Rent-a-Round! Tribal Wars Netherlands now allows you to Rent your own Speed rounds right here on TWSpeeds! You can read all about it in their announcement.
Enjoy!

Ranking sezonowy

Poniżej ranking obecnego sezonu. Uwzględnia on wszystkie rundy rozegrane w tym sezonie (=miesiącu). Możesz zmienić sezon wybierając go z listy

#GraczeLP Avg LP#RundyPunktyODAODDODWioski
-one loser215545.854744.472.62763.266.75212.075.82875.342.5802.522
*Skatek*106435.4730576.0123.212.186998.3614.210.54799
Wozi104134.730744.5501.686.4851.306.0582.992.543124
4sir robin93023.85391.242.6506.792.2492.529.5149.321.763190
5Lady Harald87716.87522.410.2758.646.2854.153.44612.799.731253
6Wygrywam Szybkie62441.61516.124.2197.948.443439.6238.388.066217
7Masz Problem??62328.32223.058.317924.2083.167.2434.091.451303
8AbisMaN58334.291727.899.87011.244.3251.108.02112.352.346524
9Petro18048810.8445366.37142.3711.691.5261.733.89766
10marcinłobuziak4519.2491.207.436431.0951.447.4601.878.555165
11I kill you44956.138776.2982.330.19011.730.43514.060.625107
12PaulusBassius42735.5812973.5342.079.0001.155.7283.234.728120
13judoka11113487.44722.898.00673.5531.785.7001.859.2532.205
14-Freedom34720.41171.910.1226.879.1056.437.01013.316.115171
15CARBONN34531.36111.970.7786.509.3762.185.0088.694.384188
16czikita99733111.0330812.327679.8761.057.8731.737.749118
17SoUnDaL32214.6422369.0951.225.5311.783.1343.008.66579
18Kin.31328.4511777.7571.628.0231.080.1752.708.19882
19Defferfreak30621.8614606.2483.091.8091.016.9614.108.77076
20Michała830530.5101.218.3112.264.0214.067.7586.331.779132
21kojak30212.08255.380.012120.58228.326.72328.447.305602
22kandurka1529911.07273.620.5014.263.196914.2955.177.491354
23grzesiek88929115.32191.445.3663.336.420657.3623.993.782147
24bossmax26123.7311207.044170.080456.065626.14522
25modrzu25614.2218192.304947.1771.395.0292.342.20636
26jans66525510.225340.544171.265464.605635.87046
27.Janek z Sobusia24717.6414539.959696.006544.9071.240.91374
28KEYRO2439.7225111.820528.133716.8711.245.00428
29senda0112415.643447.813466.315308.733775.04849
30Kaczka199524010.4323595.4491.145.007498.0681.643.07565
31Sloborn240803595.7981.810.616445.4222.256.03863
32Why So Salty?24034.297676.709753.599676.6791.430.27897
33Sieka942366.3837179.564670.538304.579975.11744
34MonteQ23315.531519.376.06919.735.6736.206.68625.942.3591.626
35Heniek z Mazur23212.211993.772174.443783.212957.65518
36erwin353223025.5692.501.2787.091.93231.542.88538.634.817241
37Dr Hush2299.16257.768.4021.121.16112.396.20013.517.361680
38-Marcelek*22810.36224.458.922931.36026.132.91327.064.273395
39Cyrul11922537.56501.066378.372189.441567.81342
40wit4202241416346.994985.226993.1031.978.32958
41sd8921410.7203.543.450495.7721.592.3272.088.09980
42vukoo121214.1315600.166217.42321.457.47921.674.902118
43Guinevra 222104.5746509.8260636.564636.56438
44Nikoś2069.3622186.20113.364822.358835.72225
45Muatashi2057.32281.556.8551.034.1681.080.4212.114.589154
46Infidelitas20415.6913346.0371.104.859407.9731.512.83247
47Michał19841997.9625163.715781.042355.7901.136.83237
48*twist*19719.710397.585823.624511.4601.335.08456
49endyydne19221.3394.339.6043.404.502875.8694.280.371411
50kubak...19023.7581.478.194971.375192.2431.163.618182
51*Swiss*Bang*18516.8211394.572918.463184.2391.102.70253
5219711846.8127986.946232.074485.086717.160195
53Kota Tu Nie Ma18212.1315321.8861.285.013365.0651.650.07851
54kaki19681777.3824101.5270304.022304.02227
55Sir miki28op1779.8318483.25680.709309.071389.78057
56K15717413.381360.11515.521302.641318.16221
57xDxDxDxDxD16516.5101.566.0423.079.597854.2983.933.895150
58KingMaxitis16022.867173.113588.071220.932809.00320
59Flamara15917.679843.50613.432.71416.062.42929.495.14393
60Lis441556.7423436.05379.763395.003474.76652
61ruki15538.754225.386829.560319.9891.149.54931
62Kostrzewski15211.69135.187.726794.4636.959.8537.754.316448
63Ami x Smutny15175.5222.586.51844.106.25814.526.76858.633.0261.953
64XxSurpris3xX14713.3611162.173365.071191.362556.43328
65Tamika14410.2914122.15922.72743.04565.77229
66kdorf14420.5772.415.9998.027.6391.115.1429.142.781265
67komoras981429.4715478.114825.102597.9831.423.08555
68Powrót Królów14135.254140.731654.842351.2791.006.12117
69dz1ku14014101.775.699434.270382.358816.62838
70scorpio66613911.5812252.549568.901421.648990.54949
71kemawas13815.3392.830.2681.167.41213.432.35514.599.767240
72nowynr30135915773.788156.6141.673.8111.830.42521
73Bonie.hu13422.33692.706658.883396.6581.055.54112
74xAfterwhore1346.38212.551.5049.997.934474.10310.472.037260
75dybkarybka1349.57146.418.512150.321280.081430.402657
76Dschungelcamp13366.525.283.0246.309.2882.564.1258.873.413438
77Crime13032.54153.942509.14497.503606.64728
78polekku1287.531747.9120129.671129.67115
79Lord Sheyer901284.9226896.55124.225333.727357.95234
80AllePolenKlauen12531.254136.307427.4720427.47220
81oreeZ12415.5861.624102.9860102.98620
82BLooDY1981249.541353.445180.19966.567246.76617
83wiedzmin20221237.241756.463108.62458.988167.61221
84Roxtero1234.5627388.41166.409770.013836.42249
85GRH Wielkopolska1226.4219140.98734.44111.20345.64432
86Hubert1ss1212.52482.318.252641.712628.4251.270.13769
87MarXotkin12017.147141.560285.237233.459518.69615
88Hanutamatata11923.8589.130305.408141.468446.87617
89melsonek1811913.2292.310.839309.218923.3541.232.572200
90Czyngis-chan 111638.673130.053313.915101.769415.68424
91pożycz dolara.11519.176134.978466.070380.627846.69729
92JacaPraca971138.071448.714446.358631.6731.078.03114
93Lulumba11112.33985.20038.90775.603114.51019
94misiek1504821106.881680.571123.189486.326609.51513
95Wielgi151106.471769.639275.855523.831799.68621
96BabaYaga11087.2152.293.884112.607312.949425.556252
97zubrbdg1075.35202.262.066111.024183.292294.316216
98Schmartin10611.789270.442445.719425.150870.86934
99BlackSheep310613.25890.706366.016420.991787.00713
100kaczkarr10513.138206.915181.6641.064.8841.246.54836
101grzmil1110511.6793.379.656220.677359.118579.795315
102Kalusia1044.3324102.57528.36372.045100.40829
103Vipoli1037.921363.078128.402799.922928.32417
104mukamenelos123451026.381651.36043.51781.971125.48817
105Planta1029.2711773.60723.814807.737831.55116
106SoczekPiS10114.437119.540292.276216.406508.68215
107Podrick Payne10012.5877.98554.948214.089269.03712
108ppawlo974.412275.277127.669676.706804.37518
109Puzon93976.4715159.687265.973129.540395.51319
110and987-9624475.957255.55566.603322.15816
111MgrFryzu959.5102.834.83344.376044.37670
