Ranking sezonowy

Poniżej ranking obecnego sezonu. Uwzględnia on wszystkie rundy rozegrane w tym sezonie (=miesiącu). Możesz zmienić sezon wybierając go z listy

#GraczeLP Avg LP#RundyPunktyODAODDODWioski
Zielonoglowy203426.427710.004.24417.924.1368.370.25026.294.3861.075
FNC Jochymek101253.26191.206.3433.948.8041.408.0225.356.826153
Zachsło78916.1491.963.6262.408.1262.500.0444.908.170343
4-Freedom57043.85133.173.84211.417.758765.46412.183.222298
5-*IdąŻniwa*-53738.36141.662.7222.389.165496.4802.885.645169
6siekor246711.6840387.6461.089.1961.017.5732.106.76979
7Chelsea 844422.22014.657.365214.89910.880.48111.095.3801.256
8AdiiZi42119.1422554.9791.268.349608.4681.876.81784
9detox-11241251.58387.3252.343.028417.5872.760.61568
10GammelGandalf12340945.449453.4851.796.763723.8072.520.57053
11We Die Together37720.9418366.1441.355.076463.3011.818.37751
12czikita99736311.34322.298.7074.328.49423.867.39428.195.888223
13Zizuu35719.8318287.969826.5131.126.0291.952.54246
14Petro18035514.7924293.25987.1121.010.5601.097.67249
15hienuss34923.2715388.9661.379.943406.6821.786.62563
16Penczus34134.110305.5221.114.109479.6471.593.75656
17ITALIAN STALLION33937.679304.6501.953.642567.8562.521.49845
18GammelGandalf32133928.2512211.1101.058.466627.9301.686.39634
19marcinłobuziak32911.3429204.228127.496886.4201.013.91654
20auqens30243.147513.2932.081.062190.9452.272.00762
21polekku2857.3139152.6800196.637196.63734
22thimoty28517.8116748.6151.696.9151.944.2613.641.17699
23Koc Mściwy27214.3219172.287239.490866.6611.106.15137
24SenTuśka27230.229322.610457.123944.7791.401.90252
25Zarombali mi konto27245.3361.052.4392.527.4042.814.0015.341.405117
26Lis4426510.1926183.920569.482390.471959.95337
27Czysciciel dusz240485136.058346.988204.762551.75030
28SoczekPiS23116.514341.8451.143.148182.0551.325.20353
29sd8922813.41172.721.086466.5721.464.7861.931.358301
30gogaex22312.3918121.892541.229920.4111.461.64024
31Buddysta216544598.9211.674.555409.6472.084.20259
3219712158.625150.563327.513270.783598.29632
33Podrick Payne20912.291788.3170206.096206.09618
34Latka820916.0813391.9371.266.103889.2722.155.37547
35Fighterek832041712293.34028.502534.447562.94941
36bossmax20425.58203.237249.378578.041827.41923
37Mrdam ti mamu20340.65257.4131.035.161167.2451.202.40634
38sledziu191620315.62131.167.792835.2412.932.6283.767.869124
39tonieLucek20014.2914294.469388.396780.8701.169.26642
40kowidanin19610.8918222.70161.3851.992.2612.053.64639
41patryk09123443211951513136.87686.216118.583204.79936
42FarmieKonikami19314.85131.185.9804.579.959514.1685.094.127125
43kucharzmarek17210.1217782.07999.018802.033901.05178
44I kill you1668321.081.6663.294.468587.6793.882.147109
45King of Pizza16541.254170.814777.242118.286895.52824
46King bartekxxx21156782191.211755.896117.756873.65235
47Rochenfetzt15130.25214.8721.037.2791.242.1912.279.47026
48LOŁKICK1497.841962.6620324.693324.69320
49Gen.Kopanski1474.93085.332739.8371.040.2491.780.08630
50misiek741455.825216.844985.906194.7631.180.66946
51Friecki14371.52146.774368.454182.505550.95920
52Chwytaj wiatr14115.679187.005140.96234.358175.32024
53Pr0.Style13917.388247.915351.6291.120.3781.472.00733
54MarnySługaDamian13519.297240.6803.150.892441.4763.592.36839
55ron861355.872381.9560209.908209.90820
56Guinevra 221343.833597.0690419.685419.68520
57gandalffa13426.85200.594198.147473.572671.71934
58xCosmoo1339.514115.170117.904323.640441.54424
59tasosts13226.451.188.376388.9196.231.1636.620.082105
60BolcekPL1278.4715364.079270.171201.247471.41843
61vukoo112513.89932.2100152.926152.92610
62edgar531245.172488.238250.2060250.20621
63AIRNES211246.220123.38931.135151.174182.30928
64gancarzyyk1229.381364.1620682.089682.08911
65tojaLucek121111176.543129.004164.774293.77816
66Lukaasz12110.081291.04170.220204.189274.40915
67darek22041195.1723607.341074.29274.29274
68heavyCavalry11819.676116.976619.309261.311880.62023
69ArtureqPL1136.6517291.852292.843132.476425.31938
70andrei2001r1138.691395.192852.162392.4751.244.63718
71hendrixx11027.54786.5352.921.908637.4583.559.36680
72lee-11098.3813139.00363.57493.878157.45226
73@Sitek108274329.086781.288277.4511.058.73944
74Slabywojownik1077.6414144.18291.04439.002130.04632
75Pan Mariusz10715.297197.247332.64351.210383.85324
76.antireaper10610.6109.459.15642.259.9757.559.89349.819.868793
773RVIN1065.581973.06338.755655.753694.50816
78ziutek9810510.51079.736437.084580.0141.017.09818
79Kaynn10513.138100.67222.7538.44031.19330
80hanterixxx10211.339134.23574.039810.733884.77213
81.achim.10225.54129.32753.001439.833492.83422
82qwerty000000984.262379.575198.649262.816461.46526
83vanzit95978.821161.59000013
84adam182009616690.955129.244214.793344.03718
85BLACK SOLDI LP96166282.654230.6278.170.3488.400.97535
86sepmisol18965.6517128.245245.52928.412273.94127
87Gerwazy34964.820100.892155.880473.447629.32720
88adi0129418.85216.973265.9650265.96535
89premiumacc927.671251.302178.381236.456414.8378
90Dzemoludek9242368.965022.25122.25124
91Zwirek719213.1471.715.16419.99449.95969.953162
92Sukniarz4209215.33621.858139.724144.121283.8457
93MAN1AC9130.333193.687369.489200.515570.00425
94Dr. Power8944.5284.779166.007218.260384.26715
95kamil22333877.911194.38239.652205.107244.75918
96Lobsang8721.75457.58317.82737.16854.99518
97MOnssTeR8512.147109.08469.548069.54817
98Helion de Villeneuve8412712.834.93611.630.420123.15311.753.5731.094
99Rolnik szuka żony.8383181.094271.843178.889450.73210
100Zajcew28835.931471.904160.44495.421255.86522
101Av3s83831692.3491.685.589649.3052.334.89460
102rob1965834.611860.86700017
103Peter665338311.86751.121208.76783.961292.72814
