Seizoens ranglijst

Bekijk de ranglijst voor het huidige seizoen hieronder. Voor deze ranking gelden alle rondes gespeeld in één seizoen (=1 maand). Je kan het seizoen wijzigen via de selectie.

#SpelerLP #RondesPuntenODAODDODDorpen
MacDowM38674.175.53714.176.4252.701.71416.833.296379
bennieland345104.005.51513.434.162555.54614.634.364418
Mijnheer Katapultje34311158.575635.937313.918936.46227
4The Green Moonlight31310326.149854.816309.4601.140.47444
5englishplease301181.266.9722.847.6021.566.1673.690.041139
6nielson25829120414.821922.3022.540.5453.072.70860
7?uestion2707265.859204.067767.875975.96635
8Caelestinus.2466130.088328.111152.904485.40828
9rddm612291098.384421.551257.832671.82718
10KingMan21616919.14993.925549.135632.405111
11sneep20118475.39696.7032.266.2992.512.51460
12tijdbom519613138.54186.715128.738200.25032
13robin19981967133.862494.838337.099832.58821
14g-town6919311355.6851.793.7136.466.6519.353.28347
15Zitrone175347.87647.228161.024208.2529
16rene196716615124.941212.207199.064287.64822
17boejari16320172.71024.605286.781227.39538
18hornet30101616139.276337.131281.511618.64223
19Tychob15823152.67741.46513.673038
20.BigPig158551.878181.93121.759202.4269
21groboje1577333.93969.47629.296102.02443
22DutchJoshua14116304.084472.04081.675475.29547
23Trust.fundBaby1406321.1931.112.04820.5531.215.20037
24harmjan9913415466.422480.46042.087563.22761
25Meistermerlin1343125.033195.88783.933224.07521
261jani11336160.901711.811373.5981.050.76629
27killersquit1317124.503200.292259.287491.85129
28de neven12915114.65526.702202.50458.67425
29JH FLU128429.552137.112128.210267.1268
30obelix30012711544.215913.051576.485976.84567
31mieczykkk124256.618173.04741.237214.28412
32lucc1176179.286231.73294.254171.44726
33010vs02011617254.41520.01015.5865.56238
34Azure Nebula116414.704156.04127.431169.1594
35nogniks110719.63150.68611.99458.8317
36*FlyingWolf*1085176.26484.034120.898226.11329
37q ball108944.453181.52246.581242.67713
38wesieg107837.18310.920170.997197.4199
39protorayz10410171.003364.404406.577725.93133
40NoPeace1041284.69643.769220.109234.89923
41*ISTILA*103845.9016.61318.75511.11813
42.BackToReality10222.936.94513.475.038695.03214.170.070250
43sirmarcopolo975165.293410.09897.516507.61436
44Ottodeooievaar971067.780193.939124.343323.36113
45Steurkaviaar97338.55699.05530.234133.34011
46Bombardemang97318.49298.531211.693310.2246
47TrolMasterOne96458.386121.29551.138186.86617
48LaCasaPapel953412.775267.727816.2211.088.63854
49-Flash.957180.632202.559107.852318.42124
50blauwe schijtluis9310670.523785.5292.378.6493.266.78872
51Lorreporre901555.1640121.95284.65314
52aury901245.44299.9250103.98819
53bjorntje11390943.2483.13360.29458.06213
54robbie958913100.09861.36593.488164.52629
55maarten959587295.021906.998198.465567.65218
56-mo1997-86678.345438.29010.055175.02612
57ohnewort857396.468228.153133.323249.41656
58John Linford85368.221214.492325.090525.58514
59mister-opa85730.14027.2049.3159.1598
60vincent88471.085.163032.7020112
61The Unstoppable Warrior.8343.215.78317.803.3222.497.60520.300.927314
62jordi001138341.756.2742.774.3915.517.8488.293.734179
63Brettvormkopp831124.931373.335235.009608.34414
64Kulta Lakko831117.031243.099103.472370.08816
65LordOwnage83550.809471.639790.2111.261.85010
66FreeBluntz831349.59762.896159.965176.27220
67miketijger802314.6201.095.722191.6791.287.40148
68Mo Bamba80372.528262.079225.288514.24715
69Ziemon80418.95716.50867.93683.3915