112Zarombali mi konto9410.4495.475.5461.294.0482.390.2323.684.280462
113LordJeżol947.831244.94520.07318.04038.11314
114CrazyJack923.2928608.78713.371013.37133
115Gerwazy34916.0715364.316294.254377.577671.83139
116Werkonn90109106.986269.831260.759530.59018
117xxKUBSTERxx90185159.082161.3761.136.1371.297.51325
118adi.psk906.4314100.744207.342256.135463.47721
119Stefan17894.681940.116339.471107.115446.58616
120Aquarisx8914.836284.664139.818182.671322.48910
121robak928817.6560.1678.728101.335110.06314
122Zrce8743.52129.878294.405437.732732.13715
123Syndrom8717.45155.309535.899132.196668.09523
124kris198643229.913151.23898.935250.1736
125Andi44285175277.9431.358.660199.1611.557.82138
126PacikW x Diakon9384214124.6312.120.8253.932.6656.053.49019
127ego sum deus8127340.388204.72982.544287.2736
128aren123796.0813202.9210241.868241.86823
129ferraiuolo799.888104.528126.095182.958309.05323
130osuhhsoj7926.3331.154.2103.522.3617.6083.529.969226
131lucky797.91052.780371.479122.891494.37011
132SkyLight797.91042.9170112.111112.11111
133Tomekwx785.215342.02097.573347.283444.85640
134MarioMarke783.7121125.3630249.785249.78523
135master chef784.5917155.63000027
136kamil22333775.1315215.4733.986175.741179.72725
137Sir Lion King77771265.578599.906131.367731.27337
138Lady Hans.77771204.109268.915111.436380.35124
139Sir Tumekxd7612.67644.267356.752415.408772.16011
140I am Groot ?76761230.907819.0740819.07431
141Ydowudoee7512.5620.26128.012153.244181.2565
142KrolDiamentow735.211445.090225.684515.427741.11111
143schul2017734.5616617.512614.14372.221686.36460
144Tsukiyomi no Mikoto7318.25497.335151.370543.603694.97313
145LuckyAlan722.430623.761334.947971.1941.306.14176
146FFemme FFatale72184536.873219.474406.633626.1079
147bercik12197218419.5913.79376.88480.6776
148parszyw3k729846.7366.10006.10017
149bulgotnica7111.83636.2206.254434.608440.8628
150kiki19866932378.9670236.244236.24422
151snakeRodzina695.311331.58805.3105.31012
152spike13685.2313372.593784.956772.1951.557.15142
153HauaufDieKacke6817479.121215.60064.501280.10113
15411gracz675.581238.9351.056.811852.7891.909.60010
155Shynji6711.17661.294226.110193.848419.95812
156muzyyy678.38848.64860.709241.571302.28010
157Balbina7669.43732.81522.113154.332176.4458
158Rewer936613.2517.71012.926012.9267
159Romej655.911124.22325.49540.00265.49711
160kathare6513518.336048.87448.8745
161jarek7976410.67625.598073.47573.4758
162amaranta76416428.20835.358035.3586
163SZON LOVER63631149.545267.634205.367473.00124
164mm919634.514281.41200035
165ViscoKurnisko637937.933093.86293.86212
166Juziq Rozrabiaka623.441856.723312.922490.776803.69822
167Google.ro6231246.659207.511121.924329.43510
168Kolibek6110.17620.32527.978027.9788
169r0x3r.6130.5216.470.3004.657.4751.619.7656.277.24066
170thunerr6060140.755116.98293.688210.6706
171Masny Flak596.56920.735816.483400.1871.216.6707
172marcinus405911.8514.533.44434.70538.02972.7341.282
173Piotr-B5814.5410.62519.835135.291155.1265
174PeterPan1235819.333140.130310.37188.109398.48015
175Sir Sh3jk.589.67651.84660.143242.531302.67410
176trawka5g574.071421.583012.19212.19212
177dawmad12579.56741.34975.48538.315113.800118
178Tasi574.3813565.03649.546704.820754.36652
179Naahmi578.14711.93845.249304.993350.2423
180Alinsher25711.4553.38830.614131.092161.7069
181kruk1125611.25192.817355.34025.146380.48622
182pepovskyyy56144121.237209.03021.028230.05817
183Szezeger556.88856.962108.19427.857136.05113
184detox-1125418361.204199.8690199.86911
185JediGBK5313.25417.65028.71229.39558.1077
186Black taZymir535.89923.4754.0262.2816.30711
187szymo19055313.254105.938110.21197.214207.42518
188zefirr53531118.445415.87788.263504.14013
189fiilez5210.4530.9330008
190Domin2000pl525.78921.478077.51377.5138
191Ryjekson96516.38840.76378.535078.5359
192Piotr152515.67914.19419.13260.80579.9379
193Scyzorykfilip5112.75415.860121.4660121.4667
194JURY115112.75414.0240005
195Lord Arschwasser1235151160.119106.0060106.0066
196andrzej6991513172.617.3090587.717587.71736
197pitekk92504.171217.577107.145308.757415.9025
198Slawkopierwszy145012.5430.384045.62545.6258
199peter3131503.331525.96942.86921.22064.08913
200Darek2405015012.5431.297100.805128.287229.0927
201NafuranyRudy4924.5266.40092.688159.700252.38810
202Sydney20497716.793080.15780.1576
203mataga494.081297.24073.01090.829163.83923
204Giluu115499.858.1180005
205micfra122496.13824.41416.3846.39222.7769
206brodziaty94497716.0560319.070319.07010
207MrShelby1486.867163.603447.942250.210698.15222
208roki245486896.635141.026124.741265.76718
209hello1489.65360.393101.759302.691404.45015
210Sir Wiking4711.75453.941180.486173.272353.75812
211ignac7474.271157.970229.712377.174606.88613
212Rang 147471123.146103.9500103.95012
213agag475.22930.2224.14004.14013
214Turbo0503476.71738.793308.2884.506.2964.814.58414
215angel1058466.57719.258190.763111.390302.1535
216Proomyk4623219.2376.973141.850148.8238
217Notatat4623216.84728.615150.780179.3953
218Rysio Misio456.43744.7630147.915147.91514
219uczek12452.518373.97500047
220atos443.67121.807.776064.34164.34119
221Lord Zobaczymy4411446.57293.586346.337439.9236
222Sir aka Don445.581.044.44631.054031.05413
223xCamsiloN443.671250.34886.826086.82615
224krajnicky17448.8523.1800111.081111.0817
225Pboy446.297997.241156.556111.426267.98289
226Sztuka433.581257.37142.375180.202222.57712
227Papik12432.26192.555.54800028
228LOLA1982433.3113543.35600057
229Babaentertainment4314.33317.51956.64682.125138.7712
230Kyokushin437.17626.685161.673273.712435.3855
231Łokieto4210.5414.45601.6401.6406
232yourFavoriteJohn42143126.229363.947899.1751.263.12214
233Lord patrick4221297.679206.2430206.24312
234Krolik144214325.66491.195134.848226.0439
235Sir Lord jeremiasz416.83676.814109.9220109.92213
236krzysiu1969411.7823782.85600081
237Mitzula415.1389.11510.54428.66739.2117
238Lord Connitgon418.258.394.1592.020.23902.020.23940
239Ksotek416.83611.884224.842728.383953.2253
240Ksargo413.731131.488291.935230.488522.42311
241batze414114.42117.63630.05247.6881
242Rzeźnia jest fajna4040128.746109.4610109.4616
243narutik4010434.21136.421212.621249.0426
244EcoRz408530.257170.597217.759388.3569
245lord szabla123405.71722.97114.864014.8649
246OneKrystian964020218.8480004
247POL5334013.33320.863.18534.379.0528.59534.387.6471.909
248Aldegrion396.5622.481172.21287.450259.6624
249NIEPOKORNY23391.330604.033371.54923.562395.11131
250Baracuda1391332.088.84913.5371.227.1091.240.646173
251pucha395.57725.50113.965013.9657
