Ranking sezonowy

Poniżej ranking obecnego sezonu. Uwzględnia on wszystkie rundy rozegrane w tym sezonie (=miesiącu). Możesz zmienić sezon wybierając go z listy

#GraczeLP Avg LP#RundyPunktyODAODDODWioski
Gotenssj45257742.95609.564.37314.673.8395.731.46321.339.130955
I kill you160153.37302.754.4678.195.0696.414.35815.255.148357
Like a Boss142418.49774.712.8825.538.3943.068.4219.143.402525
4lord steinbruch101523.07441.839.6425.819.7239.470.08015.608.954230
5GettoWorkOut98129.73331.792.5176.887.7449.731.58017.410.417222
6-TimeWarp83537.95223.534.01713.449.2054.694.75718.429.133352
7Szczęśliwa*13*77928.85271.003.2082.801.4491.419.4524.027.632150
8Petro18074111.0667632.740842.9691.379.8941.921.474111
9lordpolska12372845.5161.534.3744.542.8693.332.8068.181.068204
10Masz Problem??63616.31391.256.1211.261.5891.944.4173.096.839170
11matixnst61325.5424955.1042.104.0201.589.3113.775.922137
12Czyngis-chan 159317.44343.750.0375.447.41010.539.20016.034.001374
13Lowhit55642.77134.026.67811.264.3391.880.58014.122.168390
14Czysciciel dusz54330.1718696.9191.583.7801.766.3333.620.75191
15erwin353252665.7581.446.7014.399.4461.576.8585.976.304135
16Gandall4957.07701.146.907808.3663.164.9893.634.184134
17POWISLAK46032.86141.002.7433.118.3762.718.1685.902.596133
18Korren42630.4314600.2201.494.7751.594.2343.062.83579
19=Wilku=4009.5242376.3631.546.5011.914.0263.500.48062
20Gammel Fighter00138516.74233.590.9075.590.3811.685.0037.374.687328
21-Freedom33728.0812602.8501.594.092607.7212.186.74677
22seba19863007.6939324.43695.162938.488737.29749
231996md29529.510526.0752.295.160807.9193.313.64065
24BlackSheep328948.176229.110600.223276.032876.25542
25AplusP2747.8335317.0912.190547.214296.06160
26kris1926221.8312503.2191.024.8661.077.7722.124.49268
27Sir Paolo7525610.6724273.55718.236920.850826.21539
28TraktorOhneLenkrad22957.254591.5611.646.114467.8852.145.17768
29ultra122811.420226.6091.263.1561.226.0742.428.60140
30WyindywiDualizowanyBotx3203297343.7891.190.3751.300.1482.541.34040
31KIller-xx18514.23132.231.2266.598.9792.604.6659.292.082197
32Gekou18520.569496.2541.018.719214.5401.195.13151
33Chelsea 818210.7117110.661124.049256.448321.35823
34sd891799.941884.379797.0841.724.9822.533.04513
35Guinevra 221743.5549133.1890437.830257.66937
36Najemnik1691313487.038829.1992.013.4802.843.53558
37dubmusic1696.7625133.220634.894268.773999.19833
38łysy11111651115455.0611.056.672613.3281.277.94769
39Kota Tu Nie Ma16013.3312171.161404.263144.114584.89430
40kojak15611.1414122.81542.744710.895577.58223
41Rennfahrer15519.388292.191170.768117.707307.91847
42adi13579-1525.6327385.586387.9691.371.2851.653.20271
43ferenz15110.7914129.347274.289209.306220.53630
44Tundy15016.6791.295.1371.870.665149.2752.064.774120
45polekku1508.331873.7220261.482226.00717
46WorkingLike?14829.652.092.5025.795.9051.745.8567.520.281203
47barca2c14829.65768.612536.925426.4921.124.52974
48bavas191488.221886.337418.464470.423726.74827
49Sportsfreund14711.3113263.54519.028503.259467.36436
50CrazyJack1465.622685.10720.2230029
51*twist*14520.717179.274477.527418.665876.36725
52Lonsdale..14235.5495.862427.729100.437703.52626
53rtiopek19701396.3222177.784180.2361.300.2081.408.44137
54Nieumiegrac?x3.13722.836306.851494.367493.345987.98134
55134us1369.7114179.895232.359184.238232.88133
56ChupaChuck666613511.251282.62476.15742.333209.62822
57SirSimon13319795.855200.78533.779283.22224
58PropagandaPanda130652944.4195.248.983183.4855.651.10497
59Sir Czerkas13018.577103.388103.26398.491307.99521
60heavyCavalry1297.591759.6641.007.708937.6511.933.83114
61halo dayi12818.297225.459187.167350.448665.72036
62czarek432112811.6411133.562132.76366.442223.28933
63Lord Zobaczymy1257.3517100.231226.925709.3341.016.93318
64zirtlan12310.251260.579115.47417.049146.66417
65Ponury Żniwiarz117393473.620831.3141.131.4591.665.14058
66Madame Zloteserce1165.2722156.98152.316642.619621.97232
67Lulumba1146.3318174.697805.4644.130.7464.773.15940
68Skandalista1134.9123354.242811.590844.3401.536.06146
69bambinos661139.421235.5290429.790424.61411
70KONANKA1107.331550.135143.486156.967287.92613
71hodyra1094.9522118.851219.433860.0711.151.17032
72MenTower1097.271568.997356.212827.3571.132.35816
73Piotr-B1058.0813291.336348.34716.009359.43833
74zpunk41048.6712285.698351.473615.294937.82542
75frenchitheo1046.516151.4381.059.8601.175.6752.247.82223
76andree321044.9521151.066148.873718.271886.13223
77Kin.10434.673133.455306.942178.803491.42915
78LordPiotr1015.3219250.5011.327.671941.1092.474.08035
79IZABELA571019.181155.8330485.672344.29213
80Lord rekin10010014.297678.515609.453295.2811.011.41462
81swierszczyszyn10052026.63503.0593.05916
82xKubar9513.577130.1886.67551.92849.50426
83Cameron Jibril Thomaz9511.88832.146450.278349.366865.8307
84abcdefghijk946.711451.88167.66087.503128.13717
85FFemme FFatale9213.147159.112276.7201.206.0871.508.56826
86DaLord929.21058.20260.705257.825276.59014
87brave snake928.361150.17243.537186.164166.20814
88Kacper551KALUZNY8914.83696.96988.557115.243231.78218
89kiki1986899.89985.7810123.46590.90811
90Helion de Villeneuve88224389.455160.4191.335.7791.586.59745
91Fighterek83884.6319174.7133.660487.870350.52626
92*PrO StylE*885.1817126.611406.866539.762767.42724
93n3cro8729316.65653.88833.54987.4376
94Sir Solid868.610103.885131.953750.769861.37416
95sasza891844.9417344.9460161.95984.22447
96Waldemar kylymana845.251641.1389.13928.729016
97Ezryljusz8316.65234.129405.2651.031.6151.772.53324
98True3Sol837.5511122.206213.407749.969951.09817
99NAxxxOR8313.83642.053031.99535.57712
100neverewar838.31033.26298.389159.324228.95515
101666pompa66682412105.530230.59257.677293.23810
102Krulowiec Wielki8116.2584.68623.752447.714487.65823
103LiptonC817.361175.250270.160152.323283.76819
104MajkLew8116.2529.268231.261339.072576.1516
105Salkovsky798.78934.4930252.820139.5997
106seven14786.512133.956270.3961.936.3532.276.23116
107-Green Machine*78136131.181434.74087.902538.30519
108Uszaluus7777143.31983.43620.301103.73711
109-FaDe*7625.3335.720.8507.457.132381.2207.827.665474
110zrob mi loda76761508.6281.617.79297.7501.715.54855
111BANG SOLO765.071582.094250.393134.353174.32519
112czikita997769.5845.47197.863303.062370.11910
113Iluminuje7512.5641.63000011
114Smutny Człowiek744.6316126.534966.953630.8121.659.33919
115waleczna96745.6913113.4470145.23346.35824
116OnanBarbarzyńca744.111870.194372.681414.300672.37215
117Posejd0n744.351758.756129.805442.748599.31014
118VonChaikija748.22931.76394.10752.05465.1149
119r0x3r.7312.176347.810615.560444.3991.281.70041
120jay DX7310.437106.097469.113324.294777.97319
121- Mr. President7236246.724135.55631.790167.3469
122Paulina725.541341.04706.3866.38613
123king120237135.52109.314165.7130207.13521
