032001
351Nikkie111111.0060001
352fish19631111196030.526132.664163.1901
353YannickRemco11111595044.16754.1131
354DikkeBokthor113.67320950.865206.127251.7231
355Snippie977103.3335.0113.79014.74918.5394
356The Brotherhood of NOD101014.83231.91758.98490.9011
357jens148103.3334.0260004
358gillssss101012.5620001
359sfasfsaf101012.2050070.0191
360glennlol1210521.9535.81317.92925.5082
361barry pootter101011.73010.3178.49818.8151
362derckn101019650001
363bartvdiepen103.33356949.829107.33702
364Tactical Infected.10524881.285.47101.376.4481
365flexolexo94.5239.9890006
366awgam91.8518.7817.659004
367robert1979079333.43512.2104.3314.3312
368god of war I9913.16639.86448.27688.1401
369liquid9332.2515.2522.9378.1894
370EpicTown9912.2030001
371HFDeath139912.0444.51310.47714.9901
372martien94.521.954241.320002
373Dictum Universum.94.521.5890002
374mindcontroll9911.514063401
375tomadrje9911.2770001
376Klaveren Koning94.528510002
377fegelein9918260001
378sergeant winston9914450001
379ronnii1288156.652153.1540156.7947
380Geppiee88133.5920339.046353.3804
381primestars84223.4854.01217.21121.2233
382DutchJokers1282.6739.6780004
383Zuuka8424.1380002
384JivERREMUU8813.3084.174001
385TimHok8422.8270002
386berend4598812.4100001
387**Barbarossa**8812.1750001
388.Izanmetnootjes8811.8800002
389woefie8811.8010001
390rint8421.1372.5831.5121.5221
391Murderonline8819700001
392tribelord8818900001
393Ambush1999881811308001
394Preacherr88178602.75001
3951996md8816380001
396maplesuf8815790001
397Defferfreak881046.17692.876157.3670
398Koningin FastRenzo70.581237.136099.14099.14013
399GselliKing77132.5200004
400arthur123470.7895.7450117.998117.9988
401Neliwak72.3334.01803.2923.2922
402trolol 2473.523.8340003
403Gavin21007713.576063.95480.0561
404popipunk73.523.1450002
405marcbers7712.3980001
406Nini3.07712.0000001
407Lionheart36073.521.4041.0231.3372.3602
408Herbernard771956411001
409Kefke7718780001
410jerry9677180601.86301
411rogiertjeh7715730001
412martijndevis7710057.79458.7230
413Cheesemix771072.50028.249100.7490
414-ALVA-61.5455.75718.919009
415MartyG98766132.71558.096004
416DANEZU66130.611103.258119.142344.1814
417visdorp61.258.7370005
4182theground6324.0420002
419AKROBATIK 26322.3340002
420Dr. Bier6322.30418.53454.36767.7221
421steenlikker6321.3411.26701.4322
422luna diva6619730001
423Friggin6329130002
424blueeyes20106613340001
425LeanderNh6322735.45212.89613.7311
426aalt50.451134.84300012
427Snelle Smurf52.5214.931242.460198.605441.0653
428DeXXoR5512.44204.2844.2841
429InfiniteZ51.6732.4230003
430bloodyarrow52.522.03803763762
431thelegend725511.5600001
432v-tech5519237.73911.28919.0281
433drake doder5517350001
434xDeRooie5513290001
435Underground Tacticz.5517838.635038.6681
436vanwlaurens199741.3332.17767.921057.4521
437Heer rodeostier31.521.865322.037807.6271.129.6641
438Hoezozinloos3311.3440001
439booM-31.528859.07620.28979.4111
440bluritdrache31.5278032.35832.4391
441Plutus33104.0745.5809.6540
442No Good Deed.331001.587.3061.725.3110
443salzi3331031.30570.687101.9920
444Starboy Interlude331031.50638.05269.5580
445*ISTILA*20.453.03808.6407.7994
446keroltje20.542.77207.2877.2874
447LShadow20.6732.0485.97308.4113
448mm13685620.3361.98576.070230.966307.0364
449Lelima20.6731.511012.27212.2722
450Stabilo21287707.15410.0622
451Vatra Moldovitei22171232.030043.1691
452de boeren2212129.41025.76455.1741
453ruki20.6730248.520023.1460
454dj keessie221040.25057.05997.3090
455daniel hees2210059.66759.6670
456cCcTURKEY21204.4816.8939.4670
457bennieland11130.6050183.240183.9304
458dimiourgos10.1766.90035.935005
459Frederixd1113.33201.4181.4181
460ichmagwindmühlen10.522.127034.15702
461Huhu1112.106046.16853.0661
462Mrfox1111.61110.0209.90519.9251
463leopard10.528942.0746.1858.2592
464cicirio3111744021.53022.8911
465Combino Pastasaus111653027.75527.9641
466Finke10.5278012.7926.1741
467BFG331115307.3927.9281
468Legio XIII10.333016.72430.43130.4310
469hardcored111031.948032.5910
