Clasament sezon

Vezi clasamentul sezonului actual mai jos. Pentru acest clasament sunt luate in calcul toate rundele jucate in timpul unui sezon (=luna ). Poti schimba sezonul selectand din sectiunea.

#JucatorLP Avg LP#RundePuncteODAODDODSate
dicomne95123456.09223.900.7765.991.2601.172.2927.332.169385
Sadikus107637.1293.337.9398.569.8891.371.82310.176.733331
SatulVatraMoldovitei74219.03391.370.928987.4992.798.2353.842.178166
4blazker73256.31131.932.3391.690.833315.1342.084.279192
5Neverdie654028.4219794.398423.80910.918.70110.996.058108
6kennyN1-53828.32195.859.9183.997.9601.037.9685.262.480514
7Ingerul41025.63163.063.8864.132.057706.9874.875.146281
81nsideWTF40934.0812166.282558.5574.167.4824.762.73241
9alexapetru38217.3622278.761272.193703.2491.155.61153
10profu7133418.56181.989.6731.861.4198.612.97210.401.174175
11HIGHMAN29917.59171.220.146847.090163.0941.147.191156
12zeeland8428114.7919177.84057.6261.127.8181.268.24143
13catta24941.5619.290.40824.938.8911.421.68526.370.6211.612
14Mamaliga1124314.29171.171.099494.641229.553518.320125
15wiioothebest23914.941663.07171.827241.311315.96023
16BAR3CAU22815.21561.680330.58463.124367.16819
17paula12077.1429587.4720910.894852.44070
18HatTrick20612.121770.721220.524832.9751.089.58616
19CARBONN18947.25473.311193.589310.295602.73818
20dscc17011.331558.3140292.872242.29821
21hellno1416716.71091.855101.604318.716478.30616
22DeeJay16416.410550.016109.41671.480270.66158
23bastian schweinsteiger153513271.234290.362206.524557.08935
24trampa1525.85261.509.20551.104372.834394.215146
25Jupânul15238460.643114.22565.010179.23518
26puceov15110.7914755.827355.639737.2211.180.84183
27docheri14315.899207.822119.50368.890184.32031
28vladislav8814310.211441.95186.6831.771.9621.926.63720
29dekker13823627.457252.596188.597496.7528
30losnicerua1268.415105.3048.827127.247136.07424
31R D M1216.3719326.53227.662514.305526.90456
321967041312110.081244.90367.14897.406154.36512
33luczi131168.9213384.2019.727442.002442.50950
34lupid1147.61536.2662.228224.598155.42113
35iubaretzzzz10954.5242.435120.30539.895160.2008
36Palelas1078.231369.04037.19786.14375.65218
37Sepia7210715.29746.333129.704116.128262.50014
38BOMBARDIERU10726.75421.014347.44541.911432.4294
39swissu1029.2711124.0437.96444.960527.08528
40ramon.ro1110125.25412.74720.7757.12424.7734
41NoTry? is Back9648245.715128.594124.609253.2038
42Daniel98948.55111.103.163216.270240.394433.56498
43dana si atat939.3101.345.46527.845609.620641.368118
44shau926.571417.30539.04045.41470.44414
45kmkz902.7333137.079144.6561.065.3631.212.38035
46GreenBull9045210.45977.64542.635120.2802
47Delia cea Rea898.910395.78855560.96437.59540
48alexbaws112899.89938.64383.517163.762321.6869
49w33cle-869.56934.00778.503204.406332.82812
50fabyy829.119254.35360.692035.22636
51TruscaAlex8216.4554.062150.76419.172181.53213
52Vrei sa fim prieteni ?815.791466.815184.72072.532239.48118
53Don Michael804025.408.8272.308.77302.402.373447
54black007.802044.765.1777.777.7301.010.0318.810.245398
55The-Killer806.1513559.602193.916400.525482.90257
