Rent-a-Round! Tribal Wars Netherlands now allows you to Rent your own Speed rounds right here on TWSpeeds! You can read all about it in their announcement.
Enjoy!

Sezónní žebříček

Zobrazit níže žebříček pro tuto sezónu. Pro tento žebříček se počítají všechna odehraná kola během jedné sezóny (=měsíc). Sezónu můžete změnit pomocí výběru.

#HráčLP Avg LP#KolaBodyODAODDODVesnice
Bagr1k since 2012200242.6479.622.40016.887.76919.234.96736.122.736971
Cameron Diaz199635.025713.514.32424.788.19126.519.37751.307.5681.386
Skrytá Hrozba133934.33393.520.2445.876.6401.601.4767.478.116490
4Elrond127631.9402.511.1862.342.854823.0153.165.869393
5PLAY88736.9624913.9322.278.9271.126.8133.405.740124
6-Siiu85624.46351.084.170997.419949.3631.946.782198
7ONEIRO79429.4127498.5241.361.110837.6722.198.78283
8radimgaluska72630.25247.303.01317.556.1958.651.28826.207.483732
9-FaTy*66525.58263.863.40211.062.0896.336.50017.398.589366
10KingRagnora65718.25364.636.2253.138.68815.566.69818.705.386486
11Namajunas63439.63161.540.1803.908.8714.730.4578.639.328197
12Smutný Banán59328.24218.049.93411.243.4385.594.53916.837.977715
13HOLACHICAS48016.552994.129120.382231.973352.35530
14-RoyalFlush-47934.2114829.1011.569.202826.2642.395.466134
15Holzbau-Schweiz.ch3757551.128.8583.147.6222.541.6455.689.267141
16GodLik335170.25426.769828.181252.4001.080.58177
17Bobomlad3438.1742109.479218.021528.711746.73249
18O R G E N E R A L33333.310486.1541.145.627524.0041.669.63183
19LordMisa29827.0911422.059701.323473.6271.174.95068
20No pain no hard x329573.754200.249519.171463.909983.08025
21IvanaMartin2929.133264.2373.03899.955102.99327
22Srekito2799.9628496.156449.3192.527.4302.976.74980
23LaOkruhradim26337.577439.3481.108.216976.4622.084.67864
24lord deivids25423.0911218.627331.941276.647608.58834
25BlueNight25022.731165.071196.850323.210520.06021
26Tomala924611.7121156.17678.413681.832760.24540
27letave II22716.211440.69026.57769.79496.37116
28Skorpios3332276.493565.52027.67729.61557.29235
29jpst2178.6825109.32367.595711.132778.72732
30BLONDYSOR21519.5511173.352698.157216.637914.79446
31Adell20912.291715.300308119.724120.03216
32therealchamp20634.3369.347103.121188.026291.1475
33kotrmelec20340.65188.388577.330145.524722.85422
34HIGHMAN20225.258290.566558.283103.415661.69858
35Univerzal19619.610113.07738.58253.63192.21325
36qwertzii195395108.194324.61363.835388.44822
37Myst3r192643223.598563.127157.455720.58242
38MakeThemSuffer19110.61182.539.8382.882.900180.0513.062.951240
39juzek7418917.1811221.50561.538278.445339.98341
40pinguMSI18212.1315585.9121.300.38259.7671.360.14988
41Newton1765.3333159.476137.297349.938487.23549
42Geox17610.351796.647445.4181.127.8531.573.27125
43bosesbig17210.121730.3510132.012132.01214
44helehonza1706.32762.453130.651186.849317.50027
45Elend16240.5424.98116.49195.079111.5707
46petrma1618.9418140.065106.946121107.06731
47MentorSvK16112.3813155.393218.195390.821609.01629
48Misuge1579.811632.428122.140685.015807.15514
49kojak15419.25886.9717.47921.62729.10621
50Hate Me.15451.333240.515414.716179.249593.96532
51corentin00315319.138166.366332.98364.707397.69025
52darkskater15319.13821.059217.120156.793373.9139
53DALIA15317920.607156.82145.618202.4396
54.Chris*15213.8211366.7601.094.880864.4191.959.29959
55Judzinek1509.3816134.380177.791629.594807.38534
56Dukin3214711.311338.96012.60943.42056.02914
57pavel salplachta1474.453345.43900033
58nachtigal14513.1811220.634103.755185.951289.70648
59Bredy 311455.82519.7490284.518284.51821
60PULDO2161429.4715213.322516.211911.3871.427.59859
61aalleexxiikk14012.731110.6003.5997.24910.84812
62cobraI13712.451110.53030.48725.34155.82810
63Jenkins0711358.4416118.421167.865145.581313.44627
64Zepojohan1337.3918436.959555.466326.333881.79989
65saveanu9513111.911189.531494.576160.463655.03919
66Daninho12825.65313.606416.6414.474.1854.890.82638
67Verunka23231287.111868.6082.420124.766127.18626
68FeLLez12317.57763.973127.015390.299517.31411
69dif113120206194.369421.322202.292623.61439
70Cyndicator1187.381640.067025.81425.81415
