Rent-a-Round! Tribal Wars Netherlands now allows you to Rent your own Speed rounds right here on TWSpeeds! You can read all about it in their announcement.
Enjoy!

Seizoens ranglijst

Bekijk de ranglijst voor het huidige seizoen hieronder. Voor deze ranking gelden alle rondes gespeeld in één seizoen (=1 maand). Je kan het seizoen wijzigen via de selectie.

#SpelerLP Avg LP#RondesPuntenODAODDODDorpen
Tik Em Aan Ouwe43361.867385.3591.096.818978.0342.074.85261
Jukke40640.6103.524.88021.687.6532.675.66624.363.319368
Kapoentje34726.6913499.310968.024371.0321.339.05680
4gtje28919.2715851.3921.983.7937.690.3509.674.14395
5siedost25225.2101.363.8464.731.5824.438.8859.170.467156
6Befcobar21421.410158.596167.399115.969283.36834
7GasDerOp19548.754530.2381.574.368210.9601.785.32859
8Captain Grom n Blaze.18130.1761.384.1946.416.5304.105.78610.522.316125
9VOATIE16912.0714153.244225.9841.014.3581.240.34238
10sammymoos1459.671576.358589058921
11Adams Hahn14247.333265.358811.057245.0431.056.10036
12peter51431369.0715101.239243.679234.462478.14127
13Sjaak00713444.673124.417286.577172.121458.69817
14Manual Autoclicker12842.673132.935160.32173.221233.54229
15stonerwolf10810.81060.24741.241218.855260.09616
16sebas234104264198.639545.775258.903804.67824
17boejari9911941.03793.27751.010144.28712
18John Leffers9118.25443.433983.402146.4951.129.89742
19farmer4ever2t08911.138208.644177.592371.317548.90927
20JH FLU8743.5236.890101.40719.367120.7745
21Sacerdote849.33924.49882417.86618.69011
22lollolz03798.78931.218213.582128.170341.7529
23Mäh?7017.54259.5221.879.0302.292.3214.171.35126
24Jasperxb6811.336183.700133.1921.784.7141.917.90631
25tenshilyd687.56917.85313.11083.85196.9614
26NoSenseOffense6410.676215.161365.069312.284677.35330
27Clavio641649.50729.785137.064166.8494
28bas1207636.31023.69040.98913.01654.0059
29RickHan608.577188.275217.4140217.41428
30Dr. Jones6030227.717287.2531.881.5612.168.8148
31Leesonga5911.8526.696212.22676.805289.0316
32bloedhond589.67628.256049.36249.36212
33Iwillkillyourr58292413.71617.256110.368127.62437
34iBimsEinzLarry5814.544.7363.16361.53564.6983
35Toms Hahn5829224.212153.92094.881248.8016
36SweetSpeeder5611.2518.58925.8391.97027.80910
37Boris Brejcha5656176.244117.75893.137210.89514
38Jabba De Hut553.441622.6072.646529.567532.21314
39blackboy54541280.624378.880272.041650.92130
40Jiki1502529.4449.96917.35827.3274
41--ALice--507.14775.4194.950991.631996.58113
42DonkeyKong645012.5473.076466.225704.9591.171.18410
43XBLAASSTER4912.254113.984137.183140.272277.45514
44Pedik4949160.377135.146142.838277.98416
45Koos Dakloos489.6522.4101.02214.04315.0657
46Vaultboy744816326.5549.20392.962102.1654
47tomadrje475.2297.6765.3201.4256.7457
48nomersi477.83637.14026.56246.17772.73910
49Klötzchen46461142.479124.391828.518952.90916
50Tychob447.33621.7212.74302.7436
51Insomnia4321.52621.5731.166.331544.5951.710.92663
52Got You428.4547.96057.513515.431572.9446
53guidosletse4214311.9640004
54Fushian406.67629.160016.50516.5059
55IcarusInvictus399.75410.77045.755045.7553
56appelflapj3812.67311.55615.70790.936106.6435
57heer jake3812.67319.4060004
58Heer rodeostier38381822.2154.608.6104.976.8659.585.47594
59jona123374.11914.375103.80327.530131.3338
60claujo36948.638034.52134.5213
61Timboy18135351238.79853.469053.46930
62Sloopkogel35753.32922.96465.43988.4032
63Casablancas353514.147106.19169.677175.8682
64Full Disclosure.3517.5216.715061.21061.2106
65josbrinky35351168.379296.057144.677440.73417
66greencarbon3511.67319.7246.08906.0897
67peet2904336.652.85302.7532.7535
68Justinvl326.4510.56901.4421.4427
69@koud3110.33341.80636.1674.60140.7687
70Benicarlo301034.44410.42869.37279.8002
71Koning PSV30567.484094.35094.3508
72The Truth301523.94911.98664.83376.8193
73PRIO3030130.825218.0890218.0893
