Clasament sezon

Vezi clasamentul sezonului actual mai jos. Pentru acest clasament sunt luate in calcul toate rundele jucate in timpul unui sezon (=luna ). Poti schimba sezonul selectand din sectiunea.

#JucatorLP Avg LP#RundePuncteODAODDODSate
BLONDYSOR179171.64251.429.5183.873.1525.060.1888.933.340291
R z N93878.1712356.218929.987693.7271.623.71494
Cipri56735.4416210.230338.980330.022669.00257
4Ins1deWTF52052108.290.6834.428.8606.521.31910.950.179708
5Mr.PapaXero45128.1916299.045522.743462.639985.38269
6SatulVatraMoldovitei4199.9842863.801438.0372.191.2772.629.314152
7Miryam Yildiz.40144.569139.659509.19490.345599.53933
8GeonX963588.734193.583307.521109.490417.01135
9yabba dabba doo32746.71785.972226.370116.227342.59720
10Stai jos 330312.6324102.111552.770279.452832.22229
11oanav30018.7516738.127349.483460.343809.82681
12Google.roro29918.6916124.966558.856158.471717.32733
13tatatat2537.0336111.424120.86085.039205.89941
14Cosminsorin23223.21091.455145.48093.216238.69618
15MaRTiNeL73220518.641163.725101.10250.420151.52224
16Baranga932037.5227321.96852.363409.793462.15650
17liderpan2001020109.46486.644397.834484.47821
18deepxd19119.11060.244288.729231.384520.11316
19Sadikus18646.543.703.1164.892.456338.4415.230.897317
20wraith20176111641.33519.977233.517253.49415
21cristina200817310.181725.9628.991141.393150.38416
22sorinel8617215.641122.587146.91469.901216.81511
23Hotzu1729.561831.540220.111124.875344.98619
24josmafia1725.932965.043021.68121.68128
25Ernst Robert1681412155.601151.643225.493377.13631
26paull.irimie1646.072769.12018.220126.682144.90227
27esrin1016310.8715292.914244.720271.993516.71350
28alina16312.541326.1522.58811.52014.10814
29CARBONN15926.5654.905161.28620.916182.20212
30goldigger15919.88836.460292.85792.048384.9059
31lazarvio1599.941615.264163.307133.498296.8059
32Jojou1559.691625.87589.248269.612358.86016
33PATERA6015011.541397.0431.403126.682128.08513
34ninacluj1486.1724222.07166332.69433.35740
35nana45451466.352341.01835.016207.421242.43720
36klauu14115.67942.48224.238152.466176.70412
37cyupylan13322.17647.113214.82552.403267.22814
38crisnede1325.524128.5432.13813.33815.47629
39kisbohoc1266326.08557.36678.411135.7772
40lastcici1235.592260.29602.7942.79425
41GGG.g12211.091141.108197.131907.2171.104.34812
42Bellu21021205.712139.073303.472227.016530.48820
43dana si atat11512.78928.2473.365229.570232.9359
44sixtyseven71137.061612.81338.77856.01794.79510
45cchiciuc661115.5520156.53621.87519.22541.10030
46baetulucian891109.171214.37024.124113.777137.90112
47Bodo10910.91035.5908.02227.97735.99913
48Ingerul10251232.077133.23314.327147.5607
49UnknownArtist.10225.5417.846125.2973.878129.1754
50ramon.ro1110011.11922.67454.61643.54298.1588
51misha14110016.67642.52976.75563.423140.17814
52catalin1801976.4715113.6821.1091.526.9751.528.08423
53S0LLoAlin9648231.10192.62322.584115.2079
54*PainKiller*948.551133.5589.6584.27513.93311
55kakashi--sensei937.751228.74982.64744.755127.4029
56farb9110.11946.844125.41025.196150.60614
57the8ball189012.86717.48947.60777.794125.4018
58flavius948829.33335.71114.531130.517145.0489
59Cătă887.331257.5393.46249.19252.65419
601luc1857.731122.78916.73540.00956.74413
61ontandu8471227.178169.782113.678283.46013
62leons-8140.5275.304103.80343.173146.97617
63Butavalentin1816.751217.37331.19563.33294.52711
