Eindeloze ranglijst

Bekijk de eindeloze ranglijst hieronder. Deze informatie is verzameld over alle seizoenen van één spelmarkt.

#SpelerLP #RondesPuntenODAODDODDorpen
Peutertje1886550595.298.498486.578.822158.325.739648.999.0229.0671476729
.Little Recuse17895360159.136.051500.192.218247.159.966752.946.16615.2911676219
Kulta Lakko1251223050.286.971231.914.57960.995.202292.918.3625.2211123523
4Emilia Clarke1121319056.003.219253.778.748171.290.941426.326.0915.493112254
5Korjakskaja Sopka858216685.469.365467.793.983197.698.398668.122.1068.018683113
6Flexibility819920389.550.482160.213.17155.457.451215.550.1353.654563129
7Speedking J.780325350.896.662221.275.969131.219.171358.950.5135.236503017
8bleubone701421516.531.05070.192.41016.538.60291.385.5592.004592414
9Koning M.700715038.505.724227.038.00896.153.409325.594.1363.970612317
10axfire697117673.254.046413.027.78095.713.712508.962.2124.828602215
11Louder Than Boom6884172100.655.572684.720.959153.894.615853.221.9829.379443122
12tim010653523516.598.38764.820.58631.143.01896.300.5411.97851169
13Sexyness above Skills634317157.854.286182.346.85647.535.860232.928.9484.441493113
14.RawR620720910.617.30647.352.99875.282.859122.457.3591.389373812
15FearCrads610022421.083.60970.675.91021.698.25899.629.7422.316333024
16Lelima57245607.035.1333.316.7948.454.8499.891.0931.2022515
17Candice Swanepoel566515354.755.096239.164.613123.489.450360.109.5695.223342411
18.Lance Armstrong565022116.880.48340.324.04041.680.23181.929.4302.085282817
19Paramore.560622365.498.013291.905.883132.326.722427.182.5296.250283213
20bik en rode trap527615331.440.44442.224.85743.224.07686.638.1773.488361916
Vorige PaginaVolgende Pagina