Sezónní žebříček

Zobrazit níže žebříček pro tuto sezónu. Pro tento žebříček se počítají všechna odehraná kola během jedné sezóny (=měsíc). Sezónu můžete změnit pomocí výběru.

#HráčLP Avg LP#KolaBodyODAODDODVesnice
defferfreak253353.89477.378.0238.916.47950.004.95358.921.432651
ONEIRO171339.8443372.0831.638.123915.7312.553.85478
oviovi136917.3379799.263108.9711.604.2081.713.179158
4z1b0b2121325.2748880.2602.309.5021.910.6444.220.146141
5-Backtime x3104527.538480.0441.578.075258.6731.836.748102
6Killrazzor103224.5742170.562320.980549.210870.19061
7timutchuk91438.08241.122.0062.149.0071.629.3193.778.326177
8azoueras.gr77812.7561196.086675.137706.1281.381.26584
9*Sp33D-FreaK*66133.05207.781.70516.571.481668.58817.240.069843
10-RoyalFlush-63170.119907.1041.759.188855.1992.614.387143
11DALIA57235.7516330.470847.989177.0431.025.03251
12juzek7453014.3237284.60718.282141.900160.18263
13JohnTheKiller52948.0911429.6351.147.1141.250.4212.397.53561
14maraaaa125258.959121.3321.621272.982274.60363
15Czechdevil51110.8747120.87153.385498.461551.84647
16TiWazzappo51136.514397.628780.747413.3991.194.14671
17wakeNbake47639.6712761.4691.632.077494.7202.126.797105
18Tonyking420?46041.8211297.9041.131.316175.4841.306.80042
19GODIK4597.6560273.597245.320139.072384.39293
20Legendary Sir Dadamn42138.2711339.617489.9597.963497.92266
21KingRagnora4139.8342182.092124.6182.096.8792.221.49752
22Byzanticy41334.4212170.897257.589165.145422.73444
23PLAY36345.388318.072955.092361.6771.316.76949
24d3xx36316.522224.303226.540124.111350.65141
25Naruto uzimaki36012.8628215.223570.608406.789977.39753
26jpst3419.2237141.829109.837534.068643.90541
27XALUS3298.0241161.631153.787242.482396.26946
28leckmichfett32732.7101.307.1291.319.5203.680.1274.999.647136
29xandor32216.120253.86749.93721.38771.32438
30Zahyn32012.825392.776237.6871.582.9481.820.63569
31pegie31815.920153.3213.475640.499643.97439
32Azua.31745.297453.3231.245.442102.1801.347.62260
33wejd31222.291490.534119.54371.800191.34324
34Suisse30817.111850.04581.010144.132225.14220
35Asmodea30412.6724206.61749.742521.776571.51832
36kunta29810.2829110.260200.285627.250827.53529
37captainsolo12228431.569293.0781.422.942237.2111.660.15378
38majstro27723.081276.318174.772103.751278.52317
39Okolojdoucí276231223.565137.87768.396206.2739
40YunggothLynn27613.1421339.728415.556382.473798.02965
41Saigonský prasopes27411.422493.562107.598249.611357.20930
42margecin2659.142966.35120.185336.728356.91329
43Král Lord bill26126.11026.93291.440476.633568.0738
44kubykk26017.331543.91729.823131.785161.60819
45borarabo250550188.53964.71427.85592.56970
46Doktor X24217.291423.03737.354121.250158.60413
47NoOneCz2409.232645.72611.81912.57024.38927
48KraLLaz23918.3813177.688247.855471.250719.10528
49carlo2423919.9212247.2316.56186.34492.90531
50Lady TUKABEL23515.671540.039178.49481.435259.92915
51Jardoal2337.523157.18019.30219.66738.96929
52Núvem23032.867140.914108.342128.174236.51623
53crime23025.56931.798182.26953.586235.85512
54LoadMisan2298.482771.40543.97332.97076.94328
55To som ja22928.63837.91417.540114.611132.15114
56Opat IV22614.1316156.581958251.777252.73520
57Poupátko22428849.38086580.69081.55514
58Yekelb20911.6118153.875457.241461.871919.11245
59roli00920710.891917.69235.36345.48880.85117
60xXLamycekXx20718.821146.86050.74860.282111.03012
61ghost199319814.141454.995123.27342.711165.98422
62BLONDYSOR19639.2567.809348.05158.907406.95820
63Martin XIII.19417.641128.457136.408205.305341.71312
64kekes190191015.3959.18767.35776.54410
65yzovskey19012.671567.619259.124299.524558.64821
66jemster18823.5810.04571.30918.27289.5818
67Chlebasmaslem18714.381376.83442.01984.465126.48420
68saně bezhlavá1778.4321177.97120.583180.059200.64230
69sukhuba1766.072954.3900159.451159.45135
70Mischekuppe176228190.693322.049312.638634.68738
71Alaxios1768.820113.688237.280157.667394.94730
72Lord Sníh17512.51433.28132.74440.09372.83716
73vyližmioko1737.212435.49466.17412.50978.68322
74macecha17015.451168.74004.5164.51615
75Dzigo217018.899122.787273.429107.203380.63232
76Fofa1677.262337.26058.167610.847669.01411
77eraro1516620.75825.24889.71411.602101.31610