64Adrian97804.441822.62761.38153.679115.06016
65forestar7913.17613.295032.67532.6756
66Petrisor.779.63834.280223.20791.211314.41810
67Danielpopa94768.44910.589057.81457.8148
68.where?756.251216.93861.59612.54274.1389
69Cipri x757.51012.29517.45546.60664.0616
70babanu13739.138345.464121.159967.2171.088.37631
71bgd37310.43737.13031.78935.19066.97911
72aurelian1990729830.68339.817168.440208.2578
73Danrosini7210.29723.75839.112129.746168.8586
74Panzer147712.732621.089049.35749.35725
75Asimetric96688.5814.19319.51529.73249.2479
76nocivul679.57731.598019.46719.46713
77ake lord6513521.63667.29350.205117.4985
78Bibanul651.813646.562370119.648120.01836
79Radin6412.8519.13024.44510.41934.8645
80Marius Cnt6310.5625.4066.25843.87750.1355
81r0go637.88811.47710.217010.2177
82luczi13635.731114.9015530.69230.74711
83safk628.86726.9207.40641.82149.2278
84aligator616.11015.93804.6624.66210
85MARIUS R614.691317.846024.09324.09313
86darca75602039.78436.02414.69050.7143
87klubb6020326.35661.34616.28977.6358
88yo danut601256.91913.37734.78548.1627
89zgrip592.362526.91544.608044.60825
90dalai.lama5811.658.26813.741013.7415
91step123576.33977.71919.392019.39219
92Vlad12935714.25428.03223.91720.83544.7527
93Savatage568711.46119.18193.163112.3443
94ForOne549621.01136.67925.13761.8168
95rekojehtotel5427217.96353.6559.87363.5282
96bogsara535.89916.8681.88068.32370.20311
97ochidesoim525.21013.64600010
98talpadylau5117311.17416.044016.0445
99Black L0rd4949117.17665.148065.1484
100JH FLU474719.38160.93747.567108.5042
101doibani463.831215.409026.90826.90812
102La sat4646128.17914.13914.68128.8205
103vevelin467.6768.7730117.193117.1936
104elynarcisa1986451535.358018.98018.9803
105Calisthenics4511.2549.55587.70664.640152.3463
106TerapieIntensiva4422295.16973.685387.229460.91411
107Hunya444.89910.5115.2258.21313.4389
108mariocristian433.91118.4842011.36711.38710
109ziNKkeey43431145.985146.13165.414211.54525
110LivCosmin434.78912.900021.20221.2029
1111967434.31011.70133.04472.438105.4828
112DUCU19734314.3337.6131.15601.1563
113nordul438.656.786012.43712.4375
114Andrene19854343117.40154.38720.75275.1394
115nutelua4310.7546.5994926.4736.9654
116Daian423.51228.09400012
117Singuren 01.14113.6736.21617.495017.4954
118Skipper2724110.25443.6934937.1577.6509
119augusrelian404.4499.735031.41431.4149
120laur19904040117.11760.242060.2423
121D m N.ro402022.931.6272.170.370115.8142.286.184240
122larsson401044.935015.65015.6504
123cinik401045.85108948943
124Topliteanu396.564.779100.43198.001198.4324
125comunistu1st387.652.73317.89055018.4404
126donflo3812.6737.0921.1779.68810.8653
127RaiCiC3712.3334.93423.71631.07054.7863
128PressLogOut3718.524.13043.445043.4452
129WinDacia3718.5210.4060003
130Mekanes379.2549.4857.5758568.4314
131alex19vl373.081218.00629.478029.47813
132Alexandru300374.11917.1530009
133Dexters3712.3333.6541.07215.12516.1973
134Zalla367.254.52919.69217.15036.8423
135omaru jaguaru367.254.2697.2167.02114.2375
136ChopChop36946.98561.2939.11070.4033
137Nopeq3517.527.33624.14117.58441.7253
138Chisby the best35753.98016.92647.12564.0514
139Maldaq3517.529.2850002
140iuli2008338.25416.5963.08103.0815
141Tyby1122334.71797.36230.102030.10213
142alecucostinr326.456.693048.03748.0374
143Juuzou3210.6736.941026.12026.1203
