Sezónní žebříček

Zobrazit níže žebříček pro tuto sezónu. Pro tento žebříček se počítají všechna odehraná kola během jedné sezóny (=měsíc). Sezónu můžete změnit pomocí výběru.

#HráčLP Avg LP#KolaBodyODAODDODVesnice
Legendary Sir Dadamn2365941.478.500324.77026.174.49426.499.264130
HyenaVIP17658.67318.22544.10518.04662.1518
radimgaluska1246225.823.12410.246.156212.71310.458.869487
4hupcucek1081867.2207233.8234.5465
5KingRagnora962442.431.833869.144501.9061.371.050203
6Dr. Power86432160.134363.891215.139579.03019
7Jozefer8140.5217.708147.820113.936261.7564
8Killrazzor8120.2544.27720.7109.60630.3163
9TiWazzappo7878121.58110.3719.17219.5437
10Sharawi127719.25425.297101.04014.682115.7227
11Neviemtohrat7023.3333.62915.64413.42029.0643
12McF-Reloaded.603024.2011.655.6361.714.7573.370.3931
13pomstitel 256030213.541153.325157.778311.1034
14Rashal Ghuls5829215.3405.06954.05059.1197
15Šuťa5326.525.34459268.14768.7391
16Martinesoo7528.6762.39057.637390.541448.1784
17KrálArtuš5125.521.022.5321.155.65901.155.65986
18skus5016.67375.11007.9717.9718
19MasterDK4916.33338.7400005
20tomínek63482425.1121.15120.64121.7923
21Avatar.4715.6734.19701.8031.8033
22Martasek1824747117.54811.3337.18318.5165
23Jourdy4611.544.26459.801388.370448.1713
24the Conqueror14314.333502.496106.845762.025868.87044
25Zbirda105424212.63112.810012.8101
26enadanek401042.4320004
27matyascz6654013.3333.95971.21319.28990.5023
28oviovi3812.6733.9210609.198609.1982
29Asmodea38192421.21100035
30boruvka.233712.333717.183172.785334.282507.06762
31Tridad379.2541.46705615613
32-Siiu353515090001
33leoru3110.3333.0480443
34Lord Koky299.673844.4881.3335.8211
35munzi777292912.5072.7188.77311.4911
36Borsem297.2542.49599.293691.797791.0903
37DALIA281422.25738.36544.40582.7701
38MaskeT2626162902632631
39Okolojdoucí256.2543212.40714.99017.3971
40toulavec24836740002
41Roman10000222212.1596.09921.36527.4641
42Shaarawy221122.904062.77662.7763
43GODIK215.2541.8420003
44Miluji Speedy191911.92039.219039.2191
45ONEIRO1818106.01516.53122.5460
46Tomala918633740002
47Ilonka7518922.6210002
48Lord Cendyx161612.3800001
49SpeedyGonzales1515112.0590001
50badboy1990141411.804016.65616.6561
51Anonym1414111.8740001
52Jolina-141414660001
53starý divočák14722.2800002
54tatar99131314151.41601.4161
55juzek74136.522.1720001
56Domino49131311.319103.48856.611160.0991
57filtron133.2542.616261.7981.017262.8153
58Jambore131311.4842.68002.6801
59vintage12432.837012123
60.littlerecuse115.52780001
61Kubalik111111.4030001
62ledi dama115.522.786026262
63Thief86103.3332.2410002
64Q Ball10101037.760037.7600
65Jojinec42094.521.26906.1816.1811
66Agresivní virus88100000
67blackmama6982.6731.444124.89034.830159.7202
68Thomas8812910001
69green gasoline82.67315352.64025.19977.8391
70.mario.gr73.52780001
71Hendra1117711.0770001
720000062361244.501044.5011
73tomik5206611.0570001
74Kabbi20551001.186.2061.186.2060
75dominikszcs5511.0500001
76Okamura - SPD422789.726194.684204.4101
77Studna2521201.6411.1872.8280
78Byrushecek22100694.032694.0320
79Jixybulls21260788.786435.586524.3721
80sukhuba1110025.78025.7800
81mdldldp11102.4927623.2540
82This is the way1110136.6110136.6110
83vojta9511164823.32661.36884.6941
84Rišek111783.3266914.0171
85Schlumpf0016530001
86marti160016820001
87BlueNight001780001
88z1b0b200100000
89hrabje jarek00100000
90jebeckys0016530001
91Zoulik0017400001
92Gerek190011990001
93VladceSameleon0016070001
94RadioKilla0011380001
95temyran0027800001
96TvujGotNulo0016270001
97lidi1900002780001
98Gannik0016480001
99Madlenka 210021560001
100benigodd0018080001
101Martinez001780001
102Pájix001026.581026.5810
103tryhard00100000
104punih.ro0017020001
105hra12300100000
106Octavia0021.3010002
107morfik4980017250001
108ondraa770016420001
109Poupátko001006716710
110Prizivnicek0028440002
111Favi42980016530001
112p4tress0021.3831.51701.5172
113humlikj00100000
114pepasek111100100000
115KFPV0016270001
116PetrCz7700100000
117TullamoreJew001013.661013.6610
118Hrabě00100000
119sir Tom00200000
120pete100100320.042320.0420
121kuba 2088001780001
122beniigod0016530001
123danielsp002900001
124princess000029220001
125Joker4200016070001
126Darkenko0017030001
127Soy Tu Padre.0018630001
1289radek0017897909791
129fialicc00100000