70.SpeedFast79148.545270.82177.153351.2727
71Lery Di76179.680570.6190594.74310
72Thorin Eikenschild76238.93970.15316.35690.0146
73Mr. Mime76134.94841.90121.06062.9617
74SpeedFast752184.917200.925100.768307.54623
75Cerillius Fidellii723351.525475.0220445.65742
76lord-toms7113105.109160.725805.470928.75218
77gikergek1697131.557113.534419.709497.99215
78enzo1769372.89078.132127.203209.90125
79lord deivids681383.7370204.424235.79236
80*HAN*6812113.05442.952106.882119.24322
81the dark knight1868475.07301.140021
82nerdy3367244.81199.565216.740329.7207
83freekiefreek12366419.018037.96903
84VOATIE6511239.3701.0859.36410.44941
85marcus01651537.35503.315018
86Manowarrior199362516.021035.46805
87Sir ChopChop611885.46601.341.1031.384.01626
88PVP Colin61545.50528.14941.89570.04417
89Level Up60123.89371.25247.741118.9935
90Kenji1060713.3880008
91Stugler59948.04761.249250.041312.37010
92.The Real Slim Shady583200.47155.055022.03425
93xknife58342.08234.251039.61310
94dystarmo581029.93400010
95mikeymike13057463.63884.090108.048192.13812
96FaZeThomas57225.60555.13378.033134.2645
97HyperHydra57215.2170003
98Huizhacka5717.27116.9262.53119.4571
99Crabhammer55572.8763.89740.68344.58017
100enej55531.65140.79144.02284.81310
101Theslappe55617.53947.22110.58457.6027
102harrisfreak542159.00090.0870022
103Mr. Victorious54136.137108.36930.678139.0479
104temo54430.89687.6810152.5998
105sniperhead54322.12259.94013.62473.56411
106FutballNotification54422.00946.21631.60465.6877
107tracer553123.07514.13186.901101.0325
108DaWillempie53221.045068.08168.0815
109Socrates531419.43852.009122.614143.44411
110mikkel1652229.49672.63532.910117.2967
111-jbs-513142.56587.3770026
112Thats what she said50188.194208.724192.574401.29813
113Chillboy00650340.28886.63587.995172.32512
114kendrick5018.2304.97119.39624.3673
115aso046491424.0798.108572.04778.49714
116Goldhase48338.502102.167093.5927
117DeDon42048623.49510.59330.90041.4939
118tiesty48315.92694.73711.792110.9725
119crazzyx348314.79942437.5294986
120johnnykuijntjes47548.17349.19662.971107.36310
121timy 0147135.924210.610136.182367.1415
122vpowerrr47433.24527.578204.544242.12411
123Komkommerkweker47927.238123.331434.710211.58610
124woetere4719.6849.777004
125Cedrictheking4728.7069.3858.97114.7503
126brianlaan199346332.73224.32411.67514.05611
127iL Leone Indomabile46413.6553.28103.3454
128Ocerza4636.54051.21329.86681.7613
129Stasiuuu44412.3686.05008.1435
130TheDarkWinRus-01437424.92456.36373.111129.47448
131boypatje25435387.275528.5890102.04145
132hielka43214.499042.58242.5824
133Down on me42333.920260.404432.909693.3137
134jockohamakaka42332.85071.2987.66881.5908
135AnDiiRoxX42412.22504.6924.2775
136Sacerdote411059.4640626.057016
137-infected*41435.32117.15431.13947.58910
138Dwighty4179.0290105.192107.3436
139lurz4123.62019.035012.2232
140jakke2140744.77481.37335.237121.24810
141..SpeedFast40142.006131.6810134.4679
142hüphollandhüp4016.74535.37227.52962.9012
143woutderoose39755.128103.471158.099265.49212
144Babipangang39737.0463.9928564.84811
145M4RS39217.80493.01253.835141.5316
146atomic3916.9547.8284.51312.3412
147nerim3810138.038041.76441.76422
148hall of fame12338237.6330009
149valkenier3538219.198016.90820.2295
150luxepro38413.81151.91720.06467.8656
151gino pietermaai13815.3404.73411.93527.6792
152Prego3832.39924.2723.21127.4834
153chris1123731.143.6883.856.82804.254.796114
154robbeke8037339.914222.635136.941338.2198
155Define7773758.0435585.8186.3765
