Sezónní žebříček

Zobrazit níže žebříček pro tuto sezónu. Pro tento žebříček se počítají všechna odehraná kola během jedné sezóny (=měsíc). Sezónu můžete změnit pomocí výběru.

#HráčLP Avg LP#KolaBodyODAODDODVesnice
-Your Slave*121032.7373.358.3584.075.6172.493.6506.653.377444
ONEIRO95833.0329909.3101.825.184922.3833.447.850107
Manca la Bamba75226.86281.032.2512.785.7172.104.6344.966.533151
4Lady Harald70618.139705.5052.123.3321.389.6643.611.194118
5PLAY70236.9519374.0282.584.8371.355.5923.966.01469
6GodLik354077.1471.935.4242.595.3461.381.0363.976.382241
7AC Sparta Prague49538.08135.014.32716.069.27210.857.56226.955.900479
8fish196345850.899493.276687.455705.3021.520.65693
9-RoyalFlush-43139.18111.030.8931.549.2851.970.1403.768.353141
10-GugaIsKing*42653.2582.671.2633.243.9165.027.7128.408.723341
11Peter Pan Im Keta Wahn40367.176438.9711.038.9071.522.8682.588.29377
12kojak40225.131635.96828.878599.403627.33715
13jatru36833.4511260.4121.078.906265.1731.401.55148
14BierKrugal34626.6213944.9421.623.1871.568.7793.154.689107
15walkman1234412.2928330.250539.518490.257717.08270
16Blackmackle32832.810793.6661.655.4161.062.2923.298.58998
17Holzbau-Schweiz.ch28571.254687.9011.714.6862.135.8893.850.575101
18cizkov28211.2825475.28713.8411.419.2341.413.76376
19Destiny12328235.258103.700246.197394.904610.02326
20Putztuch26518.9314178.300419.536277.735901.30037
21PHARAO.IMPERATOR25414.9417200.316447.5671.103.2691.534.66446
22cesilko00725311.522191.29727.7675.7035.70340
23afterglow.23723.710515.5641.898.9541.044.6472.952.55070
24Szczesliwa13PL23733.867336.856464.560566.6301.175.76867
25Peter van Wurst23629.58778.5261.545.3231.438.8912.981.08291
26KingRagnora21710.3321120.552182.9651.856.0172.059.92238
27-Siiu19324.138270.20848.421208.879237.75256
28shaymin18911.8116206.977120.895453.716532.88539
29kubalik18612.415887.6541.563.0201.854.0953.115.284125
30BlackStorm1869.320102.810178.226495.656758.63331
313mOo18518.510127.110684.198314.477998.67532
32Magic.DaMaGe18326.14717.869.3226.954.3918.270.79315.264.9331.511
33Tomáš Kružík17913.771368.06253106.67828.38921
34DaRaFiT17825.437131.666266.89639.529131.67028
35skorpios.gr17215.641141.8101.076.605634.5641.709.79113
36Vydrypivar16214.731138.921102.864784.772844.04513
37GAME16112.3813137.759187.271210.012339.78637
38cCcTURKEY16011.431474.234232.06555.718297.64922
39Czechdevil15610.41532.45220.72147.23257.57916
40OLYMPIAMEN156121317.708060.09760.09711
41Unicorn.15412.8312196.099791.397920.4211.768.52540
42Obpwas1508.3318124.25517.77419.49231.88631
43silvanatorka1479.81573.94225.26537.21662.48124
44Kolmi1449.61537.070418.90860.406516.66013
45rangers11406.362276.86815.649138.26322.18929
46DUDU1385.752498.697196.04223.84728.30335
47asdf13712.4511285.375338.8498.480125.53750
48arekes121368.516184.722183.29036.607182.51542
49pinopavel1356.4321251.471976.3671.241.0242.377.82346
50OFFKA13516.888103.140216.69190.039300.94022
51Skerko12312914.33944.46914.30793.24930.90212
52Sir karl1289.851364.39430.419103.380122.53617
53Tomikrafd1257.8116225.42636.98978.120115.10938
54iSitDownToPee12424.85174.054437.126667.8911.114.10824
55kamukaze1239.461328.02753.4175.75284.92713
56kudlanka1225.8121165.699043.56943.56946
57SALLY691227.181789.97079.483120.767190.30423
58mienkapytka12224.4550.18315.189146.635212.33215
59midli1218.6414164.74270.194239.601233.15824
60.Fresh12140.333108.212316.951155.480488.61617
61Iggo12113.44910.89145.4068.13347.40010
62tomas221187.3816117.464906.858557.0891.468.36335
63Robur11310.271161.50490.7361.245.7511.188.88214
64Sansnom311310.271158.6053.4528.3803.24422
65Rade3811312.56932.92142.309177.781206.79510
66ShaneFalco1125.3321100.285126.316179.213203.78828
67zmarzlinka11118.5663.442149.23170.142261.54916
68AndyR110101184.46879.664346.852324.98922
69Anges1075.6319140.20317.29335.0886.26826
70majstro10735.67316.7849.6646.67416.3383
71defferfreak105215100.234548.1124.578.7975.435.26112
72speeady231057.51483.6611.632235.849240.36626
73DonTaraxous10220.4515.370233.10864.469303.5545
74top1secret9632367.99316.845350.227382.95812
75mrtks9612851.232465.886225.381708.37211
76Magyl9510.56939.3088.89690.60281.65312
