Ranking sezonowy

Poniżej ranking obecnego sezonu. Uwzględnia on wszystkie rundy rozegrane w tym sezonie (=miesiącu). Możesz zmienić sezon wybierając go z listy

#GraczeLP Avg LP#RundyPunktyODAODDODWioski
Feel x374649.73153.364.65618.509.3971.606.07920.115.476315
WieczniE*BanowanY43339.36111.571.7696.026.410537.8536.564.263161
Masz Problem??3723112429.199641.03013.900.29114.541.32158
4MikolajSm35713.222710.153.12212.984.013791.40913.775.422865
5Zizuu35619.7818802.967364.4101.494.3341.858.74490
6marcinłobuziak34414.9623180.766179.406508.888688.29451
7Kapi112230625.512191.868716.159215.129931.28841
8Plobig30415.220353.236716.84323.955.71924.672.56246
9LooWlider2999.97301.020.5471.064.769209.6021.274.371142
10Rusak1428747.836425.8451.322.103624.9901.947.09372
11SmerfowySmerf*28447.33613.336.28234.588.842998.77535.587.6171.136
12sir robin26633.258476.7361.673.676844.6832.518.35965
13Yekelb26433890.141207.092205.742412.83420
14WorkingLike?25723.36111.585.8433.016.83912.083.33315.100.172174
15benonadamczyk225119.3113115.668267.078236.971504.04932
16Szczęśliwa*13*23523.510246.296647.890170.192818.08237
17CARBONN23233.147159.832476.548391.089867.63726
18czikita99722018.331211.484.85235.363.07430.810.18566.173.259960
19kojak22014.6715873.322266.49012.081.06812.347.55897
20swierszczyszyn2148.5625227.735304.111224.364528.47548
21Dorotka12118.1226311.268369.994787.4991.157.49355
22vukoo119521.679119.47695.701487.698583.39927
23polekku1958.862271.6210261.712261.71218
24Wściekły Pikinier186316167.494612.434449.7531.062.18729
25niice18561.673527.7781.319.59878.9651.398.56363
26Sartoxess18526.43788.451316.346353.270669.61617
27Subtelnyking1801810227.971287.614125.818413.43228
28Napsterosek17415.8211131.041301.045528.477829.52228
29LOŁKICK16911.2715155.734100.829206.010306.83929
30Lord Dan116410.931564.638165.032259.647424.67919
31maslakxxx16240.541.229.730148.042185.447333.489129
32Figson16232.4510.205.18850.567.922983.76351.551.685988
33kucharzmarek15611.1414653.228182.319795.180977.49962
34Bartek1122154111447.488113.566169.927283.49320
35Guinevra 221535.8826194.9170360.216360.21627
36Pan Mariusz15325.5644.151376.712815.6141.192.3267
37Gerwazy341527.2421161.35860.908186.473247.38134
38Helion de Villeneuve15030513.508.29749.179.08649.456.42798.635.5131.124
39Madame Zloteserce14713.36111.358.41368.149317.696385.845144
40gosia27021437.941888.26692.45883.059175.51734
41bella81014072055.31769.378266.779336.15720
42hienuss14017.58104.009284.549154.636439.18522
43andrei2001r13627.25281.685782.01497.952879.96633
44infantylnie13416.75841.34832.295146.641178.93614
45Maticycu13212111.532.5853.563.353215.5273.778.880138
46SlimShady9113216.58136.213244.555400.518645.07320
47Damiano093130131052.077151.314184.444335.75814
48drmariusz1298.615985.3942.004262.054264.058115
49Marcelek xD12631.541.503.42125.930.31817.146.61043.076.928131
50Petro18012410.331254.82233.140339.633372.77314
51tutuvina124622106.892140.59448.577189.17116
52nucvise9212310.251259.111152.932604.209757.14113
53Boguslaw Jan12311.181154.372212.031119.541331.57212
54toficiii12017.147126.415297.72487.881385.60527
55kamil2233311816.86743.10926.168127.988154.15610
56Królowo Złota11516.437107.266326.89913.147340.04644
57Bezrobootny11314.13835.96220.52223.46643.98813
58Proomyk11214877.39276.914110.113187.02716
59Greatimperator11118.564.431.4066.097.82411.4416.109.265457
60michi.slash.sowinski10715.29787.694277.325311.500588.82515
61jarek111dd1074.8622502.50217.70229.40847.11082
62Banned.10721.4583.785394.21914.122408.34115
63DLH310517.56219.21011.352311.709323.06134
64hanterixxx10417.33643.04885.373516.404601.7777
65krzysiuwolsz2710225.5473.781217.268324.144541.41216
66magic202110033.33365.404117.169219.657336.82610
67axaxa10050246.603171.050102.123273.17310
68Hanutamatata98492141.670199.37874.572273.95026
69Torax9519525.83477.495167.901245.3967
70elmarcino89223463.041020.38020.3807
71danus12299896.361457.18070.75663.952134.70815
72-doof8944.52110.414381.72792.929474.65614
73Adddi95889.78925.0638.98952.31061.29910
74OneTouch888.81032.167218.88338.008256.89111
75R z N8686162.735267.516336.582604.09811
76.Nur So8617.2567.341246.22665.105311.33121
77Sirszogun1995865.381684.68942.647136.472179.11925
78Marc998610.75836.163164.77655.736220.51210
79Elitarny TheBill8510.63876.158393.140132.916526.05618
80adarydz856.5413175.61948.334152.920201.25423
81Zawro98837.551116.763302.918320.751623.6699
82wasil8227.33395.47975.889075.88913
83wlamus61825.131664.326107.118173.480280.59822