104K157828.21033.70218.780298.455317.2359
105hmmNoCoTakPatrzysz???81273210.273513.651446.803960.45423
106brodziaty94816.231336.85362.03914.71376.75215
107Papież19958042076.75844.100445.986490.08625
108CARBONN8013.33656.755207.179238.689445.8688
109lipjar222783.552241.337343.016285.499628.51513
110pepovskyyy7738.5256.658341.186352341.5389
111Ktoś Na Pewno77117149.241264.498336.763601.26123
112Diablo 907715.45273.506229.074935.2271.164.30129
113Tamika776.4212117.312140.550298.862439.41221
114-Prime-7715.45378.066503.480544.4441.047.92435
115scorpio240aa7612.67616.33955.93318.49574.4287
116rycerzrzyk20007610.86759.605303.910843.3421.147.25210
117LuchoGonzalezz759.3881.324.1182.282.83517.474.28319.757.118111
118Paprotkaona745.291490.385128.93540.816169.75128
119Ahilles7711747.41050.478102.417284.913387.33012
120CrazyJack734.561631.86800018
121rrey mysterio73731118.915216.3490216.34922
122Leonik1994725.141420.61633.013302.129335.14214
123Nikoś725.5413110.18119.329182.091201.42015
124piotrsl7723.62033.828154.469541.279695.74810
125Leny111716.451155.04431.74935.98867.73716
126toficiii7011.676103.95654.430188.429242.85918
127artivv7071031.897130.35336.045166.39810
128Michalio28704.671552.266130.75810.289141.04718
129Bashtime.?6911.5644.741173.33235.176208.5089
130pasy18693.292178.376135.76836.887172.65522
131So What?6969142.28059.213059.2136
132XXXX.68342109.602267.77257.033324.80517
133DaLord678.38868.783086.42486.42414
134Despero673.531993.27529.039198.056227.09533
135*Swiss*Bang*66332521.6691.298.04901.298.04953
136andrzej94r666.61016.7820008
137xbelaxxizax665.512161.15900028
138RogatyBandzior6613.2555.202322.820101.374424.19412
139swirek227715652.4127226.97838.528129.898168.42652
140Ravinion6516.25467.215122.185124.860247.0459
141pietrasxDxD6521.67379.858196.20655.869252.07513
142bgergia648866.2032.00837.67939.68719
143The Champion Is Here6421.33332.13566.81715.21182.0286
144Kryspiszoniasty6421.33389.893219.292206.462425.75410
145dym943636.31043.026191.05434.263225.31715
146IchRechne63793.536.74344.550.6171.142.11045.692.727333
147Termwaroq626.210186.282273.508125.995399.50321
148MacklemorePL6110.17628.16756.721166.021222.7427
149GajdaDawid6130.5233.974047.55547.5556
150SpeedNonStop6130.5263.508208.414154.465362.87910
151Cyk Pyk Myk6010624.503128.79169.302198.0939
152swizak436061017.83991.059345.429436.4886
153Ram Pam Pam6020339.220222.44782.549304.99610
154elli385911.8517.70011.991107.624119.6158
15511gracz595.361176.111836.834265.3571.102.1919
156Lord Emtei5929.5220.1280005
157Kacpernikos5858114.18849.95932.83982.7984
158amaranta7587.25821.09133.36548.67882.0438
159KrolDiamentow584.4613205.9440270.842270.84222
160krygv588.29751.621108.10657.448165.55411
161ergometr578.14727.374117.999274.785392.7849
162-Pawor-5728.5224.513130.49434.350164.8444
163Paseczek1910565.0911121.37182.702133.006215.70817
164krecik0055611.2550.624275.548169.106444.65411
165...Spooky...5641445.94954.705054.70515
166dudi92556.11947.1997.26036.42843.68811
167ashotgev5511532.927213.866152.783366.6495
168Kokos5512559.17613.66838.626038.6266
169krzysiu1969544.151362.81500018
170DuzyCiurak546.75869.77900013
171Lady C532.652062.5494.52986.61491.14324
1729010538.83616.3295.38805.3885
173Masz Problem??53531124.915306.7460306.74618
174cugiell534.821139.039157.07324.576181.64913
175gghhffgggccc5310.6525.29457.59749.238106.8359
176Ryzy30534.4212473.137245.186231.813476.99947
177Pawski5326.52888.28900077
178tutuvina5226236.24144.541142.848187.3896
179bartex2315213423.99453.85457.947111.8017
180beliar1005226239.344170.57060.617231.1877
181AnneMarie52413321.612047.28547.28537
182Gliniarz215112.75411.698136.1423.105139.2477
183Trojok5110.2562.459168.5320168.53212
184mikaka512.322275.60600026
185drafcio5016.67337.820162.33932.967195.3067
186panta95504.1712136.76763.002875.079938.08117
187Mr.Red5025260.371182.73420.680203.41410
188Wotan Grimmzhan5025241.91349.42826.94576.3734
189pojmen497748.68990.05144.617134.66814
190Flisior499.8543.51724.204024.20410
191poloscoutin486820.3380008
192SweetKimo48481106.608261.328113.644374.97216
193Orient.CS4824225.39646.882046.8826
194bartas14812441.65926.60124.64651.2477
195AllePolenKlauen48481126.099502.273278.267780.54015
196Persky174848168.16799.539099.53914
197Skaynerowy475.88880.931270.98777.640348.62716
198Malpen1920476.71715.80550.892050.8928
199Andrew.B474.710195.064332.427527.686860.11321
200Angeluss21475.229482.08400055
201Ciompa64475.22915.4228.78056.72865.5088
202drmariusz465.119470.702013.554.06113.554.06143
203gst1234646111.717.5669.390.21349.428.61158.818.824967
204kojak4615.333564.523462.66464.502527.16647
205Miltonia463.831227.94945.152169.987215.13913
206Stopper467.67632.070136.47696.922233.39810
207L4xxx4545133.3900165.512165.5124
208kiki1986459526.0800007
209Domin110455.63817.9720105.418105.4188
210Franss4511.25473.5480296.185296.18510
211atomowyRoman4441141.64200013
212Irekmalbork442.321976.43173.137073.13729
213Prawilniak4321.5224.67957.215057.2155
214gosia2702437.17633.403082.16282.16210
215Pepli436.147288.60600036
216Pessies4321.5240.75416.206604.970621.1765
217mily546427644.37521.14771.34392.4908
218miodzik96694214375.15012.561012.56110
219Babaentertainment42764.133.356274.3143.903278.217350
220Lados80426741.97246.980238.863285.84310
221Brayan20416.8367.405.78536.482114.762151.244748
222łysy11114113.67315.652231.613226.975458.5883
223Dee JJay4013.33318.914105.800195.904301.7046
224kaspera1404019.606.71817.717.02024.443.07942.160.099868
225UwU UwU4020218.459113.17963.961177.1408
226*HERSZTUNIO*4010412.17631.21728.73459.9517
227czaczuch405831.76360.106243.569303.6759
