Ranking sezonowy

Poniżej ranking obecnego sezonu. Uwzględnia on wszystkie rundy rozegrane w tym sezonie (=miesiącu). Możesz zmienić sezon wybierając go z listy

#GraczeLP Avg LP#RundyPunktyODAODDODWioski
matixnst129236.91353.610.7466.298.8444.094.80010.677.079422
erwin353298546.92162.237.19812.228.1169.438.31721.842.371696
Boss*78423.76333.296.6702.194.0803.505.1145.752.800362
4Privatism76033.042313.148.2877.914.7186.822.48214.937.541269
5GettoWorkOut73933.59221.844.3835.599.5255.440.95311.803.366214
6Golbat68337.94183.975.4507.910.2152.444.15210.825.696384
7v-tech60631.891910.986.31812.886.79514.893.38828.297.625950
8punktujacyinaczej60523.27269.839.61475.868.2423.628.97687.939.330884
9-Freedom42638.7311765.4631.815.7741.016.7463.097.93889
10Michała841314.75281.263.7443.662.4124.346.2208.128.205140
11Czyngis-chan 141224.2417874.0842.307.0611.582.8933.997.38195
12barca2c40333.58122.010.8264.873.6562.521.3134.971.223219
13Los Ami37052.8673.239.439881.532668.0841.702.58288
14Sir donesko35311.77303.232.114897.9851.043.9071.944.847217
15judoka111133811.66291.286.5211.659.82314.188.24615.683.280170
16Szczęśliwa*13*29224.3312492.24956.295.13361.911.624118.198.08974
17Ponury Żniwiarz25923.551124.431.2286.775.5943.181.2419.974.117119
18Poriss25563.7541.422.2112.723.7461.215.1724.093.827127
19kris1923826.449347.703840.677388.3041.252.14647
20Defferfreak23723.710622.6052.503.311604.7523.183.29078
21Petro1802357.12332.672.520510.194683.462655.56147
22-TimeWarp23358.254352.4361.305.3601.039.3222.359.47949
23KAMIEŃ CZY GŁAZ?22717.4613799.852982.317855.0841.740.035104
24GŁAZ CZY KAMIEŃ?22622.610991.1271.189.163257.5481.726.180110
25Wygrywam Szybkie22027.5811.609.5072.876.142616.6253.526.92155
26zubrbdg2057.5927804.870851.101530.100638.155100
27vukoo120418.5511167.294128.065621.794805.50932
28Lord xxxx20210.1201.756.7012.163.0921.576.4063.829.16576
29Op3ntanyDowódca20014.29145.146.9091.195.1211.599.6482.790.555447
30lazaros199519617.82113.669.0094.980.9351.509.6606.570.331325
31Gracz Techniczny18314.08132.872.9482.878.3931.201.6664.215.27460
32yassinlol17610.35173.132.6811.503.299800.5272.277.273274
33Masz Problem??17313.31132.818.790166.59247.25138.820251
34-Madara17128.56385.630863.9801.387.6002.231.02444
3519711717.4323101.648108.195775.129791.26631
36kandurka1516816.810166.011314.144290.739647.97733
37seven1416615.0911451.215928.2011.117.4862.379.66348
38Lowhit16140.2543.875.10610.083.6543.209.52013.387.557341
39QMOTERQQRYQ1556.46241.285.7290801.339685.19922
40rrey mysterio14516.11993.820842.472689.5351.504.22415
41Sir Paolo751429.4715618.62416.366321.213325.6049
42Mr Majki13912.6411365.617579.070364.815727.67639
43krzysiek12091348.9315741.5880370.09188.56725
44MarXotkin13333.254221.169271.505304.169424.25021
45Gotenssj4513322.17691.277756.215309.8661.039.81715
46I kill you128642579.4431.035.9661.307.9102.344.42356
47Davesavewave12612.6102.002.929617.243209.229807.376126
48Zizuu1257.81161.824.210339.725291.003450.055183
49Elokamil111111239.4613433.94155.1726.158.243350.99661
50Lis441228.1315770.64812.124368.95845.17428
51maxtron11206.3219209.417308.784864.280993.68928
52kronikuskuskus1186.9417101.5486.70737.1987.35223
53*twist*11719.56107.483572.212173.839781.60920
54Stressmacher2311222.45127.869546.747575.4101.234.13616
55Damiano0931076.2917297.49291.549763.478580.28035
56polekku1076.691652.5430175.496108.89313
57Tobiasz9510125.25436.34481.80063.04083.7388
58leiniu944999113.020.89815.975599.180207.71915
59FazoMazo9812.25832.344178.60085.059211.27110
60Lord Zobaczymy9713.867232.777395.271221.017579.26039
61Bart IRONSIDE973.5927100.8850354.61182.95125
62sebastian12234963236.345.41928.015.95748.371.52977.283.679533
63kazikus953.825566.088147.047109.975142.45057
64detox-1129012.86747.922398.09634.010269.83911
65allombard898.0911182.76511.89635.6256.12323
66bgergia884.63193.658.89650.348101.123038
67P4tryniu889.789623.30922834.01708
68Kanuribo886.7713133.019173.829609.438813.15126
69Sir forceX878.71076.293276.717917.6271.127.16611
70Snakin8621.54424.785546.187229.038804.81537
71Loca846144.537.3431.191.3874.587.5426.236.885242
72Faker92848.410271.811608.233982.3711.825.42632
73Binehderbeste8327.673269.413319.3180203.41826
74Bolek40908213.676166.427519.553232.100675.34132
75misiek1504828111.577122.52572.744438.120510.86415
76menik2528110.13834.083238.948208.537361.9527
77Gabrad20805.71144.824.87541.975403.423297.50419
78ZANickPamięci78263342.370381.831129.626583.06743
79Jasny Gwint.78781290.2411.264.737462.9171.727.65425
80Misiekk0077610.867473.215693.78038.465954.81043
81d1v.7625.333445.637696.575322.7341.094.55551
82Sir miki28op757.51080.324158.297574.603498.70111
83SDSZocker95759.38824.49431.724403.613433.3947
84patryk z bagien7314.65213.030193.866516.425685.02324
85aMeNde724.2417122.0322.238.219479.197512.75218
86MCEY715.921234.22115.64822.400011
87Sir Rusek1946701453.032.3251.945.778400.7342.350.73217
88Banan9997011.676620.649038.43428.7446