74Etram299.67315.07493.219134.502227.7214
75Polestar2914.52518.899625.2115.196.1745.821.38559
76Davviiie2914.522.3960002
77Papito2914.5210.3880106.361106.3612
78Dr.Koekkoek2929146.78472.942137.294210.2366
79woutws299.6734.6607.8616.07513.9363
80Ceaser king294.8368.5661.74124.28126.0225
81Heer Pearl285.656.6930004
82nielson258282813.46311.510011.5101
83el martinho272713.06749.632049.6321
84Hunka2727165.907196.257236.948433.2058
85Swagtaculair27934.52020.1353.11023.2453
86strudl12345627271917053.09253.0921
87alexandre123273.8679.367400405
88dystarmo263.7179.7320004
89ReDNeX1268.6739.9320004
90arthur4711268.67310.7075.04005.0406
91MattaDB2525137.0330007
92Spelersnaam256.2549.9340004
93SynchroJ258.3335.8771.97901.9793
94manke han256.25420.85320.75662.33383.0896
95jantje575258.33350.703154.8940154.8946
96gerriekeeex252511.1720001
97BlackPuma246410.7296.08387.41093.4933
98Dramayy246414.0244.41884.34888.7664
99robbe1933241223.00103.2333.2332
100sirmarcopolo24833.2600002
101Summerlore2311.5252.6480007
102Adriaan2809237.6732.57043.03116.75359.7841
103jorrepor2311.521.56410.476010.4761
104lily lynx2222111.5070004
105itzniive225.5410.9390006
106.Chizo2222191.16474.384124.827199.2119
107StoffVE89212111.7393.58510.30913.8941
108Down on me217337.701484.004875.2291.359.2335
109YanaMs21211127.710269.665134.594404.25914
110visdorp213.566.40904.5804.5806
111AncientWarrior2110.5219.4916.59418.61625.2104
112Supremus Rex2010220.6090007
113domination11202015.5120002
114Hurricane202011.2138.16423.70331.8671
115gk9992010294615901592
116dokter blaasgat206.6731.67701.5491.5492
117BPOA2020124.3990004
118alow dinamite201024.74612.21010.98623.1962
119Abartuss201021.91833.61423.11156.7251
120*FlyingWolf*196.3337.9478.58535.13543.7203
121The illu191912.14537.18460.07397.2571
122sneep191912.329013.95613.9561
123pietercl1818181.8640100.315100.3158
124Silverbull18181137.59800016
125MVD.18633.81237228.31128.6832
126Eo0o3181812.86820.82412.71833.5422
127lesley18926970001
128kaki1968171711.36304.1514.1511
129KAPETAN NIKOLAS174.25412.370012.08512.0853
130kleineman165.3334.15502.1822.1822
131420stefo420161612.84409.9039.9031
132thomasianos16823.7090002
133Flory162.29723.94401.1431.1437
134Hope Of The Orbit165.3331.97823.18531.78554.9702
135Bash22NL161618530001
136takje316822.477021.35021.3502
137Joekie-0301515163.28980.467236.023316.4908
138PapaRuffy151511.9510001
139FIRE81157.5236.02768.873130.736199.6094
140tartaarsaus151514.778017.20017.2001
141seyho1153.7548550004
142mark0101515170.858172.4320172.4329
143Dommer1153.7542.222014.47014.4704
144eenpotlood651414111.2440004
145Kestelootje1414139.3110004
146donwillemjansen1989141417580001
147terrorman1414124.3890004
148OwhPUS144.67345.6088.39408.3946
149Vijfentwintigletterwoord131317.96719.595019.5952
150groznov136.522.9220002
151blaaskaars133.2548.87135.828106.287142.1151
152snaps131.86715.7500007
153Doctor.Anagram134.3339.7100002
154jdegruijter136.523.3900002
155Ollis136.527.845740.00740.0142
156I.legend121216530001
157Yung Juice12121730001
158kennyzvb121211.4194.92204.9221
159whistler12627.9530003
160geertkeano126217.0560207.905207.9054
161Twitch.tv InnoSmurf1212118.6040002
162JP-Bocuse121217.488463.167379.147842.3141
163.Lintouchable121212.670029.94829.9481
164arthur12341212124.0950003
165VK98121211.26004.6354.6351
166OlliDB115.523.2092.58602.5862
1671992lonewolf111.3883.5910007
168Loraine1111118.2930003
169*Sp33D-FreaK*1111110.527502.1260502.1262
170Emperor of Doom112.7547.37701.6731.6734
171Magister Mortalis113.6734.4395.005108.423113.4281
172skwama1111111.3650003
173Noob on work101010503.13260.966564.0980
174dutchcharger01101.6769.9899.96409.9646
175Myst3r101012.6104.67322.66527.3381
176schildpad631010114.9870002
177kabani101011.1390001
