Seizoens ranglijst

Bekijk de ranglijst voor het huidige seizoen hieronder. Voor deze ranking gelden alle rondes gespeeld in één seizoen (=1 maand). Je kan het seizoen wijzigen via de selectie.

#SpelerLP Avg LP#RondesPuntenODAODDODDorpen
sosabowski48634.71141.082.6912.437.351660.9623.089.045122
doking28140.147599.7601.051.79958.7011.133.02868
rivendal23733.867193.191280.978874.9221.155.90028
4GameTwin22327.888119.928394.352197.819612.81627
5Roeptoetertje17219.119231.844302.910202.953786.43328
6Thorin Eikenschild16555350.586161.634138.255299.88910
7The-Killer-Man15922.717100.090265.99995.417359.06818
8lodeeeee15778.5276.182215.22526.509241.74716
9Blackangel201013923.17616.48133.457161.486145.2215
10NL83PH12510.4212122.22929.83376.84264.71222
11rubinio1168.921329.98702.7112.43914
12FrequentFlyer11155.5237.65545.73641.33687.0726
13nikser210715.297268.883197.873161.645359.18740
14Joliienn10711.89957.5670475.720451.50613
15rayret102176436.9841.314.878289.9801.620.32144
16Roberto Stecher10220.45144.610115420.516425.81816
17Bw131310225.54101.182274.342430.131749.70415
18Socrates10120.2541.30684.30232.378116.68010
19bloednose1007.141477.333205.795184.851330.51719
20Grote smurf9912.38870.71466.03016.27764.29218
21pieter01059949.5229.13086.74389.492176.2355
22CastleOfWar958.641194.389109.992255.866363.79018
23*FlyingWolf*9423.5413.83937.416155.556192.9722
24Plutus8922.25431.44272.47742.167125.3806
25Level Up84422145.990311.245132.945507.23617
26boejari8011.43711.311105.995157.807263.8024
27Azure Nebula7738.52115.642102.28934.036136.68917
28kapi112276382173.978742.7490745.66425
29White Canary7676117.92519.99733.11053.1073
30imootje75155159.055100.024415.045515.06920
31Koningin FastRenzo755.361423.5442.10613.75515.86114
32Pippin0077314.6539.40252.42482.734135.15811
33dystarmo717.8995.4820005
34KingMan7017.54205.778112.111139.838252.20324
35harunxown6917.25429.23572.424133.330205.75412
36mittiebol6613.2545.29515.324169.855193.82810
37Uf2001663326.02310.80450.86061.6643
38BlackGuard627.7587.35763.698161.664227.5415
39snaps618.71782.59051.202100.743115.12013
40VOATIE6110.17672.8923.63360.4756.38911
41Quetzalcoatl.6161125.65185.13536.885122.0204
42PablosCoca616.7896.98916.72319.47915.7595
43MrDude598.43718.427609.11395.949705.6194
44Aadi596.5699.8974.4639.07713.5407
45janaka5719353.46634.526216.592253.0639
46Sule Silmad5728.5219.477194.725308.529559.4436
47BrasNas571933.321104003
48Desperado Ontbijtje56561111.31480.519135.108226.64614
49TheVodkaGeneral54968.2411.38123.90225.2837
50Discovered By Accident.5012.546.642126.4246.202130.1363
51Green Plant4916.3333.65039413.65510.4373
52brnti4723.5218.5470004
53Koning BarsGaming4711.75410.47702.7374214
54Unstoppable?4646111.5840001
55Black Soldier V4314.3333.301011.14311.1433
56Sir ChopChop424.67911.69240.21539.32279.5379
57dennissnel25418.256.8460005
58Saukii-418.256.0260004
59Lelima4113.6732.64603.5243.5242
60killer141100399.75411.0508.99111.62220.6136
61zeebuurt399.7549.866019.60104
62Jaymee0607385.43729.238046646610
63Elmascarpone7377.4528.1123.44415.51613.1628
64OranjeGeurzeepje2007373712.4182.0441.4563.5001
65Knuppel36666.7474688.0388.5066
66Gti270363613.2581.3533.9425.2951
67Snelle Smurf35351361.749642.389276.106918.49535
68Dadamnmagician355.83613.0600006
69sammymoos3517.5210.1390006
70Bolleke vet348.543.73309.3061.9454
71.Jagerbomb321621.36727.94011.63239.5721
72syl23113115.5211.570027.21227.2123
73Jottos303016.5897.31615.88923.2053
74JustMe92301036.11616.85719.74136.6262
75Anna2914.523.8813502005502
76-jbs-294.8361.39063.925314.905377.3894