252Hrabia Małopolski394.339137.62721.52826.31047.83829
253chrisij14093919.5217.39568.296107.642175.9385
254Dominik 12780397.8521.61613.24558.34471.5897
255perkizus397.8527.12351.24637.36488.6108
256yoDANGER3812.67313.762175.90272.217248.1195
257ron86384.229404.9550380.639380.63938
258Kapi1122389.5414.53718.35980.83899.1974
259GammelGandalf1233838149.11772.899102.346175.2455
260Sebastianw1385.43730.62590.022167.841257.8639
261lul kekw3838168.756103.2940103.2949
262zioomeek3812.67323.034180.47122.634203.1056
263*Morfeusz*387.65166.2043.50203.50217
264bgergia383.8101.127.852022.06122.061126
265senkise38192140.991281.0150281.01519
266Gladiator13386.3365.28014.78367.03381.8164
267trazas379.25412.2740004
268kojjot99375.29710.93679.287105.541184.8285
269KONANKA362.571451.9840286.946286.94615
270Nawiedzona Wiocha2369426.506307.66367.848375.5116
271tomaszuuuu366627.927145.85794.104239.9618
272Susel2013636132.27257.362057.3626
273allombard358.7547.3473.556118.856122.4124
274Tomo1818358.75430.9580174.616174.6167
275MATYS PL3535111.06611.01418.22629.2404
276robi12358.75410.026057.65857.6584
277MaioLopezzz3511.67311.41612.513012.5135
278Się rav343.78925.911184.06760.135244.2028
279Maniek19931993341725.87055.70632.12587.8313
280ketchupek94348.542.28229.173338.525367.6982
281Sseba2513421712.07247.993111.850159.84313
282Cerkini348.5431.73331.864031.8648
283kocisz95334.71725.3970007
284Hortex1997336.6528.87623.14864.48487.6326
285Argon19103316.5212.58922.66839.67262.3405
286.littlerecuse332.5413332.856692.3410692.34113
287Boryń98326.4512.00241.026041.0265
288Lord LittelPut324824.0970009
289ja.posel1233210.6736.8930124.750124.7503
290Hybrydy328474.525183.239105.787289.02621
291dobrolek328411.522069.01369.0133
292StrangeLand325.33621.335129.4840129.4847
293ToRrEtToO317.75424.74453.895053.8956
294spiegelei313.449682.68900061
295Dankerobie374316.2510.93353.96818.96172.9294
296krecha380312.2114230.56900032
297NightInvaders3115.5256.35075.975223.129299.1049
298Slawus3115.522.540.771521.1060521.10611
299lee-1315.17619.3080117.370117.3707
300borsu30314.43768.87245.55318.03863.59115
301mizaqq3115.5217.06212.887012.8873
302monka888307.5429.464166.710150.712317.4225
303MattCuddi307.5421.83256.564056.5647
304Lord Asakura303.7585.694215.726190.233405.9594
305PiotrEdward3030124.83820.275109.685129.9607
306mustx307.5437.628135.824321.166456.9907
307bladyy90830152107.03536.743036.74311
308Connor13306523.80915.620015.6207
309damian81726354299.67347.433029.81529.8156
310Matthew11237294.147292.10900010
311adarydz291.93151.003.812012.99312.99317
312Jurmistrz294.83614.10364.81091.180155.9906
313micel299.67310.15112.49229.27441.7664
314SirJavelin2914.5225.767019.79319.7935
315Ciczau297.25415.6190004
316krasnolini294.83610.52031.045031.0455
317Pan Krzysztof Jarzyna2914.5214.95172.973072.9733
318Vatra Moldovitei299.67333.05160.496272.672333.1685
319mikips4289.33315.6360004
320nieznany1289.33355.385095.90795.9078
321krassertyp2.0283.5836.86697.322105.933203.2559
322adammm262828122.1620007
323Momoki67287423.3550151.475151.4755
324Quepray281426.8130003
325zasoby55289.33318.1897.76707.7676
326panoptykon281425.670033.02533.0252
327Wesoła kasza284718.942208174.021174.2296
328Killmatrix2828191.32800011
329Spajzer289.33364.749109.4960109.49611
330..bubu..289.33312.62046.384113.182159.5662
331tomekurbanek9302828110.519.9092.791.371898.0223.689.39343
332Peteradm28281826.124104.0120104.01268
333NorberttrebroN2713.523.79143.974043.9742
334LordMad2713.5243.31397.703097.7036
335k0Xek2727115.3520152.592152.5923
336LuceQQ276.75410.5145.03505.0355
337Blackfyre27936.50608.5238.5233
338Felix96272.71039.941048.75848.75810
339lysebobo271.81537.453025.73525.73515
340Shabus279317.446143.71253.465197.1774
341Łysy 12275.4522.933011.43411.4345
342Riazek276.75417.63686.434176.079262.5134
343BARCUS268.6734.15242.189042.1894
344dsfhaf268.6738.581031.38731.3875
345czower2626115.66225.85038.87864.7284
346Lady stonek89268.67329.3980009
347katiemalvae262.171213.80346.65915.09761.7569
348Zongshen268.6736.72121.154021.1544
349Terzadonna2613244.395136.429108.063244.4926
350tapijtstuk2613227.34807.9587.9588
351XeXeeD2525132.1380007
352Lord szimeoon252514.6684.84704.8472
353michaliroka2512.521.349.657000112
354reis12122512.522.6690002
355Gannik252.51051.26242.7318.57151.30212
356reforma14254.1768.232185.233124.721309.9544
357-KacperSki-255514.9310007
358matik1996255511.1830005
359Alternatywa Centrum256.254405.119140.732187.484328.21646
360durchuck256.25442.37610.99654.69165.6876
361Was geht ?252.789249.34795.575095.57526
362Vibore1258.3338.918068.07668.0763
363Skillz248327.57169.387125.809195.1966
364Lionheart360241224.685.753420.6393.583.2204.003.85919
365Andrew.B2424135.34929.05948.82177.8808
366Maslotrzaslo244.858.809128.46697.638226.1044
367gizmo8866241229.70145.9796.68352.6622
368seba546662412241.98467.934240.507308.4417
369dudus969624833.97411.52184.16595.6863
370Banan99924838.7000496.936496.9361
371Qle3ka244.8561.3920114.334114.3347
372Bomba01245241227.5890002
373yeahow2424112.20241.06044.80285.8624
374maniak2314248319.0000005
375Sir Lord LuCeK233.83618.69331.01465.31496.3288
376Bukplemion232318003242.7103.0341
377Smarze237.6733.2037.17107.1712
378waski098231.921217.155012.69412.69411
379mannixc237.67320.80236.990036.9904
380exequtore234.6588.80600011
381kiralytigris2323178.113172.05991.678263.73716
382snoowow234.654.65208.5378.5375
383Th3 Pr02323123.278158.98044.996203.9763
384diablosan2311.5211.362034.17034.1704
385aragornboos234.6512.5370005
386GaliusAnnonimus234.6554.730133.3560133.3568
387Remix92224.4553.88600011
388MocnyZgon227.33314.7660003
389chaosh221126.950064.61064.6102
390Scovye227.33329.53149.187302.718351.9055
391XXXX.227.3332.50081.519285.276366.7952
392karairf21222212.3690001
393neo9892222136.9600005
394matiw6w22211210.93426.18543.20669.3915
395AdelnNachZahlen222214.13719.72449.94069.6641
396Pieczar901222213.2090001
397gimly666225.54347.96348.050048.05038
398=Wilku=227.3335.7420002
399missedfalang22112209.28300018
400aplauz222216.3230002
401nielon2222111.5710003
402aadasek215.2547.047178.251466.955645.2061
403slot215.2548.15957.286057.2863
404EazyE215.25435.20555.407055.4078
405Meneliosss217312.6830003
406Baj Bus 90214.256.0560005
407Lord Stasek213.5648.19795.268279.095374.3639
408Ponce De Leon II21733.3320003
409laxer94214.2524.6880008
410adrian5950212119.62628.356119.568147.9243
411xxProxer206.6736.80516.26131.01447.2753