178Rijntje101011.4570001
179joran211010100376.201376.2010
180Easywithaces10251.6028.68008.6804
181[email protected] [email protected]1010117.3640002
182Jukkapekka1010149.790090.78490.7846
183BananaJoe101012.1740001
184natje1981101019.2690819.782819.7821
185dost710522.0580110.989110.9891
186HealTHCare101019.995073.44173.4411
187Lord Spiegelei vs XII9911.21701.3271.3271
188sunt.nl9911.3618.84808.8481
189fabisonline991540012.74612.7461
190Henbont9919.9950001
191jesse221392.2542.65410.79571.68982.4842
192goldshifter99110.3100003
193Salbei881022.80419.02241.8260
194bjorn23888423.04664.69472.690137.3841
195Rwekker84210.0730002
196deadlymouse8811.4613.41503.4151
197wacht18812.60810.189010.1891
198shirok98818680001
199.Little Recuse881033.98169.708103.6890
200King Henry VIII8811.9600001
201Unlimited.8421.3720001
202beana72.3338.6524183.8764.2943
203heer king171.4512.49086.21072.473158.6835
204Hybriddrags7711.83211.128011.1281
205Quarantastics73.523.5300002
206Dortmundfan19977718122.1791.1003.2791
207stipkip7712.46716.91612.07828.9941
208Speedking J.7711.5560001
209svenneke7718.2970003
210IronMaiden127714500001
211mathn361.256.5810004
212Koekwauws6326680001
213LiNiight6614810001
214iwan046235.2440003
215thomke661.547.5619.56009.5603
216Lord streko63206.02439.10945.1330
217MrSpacekush6323.2760002
218.sold.6614.45116.26538.27054.5351
219douwes world6322.5410002
220paulied6617.7780002
221RRRR6321.1410002
222JeZiet VW Dubbel Wnnr ZW52.5215.8960003
223trippelx5512.4520001
224I.lucky.I51.6732.1080002
225mertabcc5510028.24628.2460
226Anatidaephobia5511.5150001
227kh de sterke5516.7550001
228FishE.rmaN331042.143042.1430
229Roedie013331052.526052.5260
230robinvg3139690154.591154.5912
231haha3310047.82247.8220
232r0ke.ba3310035.22535.2250
233Declias30.7542.934092.37592.3753
234benst3316950001
235majmun31.5277440.40114.99055.3911
236hanutamatata22102.3984.2426.6400
237fc oostwijk2121.23102.1092.1092
238GekkeMike20.6732.90813.84910.65924.5082
239davyfire221022.022022.0220
240Sponzie2216.3560174.631174.6311
241Dexter2210034.66434.6640
242lordskiller1112.20918.240018.2401
243.Izanmetnootjes111010012.25612.3560
244glenkik1112.106036.90236.9021
245[email protected]10.3337833.97816.36550.3431
246DALE NACIONALE10.5251717.428017.4281
247nelsonnnnn11103.47403.4740
248Brazil King1114.16015.87635.85051.7261
249Queen Lizzy11102.0121.2683.2800
250Ground zero1110104.3950104.3950
251ezra10.5213810.91115.56826.4791
252Osterrhase10.522.00305.5835.5831
253III Merciless III111028.422028.4220
254risza01010.522.92109499492
255glennderidder11103.88303.8830
256Usman84kg11100161.468161.4680
257Supreme0024.6560002
258MarXotkin0016360001
259keviinvonk0014990001
260Gannik0021.2820002
261need some speed0012.003020.26020.2601
262ringar0011.5510001
263lord dingledong0012200001
264rode hand00100000
265nicobmx0016530001
266Marshmello00100000
267muratpank61001780001
268BeeEasy00100000
269TribalEl3cTrO0012.1400001
270WillieWodka0011.0920001
271Zazo1000012100001
272Dylomiu0011120001
273tobi949400100000
274victor de killer0025032.4452.8935.3381
275JSTFLO0017220001
276stijnb110016.7840001
277roldev0053.6450003
278deven0016.7840001
279Mr.Saxobeat00102.9257.08710.0120
280CamoraDope0012500001
281Matsbetuwehero2001065.653065.6530
282rayret0016120001
283paulinho0016.545061.37861.3781
284Bullseye123002540001
285djdennis6660019870001
286Aslaug0019930001
287DragonclawJS0011.0020001
288willemlug00100000
289evil-tuur00100000
290dimiourgos0032.8060003
291Karen0011000001
292ThomasBonn0029220002
293AngelOfPower0014690001
2942pure0wnage20016960001
295Korporaal nee00100000
296-jbs-002780001
297marinicus160011.0060001
298tsarantula0010076.80176.8010
299ninja0120013.4690001
300letoin0024082.83802.8381
301anass188001062.689062.6890
302PEAX00100000