84baloon248116.2548.329197.006102.186299.19213
851971807.271122.993125.950587.573713.5237
86Snupek785.21543.957159.605416.546576.15114
87AbisMaN7738.52163.652280.675128.277408.95222
88QbaSmi7676128.91972.102072.1026
89- Thug Life -7676152.495115.89623.567139.4637
90Shrek i Osioł7424.67372.572269.50445.544315.04811
91JuveT7410.5771.148.77112.21612.411.37812.423.594115
92THE HAMMER90007474152.27394.98992.223187.21210
93brum93739.13876.49210.36615.97026.33616
94Billige Kopie von Rang 17210.29768.52913.826.12316.990.26230.816.38515
95Cyrillus7214.4515.76091.35846.161137.5195
96wik1299707.789311.65831.32831.19862.52655
97Hi im xZoom6813.6552.561181.385207.258388.64310
98cioapa687.56947.96377.565077.56512
99Robert001689.71718.45155.17250.552105.7246
100Defferfreak6711.17633.174273.95580.939354.8946
101bavas196713.45231.116795.814473.3831.269.19724
102nula1326713.4517.10853.06136.07289.1336
103ArrowToTheKnee6733.52118.549160.664131.423292.08718
104IchRechne6613.25343.1961.116.586499.2471.615.83339
105Bukast99648868.95943.675156.280199.9558
106LYTRON6416414.5446.03845.63651.6744
107Devasto95646.410111.810233.90085.613319.51319
108pianodude236421.33324.47782.56064.163146.7237
109MarioMarke631.5840179.8110151.328151.32846
110konkuryks6210.33626.221157.031251.789408.8206
111marcixpl6112.2511.25675.671241.221316.8924
112Angeluss21605.451129.896254.687142.739397.42613
113winogrodnik1985595.91032.6706.124262.562268.6865
114L4xxx5919.673939.89941.3214.227.2374.268.55880
115Bolek40905811.6531.254153.304280.713434.01711
116frenchitheo5757150.676165.58762.443228.0308
117LuchoGonzalezz5719327.819178.45114.858193.3096
118DyloxKing575.71046.292195.99984.515280.51414
119bomsznarauszu573.81530.86049.24358.333107.57613
120chwast1235711.4582.63299.936126.927226.86310
121Bad Boy5656118.91644.003044.0036
122Crime5618.67391.507238.2890238.28919
123grze-gorz1991557.86744.4150009
124Qle3ka557.86731.4200108.595108.5954
125michała154183297.837268.021240.315508.33627
126Hamsterpolitik5454122.721116.75920.184136.9435
127.antireaper5310.6542.401142.21420.030162.2447
128Chmielu09275317.67330.4360100.420100.4206
1291artex15317.67314.3530005
130B0N3R05226247.083172.771159.780332.5518
131DAWID SAMELCZAK5213427.50835.2282.55537.7839
132Ceki124525.78928.10454.39474.101128.49511
133Barszczu5217.33338.72880.29220.349100.6418
134Openiu527.43733.7740153.592153.5927
135Serek19945110.25126.821240.257387.395627.65218
136Ugiapak503.851322.157199.64524.748224.3939
137blyn88494.081259.965169.3480169.34821
138ppawlo4916.33315.99910.724116.615127.3393
139fred513497736.955042.05742.0577
140hiszpan142223498.17629.7450007
141artur54224912.25411.6251.50711.53413.0414
142MING4812418.79150.9407.92258.8627
143RozQrwiator486.86722.07041.12419.79060.9149
144Lord Grekow486.8677.69593.756644.693738.4492
145Skywalkre89476.71717.675045.47745.4777
146Nikoś474.271143.4490213.398213.3987
14719ADI794715.67312.778.49116.390.732016.390.7321.056
148.ScreaM.4615.33316.044057.79957.7993
149lechita3234615.33312.74114.08113.82627.9074
150Mr. Hahn4615.33316.76443.930043.9306
151KrzysiuPL462.561834.647155.608413.824569.43215
152Mutti7466.57710.49656.389209.726266.1154
153rob1965463.0715140.7327.95107.95129
154spiegelei466.57717.197089.45389.4537
155bloody2k18457.5638.92291.20732.601123.80810
156Friecki4522.52113.734519.460191.648711.10812
157KONANKA455.63820.95264.430064.4309
158kowalola1234522.5242.214118.0290118.0299
159labirynt20104414.67315.0083.73503.7355
160DaLord4411430.7370210.899210.8996
161Podrick Payne448.8529.165012.88312.8835
162LysyBolec444.8999.41127.57338.30265.8757
163XxNo-NamexX4422281.18693.645217.012310.65715
164Tamika448.8536.90534.91418.41953.3338
165Zakofevo444.89913.90429.37952.20381.5828
166hanter438.6517.137110.437217.762328.1993
167Kalif6694314.33317.39038.41573.810112.2254
168T0kane4310.75430.618150.4040150.4047
169slot4310.754156.514104.9519.419114.37019
170Mitzula435.38814.3998.04172.84980.8907
171kiki1986423.821159.1750125.910125.91011
172Niszczyciel94427611.39737.282037.2828
173Rochenfetzt4120.52111.792368.352120.430488.78214
174Jakie...wiator415.86712.722100.0737.665107.7386
175krzysiu1969412.731530.486010.72810.72817
176ron86405825.1340104.118104.1188
177rokolujs4010416.82344.101103.810147.9116
178Whitepowder4040193.992123.80195.409219.21011
179Radziu1594013.33317.53151.577051.5776
180PiTErExONE406.67621.34632.80110.81543.6167
181sold3913354.604137.6800137.6809
182G-SHOCK3919.5235.802126.57770.807197.3848
183uwe973819210.05831.04415.23146.2753