71-Ez playEr*11714.63830.736318.706466.521785.2278
72Kobe Bryant1175.322215.38425.5301.08226.61220
73Au.Matt11619.33638.95216.093110.075126.1688
74Pampalína1168.921337.02226.560493.419519.97910
75Velký Bambus11616.57714.99010.033178.901188.9347
76ueepaa1147.131616.425022.61522.61516
77klacík11318.83640.649244.64496.321340.9657
78camoradope11210.181196.070113.114108.023221.13724
79Dawotek2311210.18118.96095.960593.270689.2306
80MatesCz199311111.110109.570216.547693217.24018
81LastSamurai111127.754246.660157.094336.576493.67041
82phantomass.10927.254205.147336.729286.488623.21737
83asir055511058.751220.067015.74915.74912
84aserty123451049.451120.49600012
85Sefko10417.33651.7565.318153.496158.81412
86Sheriff102343297.320779.840266.8241.046.66449
87ashotgev10112.63835.9404.75716.37721.13411
88ersguterjunge9824.547.1911.2321.7632.9954
89KhalifaKush9719.4515.253566354.114354.6804
90Manca la Bamba976.4715155.806413.834139.371553.20527
91bigfatolga951955.55768.137125.945194.0824
92zdenal92039018539.93114.540119.784134.32410
93tomas228922.254128.606128.654921129.57521
94Robur897.42124.41838.800627.661666.4615
95eldonotacos888.81055.43611.48373.01284.49518
96Holzbau-schweiz8829.333250.653801.894665.7971.467.69141
97dashunt8743.5221.89117.451017.4517
98Jsnn8617.2595.674434.786456.482891.26819
99radu nebunu8521.254132.922316.38955.591371.98019
100Cisi1018414648.194082.07782.0778
101Bamban8414616.38581.22461.494142.7189
102ANTI SKS83831293.186404.280513.892918.17239
103ghost1993827.451161.534158.8360158.83620
104j.i.r.k.a.78011.43741.27717.8838.65126.53415
105denda1994798.78917.122969.65469.66310
106Luis fuerza798.789268.7177.322182.576189.89842
107lord GAGAC7813634.13045.407113.851159.2588
108x3 LeGenD*78392417.5691.152.3804.255.4435.407.82342
109davidkralik7771118.93803.0093.00914
110Theo de France7738.52133.593295.505112.217407.72221
111Adri4n R0ckt75751225.221406.639135.345541.98434
112jofo99975515315.75650.397350.651401.04853
113Lord Miky7110.14712.6150006
114Q Ball716.451134.12678.124123.993202.11712
115myska7023.3332.21309.3049.3042
116pinopavel7011.676109.086068.92068.92017
117bodlinka692335.27802.2512.2513
118FSL226911.5642.060249.13217.405.43517.654.56711
119xandor686.81018.61910.09894.316104.4148
120Mitch677.4494.872020.68620.6868
121Google.ro6713.4531.101115.0740115.0748
122megaXman6713.4559.927111.674231.847343.52113
123=VadVirag=6616.546.7095.20818.83624.0444
124blackusmc669.43718.0610144.968144.9687
125Lukic6613.254.82503.5033.5036
126Pok3rfac3641648.14855.852412.390468.2423
127flio001647.119121.9930142.706142.70627
128Jaycame63631207.506427.877181.268609.14534
129nikkats6310.5638.93216.30265.67781.9798
130davas632.632431.62200025
131OREL6310.5617.78772.62634.373106.9996
132sir.Pepino625.64118.7220152.627152.62710
133pajas 1506231251.71252.116459.670511.7869
134jahus6112.2516.8795.82816.89522.7238
135Vladunka606.67916.8181541.1511.30510
136Innes606.67947.02731.326287.697319.02316
137Rusted1599.8366.6959421.1542.0966
138erik1911582.642237.32577.45425.656103.11021
139Geniuslol5814.5421.8770829.139829.1394
140mdubicek5814.548.990151.646133.785285.4313
141BartoSVD5719316.8210005
142Thaddaeus578.14785.00871.5091.439.1711.510.68013
143blesk574.7512270.919191.295892.3051.083.60044
144Cojasca569.33645.74696.559113.449210.00813
145pEtrMCZk5618.6735.4000003
146LowkaLowka5518.3331.90581808183
147kopos5527.525.49214.5871.14315.7302
148Sandr Van Dorn546.75814.80953634.37134.9078
149rejexxx541831.97248.69119.17867.8692
150rELaxENN13375326.522.649010.07410.0742
151eraro155313.25415.11245.27332.72577.9987
152Reno22255310.658.790014.54714.5473
153Brazil King522628.54511.793128.513140.3063
154bensuper5110.2522.18910.046314.870324.9165
155Danecek514.641142.031140.128139.966280.09410
156Fikek335125.526232.5171782.6952
157-.monča888.-5012.547.275020.43920.4394
158BreakOut5016.67322.77228.7778.89637.6736
159Okolojdoucí507.1472.4579617.65517.7515
160Rotterbager5016.6737.55610.49523.23333.7285
161SIKITRIKY5012.543.8402.08002.0804
162Sněhof5010510.4210005
163Hanswurst48163201.208121.781317.974439.75528