303IJenZz0013.2200001
304jossie90012.1160001
305Hidde5550016680001
306erfilindo0019.0610001
307zXioNs0032.15601.3941.3943
308jann niedi0011120001
309Heart Hacker0011180001
310rmubrian001840001
311ali j0027310002
312keroltje0021.8140002
313pvlpvl0011280001
314Han010012.1060001
315michaelplg0018350001
316shad97001880001
317Keine Ahnung0011.0580001
318Friendly Fire00100000
319Mr Brightside00100102.672102.6720
320steven1560012.11696.922680.133777.0551
321snotjongen00100000
322Zepojohan0057.0670005
3233LuMiNATi0012.1160001
324Loulmann0031.3430003
325alsda70019250001
326Unidentified Black Male.0017410001
327amkcompany0015.2420001
328hiphap001074.429074.4290
329ReaLiZeNL0016.1740001
330The Black Rose0025310002
331heer aart110012.1490001
332Heer tims0016530001
333Elgitone0013.8400001
334Malfeitor0036880003
335lookout10011420001
336Kooral120013820001
337dealorian0017.8470001
338myneighborisbad00100000
339hdad0012.1160001
340Peperkoek270016120001
341AK-4700100000
342King M.001840001
343aberag0011090001
344dada3970016.5280001
345MacDowM0011180001
346By The Grace of God00100000
347kamcioo6040027480002
348dutchminerhd0021.1290002
349Karline00100000
350fabriceee0011.6850001
351buurmanchef00100000
352AndyAV0013950001
353koning abdul00113.4900002
354-MaGiC.DaMaGe-001490001
355vickef0011.1960001
356Sr. Pringels00100000
357jochemp2640016.7840001
358ikkieworld0022.4990002
359Eludiax0012760001
360Lauraaa.0016.9600001
361ssssssssss0015.7720002
362karakdrun00217.9330004
363TryToKuba00100000
364Heer albert120016630001
365Schottovich.0016530001
366König Koncept.0016530001
367rlammerse0012.1060001
368RaverJens0013130001
369hetaaltje0016530001
370JapaneseLily0022.1160001
371Blad met weerstand0016950001
372Lensky1900113.3640003
373Deltoure0018.4220001
374Friggin0016530001
375Darrie0013.4140001
376Koningin FastRenzo0067.72114.277014.2774
377overdetop0016750001
378Randy0012040001
379MikeC0012180001
380EpicKoen0019.388097.71797.7171
381Diorhype00210.51460.592060.5922
382*ISTILA*0011.1140001
383aserty1234a0012.1060001
384slokje er bij00100000
385LabrazzZ001780001
386Fibergass230022.2090002
387Pr0Style0017.2650001
388Colour0051.5400005
389brentjeee230012.1300001
390Xorathz0016.4930001
391Zandstraaltje00100109.735109.7350
392Floris de eerste0022250001
393KBuut001011001100
394MassiveDamage001780001
395cool3300100000
396Kenji100012870001
397HemeraNyx00100000
398hornet30100016530001
399Jorgos0011540001
400clerq0015.3280001
401Mrchris00100000
402aso0460014.3290001
403DiegoSimeone0016530001
404bensuper0021290002
405tone690016.7840001
406beamerke1230015.2660001
407crni andeo0051.3840003
408.JustWantItAll0012.4180001
409iL Leone Indomabile00106.97906.9790
410goffedoppe210013761.43801.4381
411koning Rinus00200000
412prins op het witte paard0012.4680001
413Wiiiiiillian00373139.426039.4262
414BienTiechte0021.3060002
415king56442002273019.29819.2981
416MH00800102.07202.0720
417nickdebier00212.5600002
418Tiwi130019760001
419jerohero0014.5650001
420D m N0016120001
421Katana0017600001
422Jason Statham.001013.083013.0830
423son.goten0011.2790001
424hansi1410018650001
425merlijn-ram0013460001
426MM-Master00159712.786012.7861
427CaptainJulius0021.6130002
428grachtenpandje00110.9910001
429Fyng0016400001
430Python the destroyer0021.8130002
431mathilde810013.7330001
432Onlydorkair00100000
433.VUK.0016980001
434Aspen001780001
435joeri0460012360001
436Heart of Night0014080001
437Germanfighter0017.6370001
438Henra0043.3610002
439McMario0011.1490001
440vincentw880011410001
441velsennoord0012.1590001
442yyilmazzz10016680001
443Bjarnzz0016.0570002
444Tribalkampioentje0011560001
445TWS-KMK0013.6450001
446thegreatwar001040.176040.1760
447Kratje Grolsch001610001
448creeper006001780001
449maicoos0013.6810001
450Unitedforce0016.7840001