89staemme.ch70107309.1301.369.821278.4691.812.60833
90=Wilku=7011.67654.175149.60662.495165.82211
91BananoweZycie697011.67642.348285.521374.475654.0876
92Danonekooo6813.6537.189208.140132.005259.6637
93fred1773679.5771.168.87104.88309
94kojak679.57794.77264.9531.033.4181.172.38911
95elix946716.75455.5594.932292.687303.84210
96adi12345663.4719669.841510.195721.8841.038.83974
97Ridnauner66223601.902711.530160.719975.15853
98BoyFarmer665.0813233.142185.329369.654572.30124
99ZieleK666.610200.590245.1318.809.3769.305.77228
100iceSmok66611153.3980207.676238.91920
101feelxit6622310.43947.947044.7284
102Paola6516.2548.31747.17961.682123.8763
103nit12006412.8528.092045.53855.5005
104sd896215.54121.1222.773.57110.705.55513.479.12615
105gjjkkkkkk626.89959.0990188.63308
106Guinevra 22611.7934117.6080259.27972.82424
107Sieka94614.3614115.067209.706333.364475.55522
108SteamUser160725483660203110.976204.337346.251550.58813
109torreador546012539.693038.09008
110mrtypeq6015438.485180.402252.357552.7479
111CrazyJack6061028.56700012
112mandrago6015425.92523.209360.215396.1278
113forsti15929.52155.371371.372483.737902.47823
114merkana5814.5436.354046.093228.20013
115Mutti75829218.68431.588002
116lordpolska12356561132.821457.40848.785506.52223
117Nikoś554.2313214.47846.2351.239.8171.372.41921
118DLH3541831.308.011279.0988.876.60110.150.410118
119dawiddello51546.758172.76245.7410027
120Antofranko5427210.224013.35913.3592
121tiltocatlpl5326.527.1070003
122Wasrr5313.2545.17239.6553.82023.6882
123Pan Browarek5210.453.586.410357.02314.594012
124łysy1111528.676176.043913.347285.3811.327.28516
125DreaMy525.210131.69636.25885.015121.27318
126BlackSheep35112.75426.799.839956.849514.8571.490.09447
127iniesta 97518.5633.59011.940008
128janco504.55111.459.668267.2030376.222130
129tasosts5010585.762348.6751.147.2371.322.63514
130kidler15005051069.57000012
131daose5025249.79040.58051.52193.7128
132Lord top2020508.33612.68495.52252.793155.0172
133Dżulian199442493.77131.946.998236.68299.1770172
134Wolperl4916.33388.50475.800370.567588.53811
135Cwaniaczekwwl496.13816.5853.245.598006
136s3icx485.339208.311608.052341.881656.23128
137-Green Machine*48242151.701281.74450.180345.11219
138Dovi44824253.006128.716308.791394.6267
139kikzaq1482425.00810.5239.87302
140Like a Boss4711.7542.761.57710.077.95852.100.86262.251.043230
141Lolitkaa472.9416136.809058.596023
142schul2017462.881666.357255.32844.612108.80514
143TheBestDamianek467.67649.86297.4310011
144cCcTURKEY466.57714.141177.531152.952296.6134
145Gandall467.67611.50221.007456.432287.4543
146juniorek19894611.547.6800004
147-2good4you?45153405.8761.132.961513.5561.646.51736
148swierszczyszyn454.091165.23295.953172.770118.45215
149szpakuu454.51027.5950105.58052.3478
150Geradek4522.5220.144068.16908
151Wilk z Półnoocy4414.67398.545488.624706.5331.090.66516
152dud54414.67350.0110147.280162.5977
153lukik96438.65240.751210.82095.874033
154Guraltrack4321.52131.588184.893100.596295.16123
155zarazaa433.311328.98339.22936.71736.71710
156SqBunnYY4314.3337.8758.16684.354125.2284
157Vergel428.45601.236090.68490.6843
158alsda7424.21045.521121.310326.129117.61510
159Montelegro427630.943032.40232.4027
160Lesiuuuu421436.753499.068101.848457.6431
161ruki428.454.89213.260003
162fakfok422121.6110001
163rudy09990415.1381.651.8737.141.880173.41810.328.013138
164monka888414.569433.044715.557899.2821.630.76140
165Madame Zloteserce415.86738.901672207.318145.2007
166Lord tusty415.86727.958201.57696.800477.4135
167wojrak95414.11017.85897.024192.106346.7168
168geniusm406.67699.634191.370176.520287.45313
169ZOMER3214020224.36558.71914.75273.4716
170Lord ReavE4020221.99910.28120.27830.5594
171Kamil Jordan4040112.093109.87411.605121.4792
172Smutny Człowiek393913.104.61312.193.2499.570.14422.302.911259
173MrPotatos1233819217.845.7441.967.94202.201.32130
174Ryzy30386.3364.212.89100014
175Smoktrack38192491.601408.4180478.33260
176lobelt11389.54190.62293.4790020
177Sir Spart387.6559.946129.820417.170622.0089
178MlodyGgora385.43747.85800010
179Lionheart3603812.67339.844216.010256.195449.63910
180Sancak2638381010.00575.81385.8180
181Haxiorek374.1195.461.938099.710026
182nestaraj sa36123345.133332.418917.5161.249.93430
183derda7736182254.7303.31416.83820.15221
184Luis ?36361116.907076.353102.00618
185MajkLew369494.350121.939131.351165.06312
186Ostatni Biały Bizon363.271141.6521.010.4721.760.2402.737.8189
187end...367.2540.54070.074581.549663.7997
188DeVo3612333.2986.42563.0306.5767
189.littlerecuse367.2529.139047.34405
190KrolDiamentow366616.124069.73303
191jaga121361821.88336.429044.0651
192Jakub953636104.6357.95312.5880
193przemeooo354.388602.3310007
194adrian09093517.52254.75400021
195joce713517.52158.708392.966530.035888.41514
196Lord AndrzejSantiago3517.5230.62900202.7344
197djpoloweczka3517.5221.61580.150008
198Łowi3R3517.5220.4610002
199holwen358.75416.3330005
200vito4521358.75410.4640004
201prezesoo003511.6737.9660002
202jagi13517.524.8650001
203Uniwersalny3517.529870001
204arol23517.529390001