77Sardir2828151.40210.349006
78NicoDG289.3338.425044.4492173
79MarkLaantje281425.7367.221002
80BLACK-OWNER2713.5230.57345.571216.474262.0454
81kostasaek21268.67325.37241.6241.8787.1283
82Tegridy Farms261327.8020001
83keveih261325.14821.81829.02750.9373
84geyterken264.3364.54610.89892.240124.9314
85Nicosta266.542.8430003
86De grote aap261321.4169935951.5882
87antiope2512.523.73008.9868.9862
88tomadrje258.3332.98742.954003
89jumboo244.8546.482116.37346.851160.2609
90Blijdorp2323113.28712.13556.28868.4233
91Ijzervreter237.6733.8770003
92Niebob232313.58219.0632.81521.8781
93black1402311.522.55715.04088.72115.0401
94Bamalam2222160.452168.296343.150511.4466
95Nascimen7o215.25411.3160003
96Overwhelmed214.255.35705135135
97Declias215.2542.6930005
98Moooooorssccchhh212112.0591.6539.33510.9881
99Disguised Turtle2110.521.4760001
100downhill215.2542658.98625.21825.7981
101Wardon212020187.2200009
102Sizuurp2021011.315317034710
103Kayy202019.7570003
104Knoche112202016.8550001
105Yellow Elephant.201026.78484.26791.242170.9671
106roelvisje206.6735.697010.77510.7753
107korsten93202015.56410.034002
108HeerMoMo203.3365.2360007
109jerommata201023.32701.25202
110Select202012.6800001
111maTRock206.6732.18422.753030.5602
112kansloos22010268706046042
113master chef2010216603253251
114ZSR99199.525.03922.349022.7592
115KatrSeveN196.3333.3101.87503.0213
116KingMitch93199.523.067012.68512.6851
117julianbraak18922.7590002
118MsPhotography93181812.6510001
119KevinPrinceBoateng181812.3160001
120god of war I178.5221.01835.012207.166242.1783
121Rainha175.6736.9450002
122Scantraxx178.522.06026.46513.42540.0322
123Smokin Aces174.25490523.49628.24366.1101
124Dinkie T0Y NL1616165.68154.40290.281144.6838
125sick161617.6140001
126Rititi165.3334.1472.6243.9136.5373
127benst161613.7770001
128lilDrill161613.463026.02226.1671
129dedman16824240001
130Frodob16161418263533791
131Backt157.526.8620002
132Ensiferum151516.4510001
133Herbernard153.7543.1560005
134groothertog alfa15533.0160003
135AureleVDP151511.6190001
136österreich155389307.58302
137stpronk14726.8710003
138marvino666141412.761024.75424.7541
139dq12141412.3960001
140nielsdw7141418180001
141lexyboy.FTW141416150001
142Gavin2100136.523.04906.0976.6492
143tobrik131312.837016.72516.7251
144Eizorixal131312.0950001
145BasBroeders136.522.0700003
146Tychob134.3338750003
147Heer JORIS13131707801842641
148Fashion is in the Air131312960001
149Sacerdote1212110.0190001
150LorenoBoom12624.4820002
151Eye of The Creed12432.5320003
152Joguum121212.4751.851001
153Heer koning pietje121212.2060002
154Old Pub.121212.07908.2228.2222
155dvandenhaute121217000001
156Kibbur12625359914.4697.5181
157.Izanmetnootjes12121069.12626.00495.1300
158TheMasterQ1111122.61872.46797.777170.2443
159BamiBal18115.524.3790002
160Koning Quinten19112.7543.64501041045
161lolboy255111112.9948.773001
162Swagmaster111111.9590001
163Het monstertje115.521.5430003
164luisbr11111010.16127.87838.0390
165Zomertijd101011.9870001
166kruizeruiker101016980001
167ChrisP.Bacon10525540001
168samvisje10527313.16120.70033.8611
169lordskiller1010100000
170Thom-AZ1010100000
171MVD.101010024.50528.0430
172duncan78891010100000
173Sukos1010100000
174visvisvis19334.0510003
175velsennoord9913.4971.081001
176Funky-9912.1060001
177GoldenDragon94.526820001
178Sybrentjuh9916530001
179nmpc979915020001
180baconking9912870001
181Toxic Ox9911080001
182emoe8244.1330003
183scar-face18422.5430003
184Mister Milan8242.3550004
185Zero3w8421.6940002
186lets go842674065651
187Beking018812750001
188mindcontroll8812341276.9617.0881
