Clasament sezon

Vezi clasamentul sezonului actual mai jos. Pentru acest clasament sunt luate in calcul toate rundele jucate in timpul unui sezon (=luna ). Poti schimba sezonul selectand din sectiunea.

#JucatorLP Avg LP#RundePuncteODAODDODSate
Sadikus53541.1513121.1381.467.421511.7312.080.70330
R z N53459.339125.904937.381403.6861.351.48931
Paul is Here?49655.119892.1252.767.490346.7253.197.678117
4CARBONN28657.25460.512322.051325.289662.20764
5SatulVatraMoldovitei182141397.628215.3512.329.1872.541.63522
6-=LEGEND=-17812.711488.066791.027819.3971.590.46519
7alexbaws11217717.710119.676257.6541.119.0901.443.57727
8iuliadd14035460.553142.26685.126223.23417
9Jupânul128168329.122137.261575.602735.73144
10docheri12211.0911180.17442.284229.870260.75331
11Karp10626.5438.33218.77876.287103.55110
12GranD PlayeR10526.25425.284301.03052.188452.2584
13MoarteaDinCarpati10414.86727.84058.29293.405188.5477
14oldjackno79619.25260.05563.89969.18288.15028
15Florin2228714.5696.85688.626204.272438.78819
16kmkz876.691325.55760.7170012
17Șoșolea867.8211351.97960.073294.550370.75246
18- Mr. President8383117.786.7219.939.2581.852.85911.792.1171.478
19GeoRgE268216.4513.20351.86546.402106.6945
20MariusBr77738.5221.77185.86911.94694.2826
21Carabel7373148.8880102.182138.62415
22bratecu697.67924.9137.501102.14463.7949
23GGG.g6913.858.4257.2872.56213.5165
24nyk3dany659.297230.636381.033230.784618.88035
25F1asko658.13831.25070.35376.384132.62811
26.LegeNdarY.6410.676156.521330.8151.848.3792.190.29217
27trofin60154124.180111.953580.190668.53715
28A Rares599.83677.7415.101155.32570.7999
29bogdan daniel455611.2523.39324.984240.203286.0566
30xtrim554.5812110.336480.614790.4061.208.06019
31Adrian P.506.25826.9375.74121.33923.08911
32eastbull486.86710.43513.9956.19423.8018
33paull.irimie466.57765.85825.08123.58143.85211
34saligny4511.2544.9246.16650.17654.8143
35xsorinx448.8512.3703.99810.06406
36marinciu4310.7545.29823.822196.817245.8543
37*FlyingWolf*428.456.0444.98485.74492.4924
38paul000415.1389.1235568.65608
39Quick Draw McGraw4113.6738.41548.74624.11691.4533
40crss1995406.67659.8141.5490013
41Don Michael3919.5212.56053.41898.382151.8812
42DORAK399.7543.6774.91549.17634.8523
43Bafomet381928.197139.3550142.1162
44Ryzen3712.3334.5418.2408.04211.3363
45COJOHN36182225.764151.9710020
46Sorinelxdxx363619.83814.958017.0063
47QuadCore3517.526.296010.27602
48ramona183511.6733.9250003
49morphy.3517.522.933841.88734.558926.1441
50ocicav344.86714.57780.31718.76786.9375
51aLeXzo0R332.5413147.66078.3540026
52MoCaR338.25430.228032.80942.3948
53striviky3311324.407100.578399.493500.0713
54xyzzyx3311313.77623.6718.89203
55LuisWolf13232112.15416.65416.18132.8351
56mouse sini323213.57760.4363.58964.0251
57robin88323212.924041.39241.3921
58prazul31311226.33021.029399.241420.27036
59knightgd30301155.9150623.426624.09117
60HIGHMAN3056111.93637.06518.60240.96117
61rares111306510.00215.64519.90235.5686
62single911299.67347.18879.568433.354579.8958
63xzerox123294.83631.364022.41927.3628
64paxar2914.5211.5445.080006
65drvalciu1472914.523.7740002
66ady20289.333161.05200015
67Zeromon2828115.06413.604004
68naya284.67610.52817.15602.7775
69Rosu30282812.823164001
70AndreeaLakatos282812.1860001
71ramon.ro1127939.23326.38611.55637.9423
72kenzo276.7544.6215.2339.18514.4184
73ebytzu261325.9496.19410.00304
74MindSpook25251145.56000012
75Adrian9525556.8461.31118.74120.0525
76josmafia242.67916.20608.5788.5789
77arGIE248315.4740006
78MoRtAl-X2424110.686038.19538.1954