412przen32452010210.35924.670024.6703
413hrabiaadrian10201026.145039.39439.3942
414AnyFux202019.412073.26473.2643
415Presher2010233.02056.989152.311209.3006
416pejtrycz206.67334.087026.73126.7317
417Milanek462204517.6810006
418nnnn202045266.3420005
419adrianopol125206.67312.2800003
420proksa202017.3600003
421Bula972020130.6350005
422xsolankix202012.9820001
423Sir forceX201022.16731.24737.12668.3732
424bozz123204511.164336.288212.931549.2193
425bobekh11203.33616.0408.00588.59796.6025
426bezużyteczny2020114.3920003
427minegame15242010229.913018.67818.6787
428nickforboysztod203.3369.5070006
429issowrildo202.8671.880.647011.451.50311.451.503138
430Karolek392020150.3880009
431BaruDewastator206.6732.855201.4651.4853
432crni andeo2045644.87700057
433los015202.86739.52799.339099.3398
434mumi201023.47309.3269.3262
435Serek1994202.86756.026011.088.31411.088.31410
436werkol1919137.29188.142088.1426
437ZBUKU196.33311.08837.80222.49360.2954
438pako1104199.522.2694.49104.4912
439pitu004196.33319.19566.286066.2869
440sos2015192.38832.874094.19094.1908
441Pavlo.191918.90311.984011.9842
442flaku 1219191168.940339.2790339.27914
443MAESTRO1919120.58688.641226.833315.4744
444GlownyBohaterTejGry184.544.68135.676282.741318.4173
445SirVelvet186342.9240005
446kaktus071197181819.0210003
447DotykBiskupa18923.2350002
448powertone181816.168.304000534
449kubagalas290318929.3060004
450Tayeen181812.1460001
451HentaiNana189214.4970003
452ziembek184.545.7170004
453edekzgredek2311818114.62611.38134.20645.5872
454Pizzta182.25813.3886.1979.08715.2847
455Andreuccio184.54227.86500022
456arixen00181817440001
457ProBot181815.8980002
458Vanciaa184.543.3030004
459HaardKill18634.02969.48542.086111.5712
460Mishiu171714.24623.361023.3611
461HERKI30171.551146.917069.32069.32011
462LeniwySzlaban174.254400.69017.449017.44935
463AntoL174.25416.2260004
464Vertigo174.25420.0848.18618.14426.3305
465kidler1500172.83612.0750266.004266.0044
466Robert 1970171.8994.4055.95041.77447.7247
467dyma112171713.679011.86011.8601
468BlackWhite174.2549.8557.99311.61519.6084
469baloon24173.457.901060.72760.7273
470Tunizz1616124.203053.86653.8664
471wiesiek691616177604.7804.7801
472Mplu38161612.6260001
473Krystian1109163.2585.45518.80546.28265.08710
474Rafal94161617010001
475Georgett Memphis163.2516.624114.718224.300339.0185
476tomaszewicz1231616113.732136.756100.458237.2143
477Sir Lord dan1231616124.2070005
478Lord Kunta Kinte165.3334.929024.08924.0893
479Amarol161619.5280003
480rogmar białystok16281.499.691000130
481krokoks1616120.8990003
482demon4450168240.75747.627047.6277
483Jastrząb23161613.7510001
484szymon2001031616121.9830004
485mbleckm162.67697.09541.004041.00411
486king cole161615.42418.96742.94861.9151
487Brilli161615.253020.42220.4222
488*-zraimraD16829.00324.09057.52681.6161
489KingDmP1616120.57166.852066.8523
490KOZI25168213.8970004
491Wróg Publiczny 94162.67618.1740007
492dani23216822.6460002
493Alan360162.29715.6580008
494Alibaba420153577.6520198.546198.54611
495Marcinkiev155310.224162.268117.611279.8793
496JakubGrimm157.524.4687.43507.4352
497Tarczownikxddd157.521.4056.13906.1392
498kmal95151514.31032.616032.6162
499moskittt157.528.9620002
500eburzak5153518.9160008
501TRZ97151512.404016.06716.0675
502Milten9900157.528.5790189.009189.0092
503smartie2004157.520319.675140.268459.9430
504Tituchnaa151516.1490003
505Tetamuxa1515133.7480006
506ManOfPajac151512.0983.91303.9131
507ktoś18151518.1440003
508mistsz1315537.45916.144016.1442
509chlorohydrate1515112.3700004
510heavyCavalry157.5220.79189.254089.2545
511lolo9415537.37903.5053.5054
512miterez9151511.268.437428.7924.848.4915.277.2835
513Luzaczek153.75420.036048.24648.2466
514ujemny1515120.59655.900055.9004
515BlackWolf151512.7910001
516cuder141416321.03601.0361
517Karollolo143.544.320067.55067.5503
518infantylnie142.8573.5700009
519kingkong1400141.2711164.024304.93326.940331.87319
520x Mistrz Burzenia x14724.0850154.007154.0071
521Buhahehe141413.6060001
522maniek1213141151414112.0220003
523lewsluga12144.67320.69174.69941.753116.4525
524TimiTurnup141411.59206.3156.3151
525maro9211141413.4790001
526Tasior97141413.5500001
527rddm61141413.2690001
528LuchoGonzalezz144.6736.90337103713
529dudek096141413.3530001
530Pepli141413.7100001
531romeon144.6736.3360003
532Lord Lord volk141412.9530001
533klamkaa144.6738.9966.06206.0624
534HFDeath13131312.38110.417010.4171
535asik9871313111.8720003
536cromo136.525.631053.94853.9481
537Seba987134.3332.5990003
538BoyFrends136.5212.907101.515192.455293.9702
539500marcin270134.33320.9700004
540JanuszKoranMekke131314.4610001
541romaric133.2545.58834.98510.13045.1153
542casperrro134.33324.41554.082054.0825
543kibic20000131.63811.2790008
544zabijaka54321131312.1080001
545DzikiDzik131312.3700001
546grzywka13134.3333.4502.34002.3403
547Lukaszxd97136.5286.3220008
548jjxd323134.3334.22006.6886.6883
549Krajos131318.37647.098047.0982
550siusiorek18136.522.9230002
551torturer133.25414.213092.57592.5754
552pioter132.659.3100005
553Lord Sir bogdan131.63812.4880008
554glowacki121215110001
555Szelton12432.12519.8537.42027.2731
556Ziareenek121214.0470001
557plemniak23126215.594057.59357.5934
558PadreRicardo12622.8210002
559ksiadz.leszek12623.7395.75705.7572
560Mate3usz121211.5831.61701.6171
561Shooott12433.4652.8642.2145.0782
562BADALAMBADA1212118.0090003
563trixi121214.3130002
564SnXu12621.8370002
565Nwb112629.2350003
566Lord sir lord konrad11121218.6060002
567dragonflay121213.2280001
568M26arcin121213.3990001
569Papież1995121.71721.764086.58686.5868
570-2good4you?12622.606.156000275
571crazy-g121212.510.4856.914.21706.914.217251
572patrix858123413.0390005
573Piroman121215990001
574aaaa1121217.962079.14479.1443
575KróLTedi121214.47418.524018.5241
576dawcio91512625.7240003
577Brayan20122.456.22714.396014.3965
578wert432113.67310.973033.91633.9163
579ciubasa112.7547.1580004
580prykall115.523.1620002
581koszmarny11113.6732.38991.853101.225193.0782
582LandLORD113.6735.36617.417017.4173
583TosiekPL3111111.56706.1806.1801
584Fredi2021113.67344.6850009
585Ganjalud111111.188.76400098
586polakmaly48111115.001040.90440.9042
587Wicherson115.527.7820004
588welbik2115.523.1428.5285.23313.7611
589swiderski1994111119720001
590skks111.38817.1090008
591Carlos McCoy1111117.31759.738059.7384
592.Krajon.115.526.4860003
593Lord Sosenek112.7544.5830004
594kon99115.5210.132066.21866.2182
595Radulcia113.6736.7740003
596bla0jmaster101011.5270001
597FLACHA1910103.333145.67500014