78MrPlayCZ16413.671211.59098.69038.337137.0278
79bosesbig16412.621320.949034.14434.14410
80killmatrix16153.673184.03648.704117.676166.38024
81sir Tom15811.291434.63218.76831.14649.91412
82Binehderbeste15639470.433160.59637.408198.00413
83zpunk4156782116.50265.70148.924114.62518
84colombo197015617.339140.48018.583808.124826.70717
85Robur15522.14742.22052.82378.830131.6539
86filip1900015215.21067.77128.13928.33556.47424
87Alexejewitsch Kropotkin1517.9519129.430141.459157.182298.64124
88Dervil1499.311621.3390129.023129.02312
89zimaz144364554.552142.7041.032.4041.175.10848
90Balor051401014126.35325.831249.415275.24619
91Palok971408.241730.224025.15625.15617
92CFMqsys1413913.910106.922118.865146.067264.93226
93-Siiu13433.5413.18623.318023.3185
94ssskiller13216.583.71552.00811.48763.4958
95Slovis8513214.679158.172219.673298.275517.94828
96hasmar13218.8679.0222.40391.72394.1266
97Kondysek13132.7544.557018.22518.2254
98Honza691309.291416.937295.937335.832631.7696
99Kral skorpion 77712881623.27545.580185.931231.51114
100nudycz1277.941635.34856.190112.059168.24915
101blaalaaa12515.63829.891251.9399.944261.88311
102Zbirda10512415.5810.59613.934130.494144.4288
103cizkov12315.38816.1910218.506218.5065
104.nur so11939.67363.705284.389258.865543.25415
105pique9311823.6531.86917.81654.50372.3197
106San Jose111184.922468.02500024
107ashotgev11811.81014.77422.49386.727109.2206
108Susek11819.676131.136161.16238.494199.65625
109Don Ron11616.57745.41757.4987.95765.45516
110luborov11619.33612.3474.2923.1337.4256
111terka3691156.391821.52700016
112bobyboby11412.67943.30054.131174.759228.89012
113střelec1121675.24106256256
114kentan2511210.181116.20251.164137.803188.96710
1154M473R1S11211.21030.7164.082370.640374.72213
116Prince Divine11111.11019.11066.998174.725241.72310
117Mordalet110111030.63671.68439.459111.14313
118Tomala9110101118.15711.27020.64431.91411
119humlikj11013.7588.187099.13099.1308
120Whoiam10921.8521.683102.496106.950209.4465
121starý divočák1094.742328.7290585822
122Manca la Bamba10735.67313.67316.80315.63832.4416
123Luňas41069.641179.81370.895155.375226.27018
124*Dauerblau*10526.25448.15669.721160.675230.39613
125zuuupi10552.5287.491227.8758.250236.12520
126d3bílek104138121.97823.08419.22442.30828
127Lukky199310312.88835.456010.75010.75012
128erik19111004.172431.17677.623077.62324
129muskyc999.91022.29895.53673.094168.6309
130metalas9712.13811.49601.2701.2707
131Crash269951954.754026263
132OREL947.231321.605188.035109.780297.8157
133Legi669431.333144.829679.86712.556692.42324
134BeHappy9346.5210.846070.01770.0173
135Dr.NiRVaNa929.21020.532140.619108.156248.7758
136kolio79213.1476.59862.1118.34170.4525
137DifojDafak906.921319.79038.4013.47941.88013
138Selfisch901096.4168.39083.25491.6444
139dejv007898.091114.104016.90616.9067
140leady erken8929.67356.7330303.146303.1469
141Bullseye1238922.25438.014148.808611.716760.5249
142Domiq888.81022.65804.9024.9029
143Hugoo8811845.057105.1691.087.2901.192.4599
144.littlerecuse862.773179.419297.54918.944316.49332
145Return of Kings8686126.325173.20287.539260.7417
146yahya01868618.94432.37617.30549.6813
147Minus8612.2979.93803.3413.3416
148TuroTheBoss863.0728223.013404.508452.352856.86042
149Dawe6666869.56917.85700010
150ondras.78528.33323.1049.68919.66429.3539
151Kiko841466.7850102.508102.5085
152ozranes8341.528.38124.3621.09325.4554
153F A R L E S S8216.459.704129.403131.232260.6355
154axelfrischmilch824125.8506.35935.45741.8162
155Bananaboy8213.6768.98832.57468.706101.2805
156romario38181134.74918.28537.86156.14610
157husiky801655.8873.43832.52935.9674
158Vatra Moldovitei8013.3368.1884.41228.70133.1137
159.mario.gr8051620.01359.90838.51398.42115
160lidi1900795.6414945.089117.43851.740169.17886
161carpe7939.5229.399176.65441.326217.9806
162marek-raz797.91021.93419.447272.390291.83711
163This is the way7939.526.115.8349.681.877386.55910.068.436518
164punih.ro777716.498.1269.759.853528.76010.288.613546
165Sol Kotol7725.67315.15941.04788641.9337
166KnaFi7711715.466048.80248.8027
167Blackangel20107738.521.289.085416.9760416.976110
168dashunt7725.67347.206112.44421.124133.56810
169rejexxx7715.4534.12075.2124.76179.9738