164990deywid3304715.67362.97801.6561.65615
165zavaran4715.6736.3734.998248.931253.9293
166ling 54723.5215.81038.82928.09266.9216
167boss 123466.577254.501480.2271.067.4761.547.70333
168bobyboby467.67636.9232.47472.42574.89910
169kory454522.522.68430.72412.20642.9301
170ihan457.5629.20029.9773.09533.0728
171Mumínek442221.12216710.95711.1241
172Archa19446.29749.73904.3254.32513
173MiSo123446.29715.614071.22471.2248
174Bobbad4321.5261.250695.805535.1761.230.98113
175Lord Sprinter14314.3332.0351.1552841.4393
176Acroxx438.654.66279.228191.698270.9262
177ZabijakLudi438.6513.1791582.2432.4016
178Asterix Astermix4210.544.1500004
179milomalakian4210.545.69835.79762736.4242
180TDxPr042143246.26481.881352.405434.28627
181traggod428.4523.39425.954025.9547
182DoSe321422127.85541.6229.23650.8582
183s.schrek426712.20756.32459.897116.2215
184Hektorias4120.5244.776111.23354.388165.6218
185Crusader74113.67372.144146.637106.929253.56615
186HodenSchwellung414112.5378213.3864.2071
187Bloodys4110.25410.51702832834
18830dejv034110.25420.27798.049151.839249.8883
189kybl kazdej den413.731122.54014.42041.28055.70012
190Happy.413.7311115.020608.720371.935980.65526
191Jackass124416.83610.01223.73095.202118.9325
192Moussee1403.081311.796046.70546.70512
193besa397.856.1821.16701.1674
194Robbi397.859.965505786286
195hulka263919.5241.92058.85880.807139.6658
196Bauwas3913346.343197.840115.783313.6238
197Poupátko399.7541.222013.76013.7602
198hubis399.7548.3747539621.7154
199Dormel396.5625.399107.62823.589131.2179
200War King399.754100.717327.8506.945334.79518
201Petrs397.858.82702.6192.6194
202izsmmmo381923.55901.6781.6782
203*Sp33D-FreaK*389.546.9167.9886738.6613
204jsemborecek3812.6737.4677.96464.19272.1563
205Deswer3812.6735.2310003
206JustForFun389.546.9828.981439.0246
207JANKUCECERAI113812.67311.5957.2731.1988.4713
208FerencVarosz381921.45606.8326.8322
209KRTEK224373.71028.103060.61760.61713
210LenTilka07379.2541.05707957953
211TenDole379.2543.23919.76015.25835.0185
212FlorianGucati12375.29726.03343.73812.54756.28510
213Viking Fighter3718.522.46614.7903.25418.0441
214Torento377.455.1881.0542.3613.4155
215Dejwv364920.78913.1763.17710
216Lord diverplay361823.91904.4204.4202
217pernye3636137.02631.014031.0148
218Ahojx4353512.0350001
219ali123511.6739.28201.0841.0844
220Demolitio355.8367.1229.75209.7526
221hugoviror346.854.6560005
222Sinister346.852.10016.29441.81758.1114
223odysek344.2583.0106.33646.77753.1135
224stah420346.8530.6427.54907.5498
225Mrvic57335.5613.48381.102349.506430.6084
226leviathanos336.6594.4170286.663286.66312
227Lososs335.56108.37391.757195.885287.64219
228majstro3316.524.28459.979059.9793
229Myšák933316.5248.06345.016045.01612
230Dominica812333.31030.3040117.388117.38811
231tukan0073316.5229.8780007
232Greywolf77326.4548.7656444.7455.3899
233Xanadu Ole328417.15005.9545.9545
234Huizhacka32321106.47271.56487.333158.89714
235Píšťalka323.5696.9510173.033173.0334
236Jettoun3115.522.3574.02804.0282
237Ryuk743110.3339.4697.92607.9264
238Kubentre01313.88818.6826.3857.90514.2907
239yogibeer30657.34947604764
240TheBoa301033.2022.860260.799263.6591
241mati1113030112.1303.2104063.6161
242baksel304.29721.1610007
243Chleba2323301528.21924.170024.1703
244hubar3031060.68113.57225.63539.20711
245honzammmm303.7589.08020.858020.8587
246zeman199130658.7110170.209170.2098
247Lord PetrbredysCZE30301850056561
248MustafaSisi297.25424.680202.6850202.6855
249sazas299.673229037.08337.0832
250Mardajebuh2914.525.2982031003032
251Aiofa295.853.50426.990232.897259.8872
252Quiks299.6735.705011.40611.4062
253seris7289.3333.58113.093013.0933
254MGF22285.656.32120.40015.66236.0623
255Ahojx3281422.6880002
256Jenda96281427.4070002
257PCK-1282818.0320004
258yannickg273.8679.1770006
259Killer82713.521.1840003
260Dadovinak279318.1840142.381142.3814
261golem58274.568.621077.91177.9118
262DosuSV2713.526.6480003
263Magnez2727123.5910150.885150.8855
264Pachanek279322.953035.03335.0337
265kneblis274.5633.3191.56401.5649
266User997268.6731.45232.5051.52534.0302
267Emik75262611.38401.5661.5661