56ReGeLe De La CePTuRa8040216.000111.569121.972258.6143
57Am Hack802047.421133.15764.584187.4024
58malis adi792.393334.03702.64019.78733
59The Raul782631.023.070438.4150442.41286
60Carabel7839261.75784.90730.305115.21224
61x D ?767613.66629.394029.7761
62baubalaurul7515530.66840.51372.774110.81112
63c0smyn997312.176111.12270.7021.264.6741.299.79313
64robin887312.1769.8341.52194.15089.2926
65MITZA707123.673869.942202.2030078
66Qatar13717.11095.635195.88942.677220.73815
67macaveiu757111.83677.32058.466456.652520.61714
68tomita4704.6715216.26420.959129.317138.44530
69Nelu12694.9314436.9437.5571.327.2551.316.23446
70alex19vl686.1811592.761282.3671.133.5051.401.88159
71isoscell684.861412.84435.20551.35567.70311
72bubulica6616.5435.68249.936151.466219.46510
73nanana6633220.60075.18999.203174.5506
74Ultrahazard659.29725.08655.86245.10486.7278
75Karatistu02634.514156.393715628.062628.06229
76CyPyC6210.33618.4134.96442.70743.4508
77miki86ionut618.71754.3928.904010.75013
78Denuca6051212.792118.98594.144229.17210
79daucumopu5914.754113.0399.7750016
80dantly895819.33346.497133.523252.208385.73110
81morphy.5728.5227.05594.21535.646162.2787
82captainsolo1225618.67318.71684.888086.7817
83*FlyingWolf*559.17630.50920.165160.804167.38012
84hed015410.856.69536.937102.597147.2114
85potop5217.33383.25089.38068.245146.9008
86Rinel5110.2513.01684.1009.42893.5285
87MoCaR504.1712174.27530.23721.091031
88lyon094924.522.004.74119.6781.339.6961.359.245167
89theboxer48163649.482024.321055
90cop1luu485.339231.01907.840029
91flavtck486814.8874.28026.80026.8008
92tavutzu95489.6510.20784.30827.44598.6235
93sturion1234711.754515.258257.55525.20325.69149
94horse474.2711277.53189022.344032
95DurdenGaribaldi475.229127.0002.0430020
96PilinD474.71084.56539.446127.395156.19118
97marius-flo4711.75425.7563.815032.36210
98RENZ4615.333297.8629.7260026
99bratecu464.61089.6320321.993306.25022
100savafr954515322.151014.91809
101Tavi1459511.07998.406314.044412.4505
102Floricica dansatoare447.336187.52121.41255.67670.46121
103ddddor4414.673140.5980431.175431.17514
104toni1988444.89942.3783.6226.02608
105josmafia442.22025.324034.83718.02220
106Kaziierdna448.858.8932016.16016.1805
107saligny438.6547.77131.585136.744139.86010
108winzip14321.5215.5700160.209239.9942
109padurariuadrian4310.75411.51235.5494.61735.5494
110DonPablo924221218.0787.13812.44419.5825
111ovitza426713.993047.85945.0695
112Ruben24416.83694.01816.888104.463110.27015
113Kill3r1234120.5222.769067.75339.2399
114Blackbird994110.25416.21155.60812.54826.9114
115paull.irimie416.83615.61524.919697.990718.0197
116MariusBr74040117.00075.418077.0755
117prazul4020215.1070112.472115.0905
118Lionel Messi1O406.6766.8393.018006
119Tapioca393.551196.28233.19655.15469.42914
120str0cke391335.629048.83035.3623
121mandolin397.852.49319.67673.86877.7462
122tsaf tsouf3812.673158.73347.66215.11249.68018
123Tenteamihai376.17646.56002.75108
124ClaudiaClau374.11918.54131.51425.47443.71510
125D3rutat3712.3335.00915.296015.9453
126BlackStorm3694100.44346.078402.195451.62912
127claas1122365.14746.3935.162185.14809