170Drsnak z jihu7712.8362.52414.7718.39123.1625
171joce717777118.296124.665196124.8616
172fabado777714.25385915.54416.4032
173TheSterbeking7676134.13231.213031.2136
174Matejos77767.61017.52218.42087.376105.7967
175mati1117676196.27381.820081.82012
176l3abyBeLL7625.33380.55975.15871.594146.75213
177Zapi14757625.3334.2067.86307.8633
178HaluzníPsycho7615.2510.36788.058174.505262.5636
179KubbaS7612.67618.56422.73179.039101.7707
180kiki19867641914.486075.32675.32619
181DaRaFiT7525318.7114.10604.1066
182JuliusCeasar7518.75453.2757.821392.106399.92718
183PSL19743.362220.33221.0741.74822.82218
184Sakal91739.13815.183128.68960.869189.5585
185DeathSvK73731427.242553.6800553.68051
186hupcucek7314.6512.7883.69065.33669.0264
187blesk7314.658.516.4631.124.64601.124.646721
188Blankieen7324.33315.48370.76861.963132.7313
189Lord Gregson7318.2544.5908.06208.0624
190bukiii7212625.76484.52162.519147.0409
191Falkos727.21015.73947.309499.842547.1517
192Marco1721269.8270007
193lidus95570145134.9938.516394.285402.80113
194HODOVNIK703.681950.753437.626543.115980.74114
195Petan N.6969173.85216.51942.84759.36618
196Majki456532.521.6113.0178.57911.5962
197chrapun658.13813.33457.2383.53960.7778
198domi17600642.7823159.612110.3900110.39034
199ciigo6412.853.72804.9714.9717
200rossanders6432213.2190444
201Petrovice636317461.6384.9766.6141
202Kill51863796.992027.92227.9228
203Seba 796212.454.77212.47241.28453.7565
204x236625.641113.8346.42325.55131.97412
205VladceSameleon6110.17612.2167.8242.60410.4286
206Tankie0746115.2548.189400404
207Morris97617.63810.687010.56310.5636
208SextoNeR6120.33310.35541.45682.615124.0716
2093l3ctric617.6386.06354.16032.55986.7197
210Šedý vlk 413601253.5430005
211Col o Nel60125134.1294.7716795.45015
212ExquilleX6060138.13776.843114.724191.5676
213Tytan6020363.249132.71328.812161.52513
214janccaa6015417.66549.0219.09558.1164
215ŠtegyCze5911.8544.34108.3188.3187
216Žáby597.38822.0573.76484.40588.16912
217Sabotage5919.67316.2640004
218CheGuevara5911.85438.134224.915302.269527.18455
219Renegat5919.6734.4580003
220Bredy 31594.921232.45000012
221Juhotropi5819.3334.31405545543
222Nemoo5819.33320.93344.74544.81989.5647
223CzGoes585815.143.5472.672.657231.2412.903.898430
224knapiQ5814.548.2270003
225ČSFD-Kudly4582.762135.54053.051201.182254.23326
226sgailleaech5811.6536.298176.261128.378304.63910
227davas575.71015.5590535311
228Fildík578.14713.8530259.822259.8223
229ondra krnov5711.45278.363123.731461.352585.08328
230Jolina-57193112.718795.51982.082877.60117
231BashYou565.091114.1480117.329117.32911
232saw03565618.6738.79601.3711.3714
2337third5518.3333.5520003
234hra123553.671515.45200017
235lujas5518.33320.35138886.24286.6306
236Luban2935513.7544.78141.548163.549205.0972
237mxuga5511574712.5321.92114.4532
238Kuba315413.543.88751.678142.587194.2653
239ArrowToTheKnee544.911126.71712.62142.70755.32815
240Klabal541834.02310.32322.48732.8103
241Garnok535.31036.807041.43641.43612
242graagoon5353119.78931.00114131.1427
243pepik3215313.2547.9088.92549.84758.7726
244KevinKewe537.5779.04520.9782.17823.1566
245WILDER5326.5251.6727.994492.890500.88412
246Dejvidek35317.6739.2340005
247run away53531142.162419.4350419.43532
248dontworry523.711421.26332.81351.73984.55214
249anaamaral301525213.4194.0971.4525.5491
250dif1135217.333183.518323.35962.469385.82832
251Eragon Shadeslayer5217.3331.1981.58836.98138.5692
252Berywam515.67912.3610145.497145.4978
253sakylek007518.5618.026025.33225.3325
254alexistech511739.0732403.6843.9243
255kachnag5012.548.93290146.985147.0754
256ZabijakLudi5051017.988178.174244.197422.3716
257Lucky5012.545.2481.98220.57222.5543
258salbruno50501406.430628.7431.568.5602.197.30333
259cirtas5025216.25310.748010.7485
260Sarth4924.5212.18925.36025.49650.8564
261alokiNNN494.45119.739144.467104.946249.4136
262AbaDonCZ499.853.3940005
263TribalWar495.4498.17148.06482.832130.8968
264Oroonix482426.61401241245
265Krilinm484812.84414.1132.83316.9461
266Zouny06481633.3054.17104.1713
267Kolmyy486.8677.4782.16211.89314.0557
268miraprituk8482424.5491.1892.4193.6082
269Dr. Power489.658.35826.335205.502231.8372
270mroko4816311.85314.522014.5225