228kotek9419943913349.67795.856095.85611
229W4ToR399.75419.05237.309239.188276.4974
230CheffMatt3919.5218.84734.74912.78847.5375
231ścigacz99394.33938.7780144.926144.9269
232Micro.94397.8533.9990009
233Nervival391338.19489.29715.819105.1163
234Blondynek123397.8529.41450.971050.97110
235nielon381924.6875.76846.97352.7412
236kakaki024387.6528.01522.511022.5114
237Kriss32386.33612.45365.89815.58981.4874
238Jaźwiec3819234.5250102.804102.8047
239T.O.R.N.A.D.O3819232.43459.15961.321120.4807
240clsieger3838117.57795.405095.4054
241Guardor3812.67354.15683.60148.802132.40310
242run84379.25418.49304.6904.6904
243AWP3L373.3611169.281217.697370.886588.58325
244kubota9633718.527.96754.827054.8273
245czerstwy013712.3339.93766.09448.870114.9645
246aamika379.25412.8110006
247foksu69366645.81418.9759.78328.75812
248decznot366635.147572.787631.4001.204.1876
249iksd3d33636193.2000154.652154.65211
250waski0983613696.3280367.748367.74834
251Norbi963636184.397161.4750161.47510
252Musashimaru353.51069.765045.84745.84713
253micber121353512.3630001
254Hexos96355739.406025.72025.7209
255Sir Spart353.89939.5580221.495221.4957
256migraman353.51019.09741.90950.83292.74110
257Ugiapak355.8368.037112.83149.590162.4214
258SuckMyDuck3517.52462.635122.0750122.07539
259CL Schatzkammer3535132.56938.43631.55069.9867
260mackkkk11342.831284.14077.97217.38395.35516
261Heartless Pilgrim3417237.20082.50744.156126.6637
262bajooo321343.789568.574189.2640189.26455
263stephander7345.67614.679124.51152.499177.0105
264dhun5336.65161.880468.093741.6571.209.75021
265Gelek13333115.743090.71290.7125
266SirMat2001336.6552.464100.2980100.29812
267warzywko3316.5217.11598.269098.2694
268sssss173316.52472.1511.231.9421.362.7892.594.73139
269Crime33331100.549448.4630448.46311
270mario.gr3216294.118336.985220.301557.28611
271Averone3210.67310.912105.8700105.8704
272golabb1234322.2914282.548360.843284.763645.60629
273Anubis3693216210.5520005
274SSbrygadaSS3216224.0900006
275ppawlo324.57743.73337.213509.070546.2838
276Zgredekkk3216216.63929.696029.6964
277LORD CFC326.4517.0940007
278Beton strzela w zębach3210.67324.972046.04846.0485
279kamzpov316.2513.19840.691138.747179.4384
280tomasztlo304.29723.928056.87956.8798
281Numerekkk3030115.064157.86225.058182.9204
282uczek12302.141445.58680.402080.40216
283USA Investor3015260.724268.1370268.1379
284toto27306515.6280112.253112.2534
285Fircyk94304.29719.34084.100084.1008
286grzego303017.2176.47946.53053.0092
287Yavendil88291.9315106.84200019
288michael08294.83611.679189.86547.384237.2494
289AndrzejRogatka2929179.455215.3050215.30510
290krzysiek00772914.526.02150.788050.7883
291Posejd0n295.858.131088.00688.0063
292adi1900295.8511.440039.95039.9504
293SirParaMedic297.25416.67940.403040.4036
294vKozak294.836107.02653.176195.967249.14314
295Maciek933282816.6216.86406.8643
296kubil289.33323.1580006
297dz1ku289.33321.30338.18833.03171.2196
298Łotrka282819.2379.40209.4023
299skks283.11913.94433.416033.4167
300niko94333289.3336.5640003
301Mrs Miodek28281435.878816.4161.972.1322.788.54836
302Vox95272.71051.54548.23687.060135.29614
303hito275.4535.24472.69322.48295.1756
304sir robin2713.52155.577217.439119.397336.83614
305DweW272717.93918.06634.46652.5324
306louven2713.5213.44424.23013.15037.3803
307Sir mix 10276.7547.5980005
308HORTON276.7548.6840004
309barca2c27939.63323.839135.187159.0261
310MakuStm266.5429.9400006
311Mikeyboss2626114.17057.554057.5543
312maciejasz3k261325.3860002
313SAGITTARIUS70263.71719.057075.77075.7707
314El Shaddai262612.92055.16640.34195.5071
315karolekKing266.5418.8800005
316Regru268.67314.5210003
317godefader2626111.69222.883022.8834
318Killer999268.67328.68463.691063.6916
319wykolejonymiki2613218.29028.806028.8065
320oftize268.67317.67749.5305.65155.1814
321Paawcio2525152.140206.389156.889363.2788
322chudy9903252514.7130001
323lukassz12062512.527.4360003
324witekpp19952512.5220.3560006
325Sebeq25525556.673143.826133.657277.4833
326snakeRodzina254.17614.6200005
327LOLA1982252.51051.287039.19139.19111
328sirkertox2555148.011136.284148.968285.25214
329RichiePichie2512.5232.37000018
330artnow243.43772.82633.963033.96315
331.Nur So246414.170180.19352.557232.7502
332loju241.851355.508394.4780394.47813
333Damianosy2412214.555085.30885.3083
334JamaleqPL244.8515.89955.281055.2818
335Wessab237.6735.50377.34919.97897.3273
336Wioska Miała Być Pusta237.67317.2970005
337landhaus12323121.5970167.592167.5924
338Sellaw232.88812.06762.296326.596388.8926
339Ulikson232.56917.98812.00078.93390.9339
340O Es Jot233.29715.73883.25414.75198.0058
341cmentarz125227.33320.40760.42274.506134.9287
342ToqXez227.33361.330120.385101.244221.6299
343dawid54782211212.46339.26785.101124.3684
344polskiots2211214.98608.1868.1864
345Illi2211217.0000004
346Kapi1122222.44919.161182.66749.601232.2686
347Semper13372211215.6700004
348Lord Sir Rambo45222213.1190001
349xandread1222.75814.59622.495022.4958
350Mordor2211222.1970005
351piotro24221125.0530187.647187.6472
352Berthold Heisterkamp225.547.459213.937262.698476.6352
353sebek181298215.25423.33142.687195.049237.7363
354Tonabij2110.5213.76437.878037.8784
355sergiejII213710.2040008
356Cocofedron69212118.67927.897027.8972
357szymon.p24213727.2930007
358zodiac212116.76745.665045.6652
359Lord BlackBeast211.911126.28894.914101.078195.9929
360Hubert25202019.1660003
361muzyyy20545.026019.52319.5233
362Thunderblue201029.6550005
363marko91202017.10511.51115.88927.4004
364Młody1497202016.7510004
365SirWlodar2010212.0610003
366Michalinio20544.11398.743098.7431
367Tribunul202013.661055.48755.4871
368Gilmorin2020112.641025.65825.6586
369Levi Ackerman.206.67335.4950005