156theonlytrueking362666.40601.973.2502.239.73166
157DerEchte362150.519177.411148.169376.17016
158popeyepower36119.21335.612039.2263
159HERCULES196636215.5240002
160Wasdajom3629.97231.135031.3863
161Swaghetti Yolonaise3511.707.8661.595.3323.722.0895.317.421146
162Aldag123352184.240168.83296.775265.60722
163StiDjiN35151.38654.7990011
164molie11135329.8600009
165destroyboy6935223.1240005
166tvskillz3517.1580002
167miraal3421.302.544589.69700128
168Ibizagirl3411280.8163900038
169alexandre1233412276.4861.087.1710894.45339
170LORD MARTIN 634372.2987.685395.077420.2328
171miketyson341050.00025.20195.536129.26511
172Myosz3311104.6320105.87943.88419
173kaarten2333745.52048.7000014
174ewenci3389.0230008
175Tim Paap321124.080262.0520302.30116
176efebnk32230.422201.272142.146343.4189
177freeking32424.271125.650153.949305.4175
178thomasboy13227.444020.84602
179Peutertje3215.42283.82625.896109.7221
180julius sylvano3110478.111040.0183.86461
181Dices.3111383.15300050
182viktor00131369.84782.58089.660172.2407
183Hoddys31647.79570.7100010
184coastline3139.846106.815193.923300.7383
185evertvangrol308288.1417.9900036
186Adriaan2809301426.768782.2601.053.7351.801.63011
187jopo123230814.4890008
188the mystical village30613.3001.60293.7001.8155
189Dodo 12330112.77538.207080.7074
190jappy is on30212.28288.114089.6703
191dario der 1.3015.702058.54258.5421
192terminator12a29320.05056.330086.15711
193HAJER29414.98322.16134.61342.5136
194Spangen0102938.291012.15203
195SlimShady952925.2433.54823.36226.9103
196lordalex9281455.687386.1590047
197verrückter mongo281271.88260.544255.902316.44626
198stephan596287210.15348.2291.187.1951.451.78525
199Nickakaherman28327.0677.85870.99586.9129
200Klrpeet28313.4430005
201Megum1n28112.103014.98203
202Bextreme28210.0220005
203Schlutaaah2847.86128404464
204jetzei2835.52727.7421.12724.7683
205protput2824.70122.391107.938130.3292
206DiegoDeLaVega276147.646286.17648.311020
207EinfachGeil27188.322248.814639.985888.7999
208georgeknn27449.12365.664188.619254.2838
209Offermashine27119.7099.000109.005151.4814
210Hellios2739.8873.082003
211Dil3mma2736.7266.87602.8294
212balashunchoo26123.93036.596036.5965
213Beekbergen26316.504576.560705.7271.285.1475
214steven15626111.41825.57517.73448.6483
215RetimeGodBarrie2615.993012.32812.8482
216Heer Pons2644.838106.519390.375496.8943
217SwimmingClouds2623.6192.2095.8338.0422
218dergamer7022613.5719.951002
219Rolo1709255224.425359.8642.7414.73126
220overdetop254186.228061.84777.37622
221Lagos to kampala25968.555162.12485.321211.22912
222hdw251124.28785.7621.493.2731.875.80512
223Gekloonde Deurklopper25720.01715.07937.26852.3478
224tim768025112.3350003
225kingk25110.7560001
226Thief4202518.458061.00461.4052
227waiting1012518.0856.4593.69003
228purple raiin2536.2312.8338.36402
229Boerejongens24782.17025.874226.740266.51010
230scar-face1241747.87495715021
231DutchArmor2434.73722.88545.33579.6132
232corei3236117.032012.202017
233Koningin FastRenzo231743.62966.125028.20619
234qwertz23417.38727.3929.06827.6959
235Yeszsara18823514.92710.375007
236jorekeee2329.47514.00072.72096.9062
237SelfNL2329.2419.850004
238Ajoin19872325.6088.2712.41810.6892
239dj cneut223346.92100041
240MAR3L2505225282.84313.803127.334126.45527
241Killerboydwa22520.73088.586236.653325.2395
242LimmenAnne22618.17327.8151.062.9741.110.1768
243schootfox22511.6270005
244ladie22111.2850003
245SultanDabbydab2213.63006.7066.7061
246Evex Nismo2213.0081.2336.9478.1801
247Woet Van Aert2221.88074.27099740.6281