184Fennas Fanboy3838137.11383.999083.9997
185saures233812.67321.98800010
186wojak843812.67313.77643.553043.5534
187alexg374.119185.97143.671043.67123
188LordMarcineeQ3718.5217.35035.84221.46857.3105
189mipato79063737113.96237.780037.7804
190JackProX375.29729.31293.78598.295192.08012
191kozaczekk362.571447.98825.476025.47615
192zubrbdg364.58219.506147.731141.953289.68424
193Kiwing367.2516.1351.93011.28513.2155
194swkr3636110.9719.40450.97660.3802
195djdawid363.61018.2513.88103.88110
196Paseczek1910369421.64228.756210.841239.5975
197kathare355.83611.164019.07119.0715
198avarone357520.67517.963017.9637
199Haoshoku Haki3511.6736.65677.97548.331126.3062
200JURY113411.33312.9920004
201kleisaMEN344.86786.31115.865015.86525
202peposki348.5486.193163.27177.042240.31316
203xKubar3417256.8540364.569364.5697
204Jacoob3ky1344.86723.2840007
205ranto3417223.07609.9269.9264
206ziom1230673411.33312.3853.29003.2904
207schul2017334.717899.448388.0720388.07282
208Powerwomen334.717130.37419.0067.58326.58919
209Wnieboowciety331133.108.6919.730.12009.730.120315
210bgergia331137.3790003
211BLACK SOLDI LP3316.527.702144.800252.393397.1932
212Bunkier1987338.25437.39520.59168.98889.5797
213bachinho983316.5210.57436.049036.0493
214rtiopek19703216227.89723.36541.15864.5236
215LuxxuL3210.67312.53723.696023.6965
216Lord pinoookio323215.397.94536.778.32639.251.93776.030.263517
217Ashigara3216258.503161.559736.824898.3835
218migraman3110.33319.176118.8440118.8444
219kamilkoks203110.3338.5873.73103.7315
220Sir Maczo316.2519.54774.96335.757110.7207
221jelsonek307.547.54939.70512.39752.1023
222Nervvusek3030118.62069.094069.0943
223szyte301525.4412.13585.68687.8212
224TwójStaryPijany30656.62963.35086.078149.4283
225toto27301522.831050.61950.6191
226mateusz1989100301037.4890003
227versus83010353.15678.875078.8757
228mrufki komandoski299.67314.023027.27927.2796
229kalosz11112914.5252.484103.8800103.88010
230Domingo 88297.2549.24210.669137.381148.0503
231lichYyY292912.9604.83604.8361
232Lord Nick2929139.91840.806040.8067
233loltarz2914.5216.529030.21530.2153
234Szymeczq285.6525.62270.060070.0606
235stempolek287416.7170008
236Edek2009pro2847109.99700014
237mocny032713.52655.278232.674710.242942.91656
238Vacus1337275.457.23556.308388.237444.5453
239kuba6362274.5656.60400010
240gabryha274.5613.2430007
241aplauz262619.39413.0729.81622.8883
242crni andeo263.71737.94328.837028.83710
243sznycel2268.67315.56085.82824.072109.9003
244derester2626110.17313.183013.1833
245.littlerecuse265.2510.936097.97397.9734
246good666265.2519.6470007
247K157264.33612.95325.33036.44561.7757
248Gunter223268.67322.61027.825027.8257
249Jankes45261326.0275.80005.8003
250gamis880316268.6736.12650.197103.002153.1992
251pasy18263.2589.11532.28852.04684.3345
252borzym95254.17628.35824.251110.960135.2116
253Filson256.25423.9941.74401.7444
254kuba4651254.1768.5790006
255mekro692512.529.2650004
256Skillu2125559.6980004
257Szuru buru242419.39323.895023.8954
258Veldornek2438374.6585.57811.500.26311.505.84136
259aras10002412226.60660.999179.137240.1366
260artur38882311.523.788246.52271.430317.9521
261Arcyarcypan2311.528.87948.34815.08763.4352
262Runcajs z Lasu23231609.195158.0211.591.6151.749.63651
263Ziomeklbn237.67311.120180.434165.977346.4114
264dzbanek5432123231650.850384.7750384.77554
265vai15237.6734.98125.55660.55186.1072
266Mischekippe235.7545.36243.179043.1793
267M4XQ237.67317.43119.693019.6935
268jabcok123234.6544.7619.826116.063125.8897
269Chester1507232.888483.63100045
270lord pieron2222123.58018.480018.4804
271JawoR1337221124.9752.4624.6237.0852
272tchelolima2211210.3360002
273ZiOm2311Gacek222213.79513.7667.25521.0212
274Laura666225.5417.0480006
275Kampeer227.3339.1991.59501.5955
276Dybixxx225.544.644130.667220.792351.4592
277buladaniel222.44912.9270009
278David.222216.7200003
279enkocikk2110.525.04776.3217.34283.6633
280toporex1 x Kwikacz2121150.710105.6410105.6416
281Tybis992110.527.3900002
282misml215.2549.45320.185020.1855
283CHOL582121110.577063.18363.1833
284Vaak1232110.5210.0850002
285Karollolo217313.543127.71315.658143.3715
286Wioska Miała Być Pusta217318.69216.625016.6254
287Gienio1997217312.1320003
288Koksix23201026.45149.27053.498102.7682
289mystics912020130.59429.526029.5266
290sirus2020122.48751.472051.4723
291marek203202011.69924.68243.73468.4161
292Skandallll201028.4397.69307.6933
293bohemka206.6734.544089.98389.9833
294Atselix201023.30091309132
295geniusm20210153.67100020
296Zbyś18888202012.8130001
297bartek12345a206.67321.4270007