268SpeedeRrR268.67312.78413.87328.39542.2682
269jennysek77263.2581.611018.48118.4815
270tomínek63262.8995.4780164.383164.3837
271nwmcz2626150803853851
272pibuty261323.39714.56021.36835.9282
273Anie262612.429.831459.9820459.982202
274Theo266.5410.15307.1247.1244
275kralda268.6731.00232.36524.87157.2362
276Lord Hruška262611.3874.4515565.0071
277xturbina258.3332.8751501.0621.2123
278HartyKingKong252513.851019.43319.4331
279m4gn?2512.527.9100001
280Ahojx2252512.0350001
281Kraken25258.3336.3730004
282Col o Nel253.1387.85642.802330.328373.1306
283Ondrasek...25555.7170005
284Lord Zodiac2525122.6450005
285LivingCross252517160001
286Sanijo2512.523.82301.3091.3092
287-MakeThemSuffer256.2544.3570005
288PORTUGUESE252512350001
289tothik2525139.31313.931013.9315
290Gee213253.5778.253052.58052.5805
291Vlco252511.4620001
292iceman 072525158138503851
293keris251.192135.95300022
294Honza692412289311.50614.25225.7581
295dawid242.181112.35212.25941.74154.00012
296rapi3324122118.40419.45685.470104.92614
297Lord Kicho244644.20300010
298dikey123242418065331.6832.2161
299AllStarX24388.5541.28564.67065.9558
300JirkaB224831.17507257253
301hapee241225030002
302stavek29324831.069164.2404.2562
303popokatetepl2323174201431431
304All Men Must Die237.67340.1070111.140111.14010
305Protoje23231219.337126.544292.667419.21129
306Legy2311.522.12265.441065.4412
307xcxyvv237.6733.44010.265010.2653
308r0ke.ba2311.5229.48128.490028.4907
309Michalv18122311.521.3930002
310Spomarty235.7547.66935.597035.5973
311lujas2311.525.81037.271037.2715
312croCrowley237.67310.05077.325077.3254
313Yenko235.7543.04906916914
314Orlandiiis234.6521.89520.55933.95654.5158
315Kuzmicz224.453.1630006
316ThEOnLY227.33323.49616.30728.83645.1437
317Knapi225.541.8450134.665134.6656
318Král 777Elfsky rytier777225.541.376063634
319Král Dragon222217100001
320Snakemountain2222127.34027.520261.740289.2609
321Lord Maverick222213.9430001
322monkeyczech224.4510.5551.81233.16134.9735
323Ahojx1222212.0350001
324TenPrvní224.4519.09313.273136.704149.9775
325segra12222216770001
32611majkl22112167.36500020
327. . . . .222212400001
328BazmegS2222110.01963.94964.512128.4611
329Activate221121.5781.4304.2025.6322
330Ezio Auditore2211260.96200010
331Jenda.Mira221127786.23106.2312
332SirArioden222212.1620001
333patas55555227.333625601612214
334fusekle215.2544.3860772
335LukoisCZ2121150802222221
336Lord Hades2121176101.8401.8401
337hančí123215.25411.485066.49566.4954
338Smutňák2121194701.4511.4511
339ralf98982110.5216.68427.302135.641162.9435
340hrebas215.2548.7550004
341Občasprdim217311.50509.9439.9434
342Dooga20543.4550004
343MisucMichal201023000002
344Jerrys201022.6300002
345evkasko123201.821118.07600012
346ibritoo204514.7189.944618.434628.3784
347.Dračí doupě.20102106.86213.780013.78012
348bomber100206.67316.0170004
349Romalino202012.92214.30412.01926.3231
350Biely Bojovník20102344045.41445.4141
351jetzei202013.51410.996010.9961
352Vikuska1520201490001
353Cirilla193.852.4033.55003.5505
354hrabje jarek193.8519.6630005
355TheZheldak199.5276.71829.89238.23668.12814
356starý divočák191.73116.74100010
357OloveneKure193.8522.58156.017056.0177
358vagos7193.17612.2725.343127.774133.1175
359mattysek01196.3337613.3721.5084.8802
360yckardas181812060001
361Speed*Noob1836976176.92047.490224.4105
362no.ob1818129.05323.311125.460148.7714
363voppy5186310.6620004
364MrAdius184.545.7710004
365jozko11181815.5980002
366she1n1818185.359415.628398.896814.52412
367Tschieba181817206.51106.5111
368fuggy175.6736.72701691693
369Dykovak171711.41203.7983.7981
370akoska962178.523.03208.2528.2522
371zihadla MB173.4526.26347.91562.508110.4239
372tellmemore172.43721.54654.692054.6928
373OBR186174.2546.9024.9216375.5582
374simink17171186038381
375Lord Guláš171712.14220.6558.95329.6081
376onaky120161616.3770002
377nenananak161614560001
378nikot16446109.0217.04116.0623
379ivka93316825.7361.1051.0202.1252
380Jojin16825.0750005
381NO.116824.14925.1733.81028.9832
382Agresivní virus162811.74481391479
383Bwencik168211.10433.4343.35436.7884
384HBC KNIGHTS BARDEJOV165.33342.540029.87029.8707