77Velebak9531.67321.25241.413107.603149.7495
78Alexko2129431.333466.06303.256.1813.270.59074
79Janqueee937.751262.52784.72699.348151.20219
80-NooB9122.754151.883251.16520.182273.17631
81kontraci78919.110102.918287.742360.981777.34622
82MistrZE9018512.3450189.777189.7773
83-Scofield.8944.52309.8251.197.372109.6061.353.11244
84eips8914.836289.070434.22589.195295.89663
85214734384387293453.702702.214540.9041.274.55853
86Diedadu879.67947.62664.98322.54993.40917
87son.goten8643281.248244.551377.831622.38216
88lord kaycee866.621359.8931.85338.09338.51123
89toulavec863.912255.56043.20466.98668.28023
90hiv tik tak8628.67347.634143.637121.762265.39910
91???Kdo je víc???8621.549.2016.94515.14325.8465
92Hrad857.081214.385101.83439.62684.73410
93Ridnauner84283241.496467.189108.989576.21742
94koly847.641158.935284.398180.644302.46518
95Bauwas8327.67312.248199.03692.763297.3633
96Lord Lord hozy8113.5638.592335.35035.011324.73810
97pete18111.57716.1194.369556.1906.4378
98Maty978026.67321.36959.87822.80731.8516
99-Kakashi7939.5243.866132.23651.421183.6919
100Tonyking420?78781157.459429.05867.380516.01521
101majkyx666783923.0754.3943.1487.5422
102JanusKrálPekla7715.45122.921455.957994.7761.515.19420
103Megalodon768.44971.694220.967465.522302.84513
104King kill7615.259.18023022.22122.4515
105micuserik7512.561.093.7181.251.879236.8541.756.635115
106dashunt74372108.255198.92719.753154.49415
107BakiYidaki7414.8530.4382.07756.26058.3379
108lotrfotr7336.52135.047408.186130.451538.63725
109KubaNeJakub7314.659.4621.66814.43316.1015
110jennysek77729831.68526.41429.18627.3059
111Pasadent715.071444.2644.083260.808124.22113
112grogro7071033.2441.5166.8328.34812
113DMAX05699.86712.379054.16954.1697
114bodka212346913.859.926800805
115Knecht8868174166.013569.928213.306792.38524
116marce6817470.79570.45929.929118.05213
117-ElectrixEnergy*6813.6514.367131.95246.111178.0634
118Rewsed66332191.428140.803184.019376.66937
119Quaresma667.33965.174272.904124.140341.71712
120*UBI*669.43755.25219.576583.56956.62414
121Rare976611632.03571.25379.218150.4819
122SteamUser1605272988654.641446.30236.6420015
123oki16532.5210.9384.8341.0535.8872
124Twelve649.147120.136155.26265.441241.33424
125Jindra 156634.21533.26855.83082.21538.25415
126Shadow226321315.04943.82611.38432.5975
127HJ hdv20632133.96618.2366.7787.2002
128Jaguár726210.336138.746777.1551.178.6142.013.59625
129Král PecaK6112.25362.235196.300247.508490.32439
130badboy1990616.789118.851223.70256.124238.29921
131Ajax72604.621385.9298.54760.47037.19722
132.littlerecuse606.67958.607440.0070447.46912
133Q Ball593.6916100.43542.746120.607103.38421
134tathron597.38836.6202904.6564.94610
135Mishanek175929.5212.42061.1076.03971.9887
136sazas579.5631.8270904.917906.0528
137lukik96576.33912.133246.598378.650695.3233
138- TeacheR565611.016.2585.643.39705.724.476113
139Smejky569.33685.696399.706142.472448.57718
140kawadav5614418.958069.60774.4164
141Kirin Tor Back5513.754604.1351.377.5391.240.1542.644.93666
142humlikj556.88842.531028.38748.94812
143Galatasaray5527.5228.08921.936165.834246.8985
144eidn1542.2524110.916078.12078.72031
145schrott5317.673152.344301.80766.226369.11422
146golbatq5313.254134.812477.068378.830815.60527
147x3 LeGenD*5317.673124.306175.38758.998263.39920
148Nikuska5326.52113.14000026
149forsti15353184.207216.3900234.96315
150davas537.57737.529053.75515.1148
151Rokojidas537.57718.27611.13833.61544.7538
152EsTeR136452521781.308142.35775.199217.55665
153Palmen527.437106.74913.77892.938018
154Stress111528.67662.41824.326224.623128.54416
155buvol525.7899.9486.61313.76715.6758
156Sir aliens5125.52145.097204.38066.147578.20421
157Don Aurelio I5112.75426.0400008
158t3rm1nu8516.38825.14241.381010.5787
159w1kt0r5025216.2212.58925.8865.9314
160Victoria6664977188.01038.5751.833.7091.850.27237
161nantilus498.176100.88735.435016.21117
162ondra habada498.17623.1870006
163Robbi499.852.46325.84632.98259.6182
164Queen of your Soul488615.12460.4684.32864.7965
165Bratuschka488612.08644.54821.49597.3445
1669klara9484816.094360.04083.262443.3021
1671vurdum475.888139.946235.4900305.80730
168Sirupček479.4547.2926.13783.14797.17014
169Trojjediný479.4513.0620119.150140.1906