205pitrek3511.6735260002
206Tsuchinoko3517.524960001
207.Pika.3535100000
208Molester bart3535103.187000
209A Very Dangerous Place3517.5200000
210Korpuss3535102.242000
211Dioxanek3535100000
212D.X.M3535100000
213Millionaer348.5443.080321.532134.559503.48210
214INTRO346.8528.84103.63607
215mustanq1233411.33316.4190003
216KorneliaZyz31334.1387.765.878363.759218.037287.59017
217Dymekxd33113547.069129.3610067
218sazas335.56165.330076.81076.81017
219lopo336.6510.574034.75834.7584
220NasNieDogonią3216271.704222.57069.054337.3928
221DaLord328420.7790145.98578.4794
222Walu95315.1761.220.25300010
223skks313.88838.01300010
224fluffy13213131114.15263.197065.0364
225ziomroki317.75411.82921.341005
226bucu7317.7549.85196.206237.848349.7663
227RobieGierke313119.36128.678061.1853
228Giff-Gaff303.339181.57100025
229*Swiss*Bang*3015247.28387.034008
230Lord Hades3015236.01859.3875.33470.7636
231lee-1307.5432.4950006
232Labambina3010329.811133.947671.112726.2445
233kathare307.5414.035043.65643.6564
234.FILAN.3030111.78928.81818.49949.1584
235Maazu.307.544.5011.572425.822440.1222
236SuperSzelki301523.5428.38609.5952
237Najemnik2929157.368112.427112.285224.7127
238demien1292.91030.397021.20907
239kiki1986293.22924.4390916.040916.0405
240S3xyR3xy2929112.64316.15231.10547.2573
241Krystianx2914.529.6410005
242WeeD289.333570.65679.609304.298392.16649
243TrOpICiEl287423.8550004
244xpxankaxpx2828113.0050003
245TheQados282815.6540003
246kemil951281425.3070126.090126.2192
247Groma111282815.1910001
248Project y275.451.301.159447.410285.481732.891109
249rint2713.5278.907367.4581.051.6011.359.6437
250Ice T279358.163240.710186.683427.39310
251hardkour276.7549.46537.093005
252Lord baku27936.835034.87305
253Kapro276.7543.1332.27148.4427.1611
254Yossai268.673607.2190003
255MaschinenBua268.673154.164322.17922.885399.56814
256daredevil98264.33669.73627.711303.053369.03113
257Tinty263.71762.56800011
258pakmiko268.67351.612120.222119.238206.9477
259Pantomiman*2626142.822254.04092.855353.0087
260Pan Jakub2613226.91697.0870122.4416
261Huizhacka2626124.35419.45040.77460.22418
262Mr. Gaben2613216.0810002
263straszydlak2613215.01320.314004
264menator266.5410.07132.849003
2656Dock2525186.598218.7350243.02310
266neneo22512.5258.63206.76307
267-Hardcore2512.5240.6080120.70004
268ignacy1-1252.271138.3100335.417121.2099
269GhostWD2525119.15039.859063.7715
270robi31312512.5213.30111.226124.417159.9972
271ekhart02525112.9320003
272janex199502512.5212.8840003
273Legusiowy Gucio2525111.6440002
274Witek001258.33310.15720.336020.3363
275Kiing2512.523.9150002
276Pelek252512.18114.150016.0931
277Player1123252511.9920001
278Gebels25242.1811828.3101.211.99701.094.77175
279El Bernd24241113.501341.408463.524952.54210
280Krzysztofeks162421299.75542.3028.020.968210.47614
281igorek patologia2412221.97330.1666.80605
282Baunixx2424116.957204.128670.160883.6693
283Szyszkacz2412213.2270002
284Dyzor1241222.816101.596217.130318.7261
285loju232.888161.55348.903049.46618
286kymak232.31037.42058.3460010
287Naamasssh2311.5226.980170.297114.748343.4505
288Lord Swift234.6522.5960006
289dosiwa2323115.311013.68113.6812
290Cromag7772311.5213.763096.299113.3502
291Lord Ryna235.75412.985125.632186.009311.6415
292szalonyjohny234.657.6290005
293KOKOSIK2311.526.9549.535003
294MrMartin9813232313.9365.244003
295aga3791224.4591.914044.941015
296Ezryljusz2211253.878151.4002.019.6442.171.0447
297zeus172211224.7320003
298Lord Bartoszek028223.67622.135020.13909
299perseusz272211210.524052.46804
300Heroes96222219.1140001
301ShakinDudi222216.3220002
302KRóL YaMa222211.6430001
303LukasSalber21211912.3586.504.6870089
304AlkusNarkus212.110621.55900011
305*HAN*2173318.84413.10311.02724.13028
306Sir Solid213.5652.16834.249636.877750.9258
307P4ksell2110.5234.06512.15425.46437.6186
308krzysiu191098213722.4630127.13606
309romsi19972110.5221.2790003
310roooob215.25420.05692.33976.124168.4636
311The Lird2121113.6698.09420.73128.8252
312artursiemianowic2110.5210.554066.22978.0604
313Paatrycjaa215.2548.882198.147249.902448.0493
314GreenArrow 25212116.44324.682002
315kubula02720545.340.567404.7551.359.1881.765.9259
316krecha380201.1817161.57500024
317Ilithya2020182.10900013
318dspdsp2020178.489204.54381.381315.93014
319=cichyc=201.331535.244113.696335.759340.88911
320gandzia15182010219.05097.563254.968393.7855
321sniper x2010213.665040.17162.7073
322.fearless.2010212.00772.71247.616146.8423
323owco2205410.723026.90426.9045
324Aston132201029.8690004
325Magiczna Parówka202108.2287.031.8426.319.85713.363.7563
326kinim23202018.0810002
327Spajzer201027.3900435.747457.6132
328mikowol202017.2970003
329Wajdzikt2202012.5220001
330-Freedom Is King*203.3360993.8841.447.6202.444.7150
331Stefan Ginekolog196.333141.552249.6010283.91222
332Paweł12511193.8556.81200010
333wojenka2518192.71733.8193.45214.52506
334koniu121194.75418.08215.557025.0844
335-Enjoy y0y0194.75414.8080003
336adzio998196.33312.8678.06736.08244.1494
337Mertoks196.3338.958089.35003