370XxSurpris3xX2010213.6010002
371El Bernd20546.218113.782109.587223.3692
372.F.O.U.R.204538.77948.515048.5157
373KIller-xx2054102.3921.229.7641.821.2533.051.01710
374lol4k203.33618.8450005
375emilek202013.0980001
376Na Odwyku To Nie Wnyku2020111.62343.63767.031110.6682
377k0rzi206.6739.09329.698029.6983
378wanatabe1202.86713.139069.66069.6606
379Andrzej8227192.3887.25877.9084.18582.0935
380MalpaMMA199.5255.012154.4910154.4919
381peter9191916.827.4796.038.69906.038.699589
382Vatra Moldovitei199.525.898047.69147.6912
383matej22191919157.187146.9100146.9106
384OSkoczekO194.75416.237189.5590189.5594
385rtiopek1970194.75432.67642.72822.37765.1058
386Marek Pustoszyciel186313.9380004
387Arekogor181816.5730002
388Pter84189284.93141.819041.81910
389wezykovsky189233.1020006
390Manio99718927.3910003
391Gartynus181812.7660001
392kamil155.12182.577296.3242.670.5325.625.7338.296.26532
393Redwind183.6544.048147.8250147.8257
394LesnyKitajec1818113.8430003
395ambasador11189221.6120004
396schul2017180.920117.571662.487351.6711.014.15816
397PolamanyRower184.5410.460049.12549.1254
398kepczy181812.760053.08053.0801
399danus12299172.83614.3700006
400Lord Kozaku178.5210.22918.269018.2693
401ArrowToTheKnee175.673325.690166.809918.3541.085.16328
402GulderBone178.5216.179026.68126.6813
403Lubieżny Mietek171715.249.9499.554.99709.554.997482
404ciubasa171.551124.13835.12696.838131.96412
405Lord Dan1175.67313.5160176.121176.1213
406Kalif669174.2544.713141.0810141.0813
407walus 127175.6736.2181.31036.85938.1693
408omex1998175.6739.04113.071013.0713
409SlimShady911717117.1560205.855205.8552
410Was geht ?175.67312.22969.040069.0404
411marrkusss178.5272.0992.95417.96620.9207
412SirLordChinczyQ16825.9900002
413Masdi161617.1970002
414ciniol97162.67623.7861.89939.90841.8079
415Golier162.676310.05881.66813.97895.64642
416adrianww13165.3339.6280005
417markuc3020161.78916.71756.710213.937270.6477
418szlaufik165.3337.7249.82009.8203
419borsukPAW1682277.890244.8935.432.5145.677.40723
420Ogarnijse161612.8610001
421szatek3161616.37829.296029.2962
422Ejdżej16446.4840004
423exwnw16823.6980002
424maly7162.67626.5800009
425zelekjas168210.198039.88039.8804
426fakenszitlol1234163.2549.201097297221
427Maroni165.33315.993030.70730.7074
428TEMJ161615.6670001
429rafek1133161615.5520002
430CarAlabanos11153.7546.918060.73060.7302
431dragon95151513.1980001
432rezu151512.5533.68903.6891
433MORIA198115534.8740003
434admirer2151511.8660001
435Dybixx157.5214.211474.043921.0201.395.0632
436UltraSMussli157.5216.7450004
437Tomonito151516.09131.94523.87355.8181
438FASTALIEN15534.35046.560046.5603
439DuBiDu93151512.8741.4001.3482.7481
440ManoloTHCOCB155327.4220006
441Ponybupa157.5236.642141.9310141.9314
442Billige Kopie von Rang 1153.7541.446.5052.408.51659.4752.467.991153
443spiegelei157.522.398029.65029.6501
444Hydromar151515.5930001
445bot cwel151.88814.394122.12062.491184.6117
446.ScreaM.157.526.51342.6039.78052.3832
447lelele95155312.3678.823101.340110.1632
448ELMatiii155316.193078.36478.3645
449dawid121213157.529.2060002
450Lord limak157.526.833026.46126.4614
451adarydz151.251279.996099.26099.26013
452B42H157.5210.63214.763014.7634
453DaSilva2402151513.5370001
454Szef Kuchni157.524.28526.21819.09945.3172
455Jałek95155318.6310004
456kotecki15353.0810159.051159.0513
457lukasVI144.6738.9620003
458Wisienkv14721.854600602
459zymon13-199814723.85014.6271.79316.4202
460ZehnnN1414112.6340003
461rapido94141413.1050001
462unconquerable141414.725017.60517.6051
463sakasofiks144.6738.1080003
464crni andeo144.6734.82444.217044.2172
465Flisek10th14729.4220004
466Sir Palma144.6732.64897.470522.042619.5121
467pirer94143.543.941020.86920.8693
468pilif090214728.993026.13126.1313
469KAROLINA2814141266.98000022
470Lady janko123144.67310.83346.13835.80981.9475
471gjutrm141413.7000003
472MatheoN144.6733.00919.81040.24860.0581
473Bexaaa134.3336.5319.10709.1073
474korlak136.523.8859.40917.20526.6142
475Scynkpl136.525.5120002
476GAME ENJOYER134.3338.9250003
477chakar134.33319.2287.87107.8714
478alexg132.17610.4200308.259308.2595
479Alexiej199131313.2100001
480remsonPl131317.2540001
481Beda131311.4005.53905.5391
482Sebix69 heh136.52145.0266.7248.22014.94412
483Lionheart3601313113.726224.816154.405379.2212
484Kajdan000136.524.53316.045016.0452
485Maniek334131317.48031.979103.915135.8941
486Ronni132.656.704047.27747.2774
487Twojastara123131314.4820001
488Bidvol132.17642.31905.649.9785.649.9787
489deffensywnypomidorek134.3334.7140100.528100.5282
490ixmen121.71715.0520008
491kości112621.310010.81310.8131
492zubrbdg122.454.636121.3920121.3923
493FLUX0712437.14166.512066.5124
494Bondziunio122.457.2810287.127287.1274
495Wariat22012624.90819.405019.4052
496Fasola14121212.69013.268013.2681
497Drwal6412623.8320002
498bushido1210121214.5230001
499arades11212110.3910003
500armstrong199212623.3910002
501Espel13212346.0730004
502Domingo 8812622.446086.25386.2531
503LKS Legia Warszawa1212118.9350004
504Golfo12264.74246.011046.0114
505AgraVain12628.3830003
506joliba12431.4040002
507karamba12121213.2620001
508carmeyen121.5835.30474.042276.033350.0758
509kambej2000121213.6330003
510Philsick12626.0010002
511Pablosoteles121215.1500001
512buuben12433.2010003
513redzik43412621.66749.58428.73078.3141
514BzzLight115.523.454036.27436.2742
515kodrix1111116.19383.821083.8213
516permo2x111113.3656.74506.7451
517rokezxlol1994115.529.470016.95216.9522
518WilQ-PL112.75422.1170007
519morgis112.7549.967036.12036.1204
520zall1589113.6736.6200003
521Heluś115.5213.606010.97310.9732
522uberas2111114.57322.52722.28444.8111
523arekrybak12111112.1730001
524marcin1082848112.7545.5340118.586118.5863