170Korona72469.2546.072160.436187.667348.10310
171xcebax4646120.3090007
172Dionysos.Fr4615.33320.26548.36351.739103.5014
173F1h0Lyy4615.3334.5649.3341010.4244
174s3icx453.751292.474373.552539.304912.54817
175Harry99457.5646.567185.185166.513285.93112
176darkcrov454.51014.03300011
177hrabje jarek451534.3480003
178miska446.29776.35473.14275.695164.76521
179LeRa4414.67319.7887.683009
180Fynitas438.6564.68315.5399.18721.9818
181štístko 18432.531759.53806.498020
182Jarous1992435.38848.91644.150242.815252.45310
183Quiinte437.17625.5883.6685.71507
184samuelines4314.33319.1356.481162.651169.1326
185Go-go123427610.90801.33806
186tomakys 3428.457.0430146.050102.7423
187k.moldovan4113.67342.66701.1781.1788
188FenixxineF4120.5242.561027.25828.75416
189kofokolo418.2535.55703.066010
190Weintraubenbasher418.2514.479168.559610.946748.8224
191Nagato-Pein4113.6736.94735.46046.18081.6403
192Vmr.KingLZ.Cat.CZ4013.33373.155132.12330.287167.17020
193yogibeer408513.0680478.195478.1955
19496Mato399.75493.219186.949183.025356.93014
195Severino3919.5257.283112.93027.845145.19512
196Dom.M394.33952.82431.8300013
197ling 53919.5232.67467.981479.892547.8737
198Beroun88399.75422.61616.308168.527181.8576
199falcoxxx394.8889.40302532539
200BigDani384.22915.4170493.724494.0167
201maty37381924.4750003
202xShermen1221381923.6438.642298.6712
203andel pane375.297422.54666.744067.75342
204rint3712.33389.55465.86318.50632.81018
205Mato72377.4563.70930.34484.172114.51613
206KartoX374.63839.40410.74382.16992.34712
207eskipazar783712.33336.93786.939179.753279.4978
208I3V77ER3718.526.2233.8751.1865.0613
209teihkoo379.2544.05361.0395.03477.8904
210tomasaugusto3618252.676212.412429.957642.3699
211pepadk3612350.5044.5444.4166.3096
212Derthena3618243.303046.91809
213Wold3612343.06418.552033.88315
214leopard3636139.847119.2640154.4009
215TheSquare3612321.1341.342006
216***RoMaN***3612312.35754.56132.01987.6125
217warlan3636111.41624.469029.2405
218Muke36669.1474.9859.2102.0867
219Nedo363618.2376506.9127.5621
220ChowiCze36947.8806.97330.05735.3374
221Crashy363612.606056561
222izznight361821.8156.09042.91750.0432
223Psytrance35351284.1264.282.47904.546.71043
224speiler3575106.762191.3480212.08211
225Pítra013517.5286.42800014
226Tufan777773511.67327.3513.218007
227ANNA-MARIA353.51025.1490009
228hemic355713.142017177
229mudrik1013511.6737.9720004
230Taste Of A Tosti353514.49132.82921.13966.1521
231raztomas348.5457.550077.366016
232JOPSADOPSA348.5412.0230004
233Latschaka348.5412.0010004
234HeriCrash348.549.60244.7152.9294.8533
235super super346.858.701397.1352.934.4843.331.6194
236lukeses333.67934.8671.6299.84511.47412
237dominik941997334.13818.0410275.086288.5687
238Kontiola336.6517.3270006
239Oxblood3311316.187194.72940.001238.0544
240Pinguin79333.6798.58283.08659.640107.3915
241Georg Large324.57788.65300019
242Robesm123325.33617.9671.5456881.3068
243negaolantejola324.57710.93720.453122.681143.1347
244Alienluk32844.54120.386017.9993
245Stela3210.6734.40703.73003
246GALAHAD3110.33380.319147.562348.921505.98214
247Hebrut315.17655.41779.961236.739316.70011
248Pan Kníže3115.5236.35628.427448
249Monster.x3317.75435.8370009
250Sir Krtek3110.33324.68900010
251spinesi316.258.5890005
252ashotgev313111.6403.29703.2971
253trnkma306569.43700012
254tirr0073015238.12600010
255Kral Malphas301035.04154.3043.31057.6143
256WinTerZeiiT29291194.9831.805.974860.5242.738.70818
257NerSoul295.8547.08165.639124.325122.79710
258radhol.132929117.32617.21887.304104.5227
259prettyflacko2914.5215.6080005
260Avrilenicka299.6735.0390003
261Moria292912.075078781
262jafura28281110.64000014
263Resseler2828148.5883.6841.420011
264Frankmeister282.151342.45800016
265hunter10122828122.7970005
266Bocan289.33320.12667.363148.938216.3015
267thedeecee2814219.8142.5031082.6116
268SteamUser16092510722828115.2990005
269Ringla2814213.85386.99644.780165.7517
270Lenzer282816.4230002
271LeLerak628744.3393085308384
272izsmmmo273.38851.63851.1620015
273Lord peter272.71028.68900010
274CClaire272.251224.49900012
275Niclas der 112713.5221.75490.34317.626116.6554
276Vervelen279316.36254.08960.58154.5715
277paja1725272713.1611.48211.58113.0632