338rafik959595184.541.201.6880005
339KingMaxitis1892600.7686.277.2159.299.05115.576.51858
340Xmee182.57756.636060.00660.96516
341miniokoks182.57751.7890008
342aston1321321818148.1990004
343szczur3333189230.41900116.5309
344Lady trolololoxd186320.235051.08206
345MichalCRMN183616.492015.30505
346Futek1818114.8640002
347igor95184.5412.5350006
348bacior132186310.2060003
349Jestem ja jak 2razy 2184.548.5500005
350PAWELAAAA18928.51722.652002
351SirSimon181818.51671.3880104.4242
352Glutek98181816.1470002
353seba15518926.0700003
354Roobi181814.8820001
355petka321181811.3070001
356Kogut514174.2542.991.4550008
357Lady Harald174.254929.525213.2660081
358Tufan777771717142.73090.2800110.1505
359risshhabo1717124.296161.593233.492400.4952
360Calais97178.5214.23552.043069.6224
361wordemord171715.79528.948038.3232
362mario.gr171710102.3770185.4610
363hawkmb16825.372.9460009
364Chromeman161.2313335.2277.70752.367033
365Belfernia16161266.435225.2140027
366Robson252162.67658.853206.446280.369486.8158
367markking162.29758.25452.7090013
368nos12341616144.8090006
369Mixen162.67643.29540.398009
370eXtreme .168229.43957.608102.248234.7615
371Chudziutki168226.05023.593003
372kris401616124.3080002
373Juszczu96162.67614.8960006
374cengiz3838165.33313.008132.487033.2033
375Kaazaa165.33312.4620151.980152.6792
376Lulumba162.67611.5310006
377omerta77777168210.1190003
378Verand165.3338.0066.89312.07518.9683
379Baka Misaki16825.6040002
380raksiu16442.7530002
381dziadkele161612.06615.556015.5561
382Wyimaginowany85216821.855017.72817.7282
383Pikasia161611.3280001
384kassak1515175.57200011
385czikita997157.5231.30217.77529.29104
386RudyWaliNite152.5626.84972.155007
387mroczny duch2102153.75416.8690006
388lovsky153.75413.9413.539148.38516.0443
389bzenotoja157.5211.43630.29930.73161.0304
390bjedynak151518.73812.651002
391Yayabuzza151516.7400002
392demon4450157.526.5680003
393xKubar153.7546.53619.4929.27528.7674
394AdrianWielki157.526.2840002
395miruna153.7545.66026.898003
396wajdan151515.4560002
397hondacbr1600151514.9070002
398Waskonosy151514.8570002
399Saweczko157.524.325045.98147.5162
400kepilonka151514.0020001
401marcingg05151512.7000002
402Pako2020151511.243499001
403Rim4wsRFL157.52058.478117.867185.9980
404Malvinka1414157.2780005
405MarioMarke141.75849.772082.20382.2038
406Oj Harison147238.5990005
407Dionysos.Fr147220.74741.659002
408Pygmylion147215.8180002
409kok4a21414113.3300003
410Moglium142.8512.850140.161105.360137.0704
411Pakox99144.67312.747042.68104
412Maciusio123147212.3320183.387187.7952
4131oskar11414112.1640001
414kowal221142.858.57930.35619.39303
415roki245142.3368.080150.800005
416Zdefiniowany Recydywista144.6737.5960003
417leinadek32114726.2445.515002
418marko9l14724.4240134.200137.0241
419Imperator Mirosław141413.7070001
420brif123456789141411.0990001
421FrEaKbAsH147286725.27167.65892.9291
422xx.lechu.xx1313148.4010004
423erwinkrzeszowiec136.5224.7280003
424JAGLYY136.5216.9300003
425PanTenorek29134.33315.27153.786003
426Sydney20134.33314.3650003
427ded6136.5214.183060.27080.0754
428Dejwid999134.33313.40569.5020102.5494
429PędząceKlapki1313112.33967.888107.846175.7343
430Twix22136.5210.726029.78603
431k1n6k0n61313110.6440001
432Sunka Wakan134.3339.4470003
433baphomet.3000136.526.4490002
434kamukaze131315.78647.336047.3601
435Headhunterz.131314.70221.950001
436gabiii784136.523.7460002
437HORTON136.523.6240002
438Memento123133.25465748.98899.389148.3772
439mm91912343.683.27400015
440Aldpag24122.45612.62444.054006
441AllMight1243112.10000011
442Gerwazy34121.71717.0840150.829176.6604
443szymonzar126215.19342.99054.23202
444dawidol1091212112.1540129.874152.8501
445rtiopek1970122.4510.252073.19913.0954
446RogalTP12439.865115.52467.928183.4524
447konrad2612628.5850001
448Wo-Jownik12628.5010002
449Kurt5712627.29741.833057.5182
450PSVEDE12625.49123.519003
451kominiaraaa121214.7680001
452Arroww121214.5030001
453Stypczynski121213.7210001
454Rapisher12623.521019.59702
455Dacyk121212.7280001
456meedzik121219030001
457speedforever115.5234.6050006
458blazej121112.75423.471055.29605
459-HollywoodSkunk112.75423.40501.171.6621.228.5504
460kiiisiel113.67323.2630120.80303
461kl4udi01111110.5880001
462Viatrak1111110.5880001
463jubyabc2115.5210.5880001
464Tadziu30111114.4240001
465Luki1x111113.7940002
466Ciupool111113.6260001
467SKRZYNIO115.523.565059.13401
468Daniel15151115.523.30167.229001
469marcinuka27113.6733.1290002
470murlik111118880001
471GiwrgosaeL11111068.638168.374237.0120
472BierKrugal115.52053.73558.341112.0760
473Cathbard111110105.039490.467595.5060
474niepokonany2221010131.79846.908005
475Syndrom103.33316.93318.907003
476AdrianoDj105212.2020002
477sontti1010112.18343.308073.7172
478waski098102510.4080005
479SmarujDżemorem103.3339.80930.476005
480mati12089810528.5580002
481TheBoi101014.1820002
482ropomo101013.8880001
483cypek007101013.66530.44545.84276.2872
484marianos1994101011.1200001
485peter313190.51821.099106.456159.504205.5329
486Dedeklsl99116.122134.586120.913265.6603