598adri444510527.0090002
599Przemiko111010111.1160002
600Baru22101011.8120001
601SPEEDHEADS10521.0710129.217129.2171
602alsda7101015411.2541.8563.1101
603McGayver101014842.58502.5851
604anexkxcx105259.96099.187099.1878
605Ziggy11210521.337294.4180294.4181
606monika222101.67613.8170006
607Varkame102.547.34305765763
608konrados wielki101012.6730001
609Senekx1231010115.1480003
610geeniuusz101014.4280002
611MarcinTG10259.6680006
612hevi94101017.9950001
613YooKe103.3335.25848.411106.160154.5712
614WichmanWielki8691.5644.4010008
615adam33399912.1330001
616BartosCK91.29723.5660007
617mamuciątko9919910001
618manisa9332.46444.52450.38194.9051
619kilek9979912.6600002
620Morfi9912.59711.160011.1601
621Lord Nick99122.7130005
622konus99594.521.6800002
623BAKARAMA99112.8240002
624RobertoRo92.254510.26500044
625Mielczi9339.216082.09382.0932
626Morfeusz 4x91.29712.2800006
627GrubyAro9914890001
628Micha$o9912.302.700000286
629Soprano9911.6630001
630DaLord94.5220.3320003
631paiksofficial9914.93113.864013.8641
632stan V94.526.6040110.119110.1192
633Czwartek191921.4594.59504.5959
634poprostuon-19859912.1060001
635rutek2794.5250.4570005
636krultobiasz94.5211.2830002
637Jumboss91.8510.2030005
638hansi14194.524.2861.35758.22259.5791
639VaSciNho92.2541.516.8440009
640Runcajs z Lasu8815232.31702.3171
641bloodwinn81.33610.327137.9380137.9385
642ashotgev881071.957121.612193.5690
643Pan Mariusz8817.5210142.843142.8431
644guest125cf2c2bb0feb3f8168427.2660002
645stachuxDemolka8815.9310001
646Siła Jednosci82.6736.01013.472013.4724
647kuba12382.6736.8750003
648killer266881145.80000012
649Hikaru Matsuyama.84211.99088.614162.433251.0472
650Frugo10Nitro8811.0812.06102.0611
651xMxAxDx8814.994071.86071.8602
652DEFFER9482.6733.40225.56820.00845.5763
653GammelGandalf32182.6734.816112.922120.553233.4751
654Aciunia8811.7100001
655mięso mieszane81.336231.61404.0504.05022
656Rayzor82411.0990005
657Sir donesko88115.0860003
658mati12282.673262.4130004
659adri28245.2870003
660MarcoHs88112.3960003
661ArgusikxD8426.9780002
662matcz088109.09463.38472.4780
663poltavsky12382.6737.5580003
664arczi254488110.7260001
665KingBrusLee81.14713.77643.50437.90981.4136
666Ros3373.526.6240001
667michi d.g77185.1360007
668blady777713.1130001
669don.wuja7711.0350001
670Assaull7714.771030.97630.9761
671vKozak73.527.24935.003115.364150.3671
672PlacekPL71.754148.00800015
673Gotze197712.2180001
674Emiraty Sarzyńskie72.3339.2990003
675Mateusz60372.3335.088061.48961.4893
676wyncel71.456.74210.142010.1424
677Lord Sir Rambo4572.3338.31519801983
678CyganoMariano71.4511.1770127.818127.8183
679pasik125671719.80311.18569.85881.0436
680sad199371.4511.3690005
681Hamsterpolitik73.522.030178.208291.982470.1901
682Vermicelli9673.522.4400002
683Weron71.1769.7665.56305.5635
684elmarcino872.333397096.38096.3801
685AgnieszkaJogurt7711.0130001
686Veni13337713790001
687Darnos73.523.1950257.592257.5921
688yenny7712.4100001
689Tosiek9973.528180002
690irsenzdarkorbit7715.8560002
691wojtek3237712.2330001
692xfritex7716.9800002
693mrufki komandoski71.17614.5830006
694Bartlomiej7711.6850001
695tery716616.6090001
696Marcel816321.3550002
697papryk142463210.5230004
698super super661010.34782.50192.8480
699gluecklich6612.60819.408019.4081
700fox2966321.05805.0055.0051
701merkus20006321.7350002
702JustFarmShit6322.21162.275062.2751
703xHaudi632779313.8910313.8911
704weris156612.1480001
705szlon61613.861096.00696.0065
706Norlly6612.8250001
707PakoMarhalxd61613.6960006
708Wiagra6323.70726.877026.8772
709Pedro25896612.9110001
710Hooliganx3466112.5170003
711zajcu211561.547.3750004
712Good Boy61.541.95531.182116.451147.6332
713tesarek136611.7500001
714Beniek Pogromca6613.0380001
715chiko066111.9070002
716EinenReintrinken6612.7160001
717noangliki6321.4770002
718sterlingkrul62313.37545.473045.4733
719TomY66184.8720007
7207331drater6619.7790002
721v8Kami6619430001
722Do you wanna lose?6322.0440002
723LEADUSIEK51.25425.500205.099116.831321.9305
724hatekk50.56910.444406.3076.3478
725Gruuh5511.8930001
726lulus695513.5530002
727Rafał 125512.5980001
728Wawrix5518.9360002
729bedzioox1235514.4310002
730koncz551012.690012.6900
731pawel97245511.2790001
732badixx52.5210.0640003
733Shadow94155111.7920002
734-tobi5151.800274.230106.269380.4991
735JJS0075513.3310002
736Tomasz5855111.5970002
737raul6685511.7110001
738Gmork17551084.922084.9220
739pey9551.2543.1580004
740Mainfile5516.4900001
741mlodixon5512.0700001
742KIEROWNIK STARCZYK5517.2440001
743Brokeeen5515.7070001
744Zwrotnica51.67312.1300003
745SeMiX51.254291.513199.8070199.80726
7461996md5510064.36064.3600
747keicamm5510189.332170.292359.6240
748lolek00115517.0010002
749sadistic player pl52.528390334.837334.8371
750xxxrutututu55111.3680001
751marek666665514650001
752leons551042.374116.751159.1250
753Lev3r40.5774.4437.63284.22491.8564
754Musiker4221.0335.70314.80820.5111
755OmeneK30.75417.40849.994125.391175.3855
756Dramder31.52019.04324.95844.0010
757frenchitheo331033.19414.16947.3630
758piox3131.954.899169.36016.682.13616.851.496181
759xorume31.52039.47376.191115.6640
760Cyndicator30.7549456.29964.49470.7932
761Orient.CS3314.778251.4830251.4831
762Dawdoo331061.743061.7430
763mone8-11221026.58339.68666.2690
764Marcin0123212010.54434.43644.9800
765Andrzzej513221011.70341.80953.5120
766WładekFiedorow2214310151.833151.8331
767Fayoo2121.32520.127020.1271
768WaleWiaderko2210037.64637.6460
769*Endrju*221028.89345.14574.0380
770bastian schweinsteiger2212.50839.670039.6701
771Caroken7221043.759043.7590
772KKJL2125.415058.45958.4592
773jacka216622101.5681.9123.4800
774morfik49821275055.04429.23584.2791
775Pan DyrektoR2211.074042.30542.3051
776dyzior192122.204052.75152.7512
777Danielbroda221050.237050.2370
778helios9920.3363.580191.8940191.8943
779roofi739220.459.46496.34885.100181.4484
780kensy9621209.35969.11578.4740
781Ilaeth21254911.17729.69740.8742
782BiegamBezMajtek221064.812110.698175.5100
783-ReStart.x321206.31459.66665.9800
784Smoke Weed .212013.83190.277104.1080
785nie ma że boli212020.60122.70943.3100
786VestoreI1118908.70208.7021
787Wiesiek z Mazur111584.2555.83210.0871
788skorpios.gr10.522147.598.70507.598.7051
789Mati1731911101.98601.9860
790Paulina10.3332.269055.08255.0822
791koks2171110029.25129.2510
792Milkamo10.2542.835050.85650.8563
793NO.OB10.525.85711.120011.1202
794Wandals111253.88602.214.7912.214.7911
795Groszek.10.333091.1968.43699.6320
796maloon111032.141032.1410
797sivy111110033.59833.5980