278Tankie07426132375.70209.1769.17650
279nerik265.2599.447010.804017
280Pivný guru2613215.9070004
281MrAdius264.33613.568039398
282DamonCZ2613212.33011.39921.27632.6754
283polda268.6738.7980004
284HunterCode.263.2585.36450.06162.39162.7095
285animax90092525174.5210200.712266.06715
286Radovan 205255552.571108.6070142.14811
287finkinho2525123.49752.97581.663158.1286
288Mrkvicka12512.5220.114067.68967.6894
289TopgunerCz2525112.647026.71726.7173
290Hochi132512.5210.0190003
291cuba442512.523.50518.74852.51171.2592
292cirhoza182412226.8480007
293Miguel1246425.78901.8391.83910
294Patas111243.43720.077204.574170.773472.5947
295katkakaci248315.89519.900122.152137.1566
296medik142311.52124.395134.3510177.32119
297mazda952323141.25993.32865.743159.0719
298martingogo2323121.39241.631004
299Philibald2311.5212.9110101.531103.5573
300SLS900237.67311.759022.23022.3073
301NitroBooster237.67311.4640003
302unihox234.6511.02224.98990.72978.1546
303leady erken233.8368.34402362365
304-.monča888.-2311.527.987058.41158.4113
305S3riOuSoo7237.6736.095086.25486.2541
306Ewrax2311.522.61102.1392.1393
307sportboom2311.522.4570002
308omccullough9032311.522.2150112
309pro bono232312.05128.3973.99049.0831
310ArgonCzech237.6738117973.1543.9512
311KryTe222.21042.12313.2880011
312pinodh222.21037.880198.44027.09088.04612
313Ragnarsek2211214.8420005
314Analeorale225.5411.832371.74924.5283
315DJ screen222218.09014.81739.36754.1842
316PabloEscobbar227.3333.7720003
317Sninčan222212.4300001
318Caitlyn Taylor Love222212.06221.22215.41736.6391
319cigi24227.3331.6641.2377922.0293
320nexususs22112128128.94111149.8871
321bartusius215.25476.57810.51318.83429.34711
322Bajuzkyy213774.774220.961215.274442.56316
323Tresenathlet2110.5219.417052.01452.1635
324lord mug217316.0780776
325bokser.217315.414166.29978.870245.1696
326milanko1562110.527.013017.95802
327bomil21736.9057.0782.84211.6093
328hak13121732.9500003
329radimgaluska212112.1972.40914.04816.4571
330Beaureguard212112.153010.83610.8361
331klatko2502110.5282402.0982.0982
332fizikpyco2020172.61712.4470017
333Barman2020166.83700016
334gooh2020151.04352.47228.083144.45710
335Borsem205432.0940009
336kafor202019.32814.38514.06128.4462
337Pacsg871202.8679.16342.67711.57531.3064
338lordbrano2520457.87442.8031.33060.6855
339Duos201025.3410003
340frigo1599202012.4620001
341Skelag202012.1580001
342Beastart201021.36700262
3436Dock2020149001.8601.8601
344berkaybey206.67350236.9580255.2801
345drtič odpadu1919152.3120282.826297.1677
346kolalokov196.33319.33004.2524.2526
347I am weak1919114.97821.94918.24940.1983
348tepetr193.17610.6740007
349Lord Král Koudy199.524.94815.1477.58713.3752
350maja9744196.3332.8350157.319158.1542
351SekeraP4191911.04009989981
352Throckwoodle1919188703.6893.8451
353Zera Noob1919156406206201
354Lord MystiQ186384.52600012
355beli771818146.4940007
356andiewandklatscher189242.99076.18855.483257.1848
357Calibas189224.67965.323187.522252.8455
358leboo186315.4923.888003
359prtkojosef18929.30528.258028.7435
360honzakr181818.74317.72126.34744.0682
361Ryba00118927.2210002
362cargos18637.184941003
363rawaqan9918927.0800002
364Richardino118925.7300002
365Win95184.543.4642.82840.38611.4893
366Taragon181812.1380001
367HIGHMAN18921.78718.818161.743225.2691
368thijssje1892058.05372.779130.8320
369tomprochazka9178.5238.762288.864160.813481.7968
370H4X0R78172.43721.28376.092162.387179.2409
371Drecksackblase174.2545.814016.84916.8493
372dachu173.454.87158.998117.470176.4863
373marecekmarf178.524.582017.17617.3022
374sad 1171713.944033.21433.2141
375sir qwertzuiop171712.00629.915001
376Marw37171711.0751.3211.8653.1861
377ZZZMMM1717147622002201
378chlgusrjs321171714512.20202.2021
379ppeeccaa1616170.91144.295143.417187.71211
380Kondzio168258.81200010
381apoleon168230.6380291.76108
382ExTr3m168214.212162.02935.116201.2812
383camoradope1616113.252057.47857.7914
384strby161619.55811.850003
385Mates606316827.40415.4401.4538.0182
386Jezdec5116447.188017.98302
387Huizhacka16824.8590002
388Norobinator161613.8232.6699.23502
389bigman46916823.6620002
390ggjimmy161613.022570001
391afaos161618700001
392Král Lord bill16161341240241
393King Lancelot16161780001