124Jamoto7123.673100.874604.2361.035.7831.627.11318
125marcusdj7135.5281.785154.91627.519185.15512
126elmarcino8716.451137.3871.89112.797012
127koltii699.86764.81800011
128aszxqw92669.437276.095930.8251.876.2292.840.34932
129FIKI076661185.22643.98351.219021
130zima1944666.61051.6940338.990204.9279
131koniu121665.51236.023112.111252.552358.7239
132Hayabusa-655.4212166.738197.473386.058418.36019
133hardbuch6551392.06523.081103.84071.70422
134corssair6516.25467.918272.144131.125404.91813
135Puszrek15658.13841.008025.94625.94610
136Wyimaginowany852659.29726.6062148.37106
137Dyzor16551323.02270.219606.508523.1006
138jury19936513520.23036.10060.08578.3039
139roidi1651358.36818.98820.18946.1454
140JaxLoL6410.67629.390185.269201.896387.9145
141skun266421.33322.26089.513165.324282.3025
142Thinkal639755.822373.866176.824576.31814
143SirTobyyy6315.75414.101092.90199.7035
144SDSZocker95627.758341.44868.068245.541255.25833
145gjjkkkkkk626.21044.3720329.762213.8939
146kapieros617.63816.37715.830112.594130.4967
147rafaciag6110.17616.00085.528080.8907
148skunks026d6012577.672110.56097.373123.95514
149LoatuGoan5929.5266.460213.764360.990574.7549
150Engelchen5911.8529.2150175.948110.8655
151edgar53585.81084.09165.3330015
152Moglium587.25874.36810.598343.746386.62611
153Maazu.57193410.377414.909270.650732.55049
154tomili80577.138196.174185.8631.735.5681.987.73022
155Rafal959575.71052.965232.01518.735251.9959
156RotoRo578.14723.677195.765101.481171.0646
157Ridnauner56282221.776705.2531.449.8072.155.06028
158sazas5611.2572.3640528.362534.4429
159lukaszn93568722.9590105.31678.0986
160AsjaPabisiak5513.754132.196197.3680208.93817
161TheReea5518.33310.8812.64718.17018.1705
162Kolonier54541296.327582.759173.528821.20028
163dawidolo001547.71797.2307.6020012
164KrzychuKrk544.51255.801187.867168.553331.17816
165joep123455454152.34087.24579.113193.7729
166Stupid5313.25483.997310.946170.046487.59513
167Ouzy5313.25461.977189.668250.009346.00714
168pepsik20005310.6521.37376.57336.935106.0505
169Keelerman9552262351.32680.892126.992207.88449
170kasiuta527.437107.056153.246762.261941.96615
171R33D85217.33368.609363.04772.067467.6008
172xCamsiloN528.67635.67352.05045.95198.0019
173pepovskyyy528.67621.057442.789374.904840.1494
174dare29295125.5228.901104.23738.60278.2946
175mr.jaromir5012.5473.378103.0320107.01511
176fred513503.571440.1320280.526186.71110
177Stefal-S22503.571427.90955.520119.767119.76713
178maczupikczu495.44949.25961.352117.647010
179waski098493.51446.329092.45499.02716
180Wojgros404912.25438.51479.503147.396291.1027
181Podrick Payne498.17633.995031.33906
182vukoo14916.33320.1420106.764113.4564
183Diabolik499.8518.9936.64325.20231.8457
184adamski1995485.339175.34700023
185CloeMoretz4816394.44074.43958.207102.60718
186Jesteśmy Anonimowi4812453.820500.18673.865609.62511
187- Thug Life -4711.754389.937223.286301.876683.16240
188Brutus Rudobrody479.45225.929254.612057.78535
189Stanisllaw466.57760.136311.03998.745324.7178
190JebacStareBaby466.57739.27348.35681.07562.59912
191vipo92463.071531.47700013
192Mistral467.67624.71210.740009
193Sir Rad453.751256.06000015
194kracken324515344.4839.674156.883170.1027
195werwa31459521.65088.0958.58507
196Wóda Come Back4515312.30641.77263.88198.5823
197Wilk z Półnoocy4422286.312724.736449.8261.263.10517
198Lenka911444.41058.43200017
199Emma1990446.29727.01645.99363.58806
200Gifd4422216.98912.86655.57168.4374
201Sir ChineseSoup436.147106.00040.970153.508176.85316
202xelis934310.75425.83873.682101.229143.1507
203orzeł7070436.14717.5527.797186.000210.4216
204daria96a4310.75412.5337.616010.5637
205MrPeter08094214341.66151.704009
206Gannik425.25829.2870281.954250.4508
207adam18200427620.6300006
208piotrekdz42768.3131.4258.68305
209escalo4120.5295.28482.572351.172145.20112
210Lord Witka4113.67391.705307.308346.679614.97720
211Manutd199334110.25458.87973.909387.521314.2579
212williwalhalli413.731158.058127.904403.756519.79911
213Malin3214013.33396.4286.58527.17257.92210
214bragebb406.67668.13774.840234.427276.8608
215tasosts406.67656.20746.824154.278142.2928
216krecik12204013.33341.745017.40617.4066
217.WeeD.SmokeR.408530.74885.03726.339151.1085
218Slasher606408519.64961.99060.885106.6405
219Anka2026394.88811.3511.723007
220Elokamil11111384.75871.41740.832201.653193.20314
221Sir miki28op385.43769.498067.87209
222THUGLIFE389.5434.3704.98328.07733.0605
223WeitesLicht3838119.70289.37690.282179.6584
224Wasrr3819215.45171.406088.6024
225Maximus Decimus Meriduss383816.84025.38724.53452.3903
226gandalffa3718.52167.179123.464244.596369.99217
227FrankRosin3712.33372.82428.172028.4499
228manisa375.29753.440104.239106.211125.1827
229Karolsfd19993712.33340.566208.117192.491418.51212
230katiemalvae373.361118.89642.060299.177241.5499
231cleardeath376.17617.09986.9541.149.811411.5673
232BJELLI379.2542.15449.6739.47764.4481
233rutkosiowy3694776.52100068
234Nugget Inc3612348.183352.467211.555564.8236
2350033karol3612344.85370.662128.060163.4556
236KingofDarklight3636123.70139.9920120.2575
237dzekt51236947.2743.031004
238Jakub31353.89970.060676.978518.0931.195.07121
239GENERAŁ WOJNY ABSOLUTNEJ3535146.098215.150165.921381.0714
240gg-ek3511.67341.717164.71314.887194.0806
241Kranek355.83624.87040.65025.96426.1566
242lee-1352.691324.64124.949117.156142.10511
243Kr0pkaX3535119.21022.393008
244kubanczyk2223535110.8050001
245czaszka01233511.6731.367011.38101
246Ice T346.85104.545551.520144.8661.157.98115
247Bociek80341.362543.23900022
248witzig1233417238.384102.312199.060204.6664
249kondi12334348.5423.4708.4268.49116.9177
250franzb345.67620.676020.94129.2777
251albert63434119.06086.451160.339246.7906
252Kaczadze336.6518.392257.42019.188445.4584
253Bracket336.6517.6270143.39005
254szybkijasiek3316.526.3917.094003
255Krzywo.3216288.46200012
256patryk123232168.753315.045113.939615.87111
257piotrekyoshi3210.67322.67302.95506
258Koteł291328421.618017.58417.5847
259PaniKarolkowa**325.33621.54629.64098.04189.4168
260adam123457328415.79020.753005
261HUBERT LAREK3216213.786059.64791.5133
262-Kasalla323215.32541.09064.561105.6511
263pawelgry19943115.5259.348112.91632.226149.09116
264Kokotiak313.88853.97200012
265dawidekk.953110.33346.454120.56543.120159.6426
266Twoja siostra3115.5215.4370003
267szymuspp3115.5210.98850.049221.360319.8442
268TwistedMinds3115.5221713.36153.69667.0571
269Back2Forest304.29750.46286.6070010
270mm919304.29740.49565.568009
271Lord dawidfa307.5439.2409.5009.34118.8416
272press *f*3015228.57785.40357.375142.7786
273Never2120306527.257161.18577.967200.3038
27434634623243303.75824.998901.9513.039.5893.945.2988
275beodezek3015219.09121.011003
276Vlodek3030114.95753.80026.19179.9914
277Drag00n3030113.496241.623212.495485.6342
278Mateusz 1992303015.207082.15185.5632