271hrabje jarek475.88821.111012.74012.7408
272martn4711.7541.0780174.653174.6533
273PStoklasek477.83625.28405.6365.6368
274Marcros476.7179.7013.03484.66587.6997
275australie124611.5420.39804.4874.4876
276Thor Odinson4611.545.3230004
277banicek964611.5410.13159.43720.13479.5714
278Blindes465.7586.18129.407137.972167.3795
279Magič453.751213.47346.5303.29049.8208
280SonDaniel4511.2547.33021.80641.83063.6364
281Bezďák455.6386.25206.1366.1366
282melinho4511.2545.3180004
283radar4077441145.9960003
284tleopard4411419.180135.981232.893368.8743
285MAY eBAY4411422.7431.8907272.6176
286KaiklCZ445.585.54233.69917.36251.0617
287Dragon 29437.1768.8225.838110.333116.1717
288Ilja777438.65263.31004.2274.22725
289gorgan435.3887.16042.62481.709124.3338
290alagorex974242110.74731.678031.6783
291Darebákos42421148026261
292skrbo418.2522.340119.47540.606160.0814
293Robbi4020225.04822.8064.19827.0045
294Rade3840853.636098.28798.2872
295SweetWeju405.7175.1890006
296DenkdMR4010440.0037.12624.75731.88312
297Magic.DaMaGe40202743.4522.754.87502.754.87563
298lello95404011.2765.7247.06512.7891
299Ispep4040102.4305.9128.3420
300Tschieba391332.79102.0302.0302
301semper3919.5235601201201
302arjanit391336.2120004
303boba011397.856.1545.5313.5389.0694
304demonnn391332.88015.20416.53831.7422
305kybl kazdej den39133287056562
306Malas381923.0140002
307IKEe389.546.713050.39450.3944
308tatar99386.33613.09372.70580.053152.7585
309VivaLaFriba3838116.65958.2952.35460.6494
310Magixx3838123.43923.65214.70438.3565
311Král Maniak1233838148.61666.384066.38411
312badboy1990384.7584.7719.717169.379179.0965
313AliGatoR3819284.9430008
314voru3838122.16055.77614.65870.4346
315Smradu pan389.5415.617011.40811.4083
316mestooo3718.521031.2491.8293.0781
317Hermasek376.1767.1607.1839.31716.5006
318SatulVatraMoldovitei379.2543.54501.0611.0614
319Kings of Legends3712.3332.66004094093
320L.E.X.I3718.522320002
321Lukýnek3718.526.7681508.1248.2744
322Ranvia1233718.527.77911.70129.29640.9973
323fik10361828.02818.69719.12737.8243
324MBEMBE361821.349056.52156.5211
325thimobeer365.1477.20776.5542.51179.0657
326silvanatorka361233.9740004
327jedle361235.055027.48027.4804
328Pistalkapiisk364.5811.2804.86258.46263.3249
329kilosh363617.18508.1068.1061
330hody1364987.3308.308192.700201.00810
331Kommandostab RFSS3618214.07718.33549.16267.4973
332MartasHyper3618213.6437.64007.6405
333Envirel3535110.3440005
334Tadekl353516.2600002
335milka159353514.2364.07704.0771
336-Ez playEr*353512.0350001
337AldriN3511.6734.5237.61907.6193
338loosabug3517.5243201.4631.4631
339RemeroFantasma3517.522.2540002
340b3y0nd353512.5780001
341ondraa77341723.0407.48825.04632.5342
342tprouza94341722.3380002
343Isaac47703411.3336.0370003
344PokerKelly3411.33313.68233.78095.995129.7752
345-Scofield.3434128.103177.14788.453265.6006
346Warcock343415.67545.09821.53466.6322
347katka 73336.654.4500005
348MobidiK331131.132013133
349MarieH336.654.8860005
350haenstar338.2543.002104328.378328.4822
351ickov321622.84731.54255.01186.5533
352dragonfosters323219.909085.69685.6967
353Raťafák321629.8870003
354SakulCZ32846.29229.300029.3004
355Loopers3115.521.87903.3943.3942
356wahsh315.1766.94423.10668.40191.5079
357dostyc3110.3336.38901431433
358Vybros313.8883.2288.63953.40262.0419
359ludek15313.1102.17213.53478.64592.1799
360Q Ball314.4377.73612.4056.62819.0337
361smooky316.255.673014145
362Friecki301031.70416.76629.79446.5603
363Chevy440301031.601023.50023.5002
364Arady307.541.7085.99705.9973
365Jackeline3010312.6619.55256.73266.2844
366peter kross292911.4371.5371.8443.3811
367r.dravid299.6735.5860003
368beastpaja2914.523.99109549542
369mysiacikmysko295.852.38208.7068.7064
370Kolmi2914.522.0430002
371Luis fuerza292.231319.05628.500216.246244.74615
372SamoXD295.8513.21415011.04911.1994
373gabee297.2542.59801.7161.7165
374CarryDaCheca2828102.1307.3199.4490
375Kýblix281422.0790002
376jonywhite28742.07021.98411.62833.6122
377guldi12282811.5341.5492.0363.5851
378Džonyyy285.656.51517.59234.25551.8475
379Miguel1289.3334.09223655.01255.2482
380Matercom28747.3770004
381Motherfugger282818.85422.03328122.3141
382mikeskule282811.2720001