525GutteK113.67339.2530006
526whatshappenin111114.2540002
527siemanko95111.8369.04129.546029.5465
528MaRo10111117.9770002
529Dexar10524.78049.545124.047173.5921
530Przemek0031010114.41965.241113.893179.1342
531Waszka G105210.7360002
532Kuźmen101013.4410002
533burbasek101013.73715.311015.3112
534Abes522101011.2770001
535Rykus234101017.4190002
536Maseo101014.3210001
537majstereq101014.3820001
538kukson175105226.1710003
539Zjadem Cie103.33375.4850008
540pawloescobar103.3336.35338.158038.1582
541krzysiu96961011016.003013.07613.0769
542spejsonboss101010075.66475.6640
543kamilsan99310524.47109.3869.3862
544kamtamitam2110525.6800002
545Chinol1590101014.0640002
546pięciu 55101.25820.8235.89045.71651.6068
547animozje103.3337.419068.67868.6783
548PogromcaZabiegłych101011.5840001
549Kalina19983102.548.56428.283028.2834
550vooduu102.548.4300004
551Lady cinderella102.547.7291.35901.3594
552Usgbit101013.8320002
553Puna70101.6768.855114.11710.399124.5164
554Ceiter9919705.5017.34712.8481
555adamo11790.531793.84100030
556rozrewolwerowanyrewolwer9916.3490002
557Ostry2309915.90852.926052.9262
5589WindyHill694.525.1840002
559Czesieekk9913.8160001
560Frrrobel92.2547.73716.017016.0174
561mateuszek7209919.9780004
562V3zioner94.522.93622.107022.1072
563atemi900991511.49800082
564Crazy Misiek9912.42820.208020.2081
565Arkadzik9911.5170001
566daniel35794.522.921070.51470.5141
567AristoXX92.2548.42829.64958.62588.2742
568Przemus889332.881020.86120.8611
569Mateusz0199911.2400001
570KLAKIER94.523.6250002
571BucuŁowca9913.42622.499022.4991
572Karolina11194.521.387089.55889.5581
573karta smierci9912.2280001
574Lovelas Mocny8812.5670001
575jabcok12381.14718.41373.064159.809232.8734
576allah248818.8130003
577Tatianka88112.1300001
578mayconcunha8811.1040001
579Schmiddl8424.01750.074050.0741
580SHORTI125P842194.429051.38451.38429
581seven x sid81.654.79484.367178.761263.1283
582Lidi190082414.5470004
583m4r3in8422.043139.010535.388674.3981
584Nolek82.6735.2730003
585hrabia Lucas8811.7680001
586RedWhite.8813.3380003
587Brazil King8422.5890145.554145.5541
588AragornXXL8813.6560001
589ptomptom82.6736.85805.7115.7113
590Lord Klaus98881365.13600041
591Pan DyrektoR8815.2550001
592BlackDragon300082.6739.13943.46089.535132.9953
593Akisz71.4526.30241.438041.4386
594Milten3773.529.3510002
595Dunus7712.1670001
596Izachjasz71.4511.702018.16918.1694
597Qle3ka71.75412.472081.46381.4634
598Ami777718.5960001
599DiStefano237712.3840001
600FuNeXPL70.88812.51310.054010.0547
601Króliczek807712.5450001
602naja1920ruch7713.1100001
603Amstel73.5212.40121.467021.4674
604verkaa96967710065.00065.0000
605Dschungelcamp7715.092336.87797.884434.7611
606Lord Etniczny77100111.263111.2630
607polishAslan73.525.216030.53530.5351
608kamil91538873.521.414056.31856.3181
609Momoki677711.4970001
610Labell71.7547.4260004
611Wayne.171.7540112.80061.166173.9660
612Sziachcic72.33344082.08958.419140.5081
613spookey1673.529.1230002
614djde73.526.8230003
615gonzo113072.33345.9640111.466111.4665
616marcelq73.5237.6870004
617guckstdu77117.9050273.365273.3652
618Time Traveler7712.09911.379011.3791
619Iga199872.3336.0360004
620Kamai II73.526.69419.26620.50139.7673
621Dy.Zio70.541329.86864.039287.061351.10013
622JURY117710082.41482.4140
623GRZEGORZBOSM7711.4670001
624Buszu17771065.09924.09889.1970
625Sydney2073.522.4820119.442119.4421
626Lady Madelaine70.88828.33989.04970.029159.0788
627alarixoo73.521.8260002
628Metaloo7712.69617.675017.6751
629Jumboss7713550001
630Stefal-S2271.7547.7060004
631GOTCHISC73.525.3700002
632Gość08497171714.6040007
633dadadadadap6612.6330001
634maro baron 19976231.86048.114048.1142
635hejj6618.1970001
636wojtas12446610115.902234.525350.4270
637Haszel6615.2010001
638Kibic.RR936611.2240001
639sumikooo9561.2510.60568.20740.935109.1424
640deroez66111.5400002
641uch88961.548.268011.23711.2374
642Sir Profos61.545.791026.08326.0833
643cardinal466611.0440001
644EviLL796615.3210001
645olejkoks63211.6640002
646Bartekkiler62314.8440003
647sebek123776611.0160001
648kozak9999961.254.41624.353024.3534
649ST4N3K6611.8910001
650Czapa926323.8600002
651TSMOVERSHADOW6324.313068.16868.1682
652Matosz6611.3810001
653rokolujs6235.4920003
654sikork6611.7050001
655Natan9661.5415.6520004
656kalimajaro6326.769258.172224.200482.3722
657Mortiferum6321.117523.563447.690971.2531
658puszczamzdymem632110.05200010
659Aloess6235.6220002
660Buzia12346321.69422.28625.50947.7951
661patrol olo52.524.7880001
662lukasz070751.6738.0920002
663Pabaa551157.52600013
664mski550.836888256.897498.516755.4131
665LevinEK98551010.41250.42160.8330
666kelly9651.25415.0360005
667Libusek925513.0250213.540213.5401
668hubertz9600051.6737.7090004
669HUBERT LAREK51.6730127.71087.337215.0470
670VanBanned51.6735.6950003
671Tarpan200051.6734.7600003
672prestonik1351511.6250004
673ArabekAST5512.4000001
674Nvm65512.5650001
675JunkeyMonkey51.6731.4060161.551161.5511
676fatal1ty5519890001
677boxer121251.6735.5290004
678mrowekz51.2547.94308.0798.0794
679Majmuswwa51.25451.8140007
680stan V51.6735.82530.534030.5342
681420 Scarface5518770001
682młodyumen51.25433.650058.56558.56515
683MrHedrin52.5216.2710002
684kris1955100000
685sQbanyy4224.609191.4300191.4301
686sazas33100114.606114.6060
687LuzakNT30.7546.17504.6134.6133
688teejay313084.050084.0500
689Iwanzpzd31340319.73674.51294.2481
690extremek30.7548.41672.810072.8103
691SDSZocker9531.521.4580111.271111.2711
692milkoza3310092.64392.6430
693Trinity Force212057.327057.3270
694tomrut221098.95958.205157.1640
695durchuck20.6731.449042.58942.5892
696CzajaZloteJaja2210229.5090229.5090
697dk1221221081.393081.3930
698kris3120.45256165.1390165.1391