279Casiminus301033.3737.87921.27329.1522
280lulus6930301016.27842.14958.4270
281farcry977295.85164.384114.68138.508107.78323
282.littlerecuse293.22959.600134.9020010
283Cycklonid295.8534.843392.977005
28450860297.25421.0260004
285ob-legnica0299.6739.66912.597005
286dReesse2914.524.083208.034334.110542.1441
287koral00102914.52850016.68419.8861
288adasko241232929102.9345.7818.7150
289Ddkp661284794.0570341.458014
290[email protected]2814229.58613.155007
291Marzak32814222.826036.58104
292Tropiciel93287422.42612.61134.18939.1405
293luchiano94289.33313.5810004
294Lord Kozaku282819.05612.41550.02562.4402
295prxeko289.3338.2020005
296[email protected]p.pl281427.3127.427004
297Macius I28744.22907.67803
298Kłak2828100000
299bbk21372828100000
300Dziedzic-Galaktyki2828100000
301StevenSurfer2828100000
302DestroyenNWO?2828100000
303fratrum275.45331.3620183.988210.49532
304Kaderian276.75481.88089.13011.21724.23012
305dynamic775279357.79220.04177.44508
306xCebula77273.86717.62935.439155.114177.3697
307dawidowdawidow2713.5213.547101.0730109.8353
308trixi274.569.8770006
309Soulless272713.82948.833050.3861
310demon4450266.5439.67212.919005
311cipozjad266.5429.83840.223008
312Palczor263.71726.0200009
313PrzegubOdbytu263.71720.10215.82489.93306
314Waynn268.67317.6360003
315Lord Princepolo266.5416.353061.72064.5544
316rojan2613214.76917.623004
317Fantastyk262615.9450273.802273.8024
318KIJORZ684123262615.41311.852002
319Księciunio Harry262611.8935.55207.4431
320Pekuzzzzz2512.52225.286807.286521.6431.328.92924
321Krzychutm2555127.3986.9640014
322ŁysyZeSprzętem2525156.185299.2330376.5067
323JakubZZ256.25448.85716.80131.46648.2676
324miedziano258.33347.9258.91224.36833.2806
325hellriser252.78938.13716.481102.302156.22112
326Silla22525134.44930.973009
327Beehive256.25431.2454.687772.082870.1815
328-HollywoodSkunk258.33322.206086.01804
329astroboy2512.5213.2230004
330RobertOoO2512.528.6600003
331AnnaWielka258.3336.208055.62102
332Magdaaa252515.9150002
333tobik1321322512.525.65930.107002
334Info Od Boga252515.5350002
335Stefan1968258.3335.091099.159105.7963
336pjoter1234252513.0270001
337MazerEK252512.0024.039001
338Abdul Al Jazeera252511.7800001
339aHubercik10222412273.31109.731010
340Awgan69xxx248355.347202.020135.842376.9998
341nejfaz246438.481237.694112.862355.3456
342BARTEEQ123248336.5200006
343Komamdo999248332.663036.33707
344CZARNA WDOWA 666241.711428.463037.437012
345dalesz12122412220.46963.649084.8723
346a2p3248314.78236.635041.8494
347booos543243814.48845.090006
348Krolik142412213.01735.574004
349Myszk32142421212.590142.302138.735251.9648
350Sir Pstryk246412.46311.009005
351kris4024837.282011.47315.3863
352Mark008235.754396.8530111.691034
353vShaDOWv235.754179.88536.4290022
354Sir Dembo2323130.987092.68907
355Stachu3626234.6518.1820006
356jkoperniak233.2979.8380005
357Stanley Niemotko237.6739.365019.52819.5523
358AnalPunisher232316.90722.211029.7893
359Wojtaz992311.526.6912.467002
360zabójca nocny234.655.42225.3931.81003
361janusz s237.6735.003020.17620.1762
362SzarlejWspaniały2311.522.33216.632016.7442
363ChildMoeLester2222153.988166.172157.646341.5656
364marcin842211240.204024.34924.3494
365MatriX5b225.5429.165947005
366wojno12342211224.4840167.20268.0013
367Gudathor2222115.1190005
368OverLord2222114.8304.202002
369penetrator962222112.641112.7230122.9293
370Prowokator212211210.1000123.15003
371mateo199222215.9878.969002
372Dexanos221125.78614.165002
373k-rolex222213.6930002
374MrSebster222212.979417001
375yoskio666222212.42814.518014.5181
376pizza1789221122.3030002
377ahinox215.25444.5030007
378zuris1226213.5617.396067.62174.1864
379Sir Seyin212114.09821.5694.59826.1671
380Mr bokser202011.188.76400098
381adam16662020184.93200011
382mateuszgka2020178.2100007
383xxxkuba1xxx2010269.42585.708009
384Koxuu202.5846.53441.1910012
385KaB.6206.67334.6670005
386sendiauke2010230.76345.608006
387dziuk12020126.3590003
388lukeluke932010222.03370.027003
389Lord Digginraw2020121.0250003
390momomisiek2020120.97045.199006
391pergix2020117.4880003
392Semptico202.86712.4277.14632.9608.9155
393DarkAlvares201028.0536.358003
394kosa89920457.3570004
395FrankRosinio201026.0408.291004
396Gleber202016.0080003
397BePowerRawa202015.3980002
398Majk00202014.6400002
399Jaszper201024.4650002
400Macieja97202014.3950002
401kingjaoh201023.9873.944002
402basiaaspius120543.5590003
403TheDoctor201023.50125.11641.30366.4192
404mroczny zabujca87193.17656.3930009
405misiek150482194.75415.869052.21703
406conman96199.5214.9270003
407hemi771192.71714.0820009
408FIFARAFA196.33311.0040005
409Karolluj193.855.3472.32220.20417.7245
410pono19g199.522.3380101.038113.2562
411equalibrum184.5457.5190008
412Ervin21189257.18700010
413dzobi1231818142.3430004
414Waszka G1818124.365081.17390.5723
415snakeRodzina184.5419.49739.093004
416loplop1818119.22967.240006
417Król Kargul184.5419.109175.2870101.8125
418Marcin.lelek12345182918.3460009
419zx6rspeed.189218.265058.49805
420arol2182.25815.9081.95230.94307
421coma88183.6515.057035.04316.8194
422Kulawy Ninja183614.68445.758045.7586
423Alama12184.5412.67510.954005
424Manahir189211.2080002
425Bmw e46 M518637.9490003
426pattie718926.8210003
427Bosperex181816.2980003
428cykcyk.art181815.8070002
429Madame Kuleczka181815.2930001
430darara4718924.7140003
431JanuszBiznesu18924.519044.47613.0823
432Vaco From Szczyrk18923.6760002
433M.O.R.W.A18633.6070003
434DEKLASACJA181813.18525.795026.4571
435PabloEmilioEscobarGavria181812.6750001
436hjyd173.4559.3940008
437johny94175.67349.8040006
438Przemek123g178.5224.30271.491007
439SweetBonanza1717120.421222.780131.827359.8703
440Daniox152178.5219.253080.085110.0846
441pogromca19175.67312.31448.51232.36380.8753
442Piacho4174.2546.91660.348123.042105.6254
443Arroww171716.444091.45591.4551
444OneAndOnlyPiet178.523.11212.27361.06673.3391
445lolo94165.33330.4476.89746.55080.1224
446spiegelei162.67630.265044.90406
447Achtunga161.78923.83057.093122.927173.5808
448MisterFister164421.0590004
449Op0rNiK0W1616120.81979.0780107.3115
450Maciek Roger164415.36742.87448.44091.3145
451Szymon9904168214.8900002
452BLVK1616110.225074.54003
453Mishiu16829.71532.61936.37868.9972
454I love SP165.3338.1920003
455-Stereo Love161617.0490001
456Magiczny Krzysztof161616.1970002
457czubei161616.08852.49431.58084.0742
458rogmar białystok161614.1190002
459hadez9161612.85424.712026.0432
460DAWIDEEK93161612.80024.31916.26040.5792
461ILoveWeed161612.690023.74601
462fredzel01161611.0033.56404.6611
463kub0n151.2512119.18200019
464HORTON157.5279.3280007
465buszu1999157.5237.10432.720007
466LuisFigoa153.75430.11432.840006
467Bonzo16150.941628.55500016
468Jankonidas152.14724.6170009
469drzazga85153521.8550007
470XaR123155320.48464.170005
471nadworny11515120.203110.7990157.6833