144mitrofanvasile28326.4519.94629.831163.619193.4507
145ionutzik95324.57718.05623.06823.48346.5517
146A.and.A313118.407043.16843.1683
147nydala317.7545.98011.5352.62314.1585
148Bonsi3110.3331.9541.73601.7362
149mike8003115.5261.08214.396014.3966
150Aly Ghm3115.526.4290004
151Ra4m0n3131120.88448.330048.3309
152taskoca315.17616.657032.95832.9587
153horja307.5413.88117.392017.3925
154Matangi3030112.15455.1685.98061.1481
155tabystaby301528.144408.2468.2861
156Bart Crazy.292915.254011.27611.2761
157Miorlaul299.6736.53948.91218.18867.1003
158aerosavelli297.25426.0560005
159killomo292912.9153.35703.3571
160Luca bnss293.22996.46200015
161albano295.854.78947.66147.48495.1453
162kleo1kleo2828117.563120.1490120.1495
163mata hari282.331212.437043.55243.55210
164PinkGrinch2814221.20555.508055.5086
165Capitano282811.45301.4401.4401
166SuciuFit281423.19720.407020.4072
167dmss282.551113.8989.54979.23088.77911
168olari275.455.76048110.36010.8414
169kevin20172713.529.19417.51999.824117.3432
170Sick261323.3531.7311.6493.3803
171BATTLECRUISER262619.36314.8924.66519.5571
172Vld03262614.72910.282010.2822
173RaFa95263.7173.21945.22983.887129.1164
174WapSter266.543.1721.39251.82453.2163
175lupid265.2514.6390005
176flo1231266.5411.76860.329060.3294
177Danutzica1266.545.23853558.69759.2323
178Carmol254.17626.91923.584023.5846
179hellno14252513.0981.35901.3591
180baiascosmin256.2541.68757931.58932.1683
181the king arthur79256.25410.74621.46413.92835.3922
182darkside22252513.0070001
183AmorBVLGARI252511.4260001
184gogooo258.3332.49749904993
185teriusmang1201252.271169.27168122.998123.06615
186zburatoru nr1252516.8810004
187-br0man1a241221.13788.21328.978117.1911
188nakamuraRO24833.6265.0545.69710.7512
189ovidel200824643.859053.77153.7713
190powercut24642.94333.60910.60144.2104
191ollyvok235.7542.75314.37365.72080.0933
192Sc0rpy232311.04537203721
193Karim Adeyemi.2311.521.66829.404029.4042
194Apas2311.521.983802.3692.4492
195Ragnar082311.5210.37311.63439212.0262
196DORAK233.29712.36624.564122.955147.5192
197georgeoNNN225.543.88011.030011.0304
198CristianC25227.3334.81903.0233.0233
199ticuclaudiu992222.4496.9592615.7876.0489
200Diplomatu.211.51414.72700014
201lordul-army2173287021.45521.4552
202bestya202012.3740001
203ToDT202011.5990001
204razvan211990203.3364.12501.8801.8806
205WarriorFocus206.6732.2401.21334.07835.2912
206doriansnd08202.8672.8908.30017.65225.9525
207Radukutz202011.2980001
208mario1627202.22918.2210008
209Zartixor202013.3400002
210valyvaly2013191912.53014.6605.18019.8401
211stuparu199.523.5560002
212Bobosh192.7175.4528.80008.8006
213PilinD193.8513.43022.209022.2095
214furkan51191917.082017.36817.3681
215Jok3r2193.1767.0769192.1983.1175
216Alexthor1919194372907291
217Giee man192.38843.20139.462163.961203.4239
218Smurd112218926.8890003
219RamosNk18634.1860003
220Caught18921.5410002
221TeDrq172.43748.54968.491248.606317.0976
222master chef178.527.1030002
223geogeo90171711.0931.12501.1251
224dey86171714.05524.838024.8381
225seso2000172.43714.1303.4625.5709.0327
226DT12178.521.62503.4953.4952
227Samir09178.521.1468.45341.66450.1171
228andreei10165.3331.8390003
229ion102165.3335.0609.70709.7073
230talo161616.2852.45202.4521
231tiberiunutu16823.439046.02746.0273
232gerulaxl16822.1470001
233apocalilses116823.36350.565050.5652
234EcstasyCld1616145.2940006