128Orochimaru-sama366624.04647.590114.579171.6476
129AmorBVLGARI367.2521.02010.08212.5328.1669
130CrunK983618218.78827.138049.8135
131gerulaxl366611.79718.35813.95920.6356
132EcHoPhAsE363612.26107.9047.9441
133Robo3511.6736.63515.13622.20348.4253
134A Rares3417279.31817.9952.923.0763.232.30610
135spartacus edy3411.3333.3898804.2015.0813
136Panzer147332.21548.22400020
137teodor8001331136.96155.05121.12082.1463
138crsi334.1386.6376.81961.73468.5537
139virgil111336.656.3463.19119.29626.8354
140romybosho.84325.33622.244066.35109
141.LegeNdarY.32849.46653112.47513.0067
142szamito78314.43733.699027.30534.09610
143Skolly317.7547.43525.34214.14510.0893
144bobosplice30103265.477137.2910024
145stuparu304.29728.24900010
146alexfabre2307.5416.94524.03924.98849.0279
147mohave3010313.394025.58126.1465
148Veuve Clicquot301524.18412.34316.26037.3102
149adriannn96293.22976.84680.1571.78711.05812
150Stres772914.5260.43236.02119.69955.7206
151Taharqa291.611834.22800023
152iulian nobilu295.8510.16316.19218.37522.9095
153TheK3nnT2914.523.48110.3343.44202
154Spiritus Ignis289.3336.39704.27703
155odata285.656.0025.852005
156.Mwerte.289.3334.38010.073002
157newlegends276.75460.91918.16315.03419.0256
158TataUrs98279317.05524.046003
159sickdemig275.456.10520.25366.66843.7723
160hunt324ever-IS-BACK272711.6061.68824.60926.2971
161unguralex254.17677.024114.4290011
162Kastravec252518.1930003
163Mr.Brian2512.523.9709.35139.47848.8292
164Hamak256.2543.85508.7758.7864
165Calin96252512.4966012.2367.5821
166Johnnybegood246445.39134.25883.10879.4876
167DaNooNiNoo244.8528.11829.232006
168Alexyno246410.0640005
169Dark Smoke241222.54364.21911.79780.6461
170rcdstf237.67348.13611.596.9841.609.77511
171Beatrice232.8887.790849.95710.3228
172trofin237.6735.5220004
173qTrez2311.524.21216.421003
174VladStylee227.333240.7770295.042298.61422
175ranete97224.4524.38774.15189.93490.7334
176telu t1222.21022.245060.19647.3239
177wolfer225.548.72022.90642.06864.9748
178Costiclu223.6768.11316.210004
179macho94222216.8470003
180cryst60225.544.0373.811003
181cefaciaici222218028639.87410.7371
182freestyler96213785.47800012
183Scrapycoco97217331.17422.540006
184holebreathinit217325.9420434.777435.0534
185Magharibi217316.29522.663006
186frstwar2110.527.83721.482003
187Ro27201026.131015.57002
188oldjackno7206.6734.0210003
189civ2007202011.3340001
190snk0199.5261.2730158.460158.8208
191haiman196.3334.77933.12185.47291.4774
192zorro 76184.54186.53300018
193kad1k0yp4nt3r118181109.4760009
194cristiho186374.54124.191008
195BlaK Eagle183.658.80004.84807
196Jonny Walker184.544.41007.50404
197v3rdikt18364.10936.31834.05544.7325
198RaulRa181812.5940001
199MadyT181812.02627.023027.0231
200HealTHCare181811.59704.63101
201Piratul Pana171711.030.704110.714711.113821.82785
202Madalina13172.836135.6740194.725016
203mones.tm174.25438.46528.838923.360937.0276
204DanutDânVoluntari172.43729.633230.291103.150166.4617
205achriman172.8368.85307.43206
206Lothorien175.6733.9428.109003
207just a noob173.452.46050.300188.124231.6153
208bbossu171712.2354.65216.35921.0111
209AdiD1628186.81323.9370022