383salina1282815.73106.5996.5992
384teihko282813.544028.55128.5511
385KushMory28281500001
386Proxwin2282812.7220001
387heblosjakub272714.5332.5637.4149.9772
388romulues275.4513.98213201324
389ProfesorDan275.459.2185.7615206.2814
390Adamoskktos2727121.72984.640084.6404
391marko442727199008318311
392ledi dama273914.2910009
393Jochin9327935.71301.3601.3603
394unconquerable2713.527950002
395Tomáš1998264.3367.383039395
396Mr.Empire266.546.6770005
397Marino262612.6841.8304022.2321
398romankunny266.543.5100004
399kassak261327661.0835.0316.1142
400badyn2512.524.2970002
401hermi91112512.521.6645.88605.8862
402moddam500256.2541340004
403mrnus6822512.523.5980002
404BunnyCz1252513010001
405banannek258.3335.96885.91642.673128.5892
406levalex256.2543.5530005
407Enyo2512.526.8409.9716.87716.8482
408EvilMatt54252511.9680002
409Blackmackle252512060001
410Boriss2512.521.1450002
411Neime252511270001
412cpt.mark2512.521.0010001
413IvanaMartin25251749039391
414fratter24241500279613401
415sanrjon21102424103.30627.62530.9310
416LaCocs2424121.723071.20971.2093
417Luk.ys237.6737.3486.21139.67345.8843
418Mrvic57234.653.45716.01781.30197.3181
419Dormel235.7547.55262.00241.987103.9892
420jaakubes237.6734.328020.76620.7664
421darksidebaby2311.52691784615391
422Gabzz232312.9667.49107.4911
423Lauchderboss232314.7021.75741.59143.3481
424Klíma232.8886.8142.5547233.2779
425dzecko227.3332.13858.57929.44088.0191
426Lucifer19222214.0710001
427talent222210038380
428zrzekbezduse223.6764.4890006
429Destroyer11222211.0070001
430Král Padalist222212.1530001
431Derthena224.458.518063.18663.1865
432SeniorPalermo2222121.0680004
433like a pro222214.65691.988091.9881
434=VadVirag=222211570001
435pelda89222218580001
436Milkyaway212111.4176410.97011.0341
437sulkys212111.8481.11501.1152
438fanda88215.2547912.81195.28798.0981
439cobraI2110.521.167107.8177.8272
440affenkopf215.25410.07639.393127.123166.5165
441klucka217316.899031315
442Vondrys12321211161021211
443MarceloNani212113.24480.15519.58099.7351
444iZeeTo201028.1634.17504.1752
445Marian240sx2020112.8390002
446aaa1111201024.4450003
447ReaNdy202016.3220002
448freizman202018.0190002
449drahula202011270001
450mardzo201022.6150002
451BlueNight202017244.2674.1508.4171
452Lord Pavalas20201260001
453RichardLOSS2020136.4270003
454Kubko75202016770001
455Král Bredy2020114.4450003
456jukejoe202011.8153.36503.3651
457Titan ko202012.7591.38801.3881
458Electro202015200001
459Game Kutya20201970001
460leo888192.11911.579062.10262.1028
461King Of The Ovest19191444064641
462Angorak191913.73603.6703.6701
463Ghostflow19191578015.10915.1091
464Devotti199.524.8980117.546117.5462
465ondra habada194.7543.5380003
466Masterko191917.95486.702086.7021
467lexa140918928.6000003
468kikooriginal18635.3730004
469Beginner18181260001
470duck that quacks189214.0120002
471ondasekp181811.0966.7519.76116.5121
472Daska18921.785053.80753.8071
473JohnSlopa181817980001
474DzejkobCzE181812370001
475KADL418631.38103.7073.7071
476ISO-2768mK1818111.4512.1763.7875.9634
477Harry99183.6515.18342.120244.050286.1704
478Gkyrltbgyo18181780001
479myska74181819930001
480AESIR from VALHALLA175.6735.84477.62156.369133.9903
481corentin003171712.0350441
482Indiy171712.90164106411
483limonada007178.523.1440002
484Bagr1k since 2012175.6737825.687025.6871
485najdek8178.528.606020.23220.2322
486Dan12178.524.7910112
487Tldrkgohbf16161780001
488jan3516821.88202.1582.1582
489aa.captain16827010001
490bejcinCz161616530001
491Stepka9116441.6300004
492Dzuryy161612830001
493arlo161612.1380001
494SmurfS1616100000
495Madak161611.37502.2872.2871
496wuachiturro16444.9544.00213.03217.0344
497charkool16823.57002982983
498Strejda161617.2090002
499Bělovlasý Geralt165.3331.01702242243
500Gedžitka165.3333.517040.59340.5932
501Berci1516821.7632.77630.35033.1261
502Dolyy161611.72261706171
503Mikees151511.25680808081
504Ttpgfkgc15151780001
505Kroko157.528290001
506Lumír151517410001
507Princo86157.525.1530002
508Volf151512.116017171
509Zirinovski151512.2260001
510doublecheeseburger151513.7720001
511strumik15531.9970003
512waves17151515.7130002
513Angelika2702151512.4890001
514Gannik151.071422.6960171715