487Dartanian899112.1540001
488Snukle9915.72843.42140.94884.3692
489Drzejson94.524.90514.656002
490Opel12129913.7290001
491Strufik9913.6080001
492Stanisllaw9913.171023.14601
493Ferror94.522.5730002
494jan11009912.26847.068048.0381
495Chwalkov94.521.7960002
496brewaboss9911.47207.94201
497diverry9911.1020001
498Hubert Em9911.0661.576001
499Sir wieslaw9918240001
500SŁUPSK197481.336460.940120.3840042
501Kroxu81.6532.3110009
502zawiszaha84222.57800183.0453
503Wypo82.67321.1870006
504osowski199384220.8912.47687.156112.7035
505hodyra82.67312.3710004
506CameleZolte84212.2710005
507Helion de Villeneuve84212.2580002
508AbdulBak82.67312.04881.379003
509Lucyfer958429.8310003
510Gazdii8429.0280002
511MM0II8818.76872.382077.2882
512omenik318818.3130002
513Zyzzu82.6737.99556.489004
514d3mon19688426.0340002
515Yamanek8424.5940002
516Walo13178424.0820002
517Elglorzo8813.6450002
518rokezxlol19948813.5870001
519GrandMasterLukos8423.39228.29422.09851.4271
520tuszek8812.9870002
521- Mr. President82.6732.600296.70490.742422.2351
522tiknotimo8811.67051.225118.547194.1731
523Gość9449268811.2670001
524danth88818190001
525Desdeholas881089.169336.460425.6290
526RadioKilla73.522.995.1940006
527No Limits771119.17300016
528Sanzo971.17621.3120008
529Suwalki77112.997100.532002
530-El Tigre-77112.1540001
531atos73.5211.3330002
532xuubuub73.5210.9430002
533fish196372.3339.3070002
534remiczek11217719.0830002
535Dan857717.7990003
536kubunio27716.886048.31173.3612
537adarydz71.7546.84413.87174.54261.9403
538bandiPOLSKA73.525.5400003
539Sław73.525.4740002
540Palandysz73.524.623064.61364.6132
541michał8977714.3040001
542DawidorW72.3334.2055.05335.14210.7542
543Dhr Rafikon73.523.7980001
544PanterA9897713.2960002
545destrodres71.7543.24577.64778.860124.8762
546JIGID7712.5000001
547Salwa7711.7020001
548Creat4e7711.6730001
549DaDany9773.521.09725.179001
550FifakaOne7718711.930001
551Szachowicz7718540001
552buek7717870001
553Łukasz24673.52407265.63466.195331.8291
554mateo99372.3331660002
555BazaWietnam73.52990001
556Wotan77100000
557Daniz331477100000
558D303PL77100000
559issowrildo77100000
560sebavista77100000
561Lord .XXX.77100000
562cen-szy77100000
563RadzioMk577100000
564Saarix77100000
565stefanp77100000
566Giddy muffin77100000
567PropagandaPanda77100000
568Exonik7710040.83400
569RockStaaR77100000
570Slawus77100000
571lichy485577100000
572Barosz9677100000
573Dawido277100000
574Sir wiesiek6977100000
575zabrzanek77100000
576Ejber771011.69172.36284.0620
577Kryspin211560.86720.083129.205165.456318.4773
578Jar0o60.75814.924069.55005
579CypisSolo12362312.9890003
580banito90966112.1400001
581middley6329.7630003
582styffler6239.159062.80280.0464
583tajemnica19966327.9170002
584paweł6196327.3440003
585Lordzik1236236.8160003
586Bukaj7536616.5480001
587Czerwonedni6613.1370001
588hmh2226323.0040001
589golab9446612.8970001
590niebrzydos6321.45153.286011.5291
591ViCuU63285061.269001
592dzbanek543216617142.630001
593holinatt6324810001
594wampix116234070001
595WarzywoNaFroncie66100000
596iiyama123366100000
597mastervici ci ci63200000
598--lakers--6320047.82500
599destoroya1166100000
600plony66100000
601Cayman66100000
602PadajUStópMajestatu66100000
603danielh186320262.271313.037556.0760
604JajeczkoPatyczak623035842.49116.6340
605Oxygen192066100000
606[email protected]661046.191119.739179.3920
607TofuBoy5512.953.4870005
608matysiak151.2542.395.1190007
609Mar9951.67340.1880205.20705
610Misgos55116.9060002
611Kaziu962155113.60513.21359.67172.8842
612Sadosisko50.71713.2010376.099390.9176
613sagexjaf52.5210.4560106.17502
614Proadams1252.528.8610002
615Master322152.526.2670002
616KamilKamil965515.9220001
617arek2009152.524.2780002
618naton3275513.025036.74401
619rozpruty5512.6450001
620matimm945511.97010.541001
621YouLoveMe5511.9450001
622Kotel12125511.422013.25801
623detox455518380001
624bussy5518360001
625-RS-51.25446786.623173.325271.4441
626neriso325510040.33546.4730
627Oxblood41412.975101.27189.424210.7372
628łogier41.3336.01235.55086.16081.8853
629Fifek21241.3334.20125.67548.39557.6811
630Your Side -TH-4220550.646505.046891.8880
631Grzechu3pl422042.431154.620259.3840
632Butrym123136.6850130.329131.0333
633Maslotrzaslo31.521.316103.40278.059164.0841
634stephander73137810189.163148.8061
635Rxntix31.5261872.48078.707151.1871
636buniaziom3130112.5785.1249.6430
637magda1772133100275.15200
638sejojoGER331036.876116.213153.0890
639LokusekPL3310230.686169.637400.3230
640zamekplplpl2122.387.7287.62809.3214
641Posejd0n20.5412.21042.769115.483158.3322
642hamude21212.130266.679171.114459.1031
643Stefal-S2220.549.0140111.48025.5124
644DonEMASon2216.17199.23178.558177.7891
645Mysterion 802212.32392.81265.553160.2211
646Kondzix552121.1600106.29789.6761
647Kokotiak20.673554053.95432.7301
648KreCiK.221077.481414.944492.4250
649seknaj212021.25434.27469.1540
650bY.LeWo212026.02247.04773.0690
651DANEZU221057.741000
6524funfun2120119.1230120.6950
653CARBONN212033.157150.710195.2510
654Corneliu Vadim Tudor221068.85979.503148.3620