235pishty2002165.3333.5359.34314.20023.5433
236adriaN-151511.9921.6102.4884.0981
237radurudolf15532.2510003
238SiminSpaima151511.78403.3663.3661
239AlexandruD0115533.7610003
240aliestersm1515117.85104.8004.8003
241andrei.p153.7542.3970004
242iadrianco151511.7800001
243R07ex151511.44715.355015.3551
244NYKSS151514.2400001
245KingDiablo155335.86207.1147.1146
246Arramia.14727861.04141.09842.1391
247Andrei Bejan14725.26607.9727.9722
248mancezat141415310001
249bengiix141414.73702.7622.7621
250Razvan99991414151119701971
251lord ofi141413521.5366462.1821
252KenzoStar141411.5210001
253LoL.GusTi.131316990001
254aida89136.521.08404.7284.7282
255shrek134.3331.6000003
256Era of Legends131311.1111.49701.4971
257GheoQ1313145402.4932.4931
258TequillaNo1131311.79115.008015.0081
259boxzi136.521.8145.2026.51811.7202
260alexandrurobert136.521.91818.100018.1002
261Asule131316090001
262Sekol93136.522.069028.18428.1841
263WillyWonka2121213.5430002
264Don Omar121211.6730001
265Iovanescu121212.0290001
266aelxjalex12624.8192.7535.8408.5933
267geocapy1612431.4840003
268Benyy12624.2071.77101.7712
269xhannesx121218390001
270Uncheasu12621.8080002
271gpf2004111111.6090001
272aexxea111114.5560002
273realdanger42111119490001
274ionutzu111113953.1073.0926.1991
275Yamaha113.6732.550010.31010.3103
276mihail2003113.67316762.42612.91575.3412
277Darky111112.60114.933014.9331
278lookuti112.75454313617.44817.5843
279YeKelb102.543.85216.955016.9554
280jjohn1101016750001
281Magura202210521.7580002
282marius1320101017730001
283razbunat101019350001
284Chibanca10525.3070002
285maciel.es xD102.545.31010.36613.57023.9364
286AlexDhL101014220001
287cornel196102.544.4780004
288Nicole06101012060001
289baz007103.3337.04201.6391.6393
290coolplay Farmeaza PRADA94.526.6510002
291petrilenii9914000001
292NOVAC VASILE94.523.938016.78216.7822
293Rege gabi gabi94.521.00003.1903.1901
294geo7091.564.47216001606
295csg259911.00706.5236.5231
296Capra6991.8549.94182.698109.625192.3238
297Ciocolataaaa9911570001
298dragodudu9911.6730001
299bambus94.529420002
300Done12382.6731.71012401243
301Danutu82417.0671.4198.63410.0534
302B0r0mir81.659.19043.84212.87756.7194
303mcddrl8426510002
304gold4funn8421.2920002
305Printu708421.5552.0197.5869.6052
306CiocCiocCineEAcolo8811.6210001
307barbaru20008816560001
308Speed928811410001
309m.b dan70.78911.5880009
310Dome19967712.1110001
311Make Money72.33316.7610005
312*eXe*XuZ7712.2930001
313specialspcl72.3332.7080003
314UbiRadu72.3333.4490003
315Messihero71.451.55824.23958.43282.6713
316suciumarius73.521.4320002
317AndreasCelMare77171035.27035.2701
318BlueSweetAngel7713450001
319Dan Gerous72.333413051.81351.8133
320-Freedom7710029.89029.8900
321tzulyman3273.521.1610002
322Mariusmarius72.3335443.2568954.1512
323preda20vasy71.4516.0391.43201.4325
324scires7711.7520001
325buric146619070001
326legendarul836611.5920001
327Tibiy63236.2966.99319.10526.0983
3283l3ctric6611.9620001
329xXxpoDyyxXx6612.6740001
330mtz98ldw6237.8880003
331Kiristian Justius6612.1875.99305.9931
332antoniu20016321.5150002
333CALU6322.0520002
334El Padrino63265182.345082.3451
335miki86ionut6611.6870001
336Mantaua6611.1610001
337fan activ199452.523.0890002
338HelOonmEnN51.2542.7550004
339Terry2352.522.1600002
340masfioboss5514530001
341liviu19485511.6750001
342dankerman5511680001
343Bunicu69551323440441