298Kociox123202011.7192.1128.30210.4141
299Ezca1t206.67316.2040003
300wit420191913.16326.45426.12152.5751
301altarek192.38866.37594.23549.988144.22310
302Luckky194.75411.3573.29103.2915
303FalseGod183.6512.62912.450012.4505
304Lord SamWieszKto18926.4290003
305rumpilein1818113.83746.262046.2622
306Bryza77718639.0270004
307Don wito189214.1750004
308TheBezamat181812.5100001
309uszatekMadaFaka18921.85404.0484.0482
310Chudy1181814.47612.667012.6672
311szyma1181817.5880002
312qwerty000000189210.4350004
313Elooitek19431818110.0820003
314Lidi1900184.5410.8560004
315AutodiebDishwasher1818116.4620003
316nowynr30184.5425.92560.44235.47495.9163
317rufus24518924.9450002
318Rycerz Cienia 85171718.5620213.752213.7521
319KreeQ2171.89931.9795.09905.09910
320Danek998173.4511.21728.84139.15467.9953
321tabcio18171711.0776.16118.76024.9211
322mralek77171711.299402.9793.0191
323iBARY174.25411.35779.379079.3795
324sappi171713.7764.93765.73870.6752
325lee-1174.2544.956031.82131.8212
326lord michu83161618.65035.144035.1443
327Black Snow16825.1260002
328Ezryljusz165.3331.760.20536.641.18517.382.54554.023.730174
329ghrome13161617.5950002
330Marzak316823.5120002
331orange693168210.894039.80039.8003
332Szczupakowo1616120.7780003
333OTTON WIELKI 516829.49373.21139.139112.3501
334And199616824.27773.730073.7302
335Methylsky161612.7340001
336BlistiX163.2520.60233.85547.93381.7886
337Remix9216286.0240223.497223.4976
338andy77168211.5000003
339kondzio1131616141.1150005
3404world161617.40291.878091.8781
341Wolffix161614.979021.54921.5491
342Milten3716824.02112.414012.4142
343aren123161613.800.540000388
344kamer21165.33319.7080005
345armstrong1992165.33320.9530004
346Kole703165.33310.04441.660041.6603
347Lord Naruto1234161612.4130001
348Player Over Players151512.688.75517.011.293017.011.293261
349mogi666157.523.834014.69214.6922
350reforma14153.7543.85470.212173.845244.0572
351hary-poter157.52123.63900017
352sleepyleon157.523.0955.34505.3452
353Tomasdz1231515115.64830.236030.2362
354Tommyhsb157.522.1190002
355polanski190071515116.9090003
356Panda12333153.7547.1210004
357Dawid12345157.524.49803.2763.2762
358weeee151511.9640001
359WładymirPutin151514.09011.81715.95027.7671
360MojMili141412.7800001
361pojmen141417.6790002
362khladrogo141411.2405866.1466.7321
363BERLINHOOLS141414.1330001
364ZdunekSuperGosc141411.8780001
365skazi141411.6080001
366Mateusz3194141415.9390001
367Togashi141412.6778.60408.6041
368Eldf141413.0960001
369piotrekdz144.6734.8341.07901.0793
370trawka5g144.6733.3860003
371endyydne14141407.3460627.710627.71034
372gimli63111414121.30151.852051.8526
373artivv141412.03813.6764.81818.4941
374siemanko9514728.5740002
375Believe142.33611.09561.04725.46786.5144
376bot cwel142.851.28438.688038.6882
377yhmhm143.544.0305.79615.78821.5844
378Bizzl131312.533.473000265
379ŻołnierzPLiUA134.3335.11753.054053.0542
380Lord Arczi997133.25416.1850006
381cytrushaze131311.50613.538013.5381
382ronaldking2751313119.7740005
383priest 6131317.3650002
384admirer2136.525.1630002
385AtomIron134.3333.02786.348086.3482
386m4st3r870134.33310.82589.56710.42899.9954
387Pafos131313.0850001
388Latka8131312.0593.47703.4771
389misieklisek131315.69115.86741.80157.6682
390Lord Sir bogdan132.1769.5170006
391ergun władca131311.9570001
392qczarek134.3335.01411.263011.2632
393damiansz9500132.6510.0460006
3941player9312432.7670003
395JJanicki12622.631015.33115.3312
396KEWINEK12346.012028.29528.2953
397Sir Hubolb121214.0890002
398Domin11012622.19715.216015.2162
399dorfem12344.70245.074045.0743
400KPTPFKST12622.9690002
401Bocianikson121212.271.97612.779.818012.779.818214
402Vooon12628.4255.67705.6773
403waga2k1712344.2436.33706.3374
404macierewicz12312269.3620006
405AxalanPl111111.1760001
406fokus1113.6737.8190004
407Vagner92115.523.38913.80562.85776.6621
408ExpirationCrew115.525.1440003
409Noket111112.80410.86546.34457.2091
410EmperorLuan115.5229.732063.62463.6244
4111nsideWTF111112.24539.677193.938233.6151
412joliba112.7542.42018.454018.4543
413kuba123654113.6733.3980003
414mlodysarmata01115.526.24467.947067.9473
415ZiweR71111124.6580003
416MłodyBazylisz115.527.8910002
417Jorogumo111111.7690001
418Dzifford111119410001
419- maserati *111110206.80464.153270.9570
420Trabelsiii115.521.5352.49902.4992
421Mr Majki113.67337533.12478.876112.0001
422SCARIUSS115.522.2320002
423Lord QwertQuaz111111.01602.3372.3371
424jaga121115.528.49912.301012.3012
425Ceeed111115.2300001
426Bronek 1995101019080001
427Maro0025101013.2590001
428Stachuonline103.3331.86802.8202.8203
429M Gabi103.33317.2900112.261112.2614