385vojta199816824.0940002
386TRAUTA 88161611.5830001
387ender3162.6766.8466.69063.50370.1935
388GurrpoCZ161611.69101451451
389valtarig1515171501381381
390hello121515141.211068.37868.3785
391duc750157.5268907667661
392Tomáš Kružík15533.2260003
393Nikča115533.3070003
394Masz Problem??157.5227.01837.36558.42795.7924
395warage15536920773
396kiminod151512.9650001
397zformovan157.521.9230003
398Plexo2515536.2185.94550.57156.5163
399-bfd76434afbhdf34sdgf151516530001
400ShuffleCZ157.527130002
401Rade381515184.6010007
402mekvin3152.1478.6990007
403drby151511.28916.18210.50926.6911
404minaishi157.521.29703593592
405Danger1997153530.9105.3385.79811.1367
406Ashigara153.75423.77934.124034.1247
407DeeJay157.527.0150002
408Lord Fancek157.521.33333.81310.37744.1901
409alfonsek11151513.5430001
410Guess157.522.1890002
411andel pane15537.3780005
412related155380.084228.9330228.93313
413Mullisak151512.0050001
414duchene914721.4730003
415LordPyro141412.9550001
416Scorp1oo141414620001
417leasi141411540001
418Chase The Sun141413.5430001
419romanek48314721010001
420Bejb26142.851.7616.75906.7594
421tasuro1414120.5500584.558584.5585
422Adamoskktos1414135102842841
423I WILL DOMINATE14722920002
424dejvid160144.6736.1160003
425-Swiss-Bang-1414174.747170.727130.504301.23113
426flamelover14141511079791
427ProfesorDan141411.54905.6625.6621
428EcoRz1414112.136023.58923.5893
429g.gargamel1414136.1920003
430janko3014141005.1315.1310
431Junker Joe141416881.92301.9231
432Marcros143.547.808031.11531.1153
433.sold.134.3333.24414.74023.49738.2372
434Ruda91131311370001
435Mattysek011136.523990442
436edw imaste136.5217.5870004
437sucuki134.3332.1260003
438MAD3RR131312.176017.19817.1981
439SHINOBI93131316070002
440ubbe11313116.4280005
441VUK MAHLE1313126.6090006
442Darkman5551313171401841841
443-S E B A S T I A N136.524.377035.32135.3212
444Mata04.cz131312230001
445Tampermonkey user131.6387.0160008
446koska11313144281408141
447Lukin026136.524.7170002
448MokoCz23136.5212.5170004
449bedy131311.2930001
450šulpa131311.3420001
451Marek3622131311330001
452yyilmazzz1136.52858065652
453Loulmann131.181180.34200016
454krucipisek1131313.5430001
455Lord Rehy131312.0510001
456DaveMen12621.55110.6294.05014.6791
457Lady Harald126216.0420002
458unconquerable1262024.794147.296172.0900
459Lady TeRezka123417.4680008
460Dosty01121218486.95806.9581
461drak3331121216.476046.56446.5642
462Deanso De.12345.24701101105
463mareček2312628.7680003
464skwama121212.622045.33845.3382
465yokedici1907122.4518.260318.14486.876405.0204
466Cerma12342.8980004
467spank93121216150001
468Koleno11121212880001
469ProKillerIV126234.7749.263104.482113.7454
470kaki19681212150001.3171.3171
471DUDU121214.5840001
472EllCZ111118.2630002
473John Leffers11111780001
474.littlerecuse110.851321.78613.243013.24313
475PeterPan123115.522.04314.09644114.5371
476Kikisek111.83613.27175.2334.13279.3654
477tono4111115.522.1670002
478Virtuozz115.523.245020.63420.6342
479Yenkoxp113.6733.67211.763011.7633
480Skunkista1111153.59178.020078.02010
481KrUsTy112.75411.20805.4045.4044
482lucky23115.525.2220002
483SAKARYALI111111270001
484krayan111115.3000001
485Kaegi113.6734.2620003
486nazghuls01111114170001
487-ElectrixEnergy*113.67314.6980002
488G h e t t o K r a c h t11111780001
489Marhyx9115.523.0250002
490Thebokijos103.33356.74200011
491ŽeleznyJarda101015490002
492lord-zippi103.3338.3020003
493pipi6541101011580001
494loborabioso102.543.4407.3082.5159.8234
495AídAi28sd9AVPopS81052020.268020.2680
496UcihaMaster101013.3240001
497Tina18101012.8620001
498jack001101011100001
499ZYDLE1010169.607141.3570141.35710
500Oregano101011020551
501Bobikbobo101015280001
502pro.rider101.67611.434141.90132.712174.6134
503Vikinr1010100000
504numinek9911.3620001
505štěpiis991311032321
506Ouško39911630001
507euro2004.gr92.25418938.0761.951.0431.989.1192
508marshal68294.5221.8230250.177250.1774
509lolak4829916530001
510MikyZelinka94.524.8340002
511fany12979912.0920001
512Shewy9913550001
513Vořežpruti94.521.3580002
514N1c0l4sk092.2549.1510004