344Uzy66652.522.217069.14269.1421
345AlohaCoca51.6734.2770003
346CrazyFenix42250518.26519.34237.6071
347AvrR40.57717.089026.75626.7566
348L.V.D4229610.79819.34330.1411
349Whoiam331029.99813.02843.0260
350viorel2933175720.128020.1281
351j0hnp331003.9253.9250
352boolakis31.5201.15418.09619.2500
353SpoTLyght331056.505056.5050
354caradasa20.6737642.47237.37639.8482
355Darius6921206.78826.09532.8830
356Love Not War2122.8938.1387.63115.7692
357SSSSSdasdasdas21210411.007011.0071
358xsorinx2126448.48612.07820.5641
359alex300180221713242.2002.5241
360rudina00721250530.80418.27349.0771
361cristian19801110018.88618.8860
362seeth10.1473.3717.4264.44111.8675
363State Rares10.522.13813.749013.7491
364TITAN1111.70711.053011.0531
365SirFlorin10.3336209983361.3342
366petre.gsp111013.142013.1420
367sourisha11102.8024623.2640
368*Nyx111014.16549.04463.2090
369d1a2r3i4u5s10.11926.448012.47012.4709
370blackatom10.52576017.35217.3522
371Bmwizz1811155402.3052.3051
372sarpemiu.1111.08525.518025.5181
373nebunu99910.522609.0649.0641
374LongDay111978013.26313.2631
375DucaMihai10.3331.5712.28002.2803
376War Machine10.1763.70138.134038.1345
377Ionclamparu11132603.4343.4341
378Alexxx0018210001
379Lady Ana9500112.1300001
380DarkFyre001490001
381SimioN0051.3500005
382beblok001640001
383Easycz0015550001
384Cetateanul0012760001
385dots0011540001
386lidi19000015290001
387Unk750028920002
388prodigy230011150001
389Yamil0015970001
390HardJohnWick0011140001
391PlayForYou0015820001
392muscelus0024980002
393D.N.A.0016170001
394Kazim1r.0053.1962.40302.4034
395Hoinarul0011.4800001
396Altaysexy10026880002
397Roy Jon3s001710001
398Noapte7800100000
399Eski Oyuncu0012750001
400speck640015830001
401Sir Daniel Fortesque001800001
402Stefan Cel Mare001900001
403Reini220016100001
404enddyak00112.1300001
405VeniVidiVici001510001
40628WhySoSeriouSs960013410001
407Preee0015210001
408carpatin960016060001
409yonutz150015920001
410moddam500001640001
411LORDUL2000063.0970006
412Calman0072.9790007
413Claus02200515.6640005
414chrome00123.1300002
415HadrianN001710001
416ArrowToTheKnee0022.1950001
417Timy0032820003
418Scorp1onuL0021793.38003.3801
419doicinmihaela10021.7480002
420Ambitionz az a Ridah.0027.0670002
421LordOfOblivion0011.0200001
422matache macelaru0012480001
423The340016830001
424gabyWOW001710001
425Boika001260001
426savvas19820012.0350001
427Gavril5001710001
428capusa99001710001
429hyperionn0012.0520001
430iopaul120011170001
431ziNKk0032.1750002
432.Backtoreality0012.1380001
433AlexTIA0012710001
434puceov00216.4560002
435SerminBand0023.3940002
436Nicu Luncașu0011.2490001
437smecherul2700115108408401
438Mercy0012480001
439pedro38001017.88801.6181.61810
440Aegaeon0012120001
441klausp33d0011150001
442N O O B0024700002
443haha0013510001
444teresa040015670001
445Fayden001002.0102.0100
446Mirce950015450001
447invictus10015590001
448Lady lady001990001
449kiki70011240001
450Gollum0016300001
451reira0012.0320001
452Fervex0016680001
453akamai0015.3850001
454the killers001314.991012.50712.50712
455nicoleta0033.4320003
456valentin980011.22202.3302.3301
457crni andeo001710001
458leul desertului001260001
459gamal1230016130001
460TurKuaZzz0014.9290001
461decker2130021.1930002
462Ro27001480001
463Sir Hennington0012.0640001
464MaestroROCK00130301.3741.3741
465Darkmixy0014370001