430oskarsk12310522.4480002
431Imusece10524.3290002
432grochu70101011.4282.17202.1721
433Kvrolcixxx101012.1620001
434kilo1210101191.596314.4410314.44118
435CraZzier101014.713148.46386.832235.2951
436Goalkeper10256.1670004
437K3RN3LP4N1C101015.1690001
438ciubasa101013.6970001
439Seiken66610523.8270002
440Sadikus101010059.99259.9920
441[email protected]101014.0230001
442Cymaz101013.2350001
443PiotrOfficial101018380001
444Kszemek10523.4440002
445matico109916.1120001
446twardy2329334.6270003
447pawcio555691.563.30629.584029.5844
448Harvey Spector991029.80291.937121.7390
449ariopol94.522.0450002
450kiksu1794.529.79129.416029.4163
451Froggy9915.1560001
452bluegangsta991036.82717.64254.4690
453sir maciekk2469334.18940.893040.8932
454Mateuszk9918330001
455ROMANIFAJNIE9914.4216.44724.28030.7272
456Romej93328.5310005
457Mateusz6039913.8690001
458Mefjux9913.2515.64205.6421
459SteamUser165081322699113.1490004
460specanz94.522.0050002
461lowca90091912.3359941.3832.37710
462Walczak146494.524.366090.49090.4902
463Obat10082.6737.38009.3669.3663
464Scanner8426.2880002
465Bula978811.2820001
466norbasoo82.6734.03037.459037.4593
467IronV128813.0030002
468m4luu8811.0740001
469SzaleniecRico8811.4030001
470Hejka8813.2950002
471Bratpato8817.0780001
472Septitasic8811.7030001
473Nurpert84277219.9225.88425.8061
47420zlotych88122.6960003
475mnich-12481.336215.1110208.887208.88727
476astelix1268812.0850001
477hrabia Lucas8422.1290002
478Kiniwe8811.8760001
479Nolek82.67313.5060003
480porti488423.8510002
481jozek199780.89912.3150009
482desantowski73.522.3970002
483trylogia1117714.6540001
484David23271.7544.8440004
485szumipl7711.91613.729013.7291
486KZW177713.4080001
487hakaca1171.17616.36425.522126.637152.1595
488ItzMoeJo77100163.760163.7600
489Golik771051.564051.5640
490Barometr19967713.3440001
491D m N73.524.045076.38276.3821
492koniu12177100172.568172.5680
493sazas72.333109.892018.63018.63011
494SonicHedgeHogg72.3331.5600003
495Artadijurasus73.52035.983125.112161.0950
496rafal407712.501028.15128.1511
497moruz12347713.0420001
498Szablos771167.55600014
499David Qest71.7548.08927.08383.622110.7053
500Wojaca7719.7970003
501fiolka 2326166.8380006
502PeronOfficial60.86714.4210007
503zordon07l632146.06900013
504Pabloeo916617560001
505Irekmalbork61.258.4590005
506m0st3r6321.994223.3430223.3431
507drafcioo63212218.64633.53952.1851
508Khal6328460001
509poloscoutin61634.3670007
510żywicielkahusto6237.48825.100025.1002
511Nx016322.789038.82938.8292
512Smarze6612.1110001
513ALZAMKMORD6616.2260001
514Seba9966611.5070001
515matdu20066323.51069.269069.2692
516Tombar766323.4891.3884.4465.8342
517szymon.p2463225.7710255.856255.8563
518Spartakus771163268108.7628.7621
519uczek1261.25806.20600090
520wkwkwkwkwk5513.5720001
521bzdenio51.6735.8670003
522Hejtowany5511.5710001
523YaYebia51.2543.9531.2306.0567.2864
524doinik152.5212.1770002
525skks52.5268.8640009
526MaaTheeO551015.24470.23085.4740
527prokopara12351.6734.3870003
528Petas32251.67316.028034.47434.4744
529QUBA69695512788.99472.38481.3781
530Eloelo12252.528.3410002
531darex77751.6735.5900003
532Godles12352.527.0880002
533BERBEC5512.0850001
534blantoholiczka5519390001
535skiba12251.2542.72662506254
536Moria...5511.9310001
537Anonim19055511.0440001
538Dominik.ony5513.5540001
539Dzidek9.951.2543.5750004
540Zorinsc5510157.0200157.0200
541KrolDiamentow40.577573.7050149.292149.29259
542TimaWro4412.70849.62493.500143.1241
543Turbo Gumiś441026.11928.39154.5100
544xorume441010.03222.58832.6200
545pejski14222187.48050.11357.5931
546Batil264410238.530275.742514.2720
547Brazil King4411.69350.39270.460120.8521
548RealHappyrunner331021.541021.5410
549ImOlsen3311.53346.025046.0251
550PJNzN31.52297.0087.870.10524.895.50932.765.61426
551Roxtero3310039.39339.3930
552KAROLINA2830.7545.332058.56858.5683
553Ydowudoee3310032.72132.7210
554Daffit1432131.525605.2653.0848.3491
555rahan3331.523.228050.86850.8682
556Radez1630.651.03510.300137.627147.9271
557paxcio3310081.24081.2400
558JanusQ31.5236.58754.413054.4134
559d18720.6731.21623.023023.0232
560rlu63ew20.67311.6040157.138157.1383
561Lisunik21241113.012013.0121
562adi190020.2589.053052.77352.7736
563Tadzik008221080.682080.6820
564Miodowy9721251422.47524.68247.1571
565Sandagor221020.10127.05647.1570
566marcin3030322110.7020329.331329.3311
567Sir Noro212028.494028.4940
568Xervisse22135.968224.3101.309.1601.533.4703
569Steryd199120.33611.491077.86677.8666
570castagne12123.18612.12924.44936.5782
571Pawel 8922100107.553107.5530
572muzyyy22110.52254.068147.593201.6611