798tryciu10.524.55123.726023.7263
799fdsa10.254921039.05439.0543
800erefere11100391.568391.5680
801zouzik10.3337.563090.30290.3022
802Arek28211100525.011525.0110
803kejdro11100146.398146.3980
804Peblo111383.476386.4510386.45132
805sazas10.523710987.521987.5211
806-HollywoodSkunk1110033.10833.1080
807Porwolek10.524.595013.94013.9402
808mikimax10.522.16125.015025.0152
809Axkam9111022.67122.60245.2730
810Magiczny Krzysztof10.522.21215.707015.7072
811feli1310.1479.707033.15833.1585
812IrOn MeN OgAr1110069.50669.5060
813OdlotowaAgentka10.5266860.758060.7581
814Kenin.d111063.506105.757169.2630
815L o v e r10.52253.7781.147.02632.1411.179.1671
816MoLo210.33311.70176.022076.0223
817pycek2910.1765.14297.758097.7586
818dajnozaur1110045.69445.6940
819DawirdmeinDegenhardt11100442.174442.1740
820lord steinbruch111469043.85443.8541
821mlodysynmatkitwojej1112.15381.641081.6411
822czarny981910.521.850011.16811.1681
823Dachu111181.684320.2360320.23615
824Okocimski1111018.40827.43045.8380
825Alimuito10.3332.28427114.46714.7382
826yyilmazzz1111018.0194.57922.5980
827.straszymorda11123.22098.802098.8024
828CompellinG10.251.95527.72982.406110.1352
829Magiczna Parówka1110071.78771.7870
830Lord Hades10.5286912.11232.86444.9761
831swayzz10.11978.1500342.160342.16017
832NERA1110017.97917.9790
833Cotto10.527.716097.17497.1742
834Agent - K111010.5487.18417.7320
835Ezryljusz111401.1222.527.20315.003.91617.531.11948
836Kattb0y10.3337.86054.937054.9373
837Harvey Spector1110063.89163.8910
838kaziu325810.521.505042.43342.4331
839hypetraintommy1110060.09960.0990
840Krulowiec Wielki10.521.447031.62031.6202
841kodrix10.3336.04543.378184.754228.1321
842Lalylaya1111.74329.41562.46191.8761
843sndb861110042.69042.6900
844Kokotiak1110070.61170.6110
845backingame111029.152029.1520
846Avixxx10.1769.20409.6299.6295
847Dzika owca211111.065045.11445.1141
848stasziniboss10.3335.664014.42314.4232
849Dubiej10.1766.424110.39015.343125.7332
850piciowski10.081313.622098.00398.00311
851adrian1230110017250001
852RoGsON0011.4040001
853Shrek i Osioł0016120001
854lee-pro0016360001
855Dalakles0018960001
856Patras0011170001
857pawel111222001680001
858KuBa22220012.6890001
859audi60000100000
860chuck927100224.6880003
861xdwojciu0018590001
862Kaziqqq00100458.697458.6970
863bonia10026360002
864emekk0014470001
865SzatanZeWsi0014040001
866Gazan7770027030002
867qwertzyopa00460015080001
868UYSY0014770001
869MajkelW0013180001
870msklc0016770001
871kildem1000814.7940008
872Bociek8000915.8160009
873sarter001873.155000110
874Thelysybogus0034.8310003
875Dejvvvvv0024.3440002
876Kamyk120013170001
877Bart paladyn0010026.30326.3030
878Tomi19100011.4290001
879adi19000038.0390003
880Pawciozul0014.1690001
881Dennis*00106.21806.2180
882ka3per010021.2870002
883BPBarteXX0012.1260001
884Dragon3120015670001
885izsmmmo0011600001
886jacek50012090001
887Robert09080024.8380002
888Diabolik120032.685021.04421.0442
889kroma1991001800001
890Scubo0011.2090001
891daminek12120012.4190001
892slywor0012450001
893Matrix2510013.4190001
894Damian131200148.3460004
895Moriss120011.3100001
896MsCiCiElka0010042.37742.3770
897kubade0025650002
898KualaPac0015550001
899Navea0012.0300001
900Mosad0022.8430002
901Vlad Taltos0011.1470001
902llegollas0022.2630002
903babiak10012210001
904kamilpo40014840001
905quba1190023.3120002
906Saxsmaster0033.5480003
907rybyki00515.3670005
908WYBREDNY100124.3080002
909Adzikowa000011.6920001
910Latika00140202.2022.2021
911DeadReaper002632040.61140.6111
912warone0011190001
913@Konrad0015520001
914kubiat0012.2190001
915Lady Mariusz770018340001
916Pockaro0058.1870005
917north.0012.1160001
918Senterion00241.9370009
919farmer01000100000
920Amcher0021.9260002
921Tereb0013770001
922miyagi001065.667065.6670
923smalec10000100000
924Sir Keitashin0014600001
925Hexos960024.9440002
926VVojtas0058.0670005
927SemiPr0003256.8030003
928materjas0015.7600002
929kujon11110016350001
930AdrianVk0015570001
931duzy7890200910.245037.15637.1567
932donperlo0015280001
933wioleta171740015140001
934kauszfic78630012430001
935Maniuś02070011620001
936Hrodna1120014490001
937Fl0reZ0012.3850001
938Szczuras Bonczuras0014790001
939Zeugenschutzprogramm0013.6360001
940GlowaThreads0013870001
941Montelegro0014820001
942Tonik0015.7770001
943hollister30013.8090001
944Bomoge120017500001
945AIRNES210018830001
946marcineczek60014.7810001
947patrykrs7770021.3580002
948Sanguisvenena0013.9950001
949adrianpot0015.0940001
950sebek0019170001
951karoltr12300100000
952becerrillo0011.0620001
953xBasiikxx0031.97417.140017.1402
954Tanger690019920001
955Vermoud0022.2610002
956Vagner920016.3230001
957BartekSx0014880001
958dakaa9600124.2600002
959Pasiuux0023.5290002
960ZaHajsMatki0011700001
961lekon00100000
962niedozdarcia0017400001
963szuszuuu0010080.84880.8480
964bambinos660014.4030001
965Przemek22450016660001
966jabcok1230017060001
967kola120014330001
968Arek9770013300001
969Potężne Wilki0015380001
970Reeboks0022.3080002
9712. Fast. 4 You.0010018.45518.4550
972Kunzite0011.1440001
973harry200017650001
974Fifo940015.3300001
975aptk13370012050001
976I3yaku0014.7580001
977Gtserious0013.9520001
978owned0015090001
979jack 950012960001
980muha19940021.9790001
981SliceP0016260001
982Grommash Hellscream0011.9940001
983matiosp9980013190001
984tanatos940014600001
985*B3ckS*?0024.6320002
986szeregowiec260012780001
987zima19440012.4780001
988El Cid 30010015.4480001
989Gliszka1230011.2380001
990Kejran0018100001
991dropex044020014.1590001
992lolo2490031.2907.12607.1262
993grace620012.6990001
994LokiPLN0012060001
995Tiensinhan0012.1960001
996smerf940013370001
997MICHAL.TALAJ00100000
998febot10016260001
999dadex100011920001
1000Boooski0010092.26892.2680
1001GrafikGtx0012820001
1002Pawols930014830001
1003Akatsuki*0012870001
1004mekro690011.9940001
1005CzambaŁamba0012770001
1006diwad458500200000
1007culter0021.4180002
1008X-KraFt00100000
1009Benzef00110.0010001
1010vito45210012.2910001
1011GadWenus0021.4990002
1012Bohenovsky0034190001
1013TheKilzer0019860001
1014czerwik840041.7380004
1015marquest0016170001
1016Sir Charlie0015960001
1017diadlong1230012130001
1018TDW1230011820001
1019koza1zx0033.1000002
1020NHT6.1650042.2280004
1021warzywko0026090002
1022Staszek2350016290001
1023hektor211001056.648056.6480
1024NormalnaGra0014.0050001
1025quepasaeloco0021.6900002
1026biolo0013660001
1027biankuss001253.8860001
1028Rozwolnienie0014310001
1029jmp3010017830001
1030Czarny1250014820001
1031wdym0011.3070001
1032Ryzy300069.22451.27683.334134.6105