466XianMao0011.9410001
46747AkA00293409089082
468Adolff0022.6430002
469moinmoin0014900001
470gabisorin210011100001
471calin19920017590001
472ovidiubadboy0011210001
473- Orochi.20090011490001
474Figaro Figro Mas Melo00103.28103.2810
475Andrei Pacurar0011020001
476pkrkd0011380001
477cavaleru negru0025760002
478Flooww10015520001
479Ucigasu230015.0560001
480Ghiavol0011.19102.9802.9801
481skwama0011210001
482Andra0021.0130002
483Florin-IMT0012930001
484Holy Frick001490001
485ChestoR0012740001
486SirGogoasa0011.0690001
487critzyardy00110.1620001
488Thomas Michael Shelby00101571.6601.8170
489LIONHEART19920036020003
490serjemmy001490001
49150CeNt0016180001
492Baratheon0017460001
493vicK 6660012070001
494cuculet0012.1380001
495P1mm3lf1ck3r0013750001
496Stoenica22100259994909491
497gabrielgabriell0025970002
498Whyte0016070001
499Relu9200100000
500dumnezeu001780001
501viper20100026260002
502captainsolo1220012.1380001
503Klt17020021.2620002
504Lord Beorn00106.29917.11123.4100
505rabtor0018250001
506Treblinka0015050001
507puricelul0053.5870005
508Paranoia 130014810001
509MoCaR0032.0530003
510carole30015620001
511Crixus270012.1380001
512Amazoana870014.9650001
513Tavisimo0022.1880002
514hollister3001540001
515deniz240015850001
516Inimă de tigru0015530001
517U3ILA0015720001
518Boruto-kun0038330003
519Tavi429800112.1300001
520eXe*XuZ0011.5790001
521Florentin20100014240001
522Help0013680001
523Cracknel0012610001
524mariomth0021.3230002
525lowboby00100000
526snow56001710001
527qenko50015970001
528Jericho0012090001
529Sentidos001530001
530CR1TZ0016900001
531payoyo0012790001
532flexx10041.4410004
533Kill3r123001510001
534Napoleon di Buonaparte001007.8557.8550
535T3Sla0025716.23706.2371
536Wolt0012.4350001
537asolomon0014470001
538Power1120021240002
539llllllllll0011180001
540morphy0013180001
541The Prowler0023870002
542mihaiman0015970001
543eskmore960019610001
544claudyu0080015500001
545Mircea.001710001
546miguelin7000016760001
547Aduztu0015770001
548***stelele***iadului***0035.4600003
549Baias Paul0012120001
550KingOfKings0011.0100001
551Photoshop0012070001
552loki29001294956397341
553davemuu0016740001
554SEDRIC0016130001
555robi0134001790001
556MrErgian00100000
557Copcollino0011.0400001
558rarescoflea00312.4500003
559LordKaos0053.1850005
560DEPRESIE0012700001
561Emelin0011230001
562Orochimaru-sama00135.8934512.15612.20112
563Andreea.Sweet0015980001
564Bar3cau salbaticul001710001
565Florin9601220077.4240007
566PSL19001020.4940009
567getbetterr * hermano001010.205010.2050
568ProAndreiPro0012.1380001
569JavaScript0011.1993.91403.9141
570ady790011780001
571Realm of Gods0032.4300003
572kottarainen00100000
573Blajica0027450002
574hydra3330012330001
575Ghost7778880016600001
576summer rain0018180001
577Eviol00100000
578Gannik0047.6520004
579Qdefenders00212.1790002
580Flavy1001710001
581teo7400108.3750009
582SilviuVictor0017.9990001
583Support Nuke0012070001
584TeReNtE300036.25106.7556.7553
585Lord LoLNarcotics0015560001
586manu20100025040002
587VictorCE0011.5370001
588alex1111110012420001
589Carpiiii00511.3330004
590Snow0014330001
591Cofa0026830002
592barthez560012.1380001
593NotoriousT001750001
594MoRtAl-X001710001
595Kuinshi001780001
596AryaStark0012.2470001
597Ex Moralista0016240001
598Razeboss43210018780001
599DariusDaVINCI0014.7520001