573Fanatyk190810.522.00228.111028.1111
574yeahow11101.71701.7170
575tomoro10.5211.3872.2159963.2111
576Edyta197810.5213.48260.588120.316180.9042
577AndreyEU10.25426.48227.577027.5775
578T0uph81110051.68551.6850
579Kenin.d10.333588050.54150.5412
580KACPEQQQ10.521.010012.98912.9891
581Jonasz931110025.79125.7910
582Zarbo10.522.04018.09640.17658.2721
583Windy1110039.05539.0550
584K3czupek981110024.11224.1120
585SemiPr01110034.84634.8460
586[email protected]1110022.17022.1700
587Parzival10.2544.1444.08639.09143.1773
588xarq547210.3335.24135.512035.5122
589orz2ch6wski10.521.42910.25057.17367.4231
590macing III10.3332.01511.022011.0223
591zdzieszko3111031.27672.184103.4600
592barteq1581110034.08034.0800
593Mishiu1115202.44402.4441
594yankes111111030.357030.3570
595ssubarynka10.52139038.31038.3101
596xrns10.52643044.27244.2721
597gryziion111023.492023.4920
598polak1171110061.46861.4680
599ownetman10.521.13725.92537.30563.2301
600Revix199510.2541.465036.10736.1076
601matysiak11110031.61231.6120
602Lord Amster1118.198103.1400103.1402
603Mateusz1710.3338.73143.831043.8313
604Fares1110016.644.59316.644.5930
605Czarny 301110014.969.63814.969.6380
606selfmadeplayer981110020.47620.4760
607TheBigNoob11184240.157040.1571
608Rafalo0711145538.91325.42164.3341
609ashotgev111016.0118.90824.9190
610Damianx96111057.22935.50492.7330
611gi000710.52041.54016.18157.7210
612dave95010.3334.348026.28526.2851
613daszbur121110063.93963.9390
614xcomlinx10.2542.21709.1319.1312
615Wayne.1111034.332034.3320
616JaSprite11109.59343.59253.1850
617peter313110.17616.58132.8503.54836.3986
618Bazylekk10.3332.2023.09232.87335.9652
619Parden10.521.57916.52210.69027.2121
620xbaniakx10.25413.45536.001036.0014
621side30011108.5103.21111.7210
622pief111043.109043.1090
623ssprinter10.2544.06307.8717.8713
624Takt10.2543.2544.3081.7886.0964
625bartek02277111010.4104.23614.6460
626Hero2310.2522.86553.667053.6674
627KyrtaM111015.4107.90823.3180
628BartekSx0013.3100001
629Meficzny0015090001
630Continental0023.0100002
631-Elemeledudki-0011.0270001
632LKS Legia Warszawa0015110001
633Merynos0012.0020001
634Tyka19990014590001
635papol970021.2800002
636Hugobosss0014530001
637DrFatHobbit0021.6020002
638Se7eNxxx0014840001
639SilenT-Hell0010024.21624.2160
640Sir Angelo10031.8730003
641piterr4100056.346350355
642IksuPjoter00322.6859.11709.1174
643prykall00115.2230002
644Stefan170014750001
645mefek940011.2260001
646xineek0023.1080002
647maks15110013360001
648miasto W0012.0300001
649marcin840079.8230006
650Andreuccio0011.0700001
651lukasVI0021.3260002
652Gomul00112.1540001
653Cha0s130013.8030001
654Gr19780012.0090001
655Bociek8000519.9300006
656Sir neoplan10014.1220001
657malaula0013.400064.97364.9732
6581POLSKA0012040001
659cineksu0011630001
660gajowyzygus0014.3310001
661Sir Arczii0000418.5930004
662PIEXU9970014330001
663jjay0021.14634.939034.9391
664kondor w0011720001
665Gołabek0021.0100002
666Baryy0018770001
66728lolek2800412.017046.49046.4903
668Lord oTaBaTo0014510001
669Daniel9410012800001
670BuBeL0012.2460001
671vit180012000001
672Shuzip0017880001
673peres51300012680001
674Konopek260012.0300001
675Poiu770014.1850001
676slawomirec0014810001
677MateoooNz0013.039049.56849.5681
678JunkeyMonkey0014980001
679Heluś0011030001
680For fun0018820001
681WojoKox6260011.0640001
682BobMarley0014.3740001
683RedBull690019720001
684eddi920017150001
685Alibaba4200011750001
686arczi880011310001
687Lord Jhose320i0016820001
688lol4k0012.9660001
689peetrucio0015080001
690ukli10021.823047.20147.2012
691Tomi19100015390001
692Gorzelnia z czwartego00100000
693sethlok20011.3220001
694damian23320011.3960001
695Avada Kadava002460.27500051
696Wachuu00100000
697KaczorRC001007.5737.5730
698Lulumba0045.3830004
699robertopol0011.1740001
700hyperionn0021.79718.194018.1942
701Hołota0010016.50016.5000
702***meus***0022325.77905.7791
703ser Paweł2320022.3350002
704kuki300k0012290001
705Bastiano8000124.2840002
706LordMad0011320001
707powert1900024.9010002
708Herston0015350001
709Rumcyk0021.6860002
710sha7dow00211.3520002
711SevsoN0013840001
712tośiulka1230027410002
713ewary0012250001
714izdomar880014.9740001
715Mario6660014.2150001
716Daga250010026.52826.5280
717Sir Mateqx0032.8180003
718Morfeusz 4x0014540001
719wujas990013930001
720dkdaniel0011.3360001
721Sunday0022870002
722barbiebicz0013030001
723Multi10010018.87318.8730
724REBIO00212.5730002
725BartosCK0012.6140001
726Pucio180032.8550003
727Trynazuc0013.9890001
728Kiing0012.7640001
729V3zioner0023.0530002
730Mati320014500001