394Mangus16161780001
395GeorgP1616107.31618.14725.4630
396Braytak153541.687080.92791.93110
397Kukubra1515127.49329.182005
398K.profu71152.5626.618150.2770173.2348
399MarieH151.51018.754042.48309
400Darios99157.5216.145092.84934.4693
401mariuss1515114.07775.06346.805121.8683
402Almighty1515110.6875.51431.11003
403Bubon15357.253219.24512.436214.5785
404Lucerna15534.880060604
405Dobysson151513.7900001
406mondialull15531.617207.9650237.8752
407Jenicek1515160302032031
408Zenzar861515151105445441
409Pofideryk1515150801.2481.2481
410Daker147266.7185.6240012
4116DL91414117.92953.920137.822191.9504
412artuš900143.5416.9226.97455.625245
413Vajgal144.6733.61824512.46612.4662
414justBxsti141411.8570001
415Lord Raheem141411.8470001
416-sturm vaganten141411.63632.50731.92664.4331
417Ilja777131.86774.93109.662020
418PhanThau136.5245.5300009
419PapaSmerf134.33345.31300012
420Malajs1313122.1290005
421GredFormFeg133.25421.75940.92014.64106
422palal136.5215.2390003
423Martas212131.63812.7070007
424Lord Carmine9611136.5211.7510003
425Arnotron136.528.548010.34902
426veverqa13136.528.0000002
427r0ke131317.7100002
428Pepan35136.526.0909.98811.04521.0332
429starý divočák131.4495.7970008
430skjurky134.3335.70890.57357.12288.2341
431Buldesk131314.721022.27422.2741
432Pavouk72134.3334.3920002
433MysakSKS131312.78225.133029.2421
434MraznikCz136.522.275036.41138.6172
435Král 777Elfsky rytier777136.522.1530001
436mamatko9131312.052017171
437LordError131311.6317.650001
438Jonny131311.4800001
439Evillnes133.2541.17607.6327.6322
440Raizariel13131403147928061
441The Doctor131313350001
442Dymca1313100000
443denunka1313100000
444MarsElite1313100000
445Buldogs1313100000
446Ucan Depik1313100000
447PeTte72124334.5400008
448juzek73122632.6330009
449DNAMiT GIGI1212125.3090006
450Frigg1212114.95833.391003
451evkasko123122.456.7800005
452oviovi12626.1670002
453Atanis121215.72858.839066.3831
454bigido121213.9450001
455Alena01312623.7040002
456-Kinder x312433.4300004
457bosesbig121213.301021.01401
458Ferdisn121212.03501681681
459pajkeBN121211.8926.0732.8758.9481
460spowns121211.6780001
461escalo1121211.28213.30510.01423.3191
462adulinoo121219570001
463davidtrikun121216530001
464pastelka.ruzova121211790001
465Hippitar121211471912.2002.3911
466Slavomir211212121037.13643.16395.9340
467prCek4201111165.44500014
468Legendary Sir Roman M113.67350.35147.541008
469ARGAMERCZ113.67341.37413.433005
470Eriček111.83618.78341.700006
471XkytX111118.4643.565002
472Holka Rebelka115.525.5280004
473vampy97115.522.0010002
474glosco111111.7150001
475MartinSulgan111111.1520001
476Paraplick0111111.1252.208001
477the new ras al ghul1111183801.71701
478Jarda Jarax111114495.25405.9791
479funnybrothers115.5237251.802054.1111
480toskala15102.5472.429051.561015
481Xrbul1010119.9920004
482deliquation1010119.7880003
483drby102517.6857.87625.61010.5854
484ElChegeSOnDO103.33317.352161.5350209.6086
485meteli1010116.3570003
486Tribalstar1010114.9380003
487Richardis103.33312.9530005
488dragovoj105211.7620549.011647.4552
489DreamHolly105211.6030004
490Passat1105210.8410004
491Jopq103.33310.74810.16650.03504
492TrixeL10528.6580002
493certik110258.2300466.348489.1244
494kozlik19101017.58053.370064.4511
495XsuryX101.6765.36506.4256.4255
496Jawa-z101012.5160001
497martas130101012.2470001
498PingMaster101011.1955.87907.1591
499Varburg10101990001
500Železná Pevnost10101002.283.0802.283.0800
501Vybros91.8531.5510200.366158.0197
502Bedienner99127.2410006
503AlbusCZ91.29718.5750009
504sengen93316.884036.93404
505Drsnak z jihu92.25415.521057.96205
506Filan99112.5700003
507Janošík91.8511.9950006
508t0is93311.5260004
509Lerkisek94.529.47427.285003
510karlos krpaty9333.0546.614002
511Andělos z Prusy9912.9310001
512Bukis9912.4310001
513Keda119912.4180001
514vita7819959912.0480002
515Frederick Flintstone9911.8900002
516kacenka16879911.4580001
517GreeckMan99194208.01901
51885izi559917890001
519alsda7780.731131.323728.9391.681.1632.410.10210
520Bavarianhunter88126.2830006
521ApollonCZ88118.9600003
522kelina84218.1230004
523Píšťalka84212.4120004
524hercooles8815.50139.008001
525sejojo8424.01129.907001
526PlenitelBob8812.32909.11401