248koket21234.5970005
249The Godfather II21522.71600010
250Ealdorman21616.029034.9874.1327
251wri0122128.6033.7509.91903
252kilerboy1082133.89322.90089734.6562
253IceOnFire2112.92459.38711.05970.4461
254Lord arrows20917.201025.662010
255tomadrje20515.2230007
256iCare.20514.02619.4995.32706
257KesLaN20212.6240003
258lordblacksnake2018.8300002
259PjFoxie2024.040116.483237.206353.6891
260StickySteve2013.8140001
261Turtleduck2013.25621.7384.17725.9151
262robbiewerner191802.1681.452.51501.715.02379
263Zhadee194228.190462.0550026
264VanNear19331.91077.28353.3266.7655
265gio33419313.4286.75861.96391.7474
266woahoa19511.3453.5779.66913.2465
267chamstra1966.18227.86425.82267.2156
268Testosteron1913.42004.5875.0041
269King Taksin Saphan18390.64500013
270maglo18259.970141.22132.401182.1826
271liam0118424.20265.130152.615275.6588
272caronnea18116.5860004
273Iron Balls1829.4120002
2741890788441818.2540003
275mygrandma1816.8890002
276movermaster1815.021023.20324.2371
277Aslov1814.8400002
278pannenkoek1834.4250003
279ruki1812.40234.68868.469119.8911
280RAMCobelens1811.3740001
281Robin1222173129.509104.6100108.07215
282neverup01171119.02982.2290113.07512
283sander9817512.773052.72256.6889
284CallMeYourDaddy1711.8032.5492.7035.2521
2853.2Mp161772.58800076
286snaps16786.8110997015
287pietjuh16334.59912.19812.91606
288ProBaumT16310.52925.781029.1685
289Ponsjo1617.4060001
290Autonomous.1616.0200002
291La haine.1625.756012.57403
292Stormblooperr1624.9240003
293.Klompvoetje1614.3500002
294Richard1881634.2371.621003
295Eski Oyuncu1632.21744.21991.664135.8832
296qwerty15164.30100015
297Clauw15420.36622.315005
298duiker0115416.7290005
299JanKnapen15113.13431.56248.45080.0124
300Vedas15911.13868.96117.274123.7794
301xi godwars xi15110.5660003
302Dope15210.5330003
303nilsje19981517.6430003
304koné71544.5460004
305bleubone1534.37784.98752.494137.4812
306theamk1524.2320003
307Foefelare1514.09513.696002
308rick1481543.82312.0187.61419.6324
309redray1523.7450129.555129.5552
310nico nicer1513.6321.553002
311Iwantje20021522.8250001
312Ninja Smarti14256.738179.7010191.72811
313ziancara14112.9230003
314maurice997sa14212.8770003
315zwp-20061436.9400006
316bolleb1436.5840004
317Docter.Pure1424.8786.9721.70403
318Svtwello1424.152017.06402
319scyller1434.0098.6813.42212.1033
320murder971423.6760002
321robert1979071423.4076.6427.65812.4753
322Lelima1443.10011.183022.3243
323goten1412.3830001
324The Cloud District1412.15407.2187.2181
325Henk de Baksteen1412.0452.6405.5058.1451
326Bastaard?1422.035735.6593.016.5433.752.2021
327hias132109.08511.20190012.10112
328daan stolk 199713383.42300010
329G.D.H13567.875095.18988.69911
330ChickMagnet13312.34138.232005
331jentele13211.520109.066241.207350.2733
332rubenneele1334.4825.53335.73103
333mulpietje1313.1970001
334s1ckn4tur31333.0944.78913.81311.0863
335olivierverhaeghe81312.9050001
336liverpool1332.809026504
337satop127192.10222.35744.499132.65225
338akkyyb1226.1193.680002
339Xhono1225.944012.24603
340procon1223.5660004
341Neetjen1213.4370001
342zinoboy1222.6330002
343polcoloco1222.3570002
344sniperfreq1211.6040001
345BELGICA1211.3611.53901.6371
346Een Anoniem Account1214586.41120.61827.0291
347Gendry Baratheon122038.051117.343154.0810
348killerkok11213.4960005
349Baird11312.052013.32803
350JustSlayIn11110.9910003
351eagle-eye1126.7310002
352gluecklich1112.5920001
353Lorenus1112.231030.57031.3001
354Black Soldier V1122.00202.4332.4732
355Neotal102175.58400021