79toma58233.8364.0044.43418.51705
80doicinmihaela1234.653.9162.89406.7835
81Tudor232311.522.907039.12039.5061
821nsideWTF223.1475.074116.78680.717175.7694
83marius-flo225.544.6483.68343.60235.4434
84JustAlex222211.7820001
85domenicO82110.5250.1360005
86losnicerua212.11015.47100010
87radurudolf206.673137.1720129.540013
88theone1984205412.975021.51521.5156
89dana si atat202.86711.12903.4763.4767
90babalau1212206.6738.9422.874003
91talpadylau199.526.5900002
92VirusBun777196.3333.1378.766003
93Lord Camicazee1892113.998133.386202.430335.81616
94blackdiamond21181815.2929.051002
95mangusta181811.9811.657001
96Forzy18631.79228953.73354.0222
97Alextreme181811.49111.35112.95224.3031
98samo181818084.1178.10812.2251
99DeMumba178.5216.11614.2703.69817.9682
100medix173.459.69316.74641.67036.3985
101nadgob161614.63624.584038.2841
102alexandra-1716824.1790002
103cavaler161611.929350001
104cuibar93161611.257634001
105Vian153.754120.11400012
106kostar22155364.63943.1171.699.4751.813.7427
107toyu.153.75416.8870006
108lupid15533.6850003
109iulian.iscar151513.3140001
110mircea man151512.9440001
111mou4c151512.8324.077001
112Ioan79157.522.4775.509002
113telu t1151511.8350001
114Lord TheWarrior15531.74604.44403
115gesturi bune143.5463.59053.6710011
116Babilon147214.670023.82426.3852
117Jager1414113.14752.87024.62777.4974
118Toniyi143.549.5150004
119Drakko144.6735.694012.7482.9353
120napoleon king143.542.945016.46810.3214
121Morathe14722.8680002
122lord abbadon141411.23203.9403.9401
123vOoule141411.0965.7909.34915.1391
124Clint133.25474.58661.673272.119333.7928
125dyno136.5234.15402.74005
126GoDZzi133.2545.1123.8385.6484.1992
127dragonhell131314.35514.650069.4401
128VeNgEnAnCe134.3333.74301.86703
129fabiiz134.3332.1645.71807.8733
130digey131319794516.15624.5421
131malis adi121.5812.74203.39045.4849
132BOBELYCA12437.333059.17159.2562
133kottarainen12434.7270003
134Ninu12622.23625.05811.57437.6062
135tiberiunutu121212.0780001
136Roxana Babenco121211.6300001
137lulyduly113.67316.5070003
138APOCALIPTO666113.6733.484053.31353.4854
139dunlop115.523.3130002
140Claudiu9811111631012.10912.1091
141szandor111112075.165116.820121.9851
142vanatorul alb105244.6570007
143CatalinCocio1010111.24344.00532.24282.6392
144ALEX IS KING10522.2590002
145SimioN10522.0480002
146rockthezombie101012.0240001
147shadow1893325.02213.566003
148saw9494.5213.9440005
149.xBuBu.92.2546.094024.47104
150AjStar94.521.8290002
151Iulian Tamy9911.07707.62501
152killeroly9911.0590001
153RazvanIS159919810001
154Sabin188137.1690005
155MotoKi82.67324.4410004
156LORD ROYAL8422.8788.657013.5032
157alexandru22081.652.853018.21018.2105
158RepublicAndu19248422.437016.06702
159alexe278421.9234.326002
160suciumarius8241.8761.728004
1611967041373.5250.39951.3098.33105
162victor6872.3333.802010.01303
163culdasergiu73.521.8060002
164lorduldingiulesti72.3331.327052.30542.2811
165momeaca173.521.0710002
166Kevushka6613.59519.49610.49629.9921
167goblin6611.8590001
168marius02576321.1144987.1877.6852
169**As4Ever**6618460001
170tsaf tsouf6618385.608001
171Tobi55136.6150003
172Zatz.55120.0450003
173nacirif5511.4910001
174robuandrei31.523.5820002
175JiLaVa942123.71510.49216.65719.4752
176Claud692211.32461.442063.7351
177Ingerul21262736.52010.72447.2442
178Lord mira10.2516.051012.68816.5695
179BOGDAN444510.33315.16765.532004
180Frentiu11112.1300543.058543.4631
181floricel 11112.473046.87868.7751
182woawoawoa0710.521.8979.201025.8352
183Vovinam10.3331.342017.96731.0353