527Arttax8421.5410002
528kamzikcz82.6731.255035.1984.0312
529jeffez8811.0820001
530h4Ktron8811.0401.25512.43422.7551
531Senna11881920001
532votrock84200194.357194.3570
533Scheisedu1881014.79047.76465.5080
534TeSeuSs72.33322.571088.83705
535zvolak77118.701143.07898.589241.6674
536Stenytop73.5214.2210004
537Pfrancis71.4513.324019.12705
538klucka73.5212.4850003
539zářa7717.1340002
540deyvos73.527.1070002
541pycofizik73.526.2150002
542mima71.7544.8132.26410.25002
543Holo.RiP73.524.55028.4164.12923.0172
544DonytSRO7714.1440001
545FrEaKbAsH72.3333.79628.72710.38639.1132
546Karel IV.73.523.7382.56872.58775.1551
547Koblizek573.523.3560002
548Jebuto72.3333.344071.09903
549Rambo.DK7712.1620001
550dračí suk7711.8550001
551Plesa73.521.68403702
552zend277174301.78001
553Mareček73.525010002
554Mafik73.5236196.61953.183151.5841
555issoweilso61.2516.669024.18324.1835
556pr2pr162313.2720003
557semolide61.5412.636035.32605
558m4gn?66112.1300001
559-Malzbier6619.5920002
560Flimel6326.1190002
561Ipkys926325.1700002
562Krubio6614.1180001
563Smitke6613.7870001
564RockStaaR6612.8240001
565saruman-566612.6990001
566Ktos Na Pewno6612.43918.946032.5061
567Krakos6611.6090002
568kondor636611.3600001
569sizarp6611.192015.23915.5151
570Meww6619010001
571fcporto6618990001
572DJ BRUNO6327630003
573wwoold6617390001
574Martin1*9*9*26614960001
575minda661780001
576PatrikP3462363041.49822.2441
577Mendele661630001
578Xenon150766108.46911.34119.8100
579hovinko50.63850.45300014
580saně bezhlavá51521.442044.80144.8018
581Dxmxnxk551.67310.9430004
582Hodulicek5517.0860002
583Odous015517.0860002
584WaRiOr.exe52.526.6020003
585rikardo775515.7630001
586SebaRejmik51.6734.764616003
587Balda51.6734.63518.592023.4084
588Milonco5514.0530001
589lidus95552.521.7200001
590Houbicka95511.3200001
591kiki19865511170001
592m.e.d.a115517202.9743.6911
593Divočák551006.1296.1290
594B.A.L.L.E.R.N5510042.79145.9810
595Qentas531.5212.838109.4520115.4643
596Lovec perel31312.1996.31680.19686.5123
597Lorddiscouse3136.975020.95220.9722
598Jacken Hagar3134.5473.608101.074101.0942
599IIDUbstq3314.534032.72101
600Jirka Opravdový31.522.16634.0298.62624.8341
601grif3317804.6354.6351
602Neskusis-nevis331002.342.4022.343.2730
603dontyxxx33102.25419.99322.2470
604Thomas1321212.175036.59202
605CHRISTOPHER since 20112122614.86120.38435.2451
606ulmo221024.27430.07054.3440
607matus VELKY2210025.56427.3320
608Jan Roháč z Kralovic221012.43252.67765.1090
609cleardeath22107.91220.81928.7310
610bbizon10.25432.2420110.45074.6297
611kokosak10.5228.3670107.251120.5706
612jac1k9411126.465084.84304
613Sali8810.33324.650078.50406
614Foxy CZ9310.2515.211011.54511.5455
615Ignácius Riley10.3338.90434.79946.64013.5642
616Holofojtoš10.527.714108.635003
617Geršlik410.3337.051018.14303
618B0BEK10.2546.7125.49704.0505
619kfjdndnnxnd1116.460026.01501
62015Mahomes151113.96337.47362.01899.4911
621jujel1113.767062.43865.9121
622dspdsp10.523.00211.045002
623mmm-Rambo1112.13968.134001
624Voky99910.5262713.9934.82518.8182
625Bilb3rry1115198.457012.7371
626Speedyraft10.52245070.34001
627HFDeath1311122326.020027.3371
628anaamaral301111200014.67414.8241
629minosali10.52118352.8532.8881
630snapon1115706.62701
6311dobyvatel1111045.193045.3770
632anass111010.86815.83026.6980
633massacreMajo551110014.99600
634DexterSkinner111019.745026.8900
635Sratko111010.590000
636Theo de France111054.499000
637cotiric123111017.375000
638segra1211100114.927114.9270
639protegocz111005.81900
640VokyEbi11106.77009.4920
641Bit.111069.650000
642Sqall1110016.52400
643Yannick.x3111017.74025.95443.6940
644LucieIsabella00352.51600010
645Tyrion-Lannister00430.48718.31751.25006
646xx6600229.659043.18653.9124
647SexyKeksik4500129.0630007
648Lopata197500428.15209.3339.3338
649moula200125.5470006
650Lord Kawasaki00116.5170003
651Vengeance1000216.0230004
652Milhausenek00515.7473.992006
653Veraiconica2200114.4610004
654lepidlaka00114.3060003
655TorontoTom00114.2690003
656sharky13000114.2510003
657Babaganoush00214.1060003
658TomasRammbo00213.9740003
659killer1000313.7310004
660Arteon00113.071072.93102
661Fokumee00313.0700005
662skrleta00112.8450003
663MarťasCZ00112.7160003
664YveeX100312.5060003