655Chukles221016.09618.61334.7090
656Piotr-B2120060.43768.7260
657Brezveze22100209.664218.1970
658Dachu10.25176.3227.686285.072333.41117
659Mateusz60310.5252.931137.360264.328401.68813
660IIDubstq11124.4260225.680353.7363
661BlaymDeKirito11122.9780213.104464.3292
662hmmNoCoTakPatrzysz???10.33312.13047.98620.62668.2611
663HanahSz10.17611.06281.700004
664Co Ty Tutaj Czynisz ?10.528.238082.87886.9672
665THE HAMMER900010.3336.06562.696001
666arczi254410.3335.86847.89519.31228.1593
667nANOSUIT10.3334.932063.51370.0793
668movith1114.01429.745032.6581
669Krzyrzak1110.253.09531.745004
670Witskur10.3332.571071.97648.8692
671mat0910.3332.533058.29258.2922
672pth8610.522.35131.856047.3601
673Grzechooool10.522.20227.496116.76235.3351
674fdsa10.2541.87155.25511.50662.5532
675thijssje10.521.53014.545001
676nmpc971111.24910.37221.24331.6151
677ataman200010.52809030.61048.4981
678JestTuJakiśCfaniak?10.52696021.58601
679Dominik.ony10.52453079.81497.4791
680Raytai1110026.55730.1450
681bestia305010.520035.39837.5970
682Lamaaaa10.5200303.438325.4280
683homatsiasmenipatata1110058.43259.7550
684Trfała Ondulacja111030.363030.9710
685somers1231110038.89448.8410
686adwar111035.863044.3370
687patrykczech19971110052.27352.2730
688xSetho111016.30141.38457.6850
689ziomzawada1110026.51531.9010
690Weizenesel1110240.5060338.0440
691Przemiko111110051.23800
692Logowanie dzida.1110018.86018.8600
693mski5111029.283049.0100
694talent000111019.163000
695GoverDentes11100112.981135.0790
696Vanality10.52034.368151.102139.3240
697Michuchinini19101110032.79432.7940
698SchnellerSchuh1110012.29712.6290
699Banek77711100163.07500
700kataryna811100291.03800
701kubak...111020.3559.21429.5690
702Mafi1110054.84775.0640
703spowns111030.315127.993158.3080
704BigBangBash10.5208.4289.780.88011.189.0030
705Marzak3111005.0555.0550
706bajkowyzniwiarz1110079.32480.1030
707klimek2310.5207.33555.36000
708HFDeath13111012.754000
709yahweh1110046.96946.9690
710Dejvvvvv1110031.61331.6130
711adrian59500012.387.6610004
712BaQStiC0011.790.3260003
713kanar340011.194.0040002
714KondzioXPompa001597.0020001
715GodsBusy001597.0020001
716maczos12001597.0020001
717smalec100003597.00213.748001
718daniz19002293.15600025
719Powrot.po.10.latach001206.42600017
720wielki wybawca001206.23400017
721patrix762676001109.2420009
722Szprot2001109.1940009
723Pelikan90001109.1700009
724-Drakolita-00298.5140009
725adjos00179.85600011
726dr.ahmedov00267.46900010
727ogierpatryk00160.463154.230150.307304.5377
728Xian-Neng00157.3690007
729-xxx-00352.4700154.64908
730eMPe00248.773028.08707
731GeodetaRafik00142.8370006
732Mayeva00231.4480004
733HIGHMAN00129.3860004
734kz2100124.2950003
735magorko00423.188051.90104
736domA.281200121.7020003
737Quelus00521.5470005
738waniaaa00219.6370003
739Arek arek00618.81634.816007
740pajak123366600118.4440004
741JaskulaCB00115.6680002
742VestoreI00315.4780003
743Wera0509199800315.4650004
744korejłakillmonster00214.162071.60702
745tequilas van got00213.9520002
746Kulawy Ninja00713.1830004
747Septitasic00412.5050004
748kwachu111600311.9960003
749Dominik 95122900111.7310001
750freyuu00111.5460001
751CamoraDope00110.2280001
752Capitano100039.7660218.37401
753wariacikwariacik0029.7370002
754DejsonRozrabiaka0019.0990001
755sirus0018.4540001
756qfas140028.4130002
757roki71120028.2790002
758feli130028.2220002
759kondziux98890018.2090001
760andree320038.1930002
761Lisek1780018.1760001
762timi110018.0490002
763darikson80018.0170001
764auqens0038.0120003
765oAwesome960017.999093.54098.1991
766Jarek910017.9900001
767Ilonajelona0057.9820005
768hyperionn0017.6770001
769cycu2690037.569044.86101
770Abi3210047.2850004
771Kuba7890037.1710003
772Mlynu1500027.0950002
773paweloso140017.0830001
774Popik120pl0017.0430001
775Quatrox0017.0280001
776-ElectrixEnergy*0027.0230002
777Aro860016.9040001
778Lord HardMati0016.8240001
779MPraTE0016.7590001
780Lord ToRHeT0016.7380001
781Kamil7287280016.7380001
782awgam0026.7280002
783Dzyndzel0016.7240001
784konik plka0036.4120003
785daniel12410016.3460001
786Lord Sir bogdan0046.2930003
787Kamevil960026.2710002
788paterr0016.2700001
789mateuszgka0016.1620001
790samuelines0016.1350001
791robson00220026.1060001
792civik150016.0730001
793maja23170016.0270001
794lord herkules 170036.0170003
795abcdefghijk0026.0170002
796Książe Darecki0016.0060001
797Rostin0045.9710004
798ThomasLordIII0045.9690003
799raczek650055.81874.410002
800artnow0025.79744.542002
801Król złoty0025.5530002
802Patked0015.4030001
803Lord Miodzik0025.3040002
804KleTTer0025.2880002
805owned0015.2850001
806Esab6420025.2780002
807pietroderej0025.2710002
808sautergrk0015.0590001
809Caitlyn0015.0400001
810zuuupi0024.9199.595002
811lipi230014.8910108.72202
812damianegg220024.8830002
813Majkell 210014.8800001
814INACTIVE-0014.7670001
815Senzatria0024.7310002
816krzychnix0014.6610002
817wertyujkl0024.62521.696001
818Buumm980044.59712.79619.60932.4053
819Tancik0024.5670002
820kolojolokacper0044.5030141.534191.2753
821adri20014.4540001
822cyniu090014.4500001