189q ball88100000
190abe003188100000
191menze688100000
192Kroepoek123881017.35122.72240.0730
193Wotan Grimmzahn881035.36810.40845.7760
194Han0188100000
195stilleglimlach388100000
196GreeckMan881019.2671.02520.2920
197GrijzeMuis88100000
198rsdnick7712.2470001
199Enemy With A Purpose7711.9420002
200bjorn23887716530001
201victorfrfc7716530001
202Hades kerbecs7710091.59491.5940
203miraal63215.5220003
204Blathos6612.1620001
205Piedrosnakes6611.1301.019001
206KingMusic6611360001
207robinplayer52.523.06005.9846.1011
208speedrunde151.6732.25010.33411.88219.7072
209Almiir125511960001
210Heer rodeostier3317.08848.292197.740246.2731
211Messerhans3317439562.17501
212Yizhi20.5463239.46720.23559.7022
213Prescatore22101.9096.7228.6310
214Varyio221036.0265.77241.7980
215Jaap75221028.29915.11443.4130
216oflik10.526172.2911.0333.3241
217Pikkie1115903.36703.5981
218papajim1111001.25401.3121
219.Robin Boots111017.259000
220Nikolai.111090120.38521.2860
221TizNh111021.047025.0930
222B3NNi3111066000
223Lorreporre0018.0910001
224jdegruijter0027.8570002
225-scoler-0016.8230001
226Tominternet0016.8080001
227isl3nd3r0016.8080001
228Golden Dragon0016.7840001
229MoonCake.0016.7840001
230erretje0073.2560006
231Svtwello0023.1670002
232TheK3nnT0012.1300001
233icescreamble0012.1060001
234the rainmaker0012.1060001
235Stitchalot0012.1060001
236Dontino0012.0910001
237ThixKeebrev0012.0900001
238flexolexo0012.064014.51601
239chili5850032.0600003
240Helvegen0012.0210001
241hhhh0031.9730002
242tobra990011.9170001
243Nickdhnick0011.6180002
244Swifftt0011.5380002
245hdw0021.5310003
246matthiasjex30011.3690002
247wiezalikzijn?0011.3360002
248vitoo350011.3330002
249kevinxfeyenoord0011.3280002
250Xonish0011.3170002
251to black cadillacs0011.3060002
252ProductionsZ0011.3060002
253ennoedanne0011.3060002
254atzewiseguy0011.2480001
255xBaZinGa0031.20401701703
256Fuhrer0011.0200001
257Babipangang0019620001
258Mr Reddington0028760002
259hernanlosada0028050001
260nickdj0016860001
261*BigBrother*0016630001
262zsoltika0110016580001
263Lorelore200026560002
264Return010016500001
265davet2220026380002
266C-010016330001
267hertog vuur0016310001
268terrorman0016150001
269zoutje650016120001
270@ldert0015880001
271DeMumba0015760001
272Alfred Finnbogason0035679032.5653.4683
273thewisher130015300001
274selim20000015110001
275QualliBoy0014560001
276Taffie0014500001
277Chrisnieuw0014300001
278-ALVA-0014110001
279glazenier0014000001
280Bartvdl200013970001
281Koning pico0012670001
282Evert0022320002
283Lutje930022130002
284JopieKanis0012040001
285pflaikaume0011970001
286nomersi0011970001
287banaon0021860001
288brentjeee230011820001
289danth0011730001
290voloda.sk0011670001
291romeinen12340011350001
292Secure The Bag0011290001
293Mr.bomber0011180001
294AngryPanda0011090001
295Boris Brejcha002990002
296Henra001960001
297ILLUMINATOR001950001
298KillerHeart99001840001
299BusinessBoys001780001
300TribalEl3cTrO001780001
301MisterElFox001780001
302yyilmazzz1001780001
303grizlly001780001
304qazwsxedc001780001
305dhr peter001730001
306*HAN*002734.938001
307jessemulder001730001
308Athelstan001730001
309Bunyamin05001730001
310haferkuchen99002730001
311leonarmy001660001
312Heidbuurt001570001
313Astr1uMsiC001260001
314The mysterious society001260001
315henni00100000
316tzimis9400100000
317lalalala100000100000
318firelollipop10010011.02600
319thelesis200100000
320-Freak*00100000
321Archer Maximus00100000
322hunpitg001003.87514.0490
323Vostje00100000
324Diagnosed Imperialist00107.1428.91316.0550
325D.I.M.W 999001003.41700
326.Donald Trump0010019.59121.7290