472AreczekTHC96155317.11167.041004
473Dawido2152.5614.6920006
474Marcin2322152.14713.57171.78570.56039.5474
475kamilokn157.5212.2490004
476cardemilw153.75411.764020.79520.7954
477ForeVer95157.5210.214015.20619.9742
478Gargulec1988157.529.0950002
479Michała8157.528.739069.90573.2262
480Dominator77151518.5180002
481Koyoooo15537.27612.454003
482Pawelenduro153.7546.50659.139003
483dud5151515.9310002
484Me Myself and I151515.5680001
485Blok Techniczny157.525.0455.025002
486kucharzmarek153.7544.2260004
487kkuptel151512.0012.040001
488Xxx MARIO xxX151511.2940001
489Ceiter157.521.01479.14955.439145.5921
490xSpeedPlayer142.8518.7250005
491Cytla147218.220065.213134.4073
492muszesmuszes147217.7240004
493uker26147215.97868.44510.22702
494lumpeisgay1414115.36775.10552.703127.8083
4957viktoria71414114.6580114.479129.9302
496wxkulis147213.1380185.538192.2572
497Qle3ka141.41013.07700010
498Lord Fajter147210.14617.638002
499Hezzi14729.5100002
500karolthelegend142.858.9680006
501errera14728.5200002
502Nagramy coś wierzę143.546.738125.207214.327343.8261
503Sempu97143.545.7900003
504patrykczech1997144.6735.6210003
505osowski1993141412.6120001
506kawiorek97144.6732.3526.317002
507ostatnimohikanin14721.9010002
508I am Groot ?147207.94194.449106.6580
509domino400134.33365.5890009
510Lipa600731313145.7350004
511Hydantoin132.17622.767068.88706
512skarabeusz12341313121.1560002
513Kebes132.17620.7920007
514Assaull133.25418.08559.74893.388153.1365
515GreeckMan133.25416.27993.283130.789233.3263
516Dawkaoi134.33316.20570.981080.9166
517Bolesław Chrobryy134.33313.6730003
518muuras111134.33313.40910.9768.32119.2973
519jezyk12133.25412.4120004
520MiksuYT132.6512.16926.164047.2705
521Sivy96134.33310.8410003
522Banan999136.529.53306.6856.6852
523eRraQ131319.3960001
524Nooot131317.9700003
525XMX1134.3336.671058.69905
526WayToNeverland136.523.53422.10949.62172.2342
527Canon19131312.7410001
528Psruwka rudi131312.478021.51621.5161
529Maxiores131312.26224.995001
530Piotrekan2131312.0640001
531didaniel131311.7910001
532PuszekZBKK131311.6480001
533maslo098131311.19308.2478.7091
534marzak2131319730001
535-Unbekannt134.333711283.370105.724395.4451
536koza87871262386.61900033
537Rekin2002122.45123.02963.39976.66788.26112
538maupicja122.4583.36600010
539BumbleebeE126252.183074.09874.0988
540feli13120.751650.508066.352016
541magorko122638.1920008
542maciejasz3k126221.8380006
543Salomon I126214.9070005
544artursiemianowic1212113.4850003
545Kamilondox126211.9930002
546Waco1122.4511.8050005
547Adeek123411.1400004
548Madam Milena126210.5280002
549kamussela121219.7820002
550elektromaniak12629.4580002
551Toudi-00712439.02127.181003
552ShaDowIsRisingAroundMe121218.760046.00001
553Lady Vader121218.39494.056002
554mizutsuki121217.8750115.599125.8812
555funbasher1121216.571145.3730185.6581
556LDamianL11121216.2960001
557martini49412625.7880002
558OziRozpruwacz121215.1900002
559Petter07121215.0590002
560PluszowyMisio121214.4180001
561jadeciekurwo121214.3110001
562kra major121214.0250001
563Sairent121213.9930001
564AnalDestroyer2137121213.7770003
565OskiBananowski121213.6540001
566kilek99712622.96112.347002
567hetman6912622.892011.93202
568maksas121212.5320001
569Nike1121212.1230001
570Tibijski Zawadiaka121211.9770001
571agresor125121211.7430001
572okakns121211.65104.51701
573Krzyżowiec11121211.5480001
574KociWons121211.1450001
575James94113.673325.069156.5000029
576arzipi11111177.26200021
577Ozil998111.388100.14900017
578czeczenhwpd112.75450.69892.847176.670269.5179
579JajeczkoPatyczak111.11029.554171.385207.010416.8626
580Ivan z Gdyni115.5219.446032.68647.8706
581maciu97113.67317.4930003
582głośnikowy113.67316.1888.40045.17653.5762
583volionpl112.2514.2800005
584Salamiii115.528.1290119.912154.6753
585Lokerek111118.0270002
586Damiano093112.7546.5600004
587barto149112.7546.4350003
588WikkA111113.3020001
589Albinos sminos115.522.4540002
590hoppsing115.521.585086.50201
591avgeek111111.521043.87047.8191
592pomagacz1111116990001
593muzofbli10101303.70600025
594KorneliaZyz31102.54160.21727.5040016
595Damia15nn102543.865043.16407
596Gerwazy34102.5420.2399.474117.56416.6285
597gibbo585102.5418.5680005
598Norbix99102.5416.0620006
599Lord Filip101019.86774.6630125.0491
600JURY11102.548.811070.45603
601sydzik101018.3250003
602wariatti102.548.0917.66879.77916.4083
603pypek123103.3337.4651.338003
604Lord Grzesio101017.0910001
605HerrderZeiten101015.5710001
606koliberek0710524.1396.529002
607winogrodnik198510523.6130002
608Gurian101013.3620002
609sn1kii101013.2060001
610Lols10101013.0050001
611Lis44101012.6310001
612Dadam101012.6070001
613ekofols101012.16215.407001
614DZiki25010522.13840.014001
615Gokudo10521.821034.74601
616patryk999110521.5190001
617***Wahrscheinlich***1052545145.929181.403327.3321
618Gandziolog10101042.91636.35579.2710
619Assasin Amidamaru90.691325.86900011
620efektoromg91.5624.4810006
621Groszek.91.5620.3110005
622xerth192.25418.7230005
623sasino1482299115.4100003
624bartek4s93313.4320003
625Bardo99111.6540001
626Thoriane94.5211.60252.783052.7832
627patryk9331191.5611.2230006
628Exodus111294.529.4760133.436160.5423
629LOLA198292.2549.1590004
630tobi71299918.1270004
631kolega wuja91.566.8150006
632stefan-lysy94.525.373014.50002
633Jarekalex94.524.8196.534002
634singiel20019914.4150002
635MysticP94.524.4100002
636mqce9914.23194.34473.457193.1421
637poloschka92.2544.0597.874003
638amaranta791.563.8270003
639Skoku66694.523.34518.625002
640jot399913.297032.33401
641Domen94.523.040017.61817.6181
642GranderTexasPL9332.4080002
643piotrek O39332.25921.8569.68230.1612
644SirDendroxPompa9912.10733.58411.39044.9741
645rastaman989911.5440002
646Lexis99153424.49768.36192.8581
647supro991014.92165.81880.7390
648bekebeko881291.64800024
649MarioMarke81898.89800013
650babaWanga82.67350.38115.790006
651vegeta06984244.1670005
652Bugen2180.621325.0340009
653robobobo7781.14714.0290007
654Robert87ks82413.4049.73432.79002
6552oo1michał82412.6570003
656savateer88112.1540001
657Jerycho88111.6360002
658Jamilll8818.2180003
659Pluum82.6737.29137.183041.0812
660capp8817.0050001
661MarkusII8426.90127.254002
662Before19958425.349058.72374.3161
663MuminekRS82.6734.6112.825003
664King978424.3090002
665Lord dell82.6734.0850003
666xMlkeL8814.000022.52903
667Glutek988813.4320001
668Big Showw8813.2440001
669Proasty8422.6530176.043251.7961
670Koroner8422.4670001
671Przemopf8422.31719.099019.2902
672Messfor8812.2340001
673kompakt98848422.1420002
674Klawik998421.9433.916002
675Szajko938811.6870001
676patryk1234218811.5530001
677Madame Vader8811.4990001
678Rypcio8811.3504.872001
679MASIEQQQ8811.1710001
680Matalias8819510001
681slimch8810232.57863.529296.1070
682złakobieta71.754109.423058.78758.78711
683kingmmw77144.4390004