515Dan1281.14741.372030.97130.9719
516Tomasus13984219.5200005
517spartan987881780001
518juhuuuuu88110.482299.861531.801831.6622
519Ondris118424.4740002
520ANNA-MARIA8812.4300001
521Fuffan8816530001
522Gazda8428.9740003
523lubomir18814190001
524poureckt8812630001
525Zzzbynek8818640001
526DOSTALUS88100000
527scott.tt8424.6082.86217.28520.1471
528dziadziaPL8425.0520260.095260.0952
529Jenky8422.1646.21998.473104.6922
530jukerQ8817460001
531Deks7714050001
532Calibas73.52046.756579.569626.3250
533Sackrau71.75453.0752.65102.6519
534entita9771.17611.6140006
535pelfox73.52997064.27264.2721
536spejjle7713630001
537FlashPoint72.3338.2150003
538dominik94199772.3331.567017.29817.2982
539Gannik70.7898.3460009
540Mamba Grande7716960001
541SajGon77128.4740004
542pavel327719090001
543semolide73.525.2790003
544froncjakub73.524.1810001
545Arrogant73.526380002
546cizkov73.520034.64734.6470
547caujakje73.521.8952.8347.37810.2122
548Železná Pevnost771002.600.0542.600.0540
549juraj95973.523.1650002
550catch me if you can771780001
551Czechdevil7719370001
552Lord Houden77178068.73268.7321
553mirwis73.5226.82938.37057.92096.2904
554serapa77112.3890003
555kostra7718470001
556twister2266117.7670003
557Milhausenek6323088733631.2361
558Zajacik6322.96201481482
559Seva68661653096961
560Lord slimak6613.8130001
561Sir Sejrak661780001
562dalipinus6616100001
563kolacek326613.5430001
564RYS007661789.6974.37914.0761
565Beaureguard6613560001
566Commander Bacardi661260001
567Ukluha6325.2330001
568sedlino6322670002
569Lord BARECAU6614.6040001
570malda7361.2517.033069.23669.2367
571DOPRASA6322440001
572DR.maslo5510036.60936.6090
57314danda1452.522.9820002
574dost752.52104064.35664.3562
575Quercus5513590001
576Chchar.nic52.522340003
577satierf5512.2650001
578doordi55112.070251.337449.906701.2432
579husohusic51.6736.89828.254028.2545
580Dietry5513630001
581Enchero5519.7540002
582kokosak51.2541.47604.7264.7262
583KuldysCZ51.2548.6455.95218.42524.3774
584Inspektor5512.9700001
585mieczykkk5517125.528025.5281
586Gusta 147852051.2548.5230003
587radar407752.523.3740002
588Mateitko5513.1900001
589martin2209199851.6732.1910003
590MistrZE5512.8980001
591ImAdeS4410285.4235.4510
592xRayQore44108.2568.46416.7200
593Bullseye1234142.95711.845011.8453
594Sir Krtek31.52748016.39716.3972
595Lady die Walkuere3310089.26989.2690
596.lintouchable30.7543915.1644.3559.5192
597MilanUrbanik331041.22059.189100.4090
598Belo99331.52549030.58430.5842
599ondra239731.52099.831099.8310
600skrbo30.7546.180032.25032.2503
601Traceur30.565.93305.1585.1584
602zmarzlinka331023.9564.40428.3600
603VVV JORDON XXX221002.8122.8120
604terryk08221050.68691.266141.9520
605Attend20.2978.88823.43740.34463.7815
606Jacob9872215.936204.734293.473498.2071
607Filiplokal1352215.013028.06828.0681
608Fofa20.5400465.899465.8990
609silvanatorka212710105.345105.3451
610Pilotti10.524.358029.73029.7301
611Granis10.1768.35724.826024.8264
612korean zombie10.5215601721722
613SkillSVK1110014.64914.6490
614Dschungelcamp11100745.392745.3920
615Paprosh11100141.312141.3120
616HeisyBordel111026.87133.27260.1430
617papaluka0110.52392045.46845.4681
618Dervil10.3339.572081.91881.9183
619Sir karl10.1765.73554.18287.232141.4143
620marek3d11101.7352.4084.1430
621Ogulbodi10.2546.937067.70567.7055
622Bloody John111005105100
623I can kill you11100270.894270.8940
624Adams Hahn10.526.02161.252650.531711.7831
625davide02210.523.84123.23169.58992.8202
626Honoka1117116.233016.2331
627Alexejewitsch Kropotkin10.3333.024035.66435.6642
628- UniKKaTiL -*10.3333.17638.65744.23782.8941
629Crate310.2514.42535.319035.3194
630Vatra Moldovitei10.521260175.269175.2691
631tarac11108.69608.6960
632GimliWar111037.307159.294196.6010
633Brandeburak1110014.41214.4120
634stefkodomi1110054.89654.8960
63510miki101110040.76940.7690
636tope11112.73012.813012.8131
637andre272710.2512.681285.2480285.2483
638petos33310.52292026.34626.3462
639Karen10.3331568.46008.4602
640sparťané1118183.8402.8976.7371
641Lucian111002322320
642MeDo 2210.52724035.48335.4832
643-Scofield.0014.7630001
644dukamon210014.7540001