356Mister Milan102107.75400013
357Yelcow10169.93957.819007
358Twisted Fate10169.80199.983007
359siedost1015.2940001
360MoRGHuR1064.67608.73704
361TobivE1024.666021.61703
362Le Temps Est Venu.1023.664611.25502
363kkevin1013.41137.302043.8952
364Hampelmann x31011.1953.1041.2404.3441
365ricojohh1021.1612.2353.89402
366tribelord10186306.2516.2511
367shadow zeus1010024.30624.3060
368volkaracho101002.473.8592.635.3530
369DarkSoulliy91309.70600031
370FarAway96104.25020.27606.38514
371rautes9361.48095.20377.589159.1008
372jorno19999342.4590007
373zbinnie9130.4000007
374sluukje915.5960002
375muisje1515924.5111.1132.30403
376icon913.3754.282002
377Martijn777923.1120003
378ICha0x912.4360001
379Zerren941.8817.65528913.7013
380Reedez921.3685.280001
381Jorn2BeAlive918780001
382Blatx82277.94100029
383Lord Corax8465.9592.02813.7674.14011
384KGhost8131.7430004
385kobedemuelenaere8210.8550003
386samyn leroy845.1241.16901.1774
387Attila the Hun823.7750003
388koevannnix812.8538.89909.4031
389willemdeheerser832.57105.31602
390schilpadded812.42321.15513.27734.4322
391darkfire10822.3900002
392Alex Barni842.01506.7916.2402
393Catona811.2554.45904.9681
394SirNiekyBaatje811.0530001
395hopper819540001
396ThoDuijn81068.23859.151137.8490
397Unconquerable82083.26329.737119.1750
398daansta7241.1840115.516125.6995
399Rolgehakt7439.8806.43183.37506
400Picatraz.On7124.7270005
401dutch navy87223.6560004
402Steinnudell738.94477.854177.704261.2442
403dokter blaasgat728.7610002
404Kimberley951725.4460002
405Jujuutje734.1980005
406kikkergonekills714.1320001
407Kingdom of Zxrro733.245011.19611.5552
408Welassi723.0400002
409Candiu732.8537.214002
410doornmaster20732.6730003
411Larix722.6225.742002
412XxHeartBeat712.5497.888002
413lordy bjarne711.26304.30201
414maltisimo.nl71079.298085.5870
415tomoro62246.93200027
416monk6729.8730008
417Roelieboy19976225.2990008
418voltje6221.199129.384266.613395.9974
419killer 250618.5690002
420indianlady658.4460005
421Rico-070647.892053.52821.9145
422hyperion614.9650001
423DeineMAMA88614.0930001
424vicovitch613.6010001
425snoopdogglikesbigdoinks613.0210001
426sam9010632.453028.88936.5292
427Emixamz612.1070002
428Laa-Laa.612.0780001
429GJ-STAR611.72107.6807.6801
430[email protected]611.5320001
431Tribal-Mania611.4903.993001
432wink15619841101.0221.1321
433MottigeXRosse639500002
434zware cava618341.160001
435nymphomanische Nadia5189.49301.441.5371.526.36912
436iwantje5139.4210004
437peternico5123.3550004
438Anni0549.30308.23004
439treg526.2040004
440battle-axe523.0790002
441King Richard Jansen523.0480002
442xerox707511.7670001
443fayluca511.6900001
444landerdh521.6410001
445B3NNi3521.2260002
446youngenemy511.007055001
447maxim.j518000001
448Blackjezz516180001
449Basje1351067.61458.013126.7290
450arthur12344884.7730970016
451Babsbil4717.044214.507138.111322.6705
452Snow Bum353.31814.8402.55617.0404
453Courtois13322.8320002
454xTheSh0kZz312.69138.267043.1331
455menutje312.5437.71413.65021.3641
456Hamsterpolitik311.626120.8900126.4451
457Iwillkillyourr321.1070201.758241.5441
458Noob on work31037.87854.79692.6740
459TrueBloodz216.7840103.709114.1261
4606667224.17824.24747.79688.1041
461KingRagnar222.54682.16431.463113.6271
462FastAndFurious21074.48393.820168.3030
463Speedking J.21061.47011.46372.9330
464Memorized.22056.83034.57171.9400
465Lord 420210292.6571.324.9011.617.5580
466bjorn238821051.643054.1240
467Nabucodonosor21016.5977.84824.4450
468mipsel1368.58366.04116.89421.7959