1033kierowca690014.9200001
1034Patryk160719910011.1290001
1035pi3cka0019230001
1036cannibal19880019760001
1037Lord Salathar0012.0400001
1038krysku960015750001
1039Lord Orochimaru0012.0800001
1040armia jp0011.4140001
1041Necromansy0012070001
1042KoKuciK0014250001
1043bercion0014870001
1044artivv0022.1870002
1045PatrykJedlnia0015120001
1046Appplas0013240001
1047Przyjdź?0019710001
1048labuzikarbuzik0017860001
1049Marek260011450001
1050dawidostaszdawid0010095.07695.0760
1051Krzysiuzabiajaka0025.9570002
1052sir Richard III0017290002
1053bombowy 130048.6350004
1054wujaszek claus0015390001
1055freaky like me0010064.29964.2990
1056grigor9710016820001
1057SirGramPierwszyRaz001447.78700061
1058Michajłow0017900001
1059MORIA19810024.875014.95814.9581
1060JM2050031.6810003
1061Kuba029d0012.0870001
1062swierszczyszyn0023.7640002
1063Kulawy Ninja0017430001
1064LittelPut0011.4690001
106516Pablo160018090001
1066sha7dow0013780001
1067MileR0017690001
1068AlkusNarkus0032.3590003
1069Xanitus0013.4240002
1070waldkee0024.6990002
1071LukaszGP0029.6660002
1072Warszyc04002253.86230.013030.0131
1073firelord0035.8490003
1074conradox0013.6310001
1075uunioo0013000001
1076GORAL30011.2710001
1077Szp4Q0024.477055.25055.2501
1078Vasey0014550001
1079Bratan0028240002
1080robi31310012.9900001
1081rubenzetatuco001041.857041.8570
1082Blue Pitaya0014100001
1083rolas12310011.9940001
1084topwk1310014.7840001
1085SzaQ Akrobata001580001
1086WUUUJAS0016860001
1087uDany0012.0030001
1088SirKiller950012.0010001
1089ARDAGSA0021.6660002
1090Perlitto00124.3280002
1091Król Kendżi0024.1850002
1092Damianzw0011.4850001
1093GisGG0017790001
1094TroszkeKozak0012.0470001
1095BARTEEQ1230012.0740001
1096SzaryWilk930023.2030002
1097blanciorek1230011270001
1098siwyrc0042.505053.25653.2563
1099pleniacz0019110001
1100The Nightmare001059.689059.6890
1101Czupskabras001640001
1102hirek5310011.0380001
1103tryciu960023.4150002
1104sp0ngi0039.6030003
1105Pogromca135240013550001
1106edek32110019750001
1107AfrikanischerSchokoaal00100276.315276.3150
1108sawickihubert6400023.6630002
1109McCrazy9500016.2800001
1110BigRaduke0013.5870001
1111Lord DOMINUSS1230013170001
1112dawidszcz0059.6480005
1113Kluha Jo0022.7970002
1114derda77003746.728000158
1115wpisz nazwe uzytkownika0015690001
1116Banned.0029720002
1117-Green Machine*001024.31433.07357.3870
1118domestarxd0011.3180001
1119themightyd0041.3290004
1120Mateusz620025.0710002
1121jahol0011660001
1122dk1410024.4560002
1123Jdjdjdkej0011290001
1124osowski19930014980001
1125onetent10012070001
1126ujciwduke0017.0830001
1127vodka44200266815.090015.0901
1128rumbaj0021.3920002
11291POLSKA0015780001
1130żarłacz albatros0027.4480002
1131DilejtedV20019570001
1132Rafinex0015230001
1133WNB zd0011.0820001
1134-Blancior-0022890001
1135TUTENHAMON0022.8380002
1136siła9870014320001
1137przemas1994001049.619049.6190
1138karol12340012440001
1139Kovidian0011920001
1140muratpank610028.3530002
1141adrianww130013.8630001
1142OnlyW s0051.141.2622.802.01802.802.018108
1143Pawus290012.7440001
1144Maniaq10014.6170001
11451jani1002253.86248.724048.7241
1146Reedez0012040001
1147momomisiek0016410001
1148Margus00100000
1149Madzia20022860001
1150macierewicz1230031.7820003
1151darek123xx0029560002
1152powersm0012.2170001
1153korolll0015230001
1154Sir Kloszard0013.5300001
1155-Freedom Is King*0011.9810001
1156Brokam0012670001
1157Gandos0011.2420001
1158MorDDoS0015.2820001
1159Revix19950012.9160001
1160kolo jan0011990001
1161sourscream0011.7340001
1162mix1240012.6510001
1163lord daniel220014.1900001
1164Tomek241019950021.29325.125025.1251
1165zmcrmantyk00108.65008.6500
1166Balu9uu0018330001
1167pawelex121210016160001
1168Dominik.ony0012230001
1169Artvr0016670001
1170feras0097.6910008
1171QWanton3k0011.3380001
1172csajszek0028020002
1173Creatiiv004712.13500073
1174piotrekdz0055.0570004
1175szczurzak220029.8050002
1176Bubu0013.4360001
1177IchRechne0012.0680001
1178Paxxx0011.9220001
1179ReDuX1234002670.89700069
1180jaro00600100000
1181Vixen33110014010001
1182Kyoraku0015100001
1183xVersi0012.9830001
1184andre27270012.0300001
1185Lord Bartek mocny0011.0680001
1186Tolvajt0014190001
1187MrArox0028.4810002
1188Tadzik na gore0012.9270001
1189QMOTERQQRYQ0042.4670004
1190kanapka11210011630001
1191Hugobosss0012.0300001
1192Cruolelis001580001
1193assikartoffel00100311.995311.9950
1194bałtek130018840001
1195artnow0048.6660004
1196bobryczek0011350001
1197yourpoo0042.9220004
1198AgaOGKush0011.7020001
1199helman0018750001
1200hedamin0014590001
1201Karruzo1100011.9710001
1202Tony Montana0015440001
1203matt92PL0014.8700001
1204Kosa? Poproszę00271032.105032.1051
1205bartek1810011910001
1206krystiano195210015840001
1207yorickop0038.6970003
1208arc.dandelion0012100001
1209przemo3230011.8730001
1210łysy1111001452.34800046
1211suchar140014710001
1212play610019000001
1213sil-bud0034.0590003
1214Wayne.10030129.6480129.6480
1215magda870011.3670001
1216MatT10012820001
1217Lord BARECAU0013.8220001
1218janco0017740001
1219Tigrer0016.6460001
1220Golbat0034.7680125.044125.0441
1221hmmNoCoTakPatrzysz???0013.58728.523028.5231
1222RedDevil180015850001
1223razor340033.8340003
1224Lord AmbeR10021.300.119000123
1225patryo pol 100100000
1226Lord Trio0014580001
1227KraczynaKRB00211.0290003
1228SDSZocker950011.3900001
1229macko5130018140001
1230domin6666100100000
1231kamil11910013630001
1232Tarrasbulba0018320001
1233jurgus2500111.4640003
1234adi12345002498.38300042
1235NaturalPony0022.6030002
1236macjezasky0013840001
1237Sir Malec0012.2710001
1238marcin8970014.1970001
1239Sir Angelo10032.9880003
1240dany49y0014810001
1241Legalize001002.8212.8210
1242Cannabinol0025.1710002
1243Kramelt0017000001
1244nodi960019000001
1245cehaceel0011740001
1246denniasz0018770001
1247Lord smak0012.3400001
1248monkeyczech001013.901013.9010
1249DziadziaxD0011510001
1250Alriconas004310.483067.82167.8217
1251jarekk900100000
1252jagnie00100000
1253hostage640014220001
1254tom2kk0015850001
1255axsel77770019330001
1256apokalipsa250018990001
125719dami940016450001
1258mission0012.0300001
1259ninjapupil0033.144031.32931.3292
1260MATIS123210031.4100003
1261koraa0019020001
1262pkao21210021.1200002
1263papagive0011570001
1264outlawhunter95001359.68100037
1265malaula0014140001
1266lmntrixx0019650001
126713niko130025.4380002
1268L4xxx0028270002
1269TheSzumix0014530001
1270Osin0015.4180001
1271Fifi250015.6220001
1272kucharzmarek0025.2040002
1273masiuxdd0014.7220001
1274Lord Lap10013.1190001