699Walec2121221014.04232.37346.4150
700hampeklol2210048.53048.5300
701Tetron221020.607020.6070
702endyydne21211.7990174.090174.0902
703JestemZTop2121.07649.16923.11472.2831
704iSeAtakuj20.6732.41111.28811.26322.5512
705BfisT2123.58732.08698.210130.2961
706polkmn7000120.545.42348.36665.849114.2154
707PsieŚcięgnoAchillesa221019.70516.43136.1360
708Butem w Morgen20.543890289.059289.0592
709piotrek547820.452.323076.77776.7773
710Mrovski20.6731.46748.067048.0672
711huanson2211.4885.47539.95945.4341
712adams2622210032.39232.3920
713Los Bojaros111025.513025.5130
714Don wito10.2542.05393.901093.9013
715razav10.523.90644.54349.39793.9401
716Atanis1111.65910.79423.31034.1041
717issowrildo11107.685.55407.685.5540
718egaloder1110013.399.99613.399.9960
719sigmabb10.33391266.277066.2772
720Qark10.522.1320327.278327.2781
7211996md10.5258059.920059.9201
72220radzio0010.5261442.364042.3641
723notoa111034.957034.9570
724Mondry211121110062.15062.1500
725IvanII111009.060.6559.060.6550
726sQQeez111180036.38036.3801
727Nissą111040.01022.53462.5440
728Virtuo1110088.09788.0970
729HowDoIJump11103.66633.36337.0290
730Sir Daniel Fortesque111036.210036.2100
731Fasterek10.333149.139010.497.00210.497.00215
732Koncept.1110059.61059.6100
733Giasinga111018.39542.34060.7350
734jov69x10.521.49219.099019.0991
735eldo na wolno1112.36004.7224.7221
736L o v e r1110022.29122.2910
737Dadusiagusia10.521.196069.78869.7881
738henio3810.254.554124.9970124.9974
739kilanek111111007.771.5907.771.5900
740Jurisko10.52959087.24187.2411
741Tongpończyk10.521.736051.47151.4711
742zizej skwarek10.52076.11240.143116.2550
743mrumrumeow10.14714.89332.274032.2746
744EMPOR1110032.74932.7490
745weeklypl10.522.45147.946047.9461
746SIDZIOR z OSTRYCH KOS1110052.45152.4510
747emdoka111057.054057.0540
748antifriz-4010.525.254051.49251.4922
749gruchatron21111036.564036.5640
750fefos19401110020.47120.4710
751FilcySąMoje10.5262.66348.439048.43913
752sznycel210.528816.30671.71888.0241
753Moraw199310.25414.03516.90023.28140.1813
754byRacky111040.01010.18850.1980
755Lord Zobaczymy1113.738073.98573.9851
756Priven221112.35443.988043.9881
757mroczny duch210210.52303030.02930.0291
758Sir michael200210.5210.58818.402018.4021
759roooob1110013.97713.9770
760Marcelek xD1110086.37586.3750
761Gurian10.3331.95656.44568.530124.9751
762kacpinio111036.102036.1020
763Pan Krzysztof Jarzyna10.525.98653.30452.220105.5242
764Stefan171110054.46554.4650
765Gladra10.527.25303.3073.3071
766dupcia111029.32918.50947.8380
767AdelnNachZahlen1110057.25957.2590
768sebastian1223411110.702120.443223.479343.9221
769Muszor70014.0040001
770grubytower0019260001
771macing III001510001
772saiss001580001
773Astka160011.4880001
774Conqueror960024.5860002
775Vagner920017690001
776BlicK0011.6920001
777Gretiian0047.4730003
778Nowak25080014720001
779Revix19950021.6900002
780Leon610024.122030.13130.1311
781depolo10014190001
782Adddi950011.8550001
783Zetsu70012.9520001
784Lady Sylwia0011.4290001
785Sowinho210011.1960001
786Kuballke1230037.7590003
787Woloszyn0016190001
788McLuca0023.1890002
789kirk1310024.4260002
790PędząceKlapki0012.3650001
791WasylLG0016480001
792Lord kruszel 5zl0028890002
793byku980010028.83028.8300
794KrzysztofBerg9500124.2840002
795Mmmmmmmm0034.468033.62933.6292
796Dudinio00249.301179.0240179.0245
797zezoleg152210011690001
798Mathematician0016290001
799ZiOm2311Gacek0011760001
800dami214500212.0710002
801rogmar białystok0013.4070001
802bamb0970014170001
803Groszek..0011.2320001
804Shogu99400100000
805hyc..001002.2302.2300
806PawPiw00100000
807Fenikss050012.0990001
808HexiPL0021.494032.42332.4231
809NamaZ0011.8420001
810HesoYam930012190001
811DyloxKing0017240001
812- Thug Life -001028.481028.4810
813R4shman0011.34108.7498.7491
814saurim0027440002
815Furey0018820001
816cora-cafe00164906.1366.1361
817makstoja0014200001
818Mrkukson0011.0220001
819Postać w Masce0014780001
820hampelmann0018740001
821skogu0013.6610001
822Edzio960039.9030003
823magorko0015.5030001
824lysy12340016770001
825kumaczek0038.1490003
826SnowGoons0012610001
827Lord WOOLF001560001
828przdabrowski0021.6810001
829lans30011.3650001
830Borusse5690016.74123.26656.22979.4951
831STEFAN BARYKA0052.8620003
832Mikko0021.3020002
833lolekfb0022.5810002
83479051330021.6360001
835matheuszanotti0013000001
836Drigerness0011930001
837kundek30015450001
838Sevek9870017390001
839VictoriaB0035.5160003
840Bloondii0012.0070001
841Damian066610018130001
842zmoragtw0011.5500001
843Nastały0021.4300002
844bomsznarauszu0010026.54026.5400
845Tens0013860001
846kiboldobolu0018230001
847perla1250014430001
848Taaao0011.1090001
849Justin0011.4740001
850pawcioooo0011.2930001
851gmaciejwagner100100000
852manike880018.1290001
853RozQrwiator00284.6480008
854sosna12001001871870
855Lanseloth10011960001
856jazdavip0012.0880001
857rylklyk0027890002
858slumsattack19970016110001
859sobex5100015960001
860haydayeabacz0012.0750001
861Darked0017660001
862IsoStream0011790001
863kwito44430021.5750002
864kaki19680014410001
865Szlifierkz0023.5800002
866ruschgard0013040001
867xXNoobSuckXx0012.3110001
868mabu66990014430001
869AkadiaElise0036.9560004
870JohnJelon0065.19718401845
871ber250011750001
872maloon0016600001
873PetC0011.0970001
874Huboss4110012.0250001
875RontuWisla0011.0900001
876E N I G M A0013690001
877Qiubi.attack0012730001
878Lord DUCH WIELKI00174209.4219.4211
879borek1020017340001
880CoveN0027.458073.14173.1412
881kathare00310.9390003
882Mr Majki0011.0510001
883-Energy Opt*0014.7680001
884Banan310057.0500005
885Diamond10011810001
886Vermicelli960012960001
887Radecky00610.9510006
888Gyuriba0080016370001
889Cypek1700312.2840003