515cabage15358.6340006
516Sherlock13144.6733.5970003
517pavelvig141416530001
518kubicos142.3363.03496509656
519Fktnrorkf14141780001
520vagos714721.0519.57517.27226.8471
521komec1114724960001
522Fufík Junior143.54125.40917.955138.557156.51212
523Cannonier1414147119.611019.6111
524Alexko21214721.0682.1997.92410.1232
525dan506141411710001
526EIQ sined14141960001
527radimgaluska143.541.5994.63076.23180.8612
528jonasvl14723.0002.92202.9221
529lord tommena141413.2700001
530sharon14141260001
531Teryk141411.30332.760032.7601
532Bubon141412.6410001
533JesseM2014721.040443.6563.7002
534Pedro191414111.8980001
535LordBahno131313.6910001
536Leorsus136.523.2520002
537Lord Ragnar of Sharingan131315.9420002
538Daarkzen136.522.153019.86219.8621
539Crusader7131313.543090901
540Praetorian-from-hell136.521040002
541sazas131316910001
542sthomas131313.502021211
543maxsuper007132.1766.2678.64108.6415
544fast and furious1313104.0846.09210.1760
545Brazil King131311180001
546jannaj136.524.5640001
547KingRoky131318560001
548Choo Choo131310135.440506.131641.5710
549lll lll ll l lll ll ll l12621040002
550simink121214280001
551Lord vanous21412621.3831.88901.8892
552Jelimánek03121215.16614.68817.00831.6962
553IncomingFear121212.13813.9976.51120.5081
554R4Boomer12621950001
555Uhhjgh12121780001
556rytir mirek prerovsky1212189401.3751.3752
557MartyCZ121218500001
558Petrl99121213.09379.683201.265280.9482
559malyrolo1262520033.72133.7211
560Speed*Noob121210181.2231.402.1091.583.3320
561MnnL121215.89502312311
562higr123121216000001
563joey999121213750001
564isisinka121214.2760002
565goomer121216530001
566mieczykkk121217381.9297852.7141
567palinto16121218290001
568BVDZ11111540001
569-EuGeN*115.5237.1060004
570wiked112.7541.3159.8611.48411.3452
571Adooo0707113.6734.9420004
572Ukeidiugz11111780001
573MemoryTaker111118055.36405.3641
574saveanu951111108.0379679.0040
575efsane1441111111230001
576Buki1111123.695200.4456.704.1076.904.5522
577jokeerror404111.83617.78501.4621.4626
578Peji111113.5850001
579MarioMarke115.522.8520002
580andrei2001r115.521220002
581ZYDLE111115.02312.66024.44037.1001
582Liguere1111113.4710991
583Haniskovecze115.524.1580003
584Crosfort115.524950002
585borec103.3337.5380003
586jofo999101014041.37301.3731
587Conan the BARBARIAN102.544.59366.4715.46571.9362
588Filiplokal1355101013.5790001
589Strohpd10526203.0148.31311.3271
590Zfkgkhjt10101780001
591Cyber10101055373.28373.8360
592daniel00210101002.4812.4810
593uwe98101019951.74701.7471
594kokosak10523.1630002
595Legendary Sir Fcéčko101016530001
596Fosfor101011.4510001
597zhitnik771010117101311311
598oultras10101680001
599Bupu10525080001
600Agresivni Lexaurin101016530001
601DruXs9913170001
602kazby991002.2172.2170
603Kromholz9916830001
604tomínek639912.7840001
605Horvy0299124.1300002
606DUBU9911.2810001
607Deus9337861151602754
608Darknemesis9336.15832.510032.5103
609kalamita9339.1300003
610bbizon9916810001
611stlgrs9912900001
612Ffrorbtfo991780001
613Peross9916.3970001
614Vanilla Ice99111.8740001
615milos1119913.5670001
616aurelio.9911670001
617Petrushka9911.0530001
618Orish9911160001
619pidynko99180603703701
620dabinka9914930001
621spank938428020002
622delfi8812630001
623skwama84265381.238238.777320.0151
624edw imaste82.6733.2280003
625zmarzlinka88153108738731
626sandyska8817330001
627vachy178813610001
628Lady Harald82.6737.0720003
629Warkriget842044.41821.76066.1780
6305893573696881500001
631MASN Psycho8813.3420001
632Jo Napot88123605.8035.8031
633RadioKilla8816470001
634Xaton8810241.591232.688474.2790
635Amicli82.6731.1590003
636pinopavel88160.34288.624088.6245
637stavitel8424.20678207822
638minegame152472.3332.8290003
639vvbbb7717590001
640Ricardo7712.9560001
641Lord Černý Rytíř7712874.397074.3971
642Lord Dra0n72.33338.29092.2284.458.9444.551.1724
643Kyrlik7719640002
644jirka2527712.6990001
645tomaslorek7716530001
646auni7710805128170
647Smouky7713.5430001
648blaazinek7712920001
649kouloos771500001
650kubasob73.521490002
651Pardál7712.4370001
652Železná Pevnost77100399.112399.1120
653Lord-Lottr72.33364.5640006
654Hunkaaa771013.6173.852.9613.866.5780
655Maiklos771980001
656rambazamba71.7542.924078782