1275winogrodnik198500312.8650003
1276wolfix990014.1850001
1277bialobrody0014530001
1278Grzybset0014130001
1279making50011.0440001
1280AlfaPlayer0024.1870002
1281.PSU.0021.098.182010.144.80010.144.800113
1282switun10010029.09229.0920
1283lubiedawacmax00529.8220006
1284Robson 7230042.4470004
1285heja001024.257024.2570
1286Kaszkiet0033.1270003
1287fakeyou0017430001
1288SLUSAR BANDITO0036.8110003
1289lewy32140011.4790001
1290maly70013010001
1291bew200012200001
1292Sir Miszczu0026.2100002
1293kuzniar17940018030001
1294ChickenCurryByVifon0037.84026.917026.9173
1295szumipl0014070001
1296skowron0016600001
1297LypSeN0026020002
1298cineksu00100000
1299MatthewGrey0029.0230002
1300Anorix0023.0690002
1301To Ten Be0011290001
1302jakubas0012890001
1303Dogim0011920001
1304BOGDANrus0026.4570002
1305Suroku1230023.488023.07723.0772
1306Sheffar0012.026.336000233
1307pan kotel0014190001
1308Twix220023.050031.59831.5981
1309bluebear4you0013100001
1310Arek3bb00100000
1311Shelby7710012.0390001
1312a.f.680017.0830001
1313Lord Wiktor II001761.6340003
1314Bloondii00112.1540001
1315Mormysz0034.0180003
1316ZemeKK0012880001
1317d4d40012670001
1318prowalony0037.8290003
1319kyczpop170012330001
1320baku120011.1140001
1321Cwaniaczekwwl0011.5810001
1322Misieq340011.9560001
1323kamyk128990016730001
1324kalozy0012.4710001
1325@Sitek00100000
1326bubek7770021.7060002
1327gondor3300100000
1328bakis001003.0143.0140
1329Jan Speed Show Najlepszy001014.33822.36436.7020
1330riber12001052.550052.5500
1331Pboy632001640001
1332napierdalacz3000001456780781
1333dubmusic0013.9540001
1334Garrean00100000
1335szymonzar0015.0350001
1336rshkv0021.3520002
1337Damian aCeR0017420001
1338Pytr0011.1860001
1339ZnachorKrK0015.1940001
1340Dawid2710980014370001
1341lapintakill0012.8870001
1342pio100235.73356.090056.0903
1343witoxo002580.30800067
1344elen120085.41008.376.1108.376.1106
1345Lady Sake0012.1800001
1346Lord Kozaku0012.0300001
1347Łysy618001028.088028.0880
1348Szwieca0015430001
1349bzenotoja0012.0270001
1350xmikeyekk0036.2070003
1351avewojtas0014610001
1352Brzuni0011870001
1353sendo90012980001
1354Prezes160014.5240001
1355mTrela0011110001
1356adam14510017800001
1357MaCaron1230014260001
1358StaszekSołtys0012390001
1359MABERICK0013.94168.348068.3481
1360AdiiZi0014790001
1361dario270021.8960002
1362Magiox0021.1000002
1363Patrol1520015.2710001
1364euyany0021.8720002
1365jakubdragon0031.9380002
1366panthica0014030001
1367magorko0016.6530001
1368j4mni0rek0012.2380001
1369Sq3rbyK0014490001
1370WujaszekUncle sir0012630001
1371SirRzepa0017520001
1372soczusiek00124.0930002
1373Msigame0013.5480001
1374Kurcapaka0011110001
1375rafi19060011.07009.0389.0381
1376PROTECTOR-MYSZKOW0016450001
1377Pawel0150011900001
1378Lusche0013520001
1379dostawca 10010024.04124.0410
1380Vemen930011.8300001
1381UltrasWhiteNorth0011.0000001
1382korsarzmen10016520001
1383litwin6990011.0700001
1384Mr0z1k0039.7870003
1385*Sp33D-FreaK*00228270.303070.3031
1386siwy199340011.3010001
1387vvolfik140014610001
1388simsonek0044.8780004
1389sssss17001761.5860003
1390Gupik1230033.7810003
1391Kajtek20000016510001
1392pat0940034.8860003
1393Huberto Carlos0018600001
1394KlaakierR0029.5740003
1395Arantir2710019010001
1396allah240011770001
1397dario280011.1310001
1398Kulsky001670001
1399Wyimaginowany8520016920001
1400Dyzion0012.3180001
1401Dejw170016810001
1402dawid123330038.7950003
1403suchy1230024.7460002
1404Ruda tańczy x Niedźwiedź0011.8260001
1405arol20017510001
1406Pawwe0015850001
1407PrzyczajonyTygrys00311.0570003
1408swietlik*00612.5730006
1409Chris13370015990001
1410coolesha0012.7920003
1411TheBlaskier0015420001
1412Cebulka0013210001
1413KozakxDe0011.0250001
1414norek830013030001
1415boko0000011.7030001
1416Lord Metju0033.1800003
1417chrapkins0026.5670002
1418wawer0013.4710001
1419nudzimisie1210015280001
1420Domin 1440012.6290001
1421DiKeyMajster0015160001
1422punktujacyinaczej0016360001
1423Baby x3001649.39600080
1424Adrian h00310.5470003
1425kornelito0013320001
1426Grodziu0021.0684.73612.52517.2611
1427Rumplestiltskin0022.7555.63405.6341
1428Damian15090012.9470001
1429knro0021.2430002
1430Fretari0022.2810002
1431krokusik0012.7280001
1432toficzek1234500124.1810002
1433KingRafiks0011.7190001
1434Pro dołączajcie do mnie0016470001
1435Jojic0026040002
1436michal4740015940001
1437xToporx0014630001
1438Misza19970016460001
1439Weronika69980014510001
1440Gramtuprzypadkowo0011180001
1441Dwayne Johnson0013640001
1442szczurek560015560001
1443Helion de Villeneuve001778.776000119
1444Matrix9690011.9370001
1445wlodi1000012280001
1446Yankes17002044.00864.921108.9290
1447Pawel83080015340001
1448fzhut440011.7030001
1449dawid12170014710001
1450-RS-0013.3450001
1451All-Adin0011850001
1452mevest0012410001
1453devil666660011.9550001
1454gierappa330011.8290001
1455funbasher10010029.48629.4860
1456ALANELLO0012.0000001
1457Antypas 10021.0510002
1458mariuszsas19940013.4480001
1459StarkuuuPl0013.3880002
1460Korall II Groźny0025.1857.93107.9311
1461loju0015320001
1462cebul230015.1960001
1463koks123210011.1290001
1464Damia15nn0014580001
1465panPawel0014420001
1466Major z Bombasu0027940002
1467pmma12001016.93532.77349.7080
1468Kabaczek0012.1120001
1469Siwy269200313.6940004
1470Gurian0013.0310001
1471cicimk0025.7370002
1472Fer4sy0011800001
1473czopur czopurapbe0012460001
1474Stefal-S220038000003
1475Magryś0012.0910001
1476hosTovskyy001010.132010.1320
1477maona312000223.4140005
1478Lord WOOLF00579.020222.1570222.15710
1479Healf0017400001
1480b.s.chiller0011.5460001
1481sebastianlakota120011.6880001
1482Boteczeq aKa Lease0011.5160001
1483Manieeek0012.0300001
1484Lucass0038.5710003
1485CarpeDiem0022.4680002
1486Kondziowsky0011.0870001
1487wojtasoxox0012.0300001
1488MetryBierzące0011.1460001
1489pawel5710022.1710002
1490TheRealExtra0011.3460001
1491sir kolijk0026.9360002
1492kuciapka14001010.44312.27922.7220
1493MirussI00236.7250004
1494mastervici ci ci0045.1750002
1495szisza0014870001
1496Kudziuu0011.2450001
1497- Thug Life -001053.219053.2190
1498kamiluus30014940001
1499Etlors001044.058044.0580
1500Deiren0012020001
1501MateoMateo770011.96705.3125.3121
1502lukiczek0013.6440001
1503serenity0011.9220001
1504Haper0012600001
1505adam1233060014.7220001
1506Rekr00t0012.0000001
1507rufixon0015890001
1508marox1010012.9540001
1509Samuraj18180031.6170003
1510Balot002526035.91135.9111
1511Przemas19190014890001
1512Posejd0n002102019.03819.0381
1513Lord Respirator0012660001
1514Lord ze5b0012460001