210Sorin156162.29790.45200014
211bgd3161615.784039.98939.9892
212sorin140517165.3335.4040004
213RORRO16825.0900003
214MicroB23165.3334.0392.98112.17912.2322
215nickvl161612.790010.46912.6332
216rafnex161611.5668.5688.21201
217andeiutu161611.241011.87711.8771
218Georgica221616182803.7813.7811
219gainapolara1535576.941123.7544.536051
220Mitakado15151181.95000015
221Lord bosu1515183.66189.058500.439589.4977
222puiu41515150.07045.507007
223mikcael153.75413.12858.5091.587.8121.646.3213
224mihaivali2157.522.929014.79302
225baetica151512.53719.058001
226dominator11151512.4970001
227v3n07157.522.32104.48002
228shandian151511.49907.78601
229papanas157.521.4688.84610.13518.9812
230RaAleX151511.1210001
231radurudolf142.859.736403.9393.9795
232SpectreAdw142.857.76926.8969.03205
233swepeer144.6734.81081.416670.898752.3142
234Pudelu Roșu141414.4828.300001
235bbeenniiaammiinn141411.13806.04501
236fabiiz14141760152001
237Tarar13131145.45200012
238Shynra1313149.0390005
239CL93SFU131.63830.2310009
240Contul Fantoma130.423125.46406.85747.69330
241gugutza136.525.1880002
242DarkDevil2203131312.2510001
243ruskonski136.521.435012.54012.5402
244bolearuben136.521.2470002
245Maria.1131311.1170001
246T.WiggeR1243359.91133.2190031
247Dimal1262147.6868.2970013
248Rabitu124376.1140008
249Ovi misionarul69121.71753.9860320.04442.31710
250victor68122.4532.1377230011
251sir moly12437.25513.616005
252kojak12624.515025.69629.4842
253dragos.obi12623.83930.608032.6102
254AUrsu122.452.8106.44920.14703
255Floricica121212.4085.709001
256Jackie27121211.9240001
257Ionut0954121211.2330001
258BlackStockings1111173.1070006
259alex55111.57758.640024.16224.16210
260tapy112.2513.84120.087020.0875
261vyktorios111116.7000006
262erbilllyyyy111113.9960002
263cavaler99113.6733.7900003
264eliteuser115.523.6410002
265MihaiLucian111.5772.97347.6763.45706
266irinel90111112.8870001
267claas1312115.521.861027.51632.0581
268TerminRepede111111.1660001
269Knifetrance111117242.6743.9786.6521
270Jet.Sky111116041.585001
271Zirrax102586.23023.40511.63912.55110
272illegal quarantine1010172.4570006
273Dumitru95105224.15701.505.5311.512.6183
274Exes82102.5413.91123.760004
275hercule22103.33312.499305.0403.999.4854.329.7632
276ramona1810524.7060002
277Anonymous0010523.2240065.9012
278dicanu4u103.3331.68806.13202
279EazyPY101011.5607.607001
280taskoca101011.1620001
281Gabry281052880019.57220.0792
282navarra101017481.112001
283BAR3C4U1010100209.366301.3040
284Muzofbli93371.9090199.56008
285ekoking0493313.5600003
286TeddyKGB92.2548.6690004
287JiLaVa9492.2546.51107.1227.1224
288Adriangabriel26079915.2170002
289matharena9914.3750001
290similea ionut9913.0190001
291Animorg94.522.7380002
292paul0009192.5720009
293BoOooM92.2541.59621.32210.87025.7893
294viper20109911.4770001
295sergiuioan9911.3550001
296Mhh?*9915530001
297bobokle88131.8700005
298ddd7282.67314.0090003
299Sl3nder8813.3260001
300JustAlex8812.7530001
301robert.ghica8812.18022.473022.8051
302DestroyenNWO?8241.8450004
303larsson8811.45808.32601
30417198811.3030001
305Crenlemt8811.1613.0923.15101