731*Sp33D-FreaK*0011.5470001
732Marsa.19940028680002
733Junkie21210021.2420002
734Evoxin0011.3590001
735th0t0012.7780001
736PAWELPANTERA0017880001
737LaCocaino0011.7810001
738moczarz9970017840001
739sheamus1050011960001
740pabloo1010012070001
741Martita19950011.1150001
742zymol0022.6870002
743LordEmil0011810001
744GLUE110012.8750001
745daniel i dominika0021.0910002
746kamil1t290012.0000001
747quba1190014290001
748Tamin0011550001
749Olivier2320014740001
750Baizer0016160001
751dami21450014860001
752lolekfb0022.188032.13132.1312
753LucSzymek0032.00409.9869.9863
754nudzimisie1210019760001
755Lord bartek320017410001
756Pope Criminal001036.677036.6770
757Bohdanek0012650001
758befs10011.8110001
759Marco090032.3872.18002.1803
760AriBEASTv00212.7110527.097527.0972
761SpeedGER1260011.1450001
762Sir kapucyn770011.2560001
763Gumkka0011.5160001
764ojot0014520001
765fari1997001026.643026.6430
766sirclarus00120015100001
767TheLoopFlesh0011330001
768OneSergiusz110022.1760002
769Piorun0000015000001
770adrianww130015650001
771rt678j0017330001
772Lucyferrrr0011.2310001
773sebastian1223400100000
774*Swiss*Bang*0016.10211.00339.11550.1181
775Giluu1150047.602026.53126.5313
776Athaer0016260001
777Mati199710013030001
778sierzput0014610001
779Redzik0014.3510001
780Tyraelu120016850001
781Michał4310027.9050002
782KarolKozak0022.4410002
783Hoksmit0011860001
784baszmen0043.5800004
785bragebb0032.5130124.539124.5392
786alantozimal0016210001
787Fogga0016.1110001
788NIEPOKORNY230012.3280001
789zyzuuu0014280001
790Son of Pym0012220001
791pokethanos0022.5990002
792JakubSynSławka0011470001
793kola120035.5540003
794lkm-0018.5200001
795Stasiu4200015460001
796Vitkovsky0014610001
797zygor19890012950001
798BigXDBaba0011.5680001
799Elexsarze0033.8890003
800rudy40000015.1950001
801BeHero0021.7350002
802Dzemoludek0023.203020.16120.1612
803leonidasek0024190001
804adrianopol1250011.4540001
805KualaPac0017000001
806DawidSzabran0022.2040002
807kicho0014.2750001
808Bialykiel1220017640001
809mareksio0011440001
810Sir Alladen0011230001
811zima19440012440001
812Ritter des Tages0011.2800001
813Sir Paweł2320026.0810002
814Filemon4200013.9750001
815Sir Pixie00160.1620009
816Metaverse0011.8600001
817Alama120015680001
818lubiedawacmax0039.2790005
819gorgan0025.0120002
820Marcys19810014060001
821mariano19850011.431011.11111.1111
822nicolas65400100000
823cmakul0018930001
824newmaly10011.0730001
825jebać Rosję0012.1120001
826ZakrzyweniCzasopzestreni0011430001
827Rolandov0019620001
828godfenixpl0012.0300001
829lewy32140017050001
830WW1230011.1380001
831Sowinho2100284.73800011
832ponuryzniwiarz0026.7530002
833KrzemasQ0013580001
834UnknownPerson0022.5540002
835waldek1991st0014410001
836gobo0013140001
837Nydeman0018830001
838zabijaka543210014710001
839PiSaNa990012.9230001
840KiiSiiel0014.8070001
841daniel19955550011090001
842ZeZO0025.6280002
843konus9950012.2190001
844Ravvy70011840001
845Firefighter9300226.0230003
846SzataPokutna0014.0110001
847Stone face0018150001
848JonatanJacob0080017960001
849unconquerable0012.0300001
850Grinkish00313.1650003
851hesan1230021.2280002
852mattiix0022.4960002
853globusxd0012180001
854KosaKosaKosa001033.726033.7260
855MyBestFriend00111.2260001
856w1 cher00112.1540001
857ziomalekb940011.0900001
858igorc0012.0450001
859Chwalkov0011.4620001
8602tomek2320012.0010001
861cardinal4600210.5620002
862moraww00102.10302.1030
863tyka41a001032.367032.3670
864mktofik0013.3340001
865maciejasz3k0016160001
866Moyshe0012.0020001
867mm9190018540001
868corrin0021.241058.53958.5391
869eSPek0021.51426.660026.6602
870Olllciaaa0013070001
871brian1280022.7450002
872Hubert1ss001018.36100010
873Joker9440017830001
874Lord katar0022.5340002
875HaluX770013.9750001
876Boguś6990041.7150004
877Joobany002201.87800022
878Walk3r0018870001
879gjutrm0014290001
880Szagi9970011.1660001
881ignac70010016.83516.8350
882SirKrystianVII0015260001
883upalny744laser0032.3400003
884kotek5820012190001
885szczerbcewicz0013.2080001
886Sparta20011320001
887Natalia00110012900001
888Mundek1800027190002
889trelogz00316.9010003
890HERCULES19660017470001
891karolina3u0022.3080002
892Szogun001750001
893xatras70011.0350001
894karolekKing0035.372025.46125.4612
895abstyneencik950051.6500005
896Łotrka0031.925041.22041.2202
897Sombodi0019030001
898monika2220039340003
899Karolina1110014430001
900Ostrich130042.2720004
901kolox700013.9760001
902świat kucyków00159612.395012.3951
903sebolodz330022.3720002
904piciowski0031.0450003
905Andzej Kocibuch0018480001
906Thes0ftnex0011410001