823lolek21230014.3980001
824koto1410024.3860002
825Monika. D0014.3530001
826LordZamuse0024.3260002
827Ronni0024.3080002
828Ryan Hoiter0014.2780001
829speed780014.2230001
830Cinek199942a0014.2170001
831rzym3230014.2110001
832cin20110014.2090001
833UaiŁan0014.1930001
834lans30014.1840001
835montanaflex0014.1050001
836wac17270014.0520001
837SzymonZaborowo0014.0390001
838merkus20000014.0330001
839azaneht0014.0140001
840Lord Kamil10020014.0140001
841grey690014.0140001
842Słoniu0014.0140001
843bochyn19920014.0050001
844ATV 7000014.0030001
845lexmark1810013.8430001
846jrenner0043.84258.21623.14603
847majkelek9950013.6810001
848buienradar0013.6130001
849Michalinio0023.5400001
850.E*A*E*.0013.5180001
851..efka..0023.4740002
852zikkedeyde0023.3810002
853electrobdg10013.3460001
854super super0013.3430001
855tureq0023.3070002
856El Ciorny0013.3020001
857król Mateusz0013.2800001
858owczar-0013.2700001
859edgar530033.2450003
860priest 60013.2020001
861seberesers0013.1750001
862Patras0013.1720001
863SteamUser16100705510013.1660001
864Nori11220013.1620001
865- Thug Life -0013.0880001
866kac890013.0800001
867KIIO0013.0560001
868Zjadacz Darm0013.0180001
869Billige Kopie von Rang 10013.0090001
870zubr15050012.9780001
871danonek.mrochen0012.9620001
872Wariok0012.9460001
873gienekenek0012.9010001
874Slovianin0012.8120001
875xra4720012.8050001
876kruk1120012.7920001
877KONANKA0012.7810001
878Sir Lord Harnaś0012.7750001
879MAXPL10012.7660001
880audi6000062.7650005
881Noxan0012.7540001
882Punci0012.7320001
883Triesto70012.7320001
884idenhawk0012.7320001
885malaula0012.672040.59301
886Prykelson0012.6590001
887HalunaMatata0022.6540002
888Elendar III0012.6370001
889Urban32100012.5780001
890negaolantejola0012.5760001
891Amelia070012.5340001
892Azefis0012.4900001
893kitko19970012.4470001
894Lord Hrabia0012.3980001
895okook1130022.3770002
896MAŁA T0012.3620001
897Kamiqadz30032.3440003
898Bartekk930012.2970001
899Fares0012.2190001
900seba3710012.2080001
901Thedeecee0012.1180001
902dawidolo0010042.1180004
903xaris950022.0670002
904slawek29990022.05702.94402
905Vito0012.0400001
906Michalxx99m0022.04035.677001
907Emma19900012.0150001
908BRUDNY HARRY.0011.9810001
909poteznycarpolski0011.9450001
910Glooobus0021.9420002
911SharpPL0011.9220001
912bakti0011.8378.108001
913Gazdzior0011.7800001
914IchRechne0021.7590002
915HarryPowraca10041.7550003
916F a t a l0011.7390001
917Nieaktywny0011.6710001
918Elike0011.6490001
919denios0011.6420001
920szarikus0011.6420001
921Trudelman0011.6420001
922KacperA690011.6280001
923passat b50021.6230001
924CienioBójcaEragon0011.6150001
925sanin sasuke0011.6100001
926the new ras al ghul0011.6070001
927gepettopl0011.6020001
928Lord vilk0011.5960001
929TheRonczkis0011.5950001
930ksiąszka1230011.585013.28301
931helman0011.5780001
932BARCELONA20200011.5560001
933pkondel10011.5400001
934KaWu950011.5220001
935808Ross0011.5100001
936Knuras19920011.4990001
937DiscoDreams0011.4840001
938Ziomek2100011.4830001
939xXhahxXd0021.4720002
940-Malzbier0011.4710001
941przemcio11110011.4390001
942Iqnava0011.4230001
943Krolikus0011.4160001
944lukaszking20011.3960001
945kipp0011.3940001
946Dmian120011.3840001
947mjrbordo0021.3830002
948BranD0011.3770001
949kapi1610011.3720001
950daniel450120011.3550001
951smok11xd0011.3300001
952laos1440011.3180001
953OTTO BOBEL0011.3160001
954Shadow of The Soul0021.3120002
955Trebuh20000011.3030001
956Was los?0011.2660001
957NHT6.1650031.2570002
958mati1678110021.248022.10001
959Hell pro0011.2480001
960wojtas pl0011.2360001
961HubiBuBu0011.2190001
962Mort2020011.2170001
963tibax10011.201014.39701
964Qle3ka0031.200086.66101
965amaranta70011.1930001
966Haffel0011.1660001
967xSylwaSx0011.1370001
968paweł12MU0011.1130001
969Rolnik szuka żony.0011.1020001
970marcinex280011.0750001
971lewy32140011.0670001
972diego9010011.0550001
973gość 1590021.0480002
974rico2pl0021.0470002
975filipusko0021.0290001
976Warpz0r0021.0240001
977DestroyenNWO?0011.0220001
978Vemen930021.0220146.577201.2021
979katakha0011.0110001
980Dxmxnxk50021.01021.119001
981polak16620019740001
982tosi12060019680001
983tyrka10029610002
984langanka001953027.20301
985Dziedzic940019400001
986wiciux12300291413.48923.36436.8531
987Ashisho0019100001
988p.jancewicz0019010001
989Amrus0018920001
990Poseidon830018880001
991fedistan0018830001
992Mateuszxxxxx0018710001
993Zolw0470018670001
994IziMonej0018620001
995Picia12340018470001
996Eldicoran0018400001
997Ewerle0018380001
998Jak sie gra w te wioski0018340001
999Dr Sen0018340001
1000arturrrrr0018270001
1001Echowaniec0018270001
1002Ventor13350018240001
1003Goreek21100018230001
1004lukiczek0018200001
1005simsonek0018180001
1006patryk99910017970001
1007tighen0017920001
1008ziombell0017910001
1009Szymeczq0017780001
1010Ashigara0017760001
1011skubi99990017450001
1012Lie and Over0017440001
1013fizz5110017420001
1014rutkosiowy0017360001
1015KILLER.0017230001
1016jury19930017230001
1017Skorup12001720645001
1018TAU170017150001
1019Artemida0000017090001