470chicago51110032.42036.4560
471sandrinevk10.5200582.091667.9610
472John221110030.48130.4810
473Korjakskaja Sopka11100107.051111.5780
474sosabowski111026.023030.7930
475OudeBooijink1110069.94769.9470
476Saschimmii11101.3176.2717.5880
477Panda28111012.59326.63139.2650
478JaRiLoCo111020.173021.4230
479xpowz1997111003.8403.8400
480LukasSalber1110047.92248.2190
481Was los?111049.230057.9230
482Liwsatles111013.31919.15732.4760
483lord simi1110017.25517.4790
484tujc1110018.20624.8280
485Theking94NL111013.006000
486SummerVibes1110381.824000
487Biscotti00237.9380005
488Rob Roy Mc Gregor00132.1890004
489binky1400232.0260006
490scar-face100727.7500009
491Beer de Korte00625.935078.37908
492Mona Lisa00422.6480006
493itzniive001321.969019619615
494SanderW00121.7750003
495demian38500516.5900005
496activity joker00115.2010002
497teerie00813.1310009
498noobscape00512.0170006
499titana00610.9170006
500sven.vl00510.8650005
501jdegruijter0069.6460006
502Syla 10038.5040003
503bjorntje1130018.2490001
504T0uristicPitbull0038.2220003
505julian100017.4590001
506El Prodigy0036.9430003
507katarinasmurf0016.7840001
508Gunner4life0016.7840001
509KUZMA160016.7840001
510jesusjob0016.5690002
511Ivary0015.5430001
512gumbo0065.0740006
513knalpiraat220013.5220001
514Dennis Marley0043.4820006
515Gloin0013.3320001
516Koning Heer warre0033.2440003
517Osterrhase0042.9350004
518Theezakje1230012.9120001
519Larsvc10012.9010001
520vechtende dorien0022.8840003
521Shonny0012.7840001
522cotiric1230022.7590002
523robbie950032.7550004
524MrYoshi0070012.7300001
525Stealth0012.72023.083001
526DaDany970022.7010002
527constanttje0012.6140001
528PindakaasMan0012.5960001
529vercaemstie0012.5920001
530gilianvanlith0012.5870001
531.Pixel0012.5500001
532Skorpa0012.4900001
533knalpiraat0012.3890001
534lillover0012.3810001
535POTG0022.3018.79013.01021.8002
536basploj0032.2880003
537Thrones.0022.2190002
538Jabba De Hut0012.2060001
539Eski Oyuncu0012.1940001
540fu3iosa0022.1880002
541imootje0012.1790001
542FreekWillem0012.1740001
543x-x-x-x-x0012.1690001
544Malfeitor0012.1650001
545meyer010012.1620001
546Ricardootjuh0012.1620002
547jildert0012.1300001
548nsvvboy0012.1170001
549Rolgehakt0012.10611.531001
550doemorustig0012.1060001
551The Blood Eagle0012.1060001
552Roedie0130012.1060001
553einstalker0012.0740001
554Koning Oesters0012.0110001
555nikser20012.0030001
556jimmulderr960051.8290004
557ThisIsTheWay0011.6420002
558kimer10011.611011.05801
559MrPotatos120031.6070003
560rembro0011.5980002
561the new ras al ghul0011.5980002
562SteamUser16097023750011.5980002
563Googlen0021.5800001
564Suprizor0021.5460002
565streber240011.5210001
566kil all0011.5200001
567easysnowman0011.5110002
568neuekaserne0051.4780005
569Oxblood0051.4650004
570thijssje0011.4410001
571robinvg0041.4250004
572baldpapa0011.4250001
573hell19760011.4140002
574SomeDude0011.3910001
575petit10011.3800002
576MarXotkin0011.3760001
577Koning Swablau0021.3640002
578Lilshanky0011.3160001
579unterderbruecke0011.3110001
580sascha4540011.3060002
581peet29040011.3060002
582blacknitro0011.29002242242
583guusjj0011.1920001
584BashBro30010011.1640001
585jetzei0021.1550002
586TheHmmZ0011.1480001
587Appel690011.1440001
588Anna0011.1340001
589yleb0021.1160002
590Planet Purge0011.1050001
591Lutje930021.1010002
592insolis0031.0740002
593Bivakkeren0011.0010001
594Green Plant00598717.013003
595iiRevey0019560001
596hav2sky0049540003
597vibraltar0019160001
598Krielkipje160019020001
599bartb2.00018960001
600big bling0018800001
601nickvvij40018690001
602SirDanyS0018690001
603elbelga0018520001
604basje degrande0018140001
605Against All Odds0017640001
606--danny--0017640001
607Laxyle0017420001
608bramtinge0017330001
609Nobelus Barbarus0017336.2724.12710.3991
610Corrupted Mentality0017300001
611mineralwasser110017290001
612The Truth.0017260001
613BrechtB20017250001
614Arven0017240001
615Elvar0017210001
616Bobber0017120001