684sebatim72.33336.939035.36407
685hahah73.5233.0100005
686Prezes1670.78921.15787.897008
687sierzput70.78918.82111.13515.19626.3318
688pies00977112.3990004
689north.71.75411.9682.50826.78218.3703
690ac1312ab73.5211.2790002
691emkace2371.17610.64648.87308.9305
692rob19657719.4520001
693szYmp73.528.6910002
694markuc30207718.1300001
695IrishIreland7717.7210001
696H4rdc0re?7717.39688.4850189.8672
697stephander771.457.170040.08904
698Wixen72.3336.686078.74803
699Magik3373.526.3460002
700SzturmowyPisuar73.526.2780002
701kevkoo7715.6070001
702Meyer.ch7714.9620001
703Anarra73.524.8170002
704Sagan173.524.0590002
705rzym32372.3333.88523.593107.688207.3253
706Fandeusz7713.8500001
707Sir PijanyMistrz7713.7410002
708341mariusz34171.7543.67715.49571.03186.5263
709PokazeNaCoMnieStac7713.2410001
710Tjie73.522.9090002
711piterl1273.522.6760001
712Wąż Łysy7712.5280001
713expunx3273.522.4500002
714Amarena199873.522.2490002
715monk1373.522.0000001
716Daniels887711.6270001
717Mat2347711.5140001
718StachKolega7711.4190001
719gombaol337711.41121.919025.0281
720LuCyF3R977711.3550001
721babiak172.3331.3370002
722Adler1232072.3331.185026.52926.5292
723KeeRy7719610001
724Stoketto77100000
725TematyPL77100000
726Lord Adrian I7710023.10300
727ropeczek9977100000
728adrianww1377100000
729Nokautnik73.52022.95639.83281.0500
730sit3577106.89650.06756.9630
731PartyTime661278.0250403.115023
732Z0r4n60.51245.57100013
733ferraiuolo62335.771031.93250.0607
734xmarcinos199866123.2410587.159647.1903
735chomik314561.2522.3490005
736Sabzero62321.5620104.72206
737JustJoke61.5416.6320003
738cycu26961.5414.383050.45705
739Slawus66112.2600003
740Exothe63211.7550002
741Mitzula62310.71668.1750106.3363
742lazaros19956619.73146.448135.177181.6251
743xTsunami96x6239.692086.86802
744Mistrz 1186328.02721.812026.0931
745jan.zbędny6617.7190002
746TwojBog Fire Coco6616.9200001
747maciekforte6615.7410001
748bastekstw6615.5480001
749mocnypublic61.545.305029.62403
750xSzancioks6324.1480003
751Rampalinio6323.4430002
752damian.se6323.4280002
753reisik12126322.971014.97203
754PropagandaPol6612.9700001
755AdamKSG6612.8380002
756Nuor6612.8120001
757Maciejka976322.729034.07901
758Złap-Mnie6232.7160003
759Herak19226612.410077.98779.6931
760..efka..6232.051053.76802
761lord lucifer6321.94911.355001
762PERFEKTO6321.4790001
763tiuna1236611.1330001
764MaciejPompka6611.1010001
765TreeSixty99623033.299107.146217.6990
766Kuchira55193.44700423.46511
767oAwesome9651.25424.3700004
768audi60051.25414.6180004
769Jerrry50.83614.39581.770222.320236.0914
770ulrich.52.5213.5740002
771WIDNOSCAPE51.25413.1310005
772kathare51.25412.2900003
773mateo45655112.2310002
774Wotan51.67311.5640003
775magik199351.25410.05764.111265.507274.6213
776xdpiter1999xdxd5517.6500001
777Overpowerfly52.526.7990002
778filip735516.3370001
779szopen197552.526.12649.13068.25095.4952
780oTaBaTo52.525.1600002
781eXtreme .5515.0000167.902239.2641
782Tymecki215514.9160001
783zdun3k51.2544.85353.336004
784Anetio52.523.6020002
785bielavsky52.522.9282.137002
786Lukasso155512.5430001
787Kwisatz haderach5511.9410001
788Erge5511.8600001
789Drillich5511.7750001
790ksardass15511.5530001
791FixerMixer5511.4100001
792rumbaj5511.3740001
793Elosys52.521.06980.81915.73996.5581
794Aniol675511.0240001
795RydwanFerrari5519910001
796Juniorek995518830001
797Szaft551696676001
798Mandza99752.526770406.057426.7961
799ZgonPoBalecie40.5850.478149.673049.0828
800Espel13241.3336.16212.08711.49123.5783
801Bartolo364225.668166.568318.442485.0102
802pls not my car bro41.3330359.94229.923482.0350
803fdsa30.31014.79845.33091.016101.5187
804RudyBaron30.7545.819108.359104.226212.5853
805Blejtram30.565.075031.19031.1905
806mandrago30.7544.18824.10928.11789.6563
807zupka121233133.97252.939110.140127.7371
808krychowiak213311.73362.49420.51988.7281
809bogusd30.65079.333139.855161.5810
810Byczy Bicz331049.87296.851146.8480
811Redzio331049.57728.41077.9870
812konradosss19965331018.27112.81931.0900
813Kyokushin331076.085079.1720
814Uzurpator20.549.3431.9776.6778.6543
815Rugra20.6734.833059.36659.3662
816Lord Zakulec20.6733.34719.30526.55921.9061
817Trybun Wojskowy2122.064100.950001
818danielh1820.4592739.4418.82731.1691
819garish66621287744.45612.04965.1192
820kfiat221592110.935001
821Gawryl22100130.496130.4960
822Rei StarLord221021.30122.00943.3100
823ujaranyOLI212061.039000
824Mar.Cinek 122210058.43268.9880
825PiąteKoło221095.93198.275194.2060
826JozinStudio2210055.11655.1160
827arek1813221063.504066.3730
828Upgrade2120104.54913.106122.9630
829Lord DOMINUSS12310.52193.464311.8970017
830pitrek10.25475.749147.0121.024.6001.171.6129
831niszczyciel.55511121.57760.772061.3623
832Ppor.Daniel11121.229430.351475.1231.201.0383
833Karma Akabane.1118.4170480.293635.3751
834Pichuuuu10.527.7020184.933233.4602
835Łukasz246810.2547.6246.31431.71939.4142
836adamek95111117.1120248.393252.5821
837pitek240210.3336.616063.28433.7272
838Hybrydy10.2546.465052.80372.9634
839Herbatniczek10.526.1352.83976.03895.7122
840kroczo10.255.964067.05888.8973
841Amsterdamo1115.09736.785058.5911
842Yatamen10.3334.90836.74743.73548.7921
843Smoke Weed .10.524.4620101.157136.4771
844Paradox6610.524.14370.671025.5192
845housedoktor10.3334.08621.947024.4692
846Kerghan1113.99824.365001
847urwis10.523.52486.383118.568204.9512
848kac12kac10.253.466032.91539.1552
849Tobinski10.523.36997.3740145.1132
850Bluppman1113.27773.133138.456211.5891
851Dremixx10.523.02377.90362.087139.9901
852ma.exe1112.717068.43486.2591
853Lord Artur 2010.522.353088.88001
854tamiza1111111.96013.07936.62749.7061
855gluecklich10.521.5009.832002
856Illi1111.36735.03463.34598.3791
857NikolaOliwia1111.319015.58815.7461
858bazi10.5297641.887001
859georgeknn10.526630232.374268.2841
860Hobard10.52591086.25997.7741
861rumpilein10.333526065.51821.3121
862traudel111141954.873160.863215.7361
863runio10.52307082.98187.3081
864priv2710.5226520.649001
865zl3ysiu10.522387.62421.20637.3641
866MarXotkin1110055.12800
867ProGrzeniu111083.0570125.5300
868Rahuel Starko10.520964000
869spaydi761110093.969100.6980
870Verum Tergum ??10.52032.409000
871Kris912111086.825098.2090
872-Sozialphobie11100161.922219.9000
873Abraham Lincoln11106.26712.64318.9100
874Krxsovsky11100125.696131.0960
875Painsrinnesharingan111046.529000
876Aszczur111021.328000
877pasztet141111025.52820.12045.6480
878XeO1908111053.363000
879NEŚQ1110042.01042.0100
880.NoTry?1110165.7830190.4410
881Fennix1110016.24520.7910
882Mhh?*111017.99578.15496.1490
883-the best1110106.8810163.8400
884malyzg1110252.875675.980928.8550
885111111111111111111012.642014.7370
886N30N111048.795057.9410
887arek22289111065.635102.168167.8030
888epsonthepl11106.160000
889kartoflarz323111050.32364.155117.2520
890AdlerRobs1110080.780103.7610