657Karel IV.6612.81630.698030.6981
658DJBRUNO60.67927.28400011
659Tkanicka-Terner6323.0240002
660Renesmé61.545.0670004
661JeštěNevím6612700001
662SirArioden6614.8510001
663ditasobotkova6613140001
664Kawaky661840001
665plyeros661015.15348.40263.5550
666Mullich6611400001
667Sami1233216613.2980001
668Elgitone61.5426067.36567.3651
669Gerek196614.858022.89222.8921
670brianvanswalm6612720001
671kocik7316611910001
672NikkyMouse551012.576012.5760
673Lucifer17952.52699032.50532.5051
674dasfsadfsdf5516120001
675Pascal12875511090001
676Evžen1151.6732.6500004
677Lukkey5516.0800001
678dzejkob51.6737.6080002
679Aleš22152.525770001
680tomakys 352.521.52106476472
681karlito17174141.1691.46715.13816.6053
682yogibeer4416264.4265.65710.0831
683Franta Flinta441012.02912.11924.1480
684ekousek3310146.756107.517254.2730
685Ethernum31.526947.32724.32471.6511
686Zahys2122.138051.74651.7461
687vampy9720.3361.036049.45049.4506
688Henry Vodjebejse2210029.90029.9000
689unskilled2212612.9016.03418.9351
690talkindanish2127.32397.473162.159259.6323
691GigantusPremius20.6732.85047.715047.7152
692crolls22108.75318.38627.1390
693seriovykilla221019.812135.504155.3160
694dondoneone20.6734.77966.501066.5011
695ondra81222111642.7232.7271
696Yapo22101803054850
697prisonprison10.5253607.2067.2062
698LordDominant1115.256017.25917.2591
699Sharawai11103.84618.35122.1970
700Fil z Musie11141409.9999.9991
701WaXaR111002.4822.4820
702benq10.333565010.49810.4983
703p4tress111612014.50014.5001
704Spejsik9411100194.232194.2320
705szymcio55511105754.5235.0980
706Dizajn10.5275355.858055.8581
707Kubaso1110014.36014.3600
708skleny710.528289.73309.7332
709TESTDEP11107.68207.6820
710Arrogant10.252.9998.24808.2485
711maty1316111013.214013.2140
7125Daniel11100201.018201.0180
713sold1112.21917.050017.0501
714jerry11910.33310.244019.67419.6743
715Mart9610.523.8304.21313.65817.8712
716Smejky11106.57822.93929.5170
717Lady die Walkuere10.520085.99885.9980
718janjenik0012440001
719BoBderKiller7540014.0550001
720SHEBIK.VSA0012.1620001
721irim0n0047.878034.99634.9964
722DaveB0011.9930001
723veilsaBBB0043.0290004
724papaluka0100100000
725Juráš hrubý10012.2190001
726zeman19910010079.49179.4910
727Morc30023.10501.1121.1122
728Unicorn.0011.757021.70621.7061
729Kamlar970026.8740002
730-All Eyez On Me*001520002
731froxx220012.8550001
732Askari0014.6560001
733Mára100105.92519.76425.6890
734Juicy001760001
735Helltv0016920001
736prtkojosef0014.4360001
737bob250042.7920004
738samičekkkkk00100000
739Rando-LE001900001
740ADLER NR10016770001
741sovik970016390001
742Host1277060016120001
743Gert001005.1595.1590
744Dany1230016200001
745ulmo0022.6031.49601.4961
746bumbax00255988008801
747Jamambal002653016.30516.3051
748Elitarny TheBill0022.1380001
749comande0010010.22510.2250
750Blurryface0012.8570001
751jirxes0021890002
752samuelko0022460003
753VICE001640001
754Lord Felix001870001
755jujula00112.0750001
756Reborn Oficial001790002
757dododoka00100000
758vasilej0011390001
759Otakar11001261542.2952.4491
760tomikkk250001390001
761kudlanka0011710001
762MrADIO0011750002
763camoradope0015340001
764Javorná 770017730001
765PapaGrande0014.5840001
766Jan z Lipe00100000
767LordofRave0016940001
768Gkejfj0016120001
769PHKB0012.1960001
770shadowfell0012.1380001
771Dancler001770002
772jogy100011080001
773Lord Cicina0016270001
774linek123001980001
775Jack Stronghold **0028990002
776Gostrider0012.1380001
777Click Here. x30024.9560003
778hello12001780001
779gfgorgf0012.0140001
780Žlutý Banánový0043.6590005
781Myth0012.1720001
782King Drakes0016530001
783Adams Hahn00100000
784juro100011680002
785jinochpetr00100000
786pinguMSI001780001
787pibuty0016910001
788Zjarany Zbyszek0011150001
789Fnrktkg0016120001
790luk2536001002.1542.1540
791Deswer0016120001
792Holka Rebelka0014.2090001
793Lord Kaimwen0021040002
79423323001590001
795berry99500104.70504.7050
796dzukys00100000
797bery1995001980002
798Radekhokejka00100000
799dgihspggd0012.1380001
800cechvac00146003.6673.6671
801Host1249330016930001
802Achiron0010059.24959.2490
803Lord Swei0011510001
804zirimus4200011400001
805player110013.4690001
806Natalix0011910001
807Eski Oyuncu001011.890011.8900