1020Kolbaster.Basior0017070001
1021eBooy0017020001
1022Mr Mateusz0016900001
1023M4ngy0016870001
1024Cuppkes0016860001
1025martyna123330016770001
1026Gazdonek0016770001
1027wojownikzal0016760001
1028tolus770016750001
1029123a0016660001
1030Bendzik 100016540001
1031Lord Czuki0016530001
1032andzo1c10016500001
1033MajkFromPOLSZA0016360001
1034homie0016330001
1035VIXAHONKER0016290001
1036Ojczulek0016220001
1037topor1320016150001
1038szYmp0015930001
1039omciapower0015890001
1040ryk20050015880001
1041bartek18090015800001
1042Ramajad0015760001
1043baldpapa0015500001
1044Scania 200015440001
1045Fuggy0015430001
1046Bugimen10015380001
1047MrDick0015360001
1048schodek1230015350001
1049KuzykZs0015260001
1050Szilix690015080001
1051DDDamian0014970001
1052GummyB3ar0014960001
1053AmnezjaAK470014840001
1054Alexander ll0014660001
1055Anatin0024660001
1056monkaes0014640001
1057dakase10014470001
1058lol4k0014470001
1059DwaPalceWNatalce100144224001
1060kaszanka470014420001
1061slavko230014410001
1062=AvadaKedavra=002441035.19236.5301
1063Stevlis0014410001
1064Zilvestro0014390001
1065Aj Em Droździk0014380001
1066RugbyTwardy0014380001
1067ISeeRed0014300001
1068pedrowski100242716.499001
1069adam1233060014260001
1070czarnynetvo0014250001
1071gula 2220014190001
1072Yuviel0014190001
1073zefirr0024190001
1074Patorowski0014190001
1075mamdwapiloty0014150001
1076Łysy 120014060001
1077bonzo170014030001
1078matt.00180014000001
1079dzikimojżesz0013930001
1080SzUt3k0013830001
1081Skandalista0013500001
1082kamilss960013300001
1083eSTROPAJO0013230001
1084Boruciak250013180001
1085rudy40000013040001
1086Matiuss120013000001
1087Eminem2630012970001
1088Lagys0012860001
1089Gural870012780001
1090Ktoś Na Pewno0012730001
1091002cebula20012660001
1092sirclarus00120012660001
1093Emilos0012620001
1094Łukasz900012570001
1095ANDRZEJGGGG0012520001
1096Lord Kalwar I0012510001
1097kinim210012390001
1098Szaft0012350001
1099zdziska12310012250001
1100GetsPls0012200001
1101UbbeLodbrook0012180001
1102kapieros0012070001
1103EastFlare0070012060001
1104areczek10880012040001
1105carmine96110011890001
1106krzysiek19950011830001
1107DalajLama120011820001
1108hapee0011810001
1109Perk940011800001
1110Ekwadorczyk0011780001
1111Agynesss0011740001
1112robson13500011720001
1113Garudo0011670001
1114osman mapper0011660001
1115eragon.pp0011630001
1116szaguss0011620001
1117domillex0011580001
1118ratusz400011490001
1119Robeert12270011490001
1120POWISLAK00214842.429001
1121Maxior 170011370001
1122ELmaselko0011370001
1123Marucha0011360001
1124booos5430011270001
1125Monika1710011240001
1126KIBOLLPF0011150001
1127Magia177210011050001
1128Krulowiec Wielki0021020001
1129BezimiennyJB0011010001
1130Gruszka1001830001
1131Lord Kapsel001820001
1132housedoktor001810001
1133kamileek S001780001
1134Night90001720001
1135Haller001680001
1136LiptonC001640001
1137BiałkoZiemia001640001
1138Gzegozołka001580001
1139ads9740015022.073001
1140tobiasz99500100000
1141Taleon00100000
1142--OMG--00100000
1143boss312300100000
1144Dominikan600100000
1145damianmachin00100000
1146Jaroslawus00100000
1147Lady Lord mateuszlech900100000
1148mat00eusz00100000
1149PatrykGoo00100000
1150Tottal Score00100000
1151max35200100000
1152kubit600100000
1153BKK-00100000
1154NaTipTop00100000
1155tomasz19957100100000
1156wlamus6100100000
1157Kaszeł00100000
1158Mati9941100100000
1159*Gwiazdeczka*00100000
1160Arek3bb00100000
1161mrozu103300100000
1162smutny6200100000
1163Mocin1100100000
1164GolombG0010018.49100
1165DeDu9200100000
1166Nesariss00100000
1167kudlaty7300100000
1168Łukasz24680020023.03628.9720
1169Lord kosowo00100000
1170self00100000
1171krolartur1300100000
1172Czarny 3000100000
1173Sans1200100000
1174kajo98700100000
1175Mistrz 11800100000
1176Roxtero0010024.16900
1177Dodi00100000
1178DuchBakss00100000
1179dalesz121200100000
1180loco00800100000
1181jacek2500100000
1182michuR200100000
1183pejger201200100000
1184Sosuu00100000
1185robertczornik5100100000
1186LeosiekHey001019.468000
1187Zwijko1906001040.480000
1188-0uteKlan*0010036.54866.2480
1189Cthulhu230010022.05000
1190Bad Boy001019.860000
1191mwite6gm0010022.43200
1192MoOonsteX0010017.23100
1193Szejker380001023.735000
1194foxeq0010017.92400
1195Sylwek19900010042.76500
1196Lord Wasior00100020.7840
1197hukil00100177.07600
1198Zawal00900209.957239.08200
1199Wekiriso001023.613000
1200futermelok0010031.14700
1201misse123001019.842000
1202Mati123450010041.46900
1203Boreczek200010083.21700
1204Groshq001040.566000
1205Darkath00100479.64200
1206GarGaaMeeL001028.146000
1207Runcajs z Lasu001066.70598.782165.4870
1208Typ Spod Czarnej Gwiazdy001026.477041.1090
1209kamil9153880010035.343102.5890
1210Dewo001010.50615.04425.5500
1211kilerosss0010089.693139.0720
1212ThrRealTechniq001067.453000
1213SteamUser1608620675001008.5878.5870
1214desperado1982001019.212000
1215inskac00109.838000
1216WIELKI KISS DLA HEJTERÓW001008.118.5078.625.1590
1217Lord Piku0010041.09800
1218sebek1812980010014.47100
1219workmanlike0010146.741000