645Admin 3330014.5840001
646Macej0012.7890001
647pattrys0012.8940001
648janorsos9500111.6310002
649MarekulaCz0012.8970001
650Hamingway0012180001
651Bobek20200018320001
652Jojcin230016790001
653gracz poslke narodnosczi0013.5430001
654Figip001530001
655Žeryk130016870001
656Král vorel001670001
657Evka19950012190002
658MartinStu0015610001
659maki1110012.1380001
660Bonus 30012500001
661mikeskule0031.3390004
662Azurit Boss0022.84004714711
663kobyla010016530001
664Trmis0015270001
665wokalek0022.4390002
666Nalfier0015.5590001
667xyz12300100000
668Bagriiikis001013.848013.8480
669novis0012.8690001
670sandyska0013.3790001
671Mojmír I0013330001
672111travel0032.6730004
673hra1230013590001
674ahilius130032.4670003
675SingingKing0011930002
676tomas 120015.0010001
677JamerFTrounder0011010001
678SirVousChemin0011300001
679mates II.0011250001
680adelclarin0016920001
681LIBOR JE GAYYY001710001
682Ricos55500100000
683SatulVatraMoldovitei0013.2150001
684Rybarik0013.6150001
685radek2590014.5310001
686Pavel0970012.7210001
687madara uchiha 2.0001900001
688punoccio00100000
689Hanák0012710002
690jebutimamu0023.8280002
691PeTte720041.0510004
692Nikuska00104.64004.6400
693HypnoBuben0016.7070002
694ruki00100000
695smuha0032.1910003
696barack7001560001
697Reset0011910001
698Klaun0010064640
699sociopath00112.4490002
700FRANTARYSKA00100000
701Multivitamín0012200002
702Helusak10500325.4590006
703Mythos0022.2580002
704KatyPerry0022.0534.86904.8691
705saurus890013560001
706sir sedivec001002292290
707belda980015810001
708Renegat0023.0240002
709jack komora0012.8240001
710tone0012.1380001
711Rhashammud0022.4540002
712Kuny0012.7210001
713xXBULDCRAFTERXx0032.72132.298032.2981
714Balrog44001840001
715Pavrl3700022.5590002
716Farbi0012.7211.36101.3611
717Emula0018560001
718Terzadonna00113.9680002
719klingacheek0017000001
720Spišská Borovička0024.4990002
721Molis800012.5770001
722PumukliChamp00105.75605.7560
723Loozub0015.3410001
724janbatista0011091.3812.2773.6581
725Neterinka0013.4190001
726jana.plana0018770001
727skorpiosbig0014.5840001
728TaPaTeS0016770001
729kiki19860022040002
730pastajepan002167014.04314.0431
731Lorianto0023.04709.9279.9272
732furkanbeyy0012.1500001
733Nerv00140.2770007
734pidynko0038.3820003
735parupipiziri0012.5240001
736Lord Trkoson00100000
737Rytíř z Baště0016260001
738lolo34400100000
739jarin 23230016.1850001
740Rapeh00200000
741sir Tom00100000
742Stuart Burris0012.1660001
743Birro00100000
744Lady Kiki0012.1380001
745Little Mole0012720001
746lolekkolek0011864532.6883.1411
747vorrtorr0013.5430001
748Murfen001013.042013.0420
749barbara 20014.4360001
750El mati0012010001
751Lord KKaraKK001260001
752Válečník z bažiny0037.7630003
753dkbojovnik00103.3649.48012.8440
754Filiplokal0014.5100001
755sklenka0012.2210001
756Lotus290013.5530001
757uchavi0012.7460001
758neghelo001260001
759SirZanta.0017.2954.94604.9461
760DuffMan330024.2760002
761Deadshot0012.3150001
762keckas0013080001
763Liskowl001260001
764nevwy700100000
765Přečkař0012420001
766KevinZUlice001940001
767Heisenberg from hell0012.1710001
768Mikyy59100026.3540002
769Lord Testik0012.1380001
770fiprt002450001
771miraes0011610001
772Tridad0016020001
773Kachnosaurus0012.4940001
774PHARAO.IMPERATOR0011560002
775minegame15240055.7440004
776KANSUR0019650001
777wilda230012720002
778Eryn10015.1260001
779Neox00100000
780Leso0016680001
781jakubpavelka0019.79954.571054.5712
782laklom530023.8290001
783seyho10022.2090002
784Shottky00105.62905.6290
785daskruty0011560002
786marcosmir0012.1380001
787kofokolo0024630002
788Legendary Sir Dadamn0018790001
789artušova0023.4110002
790fatfat0032.5930001
791Zase0012.1210001
792mira84910011510001
793AxeCraft50013.6960001
794Ferdisn0023140002
795ChickenFlash0013.0640001
796Dendo001920001
797sddggdddff001260001
798pete100102.28002.2800
799kalsais0017180001
800Creatiiv0012.1380001
801matusneviem0011.2840001
802xDD noobs0014.2350001
803Svetovy00100000
804No nekecejj0033.6710003
805Doli0012.7520001
806Kolmyy0011560002
807sgsrgsgffdtr0016.0820001
808Gergor0012230001
809oxondar00100000
810Tyrystový Usměrňovač0012.8680001