306ImpacT258421.1140002
307unicu188818060001
308Affex2084277714.3344.05218.3861
309Belengher8816560001
310Shadowmourne84256510.2115.82414.3921
311fenoMONSTER*****8814000001
312nkg2772.333390.176012.61012.61033
313danielionut77148.6230004
314gazoiu71.7544.171047.70045.6393
315alinandrei2272.3332.9400003
316XviD947712.5599.109001
317Ioan7972.3332.41216.32856.86656.8662
318gionut71.7542.3490003
319crystycv971.7541.32718.18047.68355.1912
320denucha 867711.2150001
321domenicO8771691768001
322szlaufik73.5254002.052.8212.061.0031
323Nokia.Com632375.45396.014326.625415.97332
324Madalina130463224.3170006
325Alexandru99461.256.1646.853005
326petrilenii61.543.5830004
327osan6321.9820002
328safk6231.128023.43623.4362
329nimeni19236616030001
330codrix51518.1100006
331d1a2r3i4u5s50.51014.288018.29809
332stefanutz3652.5213.0270002
333GoguH51.2545.1230004
334adybay5514.75319.489001
335tiberiunutu5513.904015.51702
336Sebyno5513.3600001
337chikara175513.1900001
338Witch-King of Angmar5514260001
339kukyN152.5220715.911016.1711
340md Nicolai551037.358038.1970
341doicinmihaela152.52010.56458.36482.9890
342Catalin w551053.795056.4240
343AndreasKatta55106.57253.47660.0480
344pauly3641.33311.87442.97538.76551.9671
345victor2231.522.13834.22818.83353.0611
346carne de pork30.75451314.643020.8342
347Remdragon3310021.47421.8060
348Rege Dumitru3310027.68328.0840
349zapata31.5208.26953.60367.7370
3509.15.202020.459.78222.14929.16451.3135
351lorenzzo2520.453.0893.62441.72845.3525
352Rraazvan2121.28146.59742.80377.8921
353cinik20.336018.41225.86812.4030
354Ishikawa22101.6681.8573.5250
355nyk3dany10.11924.3518.033009
356kataa10.5217.17215.169308.39503
357akionta11111.9760598.873598.8731
358DaNyXyZ10.2545.32618.573003
359napoleon king10.08125.13233.4463.68322.73811
360liderpan10.3334.651023.77910.4493
361RUBEN131113.089021.82623.0281
362b777y1112.961031.38335.6101
363run away1112.62221.058001
364FmA2010.52958027.39901
365alex1111111118446.58609.4671
366thebutterfly10.527281.207002
367C.SySa10.5260618.977001
368smart3510.52582027.44730.1841
369Singuru Normal11121319.645021.9231
370samirtitan10.521812.317001
371dragospopa10.5212028.075001
372stoianbogdan10.521088.6162.52111.1371
373PRADA1110016.62316.9140
374.fcs111019.19711.09230.2890
375ypsylon111001.8851.8850
376Kizzz11105.2332.6737.9060
377nadlog111019.100000
378SorinelxDx111010.273000
379invicibilul1111015.661000
380Lenedeweekend111010.046011.9300
381stronto1110012.56412.5640
382WeedQ111010.86616.20527.0710
383Chocko Frappe11104.01004.9590
384serifu001001270.03600022
385Raul32009009185.70700023
386lazar18003134.60600013
387mimilone1300172.9320006
388BuKu00148.1570004
389lavviii1a100237.2420004
390CIRI00136.7170003
391yakub29500136.3900003
392Harciobu00136.3470003
393qzie00124.71031.068002
394yckardas00124.1060002
395Pouc00321.3180120.33505
396malos100120.5570004
397pedromihai89240200120.2310154.72407
398seeth00118.5290003
399fursec12300118.428020.79403
400caddy7500313.8030003
401cocococo00113.5920003
402fenomenul00212.6950002
403HyperParty00212.5270002
404c0c4in3200112.3550001