469the exploder1114.0820135.656166.4593
470gert-janhakk133.93051.95327.61379.5662
471GroetjesMich113.483099.73899.7381
472Misbruik2punt0113.350066401
473Anjelo--112.16146.127001
474Dancing Bear112.106035.39635.3961
475Mr. Infamous112.058083601
476clerq121.929027.39827.3981
477sinanaga121.887064.38267.9432
478VitalityGang131.64422.864020.6512
479fairytale...121.5240002
480Moneysoldaat1180901.1851.4521
481Brofred117797.63808.3911
482Veluweee1273225.71729.73655.4531
483virgil.ro1249949.168061.9692
484boterkaas1236964.24048.650112.0181
485supermuffin141010133.878139.9522
486Matchez812645.70105.8591
487Lars120018.02100
488Greyhunter11037.994042.5690
489gremlinseye1104.953000
490SilverBullet11001.199.2611.421.0940
491rekensommetje11024.164033.3520
492JefWall11013.23917.20330.4420
493kingallert1100944.73900
494G480R110049.90166.4420
495Lost In Our Future01231.55400023
496Mike 32103199.24300020
497czazzy02154.99300016
498Lunakyrion01113.47100014
499eddio333302101.52400011
500Skeleton01100.10300010
501rudai0297.73900012
502jani000010267.4110008
503fcfcfc0560.48500014
504Jovato0160.0250006
505Spacejack0160.0140006
506-nOO?-0154.2600006
507Svennel0850.990055.532012
508pat9000150.7860005
509master of tribalwars0150.5970005
510Vantj0150.5480005
511tingod0150.3250005
512Stay0ut0149.6200006
513De La Lans0438.63700010
514Headhunterz0435.3130007
515XDarkNight0533.7780008
516karido0131.7090004
517CuCuRo0331.1780006
518frederic120130.0000003
519Gamester90124.3600003
520Malatya0222.67530774004
521leven als leenderd0122.4490003
522luna diva0417.8850005
523wilcostuart0116.5660003
524Gast9503720115.9000002
525ginikeeeee0215.6420003
526Heer gangster boy0215.0770003
527super king0113.1950004
528bartnieborg0113.0970003
529dreambox101012.63400010
530erretje01112.11100011
531KillBoyNL0211.7900003
532joranimov0311.1790003
533stuntman0110.7420001
534alencengo0210.3050002
535SjinkieKnecht0110.0830001
536de maffers0210.0730002
537Marchaud0110.0190001
538Zerstörer Golem0110.019098.34101
539Sour Tragedy019.9950001
540larsspan019.9950001
541jessematu019.9950001
542brecht039.6070005
543breaker95039.3780003
544D4mns0n038.5170003
545jurjan33038.4690004
546Barsch99018.1360001
547jodsnatie028.0270003
548Driski018.00864.3020127.8452
549Jo3ker017.9210002
550de schorpioen017.4040001
551Dieffel017.3630002
552izsmmmo017.3200001
553deptek027.1981.7541.15602
554Longrange017.0130001
555ardingerrets036.9890003
556Toasti016.8080001
557LordDarkness016.7840001
558brepecht016.7840001
559Yasminiii016.5180002
560keizerke016.5020002
561z-head016.3770002
562poerper026.0690003
563oud-beijerland065.6340006
564kefko44025.5250002
565laurenssie1035.2197.34647.00169.6922
566DivaLicious014.9060001
567EffeZonderGrappen054.55206.16306
568piezing024.3370002
569Skorpa024.3300002
570killerned3074.2470009
571duistere strijder024.1790002
572Lennardinho034.1500003
573sir Knight024.1140002
574jopiejopie014.0920002
575jbkgjjkb024.085033.31202
576complexcashew023.8180002
577mfm.beesd013.8180001
578Geborgenheid 4-6033.6650004
579De zwarte tovenaar023.6220002
580darkage5023.5690002
581Meronym033.5430003
582Malfeitor033.4430003
583truckertje023.4380003
584chili585033.3870004
585G.Almighty023.2860002
586RIXS013.2330001
587realroyal001023.2090004
588refjack022.9550002
589teijmen022.8070002
590gamekiller12012.7810001
591Back022.7580002
592LordEagel99012.6980001
593weske112022.6420002
594koning 12022.5660004
595Henk.From.Hank022.5350002
596joostelite032.532066.16702