890sel3a30016540001
891lluukkaasszz00100000
892Smoke Weed 20016610001
893Pastor120018.0970001
894laki33200106.43406.4340
895john sobieski0022.2580001
896audi6000043.7140004
897Malfon00100000
898Madame SprzedamOpla001038.232038.2320
899xrns0010043.34343.3430
900pitbul180023.679030.40530.4051
901sspider690015920001
902xwiktoriaxx0011.0510001
903szymson1234530017030001
904Bartorex0032.2410003
905DAMIANB980023990001
906Roxtero0010010.68710.6870
907ja.posel1230019150001
908materka0032.2990003
909Lord Janusz690011.1120001
910Matik77000100000
911joder0014850001
912rafal0011.0100001
913Matej99800713.5610006
914Heede160021.2170002
915waldaksi120017690001
916Krisq0024.4760002
917żywicielkahusto0022.0860002
918jot.pe00510.264044.64344.6435
919kubas1570049.0140004
920AraragiKoyomi00110.7020001
921filipusko0036.1700251.740251.7402
922Dejwid9990012.0090001
923aren12300311.526042.52142.5213
924Tripple elage0026260001
925Wiking Zdobywca0023.987094.20294.2022
926SidzinaSDZ0013.2920001
927Gleb6660017300001
928Grabarz Lalek0037.0790004
929wolfx1010022.597018.73718.7372
930Katherine950018600001
931Chochlik930021.1840002
932rahan330012120001
933Lord Mordor1230015860001
934DerVertreterDeutschland0022.2960002
935MrMinato0011.6230001
936ŻydPejs0048.5310004
937KingPelson0011.1250001
938mianownik120012710001
939harnas24h0025.0450003
940Syriusz1470017560001
941Szablowsky0013090001
942krisu7770010021.26721.2670
943Sebek7670013.6600001
944Matik4500015060001
945radimgaluska0012320001
946cristiano siuuuu001620001
947pylunia0011.5050001
948north.0011.1270001
949DobryTaktyk0014410001
950ŁukaszGŃ0015.6350001
951Hubert1ss0038970002
952PalettkaMariusz0012.0170001
953Ziobropis00100000
954loooser0011.3540001
955CraZzier0010017.63517.6350
956adbullkuba00100000
957kalach970014.5550001
958Phontombas0014480001
959Sir clever00297.1330009
960SRD19080024.7550002
961glu1270011.1810001
962Lord ArtoS0016800001
963BlackSuicide0013050001
964Banned.0031.5340003
965zlyloss0013.8840001
966lukasz1110011.0170001
967damian1728390016540001
968Kosti70024.5030002
969Bociek800052.1460004
970sz3epan001008.3218.3210
971NAT-LEN0012030001
972BorekMute0013.8600001
973Defferfreak0011.6400001
974lejf0035.4090003
975Strażak930013650001
976StrongEkipa0011.2740001
977dixon15pl0018.2720001
978tmk site0012580001
979mart120026680002
980zordonus20018220001
981marcin212400019.9490001
982SPRĘŻYNA0013.5870001
983TiZi0014930001
984Hampelmann x30012.0390001
985Sir Angelo10048.2440004
986StarynowyjA0012.5780001
98757890014930001
988Lord tommy0016120001
989PanWieslaw0015.3360001
990ProPain Round00100000
991Lord BARECAU0017550001
992Majem960013440001
993Kokodzambo250011.7050001
994hrycuuu0021.2130002
995noudi120011.5800001
996WracamPoPrzerwie0012680001
997Zafira0012.770032.33032.3301
998Hique0014.1620001
999NerroV0013.5870001
1000malyzg0011.2790001
1001Player Over Players0014.4850001
1002maksymb0019.5860001
1003PatrykkxD00236507.3207.3201
1004Born2befree x Hitman0070059.65922.755022.7554
1005Inez11220019450001
1006miniokoks0012.1300001
1007Agents00100000
1008Papik120031.5270003
1009reforma140012.0070001
1010fearkozakk001530001
1011Dragonus800011.9530001
1012kaa5550018260001
1013janwi00274.1030007
1014anass1880015920001
1015fred5130023.9260002
1016Fluke A0021.6810002
1017Klękosiad0011.2310001
1018kaktus0711970015.2800002
1019J.BRAVO201000111.4870001
1020Robertosan0011060001
1021zl3ysiu0013.2920001
1022Rikuem0015310001
1023wyncel0016090001
1024Helblar0011.6560001
1025Kitka 040013.4170001
1026Matius960012.3350001
1027KrzysiuPL0013110001
10282 die 40029960002
1029Msigame0013.0050001
1030Sir Paps0036180002
1031wiesiu1521520016570001
1032pablitozajec0011790001
1033dudusiek440012.9950001
1034VAKOSS21200158.9420007
1035ssubarynka0011.5590001
1036Wilczek150018630001
1037Remix920014560001
1038Spike*0024.3610002
1039omenik250041.857086.57686.5763
1040Szymon0001x0010023.47923.4790
1041Sir xyz10012590001
1042MalaHala0021.29730.689030.6891
1043maselko950029690002
1044nikoswikos0013.6310001
1045elDamianos0016300001
1046MadCrox0017350001
1047Migus180016610001
1048SirStachus0018720001
1049Cichy 1310068.644051.56951.5696
1050Kristo Slav001047.203047.2030
1051Mati.Snk0018940001
1052Natu0019.9260001
1053snacker0015490001
1054maniacki0025460001
1055abathrone0042.1980003
1056loder0017360001
1057Kosiarax0011.356028.41428.4141
1058Invede0021.3560002
1059Majkewazowski0019730001
1060PontonEs0011520001
1061Szwedzikkk0011.4090001
1062Tombar760012.1950001
1063wojtekWC0033.9020003
1064baranek9500229529.6462.51632.1621
1065adam12341320011.5390001
1066Dedok970018160001
1067Denzi00112.1300001
1068Duży Arek0016507.06207.0621
1069Wormachin0017390001
1070WYBREDNY10021.7450002
1071viksiarz0027990002
1072Bula970011.2130001
1073Mluczek0016.5060001
1074okrutna zła i podła0015110001
1075Arcanus1210012630001
1076Yekelb0011.5440001
1077banaya0038.0110003
1078Dandzi0026.8780002
1079Piotr-B00100000
1080master chef0014090001
1081Zamorak20015120001
1082Lady Alice0017370001
1083andrzej69910025.7230002
1084.FANATYK.0012.4400001
1085Lolek 200000184.5640007
1086Kole7030018380001
1087Władca Pączków00232410.437010.4371
1088Banan1XD0022.0130002
1089Pyrlander0016000001
1090Reworkowiec0025.25118.9769.35928.3351
1091janex199500019910001
1092Witcher2400100000
1093daniel802500100000
1094BanitaDsaq00124.2600002
1095BoyFrends00100000
1096Lord pontonik0015720001
1097BERLINHOOLS0023.73547.569047.5692
1098kaka0380011610001
1099deon11001130190191
1100MyaGi001019.3779.94909.94910
1101fialix0011.3620001
1102fan50022.0900002
1103Lord MarioBros0011550001
1104grze-gorz19910014.5160001
1105PITER24160012.9610001