891KoIo111021.647021.8380
892WeNoo3211110026.08026.0800
893Nosiu1110016.99116.9910
894Squti391110028.53528.5350
895dominikrkr111020.26412.66532.9290
896mpeG10.333017.250118.11862.4090
897Darked001157.21600013
898*Mściciel*004134.81800014
899berkaybey002122.04900011
900arecki97001107.150177.400009
901NightInvaders00795.013114.329204.381016
902TheVacos00287.6090008
903pawelek199900278.2990007
904Adorek00172.8040006
905Sir Hell00272.266142.576009
906HOP080100365.2260007
907Italiano Mafia00148.6160004
908michu52500142.7410004
909rocker123400542.6640008
910debesz100142.2530005
911ppawlo00236.6110155.11105
912Urwys00235.3680004
913Stratovarius00130.0000004
914Pelikan9000425.0520006
915Affex2000324.985269.1558.53903
916Damix00100222.9860004
917lukiczek00822.9850008
918polana0000222.4660004
919brzeslaw7700221.2290003
920blachacz00219.0380003
921D m N00417.96521.39332.66603
922dawid06020800517.4870005
923Deswer00116.9180002
924RycerzJasiek00116.6220002
925SeTu00315.7150003
926Ovvneer00315.3880004
927speed7800315.0500003
928adri200813.6280007
929StaryFarmerDonald00113.5710002
930oskar120700212.8100002
931olinek96600612.7080006
932Vagner9200512.4870005
933SiemaZiom199300212.1570002
934TheKarp000111.6780001
935Lord bartek3200211.6540002
936enzo1600111.5940001
937animati00111.4320001
938kubak138800111.3460001
939Don Mecenas00111.2990001
940derda7700211.2170002
941lekon00511.17431.226003
942UbbeLodbrook00411.1710004
943denver7200110.8340001
944MyBestFriend00110.6420001
945Dragonfiki00110.5780001
946wzd66600310.5310003
947Smokweed00210.3830002
948Hiper51000310.2700003
949eloelo35000510.2620005
950kris0000210.1430002
951Nesariss00410.1270004
952Gupik1230039.8620002
953DzikiDzik0079.5370007
954tofcio1230029.5340002
955florek0059.5200005
956Masherrr0029.4100002
957Wioska Tutisia0069.0030005
958Wotan Grimmzahn0018.8520001
959MaMeJaKalisz0078.7830007
960miko00330038.7820002
961Mastei0018.60526.657001
962arrar0028.575014.93902
963Moorarzyk0028.5250002
964JanuszekTraczWwaPL0038.5220004
965Bludsik0068.5080006
966kacper-19880058.2570005
967zdechłałopata0018.196034.01201
968Tusik720018.0420001
969devidek0017.7990002
970mikcael0017.7770001
971Zbulwersowany Bogdan0017.7760001
972Frastellawy0017.7520001
973Lord Wozi0027.6830002
97428199110037.5710002
975Krzykaczooo0017.5620001
976Zibiwb0067.4430006
977macias6050017.2130002
978Frasun0017.0830001
979Sonsiod0017.0830001
980TAPOUT0017.0500001
981Ziim0027.0270001
982macierewicz1230057.01416.8429.14004
983Lady Monika120036.9894.717003
984martin010016.9000001
985blancik19980016.8680001
986guma880016.8610001
987BiiSs0016.8500001
988freshuuu0016.8480001
989clausik0016.8400001
990dareqqq19980026.8190001
991Baroszek19930026.7930002
992Nihasa0016.7860001
993Majki0230016.7790001
994exo19960016.7670001
995Taba0016.7380001
996Volgrath0056.7380005
997Foccacia0016.7340001
998larive140016.6720001
999Danon gratka0036.6589.8656.28416.1493
1000Knight770056.6240005
1001Geaz0026.5670002
1002MIETEKKOZACZEK0016.5610001
1003demon19970016.5330001
1004wojochojo2020016.5150001
1005leinadek3210026.4520003
1006Dagon0026.3990002
1007dawko43210026.3400003
1008Rastamankaa0016.3080001
1009Gregor960016.2170001
1010Florek-JWP0016.1360001
10119SEBS30016.1200001
1012allah240016.1100001
1013draen0026.0750002
1014Kapiszczur0015.7720001
1015Dajohajs0015.5880001
1016jaś10055.5510005
1017TravisSkuter0015.5240001
1018SlonikSSG0035.4480003
1019sledz 190035.4470644.17701
1020polakmaly480025.4160002
1021awgam0025.39014.871002
1022hbbaa0015.3740001
1023sztos20015.3620002
1024montanaflex0025.3550002
1025a100a200a0015.3210001
1026sosna120015.2930001
1027Lawkowsky0015.2910001
1028Lord grabarz19970055.2560005
1029Xyz120025.2190002
1030erroram0035.21140003
1031patk21750025.1980002
1032pytonmaster690025.1890002
1033Korpuss0045.186037.23003
1034kruk1120025.1620002
1035hazelek0055.1490005
1036*HELLBOY*19980025.1200002
1037zgonekbuk0025.1130002
1038TomekSmeister0015.0200001
1039Michał19840015.0180001
1040VABIR0034.9850003
1041Dan850014.9610001
1042Sierra030024.9420003
1043Krystiangorny210024.9250002
1044Ninka0054.8790005
1045Beniek9810024.8580002
1046Iulia0014.8500001
1047Twojastara210024.8350002
1048Gronerek0024.8320002
1049GhostWD0024.8120002
1050Fegelein0014.8060001
1051dudud0014.7710001
1052Flitzerronni0014.76844.32652.18296.5081
1053Touchu Die0034.68847.215002
1054lolekfb0014.6660001
1055marek76d0014.6280001
1056Hugobosss0034.5970003
1057Sir Dawid920014.5660001
1058kolqa240034.5660003
1059SPEED CAR MOTOR LUBLIBLN0024.5140002
1060Endrju96960014.5090001
1061AlphaWolf0014.4880001
1062wujasekmocny0024.4210002
1063Mariosssss0014.4140001
1064Areeeeeeeeek0014.3740001
1065pilif09020014.3400001
1066mariusz394550014.3130001
1067AmnezjaAK470024.3082.765001
1068matiw6w20014.3010001
1069aragornboos0014.2950001
1070Dobralina0024.2820002
1071rokket0014.2780001
1072vdswer0034.2750003
1073Wiewiorass0014.2640001
1074aren1230024.2590002
1075Veno13370014.2440001
1076julian7539510014.2120001
1077pr0bojko0044.21282.900082.7383
1078lord-promil0014.2090001
1079Tankenstein0044.1630003
1080PlemionXIX0014.1610002
108110mistrzuniu100014.1590001
1082BartekO12340014.1590001
1083andrewwielki0024.1590001
1084Derkon0014.1440001
1085vapros0024.0990002
1086Lord Commander0014.0550001
1087junior1260014.0520001
1088pikczu0014.0280001
1089woj19100014.0140001
1090ratusz p 20013.9930001
1091tario2220013.9600001
1092kaska120013.9160001
1093marcel8000023.8560002
1094tiuna1234560023.8470002
1095Kamil7287280033.8240003
1096kacper21440013.8180001
1097Kewinkeee0023.8070002
1098vsiekav0023.8030002
1099Antek000033.7670003
1100JokerBos0013.7210001
1101adam3yk0023.7120002
1102dabrowa710023.6550002
1103hazze19990013.6480001
1104M1CHU0023.64425.076001
1105PolejKielona0013.6280001
1106YamaMotoJama0013.6280001
1107teawhoyouyeabunny0013.6100001
1108Son Goku SSG0013.5970001
1109Jaro170013.5940001
1110QMOTERQQRYQ0043.5940004
1111malyjanos0013.5870001
1112Magierson0013.5870001
1113ZetPe0013.5870001
1114LSuAG0033.5790003
1115SirBasher0013.56654.271001
1116veuniak0023.5180002
1117ozorowiak660023.4990002
1118rt678j0013.4930001
1119Look19980013.4800001
1120Sitara0023.4500002
1121Maddo170023.4470001
1122sominx0013.4380001
1123KaaaBooom0013.4380001
1124KiLLi0013.4070001
1125Horrus0013.3220001
1126hudalgo0043.3040003
1127BERBEC0013.3020001
1128Hytek0033.2810003
1129rudy099900023.24827.372002
1130rywal250013.2420001
1131Mlodyskaar0033.2020003
1132Theodore0013.0960001
1133XcoreX0023.0800002
1134MarekEVO0013.0570001
1135aquel9970023.0500002
1136jokabakuxxsd0012.9950001
1137Grottmannen0012.9480001
1138pawelxd280022.9040002
1139bartek31080012.8670001
1140JP10300012.8580001
11414UMrKoxU0012.8420001
1142Domajnik0012.8340001
1143dejwo12120012.7810001