405zpunk400212.3370002
406kaska1200112.2320001
407Regele Betivu00212.13011.12925.54536.6741
408awgam00112.1300001
409adrianww1300112.1300001
410gghh00112.1300001
411oiced00111.9770001
412Nicosta00111.8840001
413toma580028.9880002
414jeandaubine0047.5020004
415the killers0037.2060003
416Dromihetes0046.64209.27612.0044
417Gannik0036.4930002
418odnoklassniki0016.4080001
419Terror Legend0076.1968.704006
420George.Bil0016.00824.58631.32855.9142
421Arabul0015.7080001
422alexe270024.4740002
423pedro380084.1870008
424kottarainen0053.7430004
425K4at0s0023.6170002
426rexton0023.33319.619002
427irinelispas0013.1050001
428NamaZu0023.0600002
429MsScooby0042.9470004
430puricelul0022.9130002
431lucian6600022.8740002
432Rainbow Knight0022.8180002
433apple0012.76406.87901
434gibbo5850032.7610003
435ioaniraul0012.7433.992001
436DaBurtaJos0012.7030001
437STAN5550042.6710004
438Klepsomn0022.5810002
439Thunder170022.5326.526001
440DR.Drew0012.4970001
441costaan0052.4840005
442cracanelu0022.4270002
443kenzo0022.3230002
444Baxxutz0012.2940001
445valyvaly20130012.2790001
446denis70012.2080001
447Cocosnit10032.2040003
448jhon10100012.1900001
449Marius860012.1530001
450lilic180012.1380001
451N-ai tu treabă0012.1380001
452Mamona0012.0620001
453ediize1230022.0370002
454mateieva0031.9940003
455Ionutelu0990011.9910001
456alisu6570031.888010.03602
457Bogz0031.8270003
458vanatorul alb0021.7810002
459zeul 950011.7540001
460ileanamariab0041.7520004
461Valentin 090031.6280003
462Liliane0011.6180001
463arteneee690021.5870002
464CallmePro0051.5220004
465yonutz19800011.5000001
466lLoG0011.48305.33301
467AvEnGeR0031.4450003
468[email protected]0031.4200003
469robi01340011.4180001
470rusten210021.3960002
471bogdycot0021.3910002
472doctoratorita0011.370012.04201
473N3360011.3700001
474.FRF.0011.3670001
475nebunu660021.3420002
476JuNNioRuL0011.3090001
477marius02570011.2770001
478Klaus20000021.239095102
479Dictare0011.2040001
480GeluVLG0011.1820001
48189Mexicanu0021.1750002
482GangeaH0011.1680001
483caravaca0011.11006.12301
484Nikki170011.0990001
485kenny20180021.0600002
486lord bogdan0011.0590001
487rgeorge980011.0300001
488gogutzu890021.0270002
489Purdish0011.0230001
490Ionut2K0011.0110001
491Valexandru0011.0000001
492FIREBlood20019760001
493jafXXX0019730001
494nicolae950019700001
495gyka130019580001
496erzomaster0019470001
497laurentiu20200019440001
498Macselar230019110001
499alexlum0018220001
500gusti macelarul001813010.04501
501Lord Jimmy0017880001
502razvanbulgarr0017810001
503Florin1boy0017710001
504Spad0017670001
505bogdan7940037560003
506Odin0017500001
507BASTARDUS0017460001
508Realm of Gods0027400002
509Dzsudak0017360001
510cosmin777770017330001
511Gaby9280017310001
512beppe510017300001
513papyto0027070002
514mihay.zlm0016970001
515Cadoul Perfect0016800001
516PompyThePirate.0016740001
517niiiggi0016690001
518ALEX ZDR0016600001
519Din L 190016480001
520-CONTACTU-0016230001
521yosistem0016110001
522.Spy Angriff?0016110001
523Dl. Smokey0015960001
524rarescoflea0015920001
525baumachine0025820002
526KaluOff0015800001