808NEWEM0014.1650001
809Princess960010057.69657.6960
810VitoSK0027240002
811Rkclgngkg0016120001
812michall9550012.6950001
813kurwaaaa001740001
814Sadlo0011380001
815erizo70022.8430001
816Ivanek 0001580001
817Ferdisn00100000
818Tomíno z Kydlobobů001005505500
819honza23100100000
820dsadsafsa0012.1380001
821miguelin7000034.6880003
822Baskervilledog0026635.8292.4678.2961
823Mildson0012300001
824drtič odpadu00200000
825Alkoholyk001005.1885.1880
826Fktlggntbrk0016120001
827Skvarek0016630001
828The Infamous001780001
829Mortyvatek00100000
830DcrMengele0012.2490001
831rmarkv100100000
832TenPrvní0016120001
833Angela Schrute00100000
834Grimmjow0016120001
835Majo280022.4300001
836MAGOR...20090012.1380001
837konkelknas0012.82418.557018.5571
838sots0015.6040001
839fms12378900111.8980001
840juhuuuuu0012.8240001
84188Svejk880012.7350001
842sdfsdfsa0016120001
843LmGee0012.6460001
844Sirupček0012410002
845duchpravdy001960001
846Turbo230011330001
847OnlyPeace001520002
848Skino001750001
849ATTACK3R0012.8480001
850MarTy8850011.3130001
851sjuszdjd0016120001
852Twoandthehalfmen0016530001
853NiksStranger0016530001
854majkyna0015220002
855Miro bestie0024.04909.5699.5692
856sdgsfdfa0016120001
857yaqw0014.4960001
858sitvko0016530001
859wolgi0011790002
860WeThY0012.8980001
861Brzkey20011160001
862JohnnyFrodo0012.1380001
863M1chal990022.8760002
864Dolkyns001880001
865Fostrex001980002
866Bart65001692900901
867martin2209199800100000
868zedzed0013680001
869yannickg00100000
870rommenhalen0011.758052.29152.2911
871TadeášV0016120001
872DeGeŠ4200031.08403.9603.9603
873vojtta001510001
874Tfurigz0016120001
875Gon Freecess00100000
876fewfref001260001
8770l0l0l00100000
878adowsky001840001
879sdffasda0016120001
880Cartmen001004.9734.9730
881dudo3690016120001
882TenDole0033.5760003
883Sběrač bavlny0022.1230002
884koleso0024.7140002
885phoebe veliká0016980001
886LordVeteran0013.0070001
887Thorin0012.1720001
888HERCULES1966001760001
889Lump0011920001
890Tafrob00102.84902.8490
891Zurgan0026980001
892Ashigara002770002
893Jfktntkznt0016120001
894lalinho00100000
895StayHigh0016120001
896jack011001260001
897fido112001990001
898kisbohoc0016120001
899OFFKA00100000
900fsdsfsfda0016120001
901danielsp0021.6290003
902milda333001760002
903Hily00100000
904kondor630022780001
905Ritter des Tages0024560002
906Zarina Palino0011620002
907DerHausmeister88001710001
908Keny160026040002
909Ondr3j20012.9060001
910PunSL0016530001
911dan.drozd0024.0283.45703.4572
912thomes250011620002
913folko0011280001
914Crate30012.7210001
915cengiz3838001940001
916borekcarp0017480001
917Dlfltnttkn0016120001
918LopataChrisViktorSiiu0016530001
919dusan.precek0011790001
920black25000100000
921Pekyn17001005.0845.0840
922krystof170011480001
923Danda dobyvatel0017450001
924navrcromisek0021130002
925KaRaa420023.3720002
926Rusted10011000001
927Lord soonman0012.1900001
928Luca Toni20025.6480002
929adrianww130012.1380001
930Killer80017140001
931pity5200036.9100003
932hyperionn001260001
933FakinBauch0032000002
934Crimefighter0012.0670001
935speedround100100000
936Nicolas of BLACK0016530001
937Flhzbjfg0016120001
938Haverom001780001
939zidi220012.2020001
940kolijo0012.2010001
941Swagggboy0012.0810001
942Xanadu Ole001001.7921.7920
943filip.vyl0012.8240001
944DieTitte9800100000
945Fnfigktkt0016120001
946maki111001710001
947Curby001730001
948herodes980024.3940002
949Solon I0017370001
950Hrubas0011150001
951Drask0015150001
952AlexKralik0019540001
953wildboy0012.1380001
954ferrysoniq00111.8980001
955llerkanbeyll001260001
956Maciej1993001260001
957drakosus00100000
958kikakkk0012.9680001
959Rlfngkfkr0016120001
960Kosice30011.2440001
961soler0016660001
962HezkyKralik00260211701172
963hapee001950001
964chrome00212.5270002
965Lorianto0022.79322.521022.5211
966LocoNL00100000
967JustLuck0011680002
968kubulin940012.0644041
969DizzyDose0016530001
970N3ncy001520002
971Obediah0012510001
972Malkony0014170001
973Tltkjrkf0016120001
974daskruty00100000
975Dave90310044.5510003
976flexx100860.45379.273156.133235.40611
977Cvalda50012.8420001
978L30p4rds00111.8740001
979Sninčan001700001
980Macik001520002
981michaelbas001800001
982VejvodA001480001