597kongs low022.4850002
598Tembaco012.4810001
599DeathFichter012.4690001
600marb12022.4560002
601thor1012.4450001
602polytech022.4420003
603atzewiseguy012.4170001
604proesj012.4150001
605kevinvanbaal012.3820001
606Remine012.3700001
607shakka012.3690001
608Amazingsofke032.3310003
609SnipeZskillZ012.3100001
610Thijzdv012.3060001
611Jarno0321012.3020001
612lagadscha012.2740002
613Bakkerij012.2590001
614KVN.11012.2230001
615passie118012.1980001
616cleonito012.185015.74001
617kublai-khan012.1820001
618shotgamer022.1760003
619cocochinel012.1700001
620gardenx012.1610001
621DIETER012.1530001
622MaasdeBaas022.1490003
623dennis10701022.1410003
624Siland012.1300001
625McFlorry012.1250001
626Essential Skills012.1140001
627BashInsane012.1140001
628Friecki012.1060001
629Koning sheeurii012.1060001
630Fahim012.1060001
631El Drazi.012.1060001
632pokilane012.1060001
633dodo1901012.1060001
634Haoosjudo012.1060001
635DESTROYING69012.0650002
636diopsp012.0520001
637jefke200032.0470003
638nickxbro012.0460002
639Baapblazers012.0400001
640Evasive012.0220001
641qwerqwer1021.9980003
642Tory Lanez031.9800004
643jissy1994041.9760005
644Mtricht043011.9680001
645DaLord011.9680001
646Joliienn011.9390002
647ziekteproces041.9330004
648tim d011.9150002
649Heer Yoshimato011.8960001
650serak1622021.8940003
651xSh0kZz011.8590001
652Tclaeys031.8310003
653jema2002011.8250002
654San Diego011.8200001
655lordalex999011.8110002
656TrekkuurSpotter021.8010003
657don maradona021.754076902
658denhaag wv011.7410001
659weskej011.73003.17201
660POORTJE021.6980003
661brik234011.6350001
662chmegers021.6050003
663Zoutje007011.5890001
664chambersilown021.5788.6199.31117.9302
665lilo96041.56507.33503
666Koning test011.5630001
667plastichoedje011.5330001
668dorian666021.5330002
669mines04011.5200001
670delatePiraat011.5070001
671Ta2timmy011.4990002
672hhcman011.4900001
673OnlyVaping011.4760001
674Elite knight021.4740002
675Quentin Coldwater011.43907.77801
676xxxgoodlifexxx011.4280002
677tathra1011.3770001
678I.lucky.I011.3460001
679denizxx11011.3380002
680cercu011.3280002
681blud011.3100002
682Lord Wouzlan011.3060002
683teresa04011.3060002
684axel van someren011.3060002
685Stil Gonna Send It011.3060002
686kees123456011.3040001
687nightwatch021.2930002
688Lodeke69011.2850001
689patrickve1995011.2780001
690nisariuss011.2560001
691kvkov011.2530002
692giiiiinsa889011.2340002
693SalvadorI011.1860001
694xMultyCaPx011.1810001
695sokei021.1300002
696reestmanneke011.1300001
697Natte nek011.1280001
698rickypowns011.0910001
699tzrtzr011.0890001
700patrik0703031.0720002
701White shark011.0600001
702Yamaski011.0500001
703DevilOfHeaven011.0500001
704Corretjee011.0230001
705JoossieHouten030011.0210001
706Funky-011.0130001
707Hackepeter019940001
708Javascript0198915.679001
709sdnydlw019860001
710ocd15019820001
711xBubble17029820002
712KundeN1019720001
713Memiçevic019633.610001
714Guidosteek019520001
715voloda.sk0194504.23201
716Green Plant019420001
717arne99019200001
718prime ape019160001
719Resolve019100001
720glaska019090001
721bart480019070001
722GabberSels018780001
723neuhart018770001
724xstreetsx028730002
725lordbad018730001
726jhjhgjh018630001
727tommiegast018560001
728TORETO018430001
729Vinnie0499028330002
730Sint Jan018240001
731jens148018230001
732Scarbone018190001
733gracht018170001
734ArnouldB018160001
735ree op de dijk018130001
736flormaxim018130002
737OGTom9797018100001
738Element234018040001
739martorza017990001