184Raluca1110.176907022.95730.7534
185Gulagar111875011.78811.7881
186alibosu9910.527484.000001
187anon1Mus11150515.869001
188El Plast1que10.524183.921001
189Akatzsut10.52115030.39761.1791
190unconquerable1110031.76500
191ashotgev111017.26011.60628.8660
192sir moly1110015.04400
193akiko111024.970000
194shhT3300136.5940003
195KwaD00719.5850007
196csgame201700315.9050004
197Delia cea Rea00314.9760287.728297.2213
198roxor00312.4100004
199irinelispas00112.35519.176002
200Lord AmbeR00112.1300001
201spartacuss100112.1300001
202KingLiviu00112.1300162.138162.1381
203Seyho100112.1300001
204cristi65300112.1300001
205peacefulSS00112.1300001
206Aquamagic00112.1300001
207mondialull00112.1300001
208ionut200111.9560002
209rambo210036.3510003
210LOGAN1000016.1360001
211Valentin 090016.0850001
212Yankeus880025.6480002
213LoatuGoan0014.9290001
214Asheec0014.9290001
215invincibilul1110014.9290001
216waterlemon0024.8180002
217yyyvivian0064.7200006
218Panzer1470054.3170005
219Carlos210013.4180001
220pedro380033.2560003
221Itachi...0013.1680001
222Daniel170012.9550001
223carne de pork0032.74519.194003
224ClaudiaMaster0032.6580003
225AndreiutzK0012.6380001
226Ruleta Ruseasca0012.6310001
227daniel 19900042.5000004
228vyktorios0012.4310001
229Denis20140012.4030001
230safk0022.3160002
231Lakatus0012.2710001
232Oddi0012.2660001
233AmorBVLGARI0012.2470001
234MariusR0012.1590001
235LocoNL0012.1380001
236ionutnae0011.7900001
237darkcut0041.7500004
238djmee0021.7470002
239Cnzz10011.6585.244001
240BRIGHT0041.5900004
241Chocko Latte0011.546010.06801
242Mr Zakki0011.4355.345001
243baubalaurul0011.3420001
244Speed920031.3010003
245faurdenis0021.2980002
246mihailm120011.2821.410001
247SennnN10021.1740002
248Andreyu990011.0660001
249d1a2r3i4u5s0011.0540001
250Raul320090021.0370002
251lxivan0011.0220001
252L0rdwOwZ0019990001
253h4Ktron0019840001
254mircea110019660001
255Yoruba0019550001
256sumer200700293707.72302
257Toraliga10019060001
258contiuzeul0018810001
259XepoS0018711.850001
260PublicBet0018210001
261irinailinca0027770002
262MrMinato0027730002
263mariusionut970017720001
264Ovide890017550001
265senkise0017420001
266axmen0017352.969001
267Shane Diesel0017310001
268Ionelbabadag0017210001
269PinkGrinch0027020002
270profu710016820001
271seceratu0016760001
272blondu gr0016750001
273adi minune0016563.870001
274luczi130016100001
275HealTHCare0016060001
276Senhora English0015990001
277phoenix-19960015970001
278Chiorean0015690001
279Arianna66090015600001
280AdiD0015470001
281Burnin19910015200001
282Tucu680015050001
283voloda.sk0015050001
284Pouc0015050001
285Black0014870001
286lord bogdan0014710001
287Wyked0014470001
288Clau300014130001
289bibanu210014120001
290badsoul020013840001
291sharrky0013360001
292heavy10013260001
293pucccos0013100001
294Pironius0013030001
295husaru0023000002
296CulCi0012990001
297ElMartinez0012640001
298ImpacT250012630001
299unknownnn0022550002
300ApexViperPredator0012520001
301HannibalBin0012450001
302Dark Side0012230001
303gogaie690012180001
304Sciti0012180001
305Legendary.0012070001
306sebastian122340012070001
307Asustryme0012070001
308BlaK Eagle0011900001
309single950011880001
310Anhelito0011680001
311rocky3000011550001
312hercules20000011420001
3139876543210021260002
314Bennddy0011010001
315GiuvaierU24001950001
316funky.freaks001890001
317Frentiuc001750001
318qubix98001650001
319DeeJayNo1001590001
320kandrei3020001550001
321TantiMitza001530001
322KillerHeart99001260001
323Beurebista Dacul0010020.12000
324gorgan001009.78600