811ggfrrdcvb460014.5840001
812Petrushka0028.7990002
813sivonja0010061.51861.5180
814Ilja7770021.9160003
815Wolfiii0018080001
816plonki10012630002
817Pomsta starej00100000
818Stratovarius0025.0540003
819wahsh0012.7210001
820tddgjtefjtx001260001
821eidn10045.5080004
822staford20011.8520001
823Panzerchris00219.6680226.937226.9374
824Favi42980012.7210001
825pa3kk00236.0600007
826george12100025.4910002
827Ten3patnej0013030001
828Ferthis0045.0527.33807.3383
829-one loser001710001
830XxpatoxX0012.1380001
831pojďsemkamjdeš0011350001
832Kočička38001260001
833Šibalov0012.9880001
834qwertzuiopa0011230001
835Král Boss0012.0550001
836kolibřík2200100000
837Jahodovy Dzem00213910.788010.7881
838Bupu0022560001
839Kuolema0012.1510001
840Bauchma0012470001
841byon0012450001
842Lord Smula00100000
843Lord.Kront0011670001
844fsxteetedteet001260001
845porksolo0024.3020002
846Ains ooal gown00410.4580004
847Bandys9950013.4800001
848stx*100100000
849kreta001260001
850Faninek68001635081811
851-Blazker*001260001
852Selka10012.1380001
853Kamlar9700398507827823
854Kermoo001700991
855Lord Stenley00100000
856trucálek3800100000
857fighter858001480001
858lethalhraje20012.1380001
859manikulicnik0012700002
860zidas200011010001
861Salem0013510001
862DanteScot0016.0420001
863Dzigo20027.8530002
864Oma Liesel00100000
865PartyTime0028020003
866dusin330027111.958011.9581
867cleardeath0012.8240001
868Niks002008.1188.1180
869Erazim0011970001
870MCpertut00211.4285.77705.7772
871saimon200000100000
872koumes9200100000
873Janqueee0027580002
874Mr.Noob.Si0015.9190001
875Dzuryy0015730001
876ilin150015.8390001
877score00700100000
878jackeb200012.7213.43703.4371
879houbelenc0012530001
880mertabcc001510001
881seafire0012870001
882Skutočne0016530001
883michal.bu0012990001
884xxyyzz0014430001
885Baleno0012.7210001
886Sifox001470001
887hendrixx00100000
888son.goten0025.9800002
889kondor630012.7360001
890punih.ro0034.867036.12036.1202
891kamcioo6040043.7880003
892MIrdak250012.7140001
893viperxD0012.3560001
894karlicek21001001141140
895RonBarcelo0016710001
896skorpionCZ0012250001
897pajus112001009.5429.5420
898Ondras1590012830002
899GothBoy0016.0820001
900crececebwvw001780001
901kfoksoxmfosmč001780001
902Ratvaizer0016411.48301.4831
903božeproč0014.4360001
904PRO JSOU TRAGEDI001260001
905DJ BRUNO00611.6360005
906Oureulius0016.1060001
907LordofRave0034.9370003
908mykyma0013140001
909Radimos70022.4560001
910BAMADU0014.8010001
911San Jose110014350001
912m1ch43l0014390002
913klobaska48001001281280
914lord20013.6860001
915Berywam0013390001
916jajj0034.298053.27253.2723
917Sudetský pes00211.00115.380015.3802
918Skvarek001260001
919ludek1500105.15105.1510
920daoizm001960001
921amitaviv0011110001
922solander0015580001
923bellespseudo00100000
924SaraK10011490001
925Klabal00117.6370003
926STATO00200000
927juraj1230012.3960001
928Darkness Ghoul0011560002
929Proviend2 vesnice0012.1380001
930polot1001260001
931Kouba98110011150001
932Lordzabijak20018.8190002
933kahramanmaras00100000
934Ena sas paro xalara0014.5840001
935Eo0o30033.6770003
936tukys20018260001
937Balky1995001970001
938nakah0090013.3050001
939DEFF ACOUNT0024.2990002
940Joddys0024.0390002
941meronator8080011.8720001
942signup0014.6080001
943TheP3ky0013250001
944ledi dama0067.6520006
945Hamdallah0038.0170003
946x2x4u0036.4610003
947Logo990016530001
948Twerzyy0013.553033.30533.3051
949Ruďák0016210001
950majklosss0011100001
951Bukaj10023.7330002
952Sticky0012310001
953Lajba0012.0940001
954crime0026.6940002
955spacecz0015.7260001
956Pfrancis00100000
957d34th001016.497016.4970
958duysh0015.0860001
959Warheetko0027.6880002
960Forest Hill0012.7210001
961wecqcqqxqwd0014.5840001
962alpi00015.1450001
963Fililend0013030001
964grenmen0011680001
965Nuttaniel0011880001
966MeskoJOU0011920001
967mato99000323.4490004
968lukasvili001035.555035.5550
969Velek980012.8430001
970kroatoan001500001
971viatvo0012060002
972Miami Nights 19840015.8950001
973australie1200100000
974Peross00100000
975ÚPLNĚ RET4RDOVANEJ001260001
976Tomahawk220013.5140001
977cerninc0013.6480001