665Fetissmanno00111.9840001
666gengstrrr00111.9690001
667pajalin00111.9320001
668Krutron00111.9150001
669grey6900311.2230003
670božeproč00410.70822.20537.18747.9634
671clunar00410.3960004
672jhhjjjh00310.056035.28703
673piadimuzik0019.8720002
674Lord WeedDog0019.7560003
675Duběnka0029.7340002
676Miro1590019.5650002
677-Fantasy0029.3150002
678Fuffan0059.2460005
679WeNdETa990039.0793.345003
680Dians0029.0420003
681recep270029.0410003
682ondracz220028.8140002
683system330018.602042.44201
684Jirkus0028.5330003
685extrém10038.351044.81044.8104
686prase50017.9920003
687Discouse120027.8710002
688prazak0027.6290003
689ATILLAWARR0037.52507.52002
690MuradinCZ0017.3680096.1354
691Jactik0017.2330002
692malatava0047.1710004
693halloq0027.1400003
694Stuart9510017.0730002
695stevemcqueen0047.0070003
696Tyjalk0036.7770003
697Baybies0026.6010002
698mineralwasser110016.599052.81402
699Bredy 310056.5090004
700SirMatěj0016.4000001
701Papagaj0036.26429.716003
70292090016.1900001
703kakamila0036.1870004
704The Retr00046.16916.388004
705zdravkomamic0016.1040001
706Domajzek0036.0490003
707zbyndarider170016.0420001
708MASH0025.9090002
709Baleno0015.8950001
710nonsteam1230015.8950001
711Pavel040025.8780002
712Papagajo0015.7980002
713arat0015.7840001
714Suisse0015.592013.07201
715Mihal1010015.5920001
716wanng0015.3620001
717Edmund Cartwright0015.3420001
718Gannik0015.3360001
719sys470015.3160001
720maxikmax0015.1920001
721karlos6660015.1710001
722zipfischwinga0015.1420001
723SteamUser16100531340015.0600001
724zbyšostyle 10035.0400003
725Qeesp0015.0370001
726BořekStavitel0024.9900002
727prapls0014.9850001
728Lord Jinny0014.9750001
729adamvran0024.96112.128002
730Zaráču0014.9540001
731Powerranger0034.9080031.5342
732gfik0024.8770002
733prinsk0014.7880001
734bellasharp.72.9.05990014.7430001
735Farmer0014.6940001
736kubidou0014.6680001
737SWEEXENN0014.6630001
738maps-30014.6440001
739semooth1230014.6080001
740kubicos0024.5870002
741Miros I0014.5840001
742milpy0014.5840001
743swejky0014.5840001
744D.kotasino0014.5840001
745somjebek KeyDrop.com0014.5840001
746Rim4wsRFL0014.5840001
747ricardoteixeira0014.5070001
748noobi990014.4600001
749dodonic0014.4360001
750vanyš10014.4270001
751Saroyan0014.3670001
752BESTYEEE0024.3610002
753marakrata0070024.2870002
754Draken250024.1960002
755Vatra Moldovitei0024.1560002
756Kokonaut0014.0030001
757ninjademe0033.99601.1271.1273
758Ewerle0013.9830001
759x D ?. Ro0013.9520075.9873
760Majda0070013.9430001
761Kouba98110023.9220002
762Rhobar III0013.7920001
763tri ete0013.7830001
764Unexpendables0013.7380001
765ericek120013.7020001
766tadeasex950013.6950001
767SirArioden0023.6750002
768FEND0013.6530001
769kiti190013.6460001
770Soldatus Maxmus0013.6440001
771Stadions220013.6160001
772LDASCZ0013.5970001
773ACGenc0023.5760003
774Gabrielkov0013.5480001
775wewqweqr230013.5430001
776Lady ahmad0013.5430001
777pistinko5550013.5430001
778Lord F a t a l0013.5430001
779ahmad0013.5430001
780Lord ahmad0013.5430001
781Latschis0013.5430001
782Lord afefewrew0013.5430001
783Indigo0033.4890003
784Lord Bar.on0013.4710001
785Ragtime0013.4440001
786DrAsmmA0023.4380003
787andre27270013.4200001
788Plyšáček0023.3970002
789Asufel0013.3580001
790slon 960013.1430001
791LordSauron0013.1230001
792Cihly0013.1200001
793Wan De Rus0013.1090001
794Diabli z Pn0023.02886.967001
795Chlupajs980012.9290001
796Ptkoren13120012.9240001
797P4UL1TO0022.91602.77501
798lykk0012.8550001
799lord tommena0012.8480001
800TestTestTEst0012.8240001
801Alegro0012.8240001
802KFV56cz0012.8240001
803Dr. dons0012.8240001
804jotrik0012.8240001
805tosew0012.824023.18301
806Chester15070012.8240001
807tropas0012.8240001
808BobkiKomini0012.8240001
809Kočička1230012.8140001
810Honzaneumann0012.8100001
811Lamač.0012.8070001
812Krejzymankey0012.7490001
813albi2210022.5690002
814Patras990012.54843.568001
815AlBear98CZE0012.4240001
816dan5060012.3500001
817Mata04.cz0012.3500001
818El Chapo0012.3380001
819chcimír0012.2750001
820AlchKimista0012.2120001
821trturan0012.1870001
822danth80012.1680001
823petrpoborovice0012.1620001
824romario30012.1380001
82520Miroslav970012.13309389381
826*VrKm*0012.0350001