1106pogromca370012.6720001
1107kacperrsky0011620001
1108SwwQ0012190001
1109Binkowsky0014250001
1110Robbie0014.2390001
1111spearkling0016.6640002
1112Radrein0011.4880001
1113mateo9930066.5690006
1114Trodon1250011.4950001
1115WW1230023.0020002
1116sidik2k40017000001
1117mefisto960011.2820001
1118g..m0011.0740001
1119KPTPFKST0018180001
1120kingkong1400001019.408019.4080
1121xandread0013.5870001
1122kmw1110045.0790004
1123HasmikLaVey00173804.4264.4261
1124shogun0100100000
1125Jose10033.7740003
1126Rozcieracz10023.0900002
1127FunFactory0016810001
1128Spidi98 and Przecin3k0011.1730001
1129Ewa111100014170001
1130Pilnowacz Puszczy001003.8383.8380
1131Przemoprzemo0034.3130003
1132Hasenohrkaktus0013.2960001
1133ziajok10014.8750001
1134Lord Mordziaty0012.4560001
1135nnnn200012.0010001
1136Ovis23001510001
1137oneshotr2d0015.52033.545033.5451
1138kuczko0013.3630001
1139kaszkaikakalko0021.2760002
1140Uciapany00100000
1141Hermes0017001034.342034.3420
1142bQwJ0012.4840001
1143Michael King0013950001
1144kamil4556300111.4700001
1145Igorus0014670001
1146mberski20012.3120001
1147bandoleros0012.2280001
1148Bomburiasz0016290001
1149Gannik00375.1300008
1150LukasSalber00102.284.76702.284.7670
1151versus80034.5760003
1152RicoMasta002210.74000025
1153Damianciu00427.5480290.665290.6655
1154xlukix960018100001
1155Jabba0011.7650001
1156muco9600111.6900001
1157szumipl0024.79715.872015.8722
1158danny123640015380001
1159Luki121001001.1831.1830
1160Neosp12120024.5830002
1161lazkopat61590011510001
1162Deylor0011.3000001
1163Krzysko9800377010.459010.4592
1164Bracha70014.3980001
1165Kamil Jordan00141937.33423.98661.3201
1166goku14660012020001
1167TheBingbang0016020001
1168mekon0011.1450001
1169niangmen00100000
1170Vvici0013350001
1171BERBEC0024.1790002
1172Jebasz0019820001
1173matio1020019360001
1174JuanPabloSegundo0025110002
1175Gyuriba3001033.608033.6080
1176Milosz2440012.5260001
1177Zryw Zryw0039.9600004
1178Sanese00313.8730003
1179thomson990012.1910001
1180Smilodoon00100000
1181Tomix0046.4330004
1182gazela12090013370001
1183kalosz111100100000
1184xdpiter1999xdxd0012.7720001
1185Japonska wisnia0018670001
1186darkmac1550018760001
1187DeathMetal0012.1160001
1188Szary Człowiek001029.840029.8400
1189kicho00124.3080002
1190NafuranyTygrysek0032.3680003
1191Mitzula00882.73600012
1192Magnus.001028.321028.3210
1193snake lfo0023.3350002
1194Werkstatt001660001
1195Bodzio1770015390001
1196Sweetasek0011.3470001
1197ZdzisekKierowca0012190001
1198Airness00112.1300001
1199beforeiforget980015470001
1200OppMike00112.1540001
1201Elgro0017680001
1202Schreinerwerkstatt0013.6680001
1203krwawyThorus0025.1370002
1204michi.slash.sowinski0017.0830001
1205MareczekCukiereczek0015350001
1206SLUSAR0018520001
1207ewidentnykomik00111.2340001
1208FcBmichal0012.1090001
1209kornel banan0012380001
1210wysłannik ciemności0022.0110003
1211ZamekPL0013.4500001
1212dur33x110026110002
1213Pan Puzek0011.4760001
1214QMOTERQQRYQ0014880001
1215małyowocczereśni0019130001
1216Kostek21200100000
1217rufus2450023.5200002
1218xXxBezsennyxXx0018850001
1219michała10011.3640001
1220JohnyB0012.7070001
1221Freeeeed0037.3800003
1222sebol142220013840001
1223Damian1080013.6860001
1224arobest00264.3090006
1225TiWazzappo00100000
1226Navea0012.0020001
1227Enzosek320013900001
1228Wantingent0032.6930003
1229XoxoMickeyMouse0013340001
1230Rambazamba001650001
1231MrrY10011.4990001
1232BOKO3330021.3340002
1233kpjm0014930001
1234dawidszcz00210.1670002
1235rainbov0023.3580002
1236Ariello920014.8860001
1237leito915pl0016020001
1238Lord bartek 19970017530001
1239Ciupool0016.828042.27242.2722
1240KielonHgg0017650001
1241Herston0011.11310.773010.7731
1242Jokermjm0013.8680001
1243AlkohOlka0019610001
1244marekkeram692001027.733027.7330
1245JMJEREZ950019380001
1246Lord Sir bogdan0035.7440003
1247Zepooo0012510001
1248TwojaŚmierć...0014880001
1249Szpanerq0021.0207.97007.9702
1250ireneuszek0016210001
1251MichałRPK0012.2950001
1252DzikaKoza0022.8270002
1253GrosiQ0012.3210001
1254Bilder9700136.41972.698072.6983
1255Cammy0019400001
1256Woojaak0013790001
1257asbr0029870002
1258mateo23480011.1070001
1259Eminemek0013.7730001
1260baron940014420001
1261kisiol0023.2240002
1262masiu0021.3520002
1263Epejrogen0011290001
1264Arek arek0017060001
1265Skywalkre890013.2030001
1266dawid7715400100000
1267cimci99001043.248043.2480
1268rumbaj0012360001
1269LordSiewier0021.9980002
1270ALBERT123456cv0011750001
1271xarq54720011.2120001
1272blancik0011.5190001
1273DejoL0012940001
1274Perez9770022.1510002
1275Dzemson Tibau0046.5560004
1276Xepher0010011.79011.7900
1277marcel8000022.9560002
1278mustx0010053.48153.4810
1279Inhabitant0022.7530002
1280Stylus0035.8930003
1281KreeQ20024490001
1282kariol12100211.4360002
1283GrubyFiiut0022.7850002
1284bartek4s0011.7100001
1285Shegi001760001
1286Myntkowskyy0014410001
1287gibsonek200018900001
1288VinDiesel20120022.1630002
1289Hipolitek0011600001
1290marcel21150016760001
1291SSDalia0054.5010005
1292Bisiek210011.0640001
1293KarQ230015700001
1294rumbaj10013.5870001
1295iiyama12330015790001
1296kimi780018410001
1297Nurkownik120017860001
1298jarek111dd0011760001
12997171230045.1850003
1300IdzieJesien0013.3510001
1301Gołabek0011.0090001
1302Sir forceX0014150001
1303daniello10170011.0970001
1304d4d40029720001
1305LORD GEO0011660001
1306hollister30022.9890002
1307Gipsiol0035.1103201.1301.4502
1308ker1230033.8470003
1309mateusz19891000014970001
1310michaurau10022.2820002
1311Denis97BtM00120913.599013.5991
1312Lady Mitrael0012.4740001
1313Łuuki0011850001
13143709000000100000
1315Steryd199100100000
1316Zieja030014630001
1317KingMieron130022.1920002
1318Kamiel1640022.3858.92608.9261