617waltrovich20017100001
618IcarusInvictus0017040001
619Dxmxnxk50037000003
620Busera00169804.8965.5201
621atzewiseguy0016980001
622fenerf0016970001
623KoenFox0016900001
624maarten19970016870001
625ryanlut0016830001
62688Glam0016830001
627oddly satisfying0016810001
628OpEenDrieWiel0016680001
629Zushi0016650001
630LauwneyXI0016650001
631ohoo0016590001
632HFC Haarlem0016530001
633jani000010016530001
634Brennienator0016530001
635undeadsucker0010016530001
636lord-toms0016530001
637thegreatwar0016530001
638Stpa0016530001
639IzzYaBoy0016530001
640UnwishedMonky0016530001
641kstruik0016480001
642detector0016410001
643Anjelo--0016370001
644marvino6660016360001
645palemen0016220001
646adrianww130016200001
647MisterElFox0016190001
648rokket0016120001
649Tinker Bell0016120001
650gremm380015910001
651jokeme0015820001
652rikiepaniekie0025390001
653Captain-Trash0015280001
654Underwood20200025170002
655TheDeecee0014820001
656maren00014700001
657EffeZonderGrappen0014690001
658svenmwoan0014681.040001
659ganea0014680001
660MarkvK0024190002
661frenkzz0014070001
662kevin-909890013830001
663beto950013670001
664Morganamain0013610001
665joe467610013520001
666creativecrasher0013440001
667coldmounten0013290001
668bamisoep001327202001
669Aanval0013250001
670Koeken2220013030001
671dennissnel2500130208848841
672dokter blaasgat0033010002
6736Dock0012990001
674Lammbock0012970001
675King of blades0012950001
676King-R0012910001
677Uf20010012850001
678timmyboy5070012830001
679Bedienner0012800001
680Demolisan0012770001
681MiiA0012600001
682-DJ Khaled-0012590001
683Erbak0022560481.68501
684onuroktay0022520002
685LoganTz0012460001
686basrugby0012410001
687grotekleine0012360001
688Mechanical Latro0012300001
689BigBenny0012190001
690thcccc0012190001
691sn3aky0012150001
692lenzinho110012000001
693anonymous.-0011990001
694omccullough9030011990001
695zdrempling0011950001
696samyn leroy0011940001
697kingdemoed920011930001
698verbenny19930011720001
699Aspero0011690001
700satgar0011660001
701123holland1230011650001
702Snow Bum0011490001
703rbuchs0011440001
704kiki19860011440001
705Unlimited Supplies0011420001
706joeystuiv0011400001
707Thekemo0011400001
708marky26620011360001
709Haantje de Voorste0011260001
710Miggi0011240001
711tommiekots0011220001
712berkaybey0011220001
713wimploeg0011210001
714mathiasg0011100001
715Roobbg0011050001
716szlaufik0011040001
717erkan1660011020001
718EpiGenetX0011010001
719-scoler-001990001
720.Psychedelic Nurse001970001
721uglyprince001970001
722samvisje001970001
723Beekbergen001960001
724Heer Igamebreaker001960001
725masteraka001940001
726Zuipmannen001900001
727Denmor001880001
728MansNotHot001870001
729Henra001860001
730ottomaneray001850001
731mentlegen001850001
732Bolleke vet001840001
733MarioMarke001840001
734aranto001840001
735gijsjeej001780001
736marvel2001780001
737Doflamingo*001780001
738TheHiddenGanjaVillage001780001
739Ambrosiia001780001
740jack13001780001
741xjulian001780001
742kegaa001780001
743NoPeace001780001
744binoo69001780001
745Nick2911002786.991001
746Lycanthrope001650001
747lekajer123002540002
748Aj11ScholtZz001450001
749cutesute001440001
750serak1622001260001
751Canus001260001
752s3icx001260001
753genova92001260001
754God of Wars001260001
755fcbarca001260001
756jumboo001260001
757Ties001260001
758ch4b0b4b0001260001
759LordofRave001260001
760lesley001260001
761dzjeen001210001
762dofbof00100000
763StoffVE8900100000
764christyaan00100000
765Leuchtturm00100000
766halloq00100000
767henkdepeer00100000
768hallop200100000
769Unique00100000
770Tosi120600100000
771arnoniempje00100000
772skribblee00100000
773ZeroSilence00100000
774elmas6700100000
775MhysTomony001026.229000
776justintm100106.273000
777devotie001013.288000
778roxioa001021.470000
779BARECAU.RO001012.292000
780bjorn23880010016.62700
781bjornlain1300102.609000
782yuyttuutty0010941000
783driesbiljart001081.652000
784Kyuka001008.05900
785kostasaek210010032.21300