740killtwinz037984.23801.7033
741xxx7017940001
742tribunal017920001
743demerlot027750002
744nathan04042017750001
745roydester1017700001
746Fatique017670001
747jtjepro017620001
748Epic Mil0w017400001
749queenshanna017400001
750Marian027370003
751regedit017280001
752timster18017230001
753Gurenni017061.055001
754Pashtet026970002
755mattg1909016930001
756snotjongen016920001
757Daaredsab016900001
758Tenggara016810001
759King Francis016770001
760johanderksen69016770001
761pur3cha0spkr016770001
762roldev016760001
763De Frats016750001
764BIG-B026680002
765Dark Assasian016630001
766Wijnikke420016600001
767SativaSam016530001
768Silent Hill...016530001
769Ashigara016530001
770prens06016530001
771Smaegol199302628754001
772timmy88025740002
773HoodiePub015580001
774goets015550001
775fabianos015330001
776tharoy.01528758001
777karakedi42015190001
778Servazzo014950001
779MachineGunDanny014870001
780dentank014730001
781oidoxie014720001
782ProCx01465052301
783boysvak41002461690003
784Mister Nice Guy.014150002
785TheRipper014090001
786mouse1014070001
787.JKing014000001
788dwarfplant013990001
789dave146013820001
790goudvisje013750001
791Dolle Doos013730001
792Hamsterfield013660002
793birdinyo013630001
794Mr. Golden013420001
795SukkelVoorDeLiefde013190001
796Yesperv013160001
797Smette013130001
798de veroveraar12345013090001
799T10XZC012970001
800eliaki012940001
801melonidafs012900001
802Hackfort012870001
803solsolsolsol012740001
804WeedIsTotalTrash012710001
805top1111012420001
806rfvtgb012410001
807Hertog Cornelis012360001
808-scoler-012290001
809sedissko1012280001
810Bla721022260002
811Simonland012250001
812vechtende dorien012210001
813anne albbert012160001
814piotrek992012090001
815iUnknownX011930001
816basoogink011920001
817sammymoos011870001
818takje3011840001
819EderMaester011730001
820iGotYouFish011730001
821kappa251021730002
822Lecram94011660001
823Fliebo011650001
824Nnoitre011630001
825Wally1400011600001
826AlienFire26031520002
827jores4wet011500001
828maloon011480002
829Peegie011470001
830Donlork011450001
831adem29011430001
832Dylano079011400001
833bientje011360001
834thegangsterboy011360001
835Crypto011340001
836Jeffiej011310001
837bennieboy050011290001
838Whisibear011290001
839bananegel011220001
840säugling011210001
841JuniorKastoe011200001
842Calasius011170001
843piet100021160002
844Tatze96011110001
845Foxxy Angel011080001
846super9011070001
847rikiepaniekie011040001
848patrikovich01980001
849SkillSVK01970001
850lorddauda01940002
851ikbeneennoob01940001
852BusinessBoys01930001
853Heer rodeostier01920001
854kurry0102890002
855Sarab01840001
856Koning marsjes01820001
857SN199001790001
858ChopChop01780001
859roel.12301780001
860Heer herkules01780001
861anmolgopi01780001
862Tankholland01760001
863club92901740001
864mathn301720001
865CABOKING01720001
866KLJToby01710001
867Mreinartz01710001
868Pythagoras01570001
869IvorTheFunkyzzz01530001
870Delaere-9501520002
871armaggedon0151016.17301
872barcelonaam01500001
873ananbacin01260001
874oidoxie.01260001
875flashing401260001
876krgl3401260001
877God of Wars01260001
878blablageit01007.89000
879Shifty5560100000
880arman0100000
881Befele fordulo10100000
882colinfe0100000
883dzecko010011.11412.7620
884Arthemjusz01004.72100
885bojj01010.342000
886Judgmentdragon01044.649000
887R0cky01004.51819.8390
888zuti0100590.63200
889Moralbecher01045.928000
890LukasSalber01007.20900
891shining wolf01005.09100
892kerstmis19010070.95300
893Mysterious Individual.0102.863000