1144LordPoldek0022.7780002
1145kluz910012.7640001
1146-Wypolerowany*0012.7560001
1147olly70012.7320001
1148Marcin89920012.7320001
1149Tinglo0012.7320001
1150BlackTree0012.7320001
1151Legross0012.7130001
1152FachowieC020012.7040001
1153wielet0012.6730001
1154robert13130022.5780002
1155Farex0012.5720001
1156sir ciejkus0012.5540001
1157Krfi0012.5020001
1158Olek1997.970022.4720002
1159stec20012.4600001
1160dhemmon0022.4380002
1161Hilfiger0012.4020001
1162Sortis0012.3960001
1163WhiTeg0012.3840001
1164limak0012.3810001
1165Hananim0012.3530001
1166LuTTriN0012.3410001
1167NyggaaGok0012.3360001
1168adammh0012.2910001
1169fronek3700012.2870001
1170Cherius0012.2860001
1171Gość9196170012.2760001
1172Paffko0012.2730001
1173SirKristo0022.2680002
1174WronpiX0012.2670001
1175danzys0022.2620002
1176Thurindir0012.2570001
1177maly9990012.2460001
11783na12320022.2230002
1179Crazy67020012.2200001
1180dawid20610022.2070002
1181secrex6660022.19142.428001
1182ztomas13130022.1900002
1183endriu2900012.1880001
1184SKD Paweł0022.1870002
1185PROFarmer0012.1730001
1186Arvex110022.1650002
1187WaSZySZka0012.1400001
1188pwnk1ller0012.1260001
1189TeeDi0012.0880001
1190fabiiz0012.0850001
1191Alexander ll0012.0670001
1192WoliGoliNogi0032.06042.402002
1193bratekson0022.0550002
1194Bielanczyk0012.0530001
1195-Cröss0012.0400001
1196juryk230022.0380002
1197kudlatylysy0012.0360001
1198bobua19980032.035051.096100.3311
1199jebakaka980012.0300001
1200kamikadze2330022.0270001
1201kaszkaikakalko0012.0230001
1202serdeloo0012.0130001
1203dymek19760012.0130001
1204Sebastian100010012.0100001
1205Gronoz0012.0070001
1206damik560012.0070001
1207Auri1245780012.0000001
1208kuki300k0011.9990001
1209OfensywnaSztuka0011.9980001
1210AZzteCH0011.9950001
1211TotalnyNoobek0011.9940001
1212Bestia6130021.9600002
1213poncki16430011.9570001
1214VoirS0011.945014.46901
1215Mexiuu0011.9380001
1216Szablozebny0011.8610001
1217merkana0021.8410002
1218Sensownyy0011.8400001
1219Msendi0011.8380001
1220kubil0011.8270001
1221Dr Sen0011.8170001
1222Duch1050021.8030002
1223Grego17700021.7770002
1224JunopJunop250011.7500001
1225Koshony0031.7460003
1226rgajda130011.7450001
1227Wojtin0011.7110001
1228JarekKaczyński0021.6780002
1229JakNieJaToKto0011.6720001
1230jakub5720021.6610002
1231bialydran0011.6590001
1232xxxpacjentt0011.6570001
1233nikiAmi0011.6380001
1234RiniaIsa0021.6310001
1235KamilPce0011.6090001
1236Rolnik szuka żony.0021.6080002
1237Swider0011.6070001
1238TomequK0011.5920001
1239QuassaN0011.5900001
1240Pastor120021.5710002
1241msx260011.5690001
1242wojop9870021.5484.148001
1243Rafal95950011.5380001
1244VegetA0011.5350001
1245Pewny Siebie0021.4900002
1246Patosik0011.4770001
1247kaziuu940011.4710001
1248Karolek**0011.4710001
1249FabrizioCalvi0011.4700001
1250daari98aa0011.4610001
1251koper123330011.4560001
1252Hołota0011.4540001
1253WładcaXX0011.4470001
1254volion0011.4420001
1255qba93bb0011.4310001
1256Runcajs z Lasu0011.4200001
1257Ugiapak0011.4173.304001
1258KURCZAK X BNK0011.3950001
1259Spikie0011.3910001
1260szczurzak2220011.3870001
1261timi110011.3830001
1262Sir LordSiewier0011.3670001
1263vivarek0011.3510001
1264bedzie0011.3440001
1265maciekkox0021.3430002
1266Ecoratee0011.3430001
1267Gość9085340011.3360001
1268Yoki Coma0011.2970001
1269NieBedzie0011.28730.190001
1270Denver0011.2870001
1271Pucios0031.2810003
1272Impelator0021.2730002
1273oskar33k0021.270042.93101
1274Mocarny Diakon930011.2660001
1275j4mni0rek0011.2660001
1276maniana1210011.2550001
1277mati300011.2480001
1278zoogon0021.2470002
1279SirCzoper0011.2440001
1280kanoneq0011.2280001
1281jack daniels700011.22509.66101
1282Skux666killer0011.2174.493001
1283peter31310021.2060001
1284hormes0011.2030001
1285PaddyMeyer0011.19415.002016.5331
1286Goxty980021.1840001
1287Wielton0011.1640001
1288Weedes0011.1580001
1289bandyta pospolity0011.1540001
1290DuzaPala0011.1510001
1291KampfToni0011.1450001
1292michal.was0011.139028.20301
1293Schricken0021.1390001
1294mateusz2570011.1180001
1295HERCULES19660011.1140001
1296TORGL0011.1090001
1297PaweL1011960021.1060002
1298Rey619Mysterio0011.1030001
1299EyesRed like a cabriolet0011.1010001
1300Rastele0011.09107.02801
1301SRD19080021.0860002
1302smutny620041.0860002
1303Hycelek0011.0770001
1304ZawodowyKopaczGłów0011.0740001
1305martipo0011.0540001
1306Sebaos0021.0470002
1307wujaszek claus0011.0290001
1308Gangus0011.0290001
130978k780011.0280001
1310NuSkin0021.0262.694001
1311szczudlik0011.0180001
1312robson13500011.0160001
1313bananateo0011.0090001
1314Marchewa0019980001
1315Gangsta1160019970001
1316MrGromek0019970001
1317Dominikan60019975.655001
1318KazikCarry0019950001
1319craaze0029830002
1320FlaviaX0019760001
1321TakeOver.Ger0019650001
1322Janek18930019620001
1323ponuryzniwiarz0019620001
1324kolo999870019590001
1325Rozkurwiator9970019588.853001
1326g3rb3r0019410001
1327XPatryko60019330001
1328P7U.0019330001
1329AvatorsINC0019300001
1330fappawn0019260001
1331Slovianin0029220002
1332fajcik0019220001
1333Tysi3k0029070002
1334miskiewicz.piotr0019050001
1335Sowinho210019050001
1336ruskin19910019020001
1337wikmar0018900001
1338Bregio0018890001
1339bluedragon0018870001
1340Krol Arek Pierwszy0028860002
1341maciejjarzyna230018840001
1342Aruic0018830001
1343Fantasy0018820001
1344julkarozwalisystem0028750001
1345trykad0018740001
1346DROPSON0028730002
1347zbiku19900028510001
1348KuraCK0018460001
1349TTorun0018410001
1350kris04120018350001
1351jeremyx9700383355.323002
1352nucvise920018240001
1353Tyrkolz0018200001
1354Jestem 780018170001
1355kacper222990018100001
1356Moninowy0028100002
1357Invictus920018070001
1358xplode980017980001
1359BoskiCzilałt0017870001
1360detox-1120017830001
1361Desperdous0027800002
1362malibu85000277711.660001
1363Lord Mariusz12200017710001
1364BestWorrior0017700001
1365queldero0017630001
1366Tywin Lannisterr0017620001
1367Face110017580001
1368zbeeer2910017510001
1369Mateus Wielkus00274526.342002
1370Magdos0017360001
1371HexiPL0017350001
1372rengeru0017320001
137319mario080017310001
1374CHOL580017310001
1375Sagan930027280001
1376MamTęMoc0017260001
1377major zomo0017190001
1378J0k3r3k0017150001
1379BRZ440017050001
1380joker970017030001
1381Sir Ryba0017030001
1382Thoust0017010001
1383Bazyl990016970001
1384Toudix19950016970001
1385kyho0016970001
1386OmeeNxo0016950001
1387westwest0016900001
1388benq13460016850001
1389RamzesKSG0016780001
1390przemek12150016750001
1391Arrow960016710001
1392Michalinio0016670001
1393ruki0016610001
1394Katopl0016600001
1395IchRechne0016570001
1396KMRCrew0016530001
1397zawi20000016450001
1398Pruszko00000016390001
1399sliski19860016380001
1400dan1elsky0016370001
1401Oiced0016370001
1402Marcin.k0120016370001
1403BladyLG040016320001
1404imperial5640016280001
1405Wodawproszku0016280001