827patrikcz1300011.8970001
828Smradu pan0011.8000001
829crni andeo0011.75805.24901
830aahoj0011.7570001
831Varim0011.7180001
832DžiFors0011.6900002
833RunnY410011.6600001
834cute poison0011.6220001
835Michelangello0011.5530002
836Kohi0011.5250001
837smoker966660011.5240001
838Pajiniii0011.4750002
839šulpa0021.4740002
840davidver0011.4610001
841LookAroundMiss0011.4430002
842Frutík 80011.4230001
843pepa1470011.4140002
844Chromus0011.3850001
845VevodazCejkov010011.3730002
846passat0011.3650001
847AntReX0011.3560001
848Fukyno0011.3500002
849Eski Oyuncu0011.3490002
850LOLOKEcz0011.3460002
851qaye0011.3440001
852Mr.Noob.Si0011.3160002
853vaxicek0021.2380002
854bloodlord0011.2280001
855Mára70011.2177.733001
856zformovan0021.2100002
857momomo0011.1620001
858Mesuttt0021.1526.309002
859crazyoslik0021.0900002
860MokolCZ0011.0900001
861V1RTU0ZZ0011.0820001
862Lord yamakasi0011.08011.819001
863Svátek0011.0340001
864HERCULES19660011.029237001
865pts940011.0150001
866vvaska0011.004721001
867ivka93300199708.28301
868OnePunchMan0019500001
869Sticky0029430003
870Kateřina Veliká0019420001
871koudy560019090001
872jajka0019050001
873mak718CZ0019030001
874liti50018840001
875Ashigara0018770001
876miso2450018710001
877kuna romana0018630001
878Okolojdoucí0028620002
879KaroshCZ0018550001
880kubaseklak0018430001
881calimeropavel00283610.0935.77315.8661
882pretorian0018330001
883honzikme0018160002
884War King0017980002
885AŠUR0017960001
886ChesusChristus0017960001
887Swenny440017800002
888SPSJendas1230017790001
889tomaskloud0017750001
890Drsný Bierny0017600001
891Skokan0017530001
892TheKarp00017430001
893Paserak0017350002
894Juventus890017300001
895Lord Simi0017260001
896Lokit50017150001
897Jucher860017130001
898maartiskaa0017100001
899Elend0017070001
900kristianek0017070001
901Filps70017000001
902Don Vito0016960001
903R0BIK0026960002
904karlos770016880001
905AlfaMonty0016460002
906Orlandiiis0016390002
907Kolcarius0016380001
908Lmaokai00261106.14801
909Mady50016080002
910frerty0015640001
911Lord BARECAU0015580001
912BAMADU0015540001
913mahna0015490001
914Strndy220015340001
915Patrik16510015290001
916ARANTO0015240001
917MeskoJOU00151004.67101
918Mrtuni5900150304.34601
919Shaarawy0024760002
920honoruk210014730001
921Avalanche0014660001
922serunajméno0014370001
923legendaDanny0014310001
924CrazyDAVID007Cz0014000001
925Král paja0013950001
926kosi770013850001
927Honzickovalaska0013800001
928monul4950013650001
929mathuusho0013610001
930Davidkoo0013600001
931yezzzuz0013580001
932Král Pepa IV0023570002
933VUUDUU0013410001
934sebik20020013350001
935skuaRe0013290001
936wanny0013210001
937STAFORD0013200001
938dave15110013170001
939bojovnicy1230013140001
940cgmajak0013090001
941realkanis0013030001
942Princ0013030001
943dario naharris0013030001
944Wygyrwam Szybkie0013030001
945boubas0013030001
946leons0013030001
947a.m.d0013030001
948Pedro1900230305.01301
949Stalon0012880001
950Qwer1210012840001
951SpiderMan30012580001
952sandey150012530001
953Král konkord0022260002
954sebastian122340012090001
955fandap0011890001
956mokrej0011760001
957wshayrows0011750001
958SatulVatraMoldovitei0011610001
959dontyy0011530001
960Kryštof z Prusy Zlámaný0011420001
961MechanickýPomeranč00213971.759001
962.Chubaka.0011300001
963Lord marek75320011270001
964supík0011060001
965-Juice WRLD0011040001
966Filar0041033.585002
967Šuťa0011020001
968Slovianin001810001
969Kabrnak001800001
970Ancient of War 110001780001
971pigos13001780001
972Lord Reef001780001
973PETR. H.001650001
974brunnogill001560001
975Meronym001260001
976Uncheasu00100000
977milomalakian001014.408000
978Thong00100000
979Twinked00100000
980ranheta6900100000
981Tennents00100000
982passat1200100000
983movith00100000
984popic1260010046.64200
985Mon0s0010021.32930.3410
986rodo1543012001005.34400
987Fil.Da00106.120000
988aweroon0010013.85000
989kgjkccz00100018.9890
990Bupu0010035.78000
991user32user00109.558000
992Clape00103.498000
993S M I L E0010065.75000
994buben.5001012.425000
995Houdinko001001.68200
996Squinix001067.518092.7500
997Dontyho001021.259000
998Imran Zakhajev00109.246019.6410
999TheKlajm00105.272000
1000Ouško30010064.25700
1001BMW E360010011.62600