907Sir Hennington00100000
908pikolo5550011780001
909RvMAN0011.0890001
910horkruks19900027920002
911Seba127380420019440001
912smok11xd00129982408241
913Osk280017470001
914Sench0021.1670002
915Fgggggg0010187.330206.746394.0760
916polon3z0028.8150002
917Sowek9500160.6980005
918klaudusior00210.5920004
919lukiczek00124.3080002
920chomik314500172.9000006
921spajczin0011590001
922Kamis.m120023.50607.0617.0611
923sandrusia654450015880001
924PanSowa00105.77605.7760
925savvas19820011.6590001
926KONAN0013600001
927KuMoS0012710001
928darkbrutal001027.086027.0860
929dawidkl1660011.1490001
930marekwalczyk0012560001
931Mareczek19970011.9470001
932qwertzyopa00460023380002
933pedro7170013.9770001
934mazur13370014.9980001
935odnowa500012.0670001
936bornyuzo0015.48250.863050.8631
937SuperWiochmen0021.7090002
938dudus9696003762010.87010.8702
939Kasakzdw110012.5010001
940kita950017970001
941Pryngus111310018900001
942Melonek4490022.1820002
943VVojtas0023.6910002
944padku00100000
945Yontek12340012080001
946Dragon3120021.3290002
947CrazyJack0021.2000002
948sagexjaf0022.9380002
949Dymus340012.0700001
950Majmuswwa00611.6567.86414.80222.6666
951Milosz2440055.6980005
952waski09800915.7420009
953Klimensik0029400002
954gruchatron210011.1260001
955nofear199320012.0850001
956krzysiek2380013.1200001
957sebaonlyone0012.0540001
958Olotharveia0012.8110001
959CuberekTV0016940001
960Michał1928370021.5590002
961Arek5510032.2080003
962IdealityNox0013510001
963Szakiel1040014170001
964dawidszcz0024.4680002
965Gamis88030016240001
966brzeslaw770012.0300001
967Galaxy Slayer.001006.9336.9330
968maysski0015480001
969Patryq-wchr00272810.325010.3251
970audi6000021.2740002
971KapitanKoksss002920030.66530.6651
972Magda110012580001
973lNorweg0035.6630003
974SzefTotalny0011.1240001
975mroczny zabujca870013.1300001
976Gispon001139.87700015
977buongiorno0014680001
978mateo9930055.0818.66108.6614
979sokowirówka10023.9370002
980Porkue0025.4530002
981andre272700100000
982Maslotrzaslo0014530001
983Luxray0015230001
984Obebik0012.7320001
985topornik960012.8840001
986mrumrumeow0017200001
987Ashisho0014890001
988Sir trolu001015.191015.1910
989osowski19930011.8120001
990meks12340014810001
991Ouzo00112.1540001
992Lajon...0019150001
993DannyHernandez0013.0890001
994hollister30024210001
995Krzysiek9330044.6580004
996pawel14040010026.81126.8110
997Lonsdale0021.3670002
998Grandziorek0011.0810001
999master chef0064.1260006
1000dawca070028.2180003
1001małyowocczereśni0017780001
1002NaaXPL0021.5210002
1003Ogarnijse0014360001
1004marrkusss0022.9370002
1005xMajkelx0012530001
1006Nowak25080035.3920003
1007ALBERT123456cv0076.3070007
1008Hudy3620012820001
1009Sir Wales00100000
1010nnnn20001790001
1011Groszek..00627.2540006
1012Priest1700211.8460002
1013baka21sklad0018110001
1014Dejwid91210012.4160001
1015Lord Sergiusz0018650001
1016Sir Sir WZGW0012.5580001
1017sanderyx00213.4050002
1018tom355001015.915015.9150
1019Mymbek0014690001
1020Choopser0011.0650001
1021Lord WOOLF0021.2450002
1022HUBERT LAREK001007.4837.4830
1023SirBigMac0012.0010001
1024Lord bartolemo0021.8530002
1025Eska1990014.4550001
1026Lord rumcajs550013940001
1027BLACK150019050001
1028buczkowice19980012.3520001
1029RastaMan690015430001
1030KolosalnyBigBen0011270001
1031ego sum deus0012.0620001
1032Tsipouro0016500001
1033AndrzejJ960011.4410001
1034Time Traveler0011.1010001
1035OgonekxD0011.1492.15202.1521
1036TriczeQ001011.739011.7390
1037mateuszgrzesiak 9870011630001
1038Woloszyn0019530001
1039PlsNieAtakuj0026.7030002
1040LordofWar70013.5140001
1041son.goten00100000
1042Zobaczmy Tutaj001010.885010.8850
1043Lord Sir Juliusz00174244.556044.5561
1044Lelo3200012210001
1045plebseq0021.3670002
1046kabamaru0024.10006.8576.8571
1047PLASTIKOWYxPL00160.1370005
1048old navy0014270001
1049Evellyn001011.931011.9310
1050Akame Ga Kill0012800001
1051Undercover0012.0300001
1052sprytny000000028940002
1053Killrazzor00417.5150004
1054danio.snk0016310001
1055tudro001820001
1056Maniek33400211.7310002
1057szymonek880023450002
1058Łukasz9000100000
1059KingMieron130014.8530001
1060Kamil120016870001
1061SPEED10011500001
1062godoflike0015840001
1063LevinEK980014190001
1064piotrek491220016990001
1065roki2450015500001
1066Golfo0023.3620002
1067okojh0033.0070003
1068Blackdevix0016630001
1069HIGHMAN00100000
1070Gannik00314.1020003
1071PERFEKTO0011.7400001
1072Czwartek10014370001
1073GamiBer20210012.8580001
1074Dakotha0022.1400001
1075Lord Kejpi002128.98700013
1076Baca4200021.2650002
1077AlkusNarkus0011520001
1078Cypek170019.1520001
1079kensy960016840001