1406Ziolins0016280001
1407dejwiidable0016240001
1408Maccer0026210002
1409Gość8652550016190001
1410jozin12240016160001
1411Kuusmir0016132.778001
1412Arahon0016120001
1413caglarhoca0016090001
1414zapor10016080001
1415Privatism0016070001
1416Inalogic0016050001
1417JacobS HypeRinHo0016020001
1418guzik12990016020001
1419konradzgred90016000001
1420creativecrasher0015950001
1421adikox.lodbrok0015940001
1422Puh der Zucker0015920001
1423Cogito0015920001
1424Pelcia0015920001
1425punktujacyinaczej00159253.466001
1426pall-mal0015920001
1427xxxbestiaxxx0015920001
1428kalosz11110015920001
1429John Leonard Hines0015920001
1430LordMG3210015920001
1431Snitch0015910001
1432zaokraglamdo50015790001
1433tosia860015760001
1434adamskwarek0025750002
1435Laura 2020r0015730001
1436Sir umbryk0015720001
1437Negrys0015710001
1438hhhhhh0015700001
1439Armandas0015670001
1440gslowy0015600001
1441nagasuka0015580001
1442shiver540015550001
1443kris6590015540001
1444PafikV80015530001
1445Dominik.ony0015520001
1446leon03220015460001
1447AnalTrap00153812.563001
1448Matrix10290015370001
1449Pablo00960015320001
1450Gozdziu0015320001
1451mancius1120015310001
1452srcetlcciahsqlipze0015240001
1453.Asap Rocky0015140001
1454morez0015120001
1455Bonderrro0015110001
1456Lord damian20020015060001
1457Brunoo990015050001
1458RoxanaKrengiel0015030001
1459NooMiii0014970001
1460KRYSTYNA610014960001
1461wojtco1230014950001
1462elektrocyber0014950001
1463Elderooos0014940001
1464savvas19820014870001
1465Słoniu0014870001
1466Detominator0014790001
1467pieśniarz0014770001
1468mokka990014760001
1469mati18090014740001
1470Sowa3450014730001
1471MarceLeLe0014720001
1472kubusbam0014710001
1473soser1110014710001
1474łukaszgar004470059.75501
1475sivik120014690001
14761XPawelo0014660001
1477dajmondsy001464488001
1478teodinio0014630001
1479fkty0014630001
1480Venom260014607.154001
1481Mihu250014590001
1482adiss0n0014570001
1483danielek1230014570001
1484kolacpc0014550001
1485Lady Yasmine0014470001
1486kubaxdd0014440001
1487JamsFord0014430001
1488Kapejo40014400001
1489speedforever0014370001
1490flaku 120014350001
1491Liciuu0014310001
1492bagnokinsterr0014310001
1493ScarFace32410014290001
1494GastroFaza0014290001
1495janco0014270001
1496Wygrywam Szybkie0014190001
1497MeFFiu190014190001
1498Vayenard.0014190001
1499TiltLord.0014190001
1500NeegZ0014150001
1501xDawidosławx0014130001
1502mastervici ci ci0034080001
1503PanAsior001405013.87701
1504Emil3570014050001
1505ixmen0014050001
1506Sir jeremiasz0013960001
1507Boker0013960001
1508DiLLovsky0013950001
1509trans karolina0013920001
1510Marsian12210013920001
1511PIROO0013900001
1512artnow0013750001
1513spadolinos0013700001
1514DR PRZEMASS0013690001
1515ravvkoo0013640001
1516borikson0013630001
1517CO2I0013600001
1518Sir Angelo10013570001
1519Bartbartosz0013540001
1520Myntkowskyy0013520001
1521Rogaś27010013520001
1522machniczek0013450001
1523stefanmistrz060013450001
1524szlachetka0013440001
1525Psychopata50020013380001
1526JBodzek0013200001
1527Master2410013190001
1528LadyGray0013190001
1529dann210013140001
1530gihu13370013130001
1531Julian Alfred Pankratz0013110001
1532p3dzel0013100001
1533stlk113210012980001
1534Matik7700012960001
1535loju00229532.011001
1536bareja430012950001
1537M1sstk0012920001
1538hawkmb0012920001
1539kopytko1231230012880001
1540Kondziu190012870001
1541Kinagami0012850001
1542borzym950012850001
1543CzzarnYOP0012840001
1544Makaveli09130012770001
154519710022700001
1546koof00126908.22201
1547Demizem0012680001
1548MrChris07z0012680001
1549weteran plemion001266820001
1550nemco9710012640001
1551Albertoelo0012600001
1552montrox0022570001
1553Canhard0012530001
1554cros982000012490001
1555niiiggi0012460001
1556Wyder900012460001
1557TheJ00ker0012280001
1558tomekxd810012240001
1559djemtek0012190001
1560mefisto960012120001
1561sirclarus00120012110001
1562lukasz1200012060001
1563bolo19700011950001
1564DonDzony0021950001
1565Iqnava0011940001
1566gaywer10011910001
1567Badoxx0011880001
1568xgawel0011870001
1569ciastek1200011870001
1570Gwardia0011850001
1571jabcok1230011810001
1572Lusia9960011790001
1573nie mogę zasnąć0011640001
1574jakisktos19970011570001
1575ragun080011540001
1576ZADZIOR0011500001
1577Nicotak0011440001
1578MrArox0011420001
1579JuszCieWidze0011420001
1580Kaelaa0011330001
1581Lord Mamale0011320001
1582Makzera0011310001
1583maja33330011300001
1584NeedHelp0011260001
1585ZbawcaProsiakow0011190001
1586Wikii0011150001
1587wite001990001
1588SiemaKtoPolak?001830001
1589Isyutaru001720001
1590Hornet100026921.073001
1591Hamunaptra00100000
1592ZjemWasRury00100000
1593Ramajad00100000
1594versus800100000
1595zbig210100200000
1596Etlors00100000
1597szymen3700100000
1598Lord gluglo00100000
1599jacka216600100000
1600smuda8900100000
1601amadi221200100000
1602xanes00100000
1603maja231700100000
1604Arek3bb00100000
1605super super00100000
1606terenia1500200000
1607Witcher2400100000
1608PrzesiąkniętaDzwiękiem00100000
1609eranos00100000
1610Pająk.66600100000
1611lukashid00100000
1612wovi00100000
1613matiz123456789000100000
1614Krzymon00100000
1615maaty00100000
1616sssss1700100000
1617AlanWake21001024.320000
1618lukash18100100000
1619wiktoria1211000100000
1620edonik12300100000
1621xXxBezsennyxXx00100000
1622DUGI00100000
1623kamo16100100000
1624mski5001061.999000
1625dawid1997500100000
1626Wnieboowciety00100000
1627zcapap00100000
1628dawid49200100000
1629Okwornok00100000
1630Aqilon00100000
1631FrankX00100000
1632snikerson00205.951000
1633młodyumen00100000
1634zywa smierc00100000
1635DraCo10200100000
1636dawidzior0700100000
1637AlgraN1800100000
1638@Konrad00100000
1639MATIS8000100000
1640--OMG--00100000
1641tom89gda00100000
1642Gmork17001038.372061.1900
1643lKomandorl00100476.77300
1644BashBro3001001071.21677.791149.0070
1645emekk001063.467000
1646malymati001010.268000
1647...............001032.162049.2950
1648Michał12120010034.42100
1649-AnAsOn*002031.39712.33000
1650damianmachin001076.189000
1651FoRoKo00103.5388.48712.0250
1652Metro Madrid001060.709000
1653Ambroziuu001057.176000
1654Meleczka00100157.20200
1655Mispex0010013.13700
1656duudusx3001007.99900
1657krysPL001075.184000
1658SirBiały VII001026.442054.1450
1659WerdMannDuHund001008.98200
1660boleknowak001075.109000
1661misq.0010059.34800
1662Blexos0010039.16700
1663NeO.001015.231000
1664.kara09.00106.455000
1665AdamekXD001006.9137.1940
1666nitek44001058.596000
1667NEXUS.ba0010053.14372.3450
1668Donkik0010062.67400
1669NoMore.00102.48011.26000
1670takjakbypat0010047.10282.5070
1671II Vorp II001032.711049.7480
1672karol34850010036.99700
1673dede21210010095.68900
1674Czeszej.JP0010035.80735.8070
1675Schmiddl001039.448000
1676WhetHer tHaT mE??0010091.466106.1610
1677Michal1392001023.435000
1678meemik001033.491058.5930