527seso20000025771.2298.0099.2381
528Sulimanul220015750001
529bechembawer0015690001
530Zbenguilă0015660001
531P0p1k0015610001
532capitanujet0015580001
533just a drem0015560001
534*HELLBOY*19980015550001
535fadenis940015470001
536Pwnk1ller0025430002
537danutzu0100015400001
538cosmin07920015400001
539underworld0015344.357001
540DracikVolvo0015290001
541Babayaga36060015280001
542einstalker0015240001
543smarty930015170001
544marlboro0015050001
545krot9950015050001
546Gemmna von Toggenburg0015050001
547monkeyy0015050001
548malotok0014860001
549dricraiova0014850001
550Trevett0014800001
551Razen0014660001
552Dl.Director001444167001
553sOk.0014440001
5541ski3er0014390001
555brenoweb0014360001
556sebibutu20014210001
557gogumania0034120003
558LukasSalber0014020001
559Daian0013960001
560barthez5600138602.97801
561Patric1330013830001
562Georgecris10013810001
563Iulian Tamy0023800002
564iuliadd0013580001
565Ionut Haprian0013500001
566seitan0013460001
567badnews8800013390001
568andreei100023170001
569IronicBoy0013110001
570Procasa0013080001
571bling0013060001
572bosanac70023010002
573drigus0012840001
574madal10012800001
575Tucu680012790001
576AlexAlex970012770001
577KrampKey0012770001
578DiaZz0012600001
579Radu Boy 120012590001
580iulicica0012590001
581alexandra-170012570001
582Lord Thrymr0012560001
583xL3m0N0012530001
584DanielAdam0012520001
585pesticide0012500001
586Stai jos 30012341.965001
587pall-mal0012310001
588ObsessioN0022300002
589KNG990012190001
590ebytzu0012180001
591X-men0012170001
592NAO670012070001
593ImFooL0012070001
594striviky0012070001
595pffbidy0012070001
596TheDeath0012070001
597FatJojo0012070001
598Slavianin0012070001
599vladdd210012070001
600rege sacalul0012040001
601dankerman0011930001
602RazvanIS150011830001
603Lord buicu0011830001
604Flowination110011760001
605Cristy-Tipul0011670001
606gagiu20040011630001
607Andruku100011630001
608MRVio0011610001
609Puffz0011550001
610MARIAN090011520001
611Andreii190011500001
612Clau SEWL0011470001
613sergiu510031467607.3672
614mihaivrb0011300001
615Clint0011210001
616mitu060011030001
617daniel 19900011020001
618speed4N0011010001
619bogda550011000001
620klausp33d001980001
621bobione001980001
622Solid001940001
623KwaD001920001
624baicZ001880001
6253dylm001880001
626adriaba001770001
627XiaoDree001740001
628binoo69001710001
629Mallets123001700001
630rockthezombie001660001
631suciumarius001650001
632Dark.Lord001640001
633AndyVoDa001640001
634Rick001610001
635nistorel0025810.280001
636LouisLCM001550001
637micutul95001520001
638Abdul141001500001
639mcanfield001490001
640eXe*XuZ001440001
641Romania97001260001
642funckyboy001260001
643KRETZU14001260001
644AZzteCH001260001
645T3ke Delaney001260001
646xdoglsd001260001
647Seyho1001260001
648diavolulmic001260001
649boramihneabogdan350300100000
650LUTTAK8500100000
651theone198400100000
652leutzul3200100000
653EDUARDO0010015.59300
654Arny001013.452000
655dler002015.518000
656Moglium0010013.07100
657skoggi001007.28100
658ragnarcar0010010.30744.7330
659znamii is back001007.05300
660Rege nicu9900107.951000
661MARIAN690010022.04300