Sezónní žebříček

Zobrazit níže žebříček pro tuto sezónu. Pro tento žebříček se počítají všechna odehraná kola během jedné sezóny (=měsíc). Sezónu můžete změnit pomocí výběru.

#HráčLP Avg LP#KolaBodyODAODDODVesnice
ONEIRO212640.8852764.6182.321.3771.610.3524.000.566135
zpunk495629.8832876.3411.522.6101.079.2302.551.727178
-S1cK*85921.48403.059.43711.283.3692.870.13614.568.792414
4oviovi85812.0871955.761327.7712.264.9392.573.660202
5Rade3884717.65481.513.402371.2775.075.2615.143.081199
6User99778118.6421.100.0052.017.1614.802.9406.812.053164
7kojak76024.5231303.08337.6391.428.5471.377.14549
8Magic.DaMaGe75944.65172.749.0163.278.772870.2434.160.199265
9saně bezhlavá7178.9680943.772254.2472.604.7822.639.101146
10-DeJa Vu is Here*71551.07143.964.04710.116.2881.940.70511.271.573411
11grus di khih68838.2218664.8352.354.58214.239.78516.724.98796
12SpEciAl AnGrY67183.8882.924.7916.641.7435.876.91812.534.772387
13PLAY66447.4314600.5381.326.4722.094.2783.542.306103
14majstro64233.7919707.4201.753.8781.610.2173.410.51598
15Byzanticy62520.1631324.341412.788909.8001.330.04575
16Holo.RiP60717.34351.907.2653.122.3671.338.9484.594.786234
17MarieH5729.6959156.586285648.693463.94362
18Poděbrady57222.8825127.93112.9811.293.2621.286.11831
19Janošík53622.3324265.7541.284556.253468.10961
20hapee51723.52243.600073.07673.07621
21Czechdevil50012.540117.011102.9891.221.0911.281.86943
22Vydrypivar49417.6428159.622140.300396.807442.65449
23Rewsed4763414769.6152.034.964605.8182.749.195116
24Meyer.de46251.339645.0601.214.253467.7871.746.87595
25Nothingman44413.45331.176.2082.186.8248.601.40210.767.797167
26dodonic43610.3842693.812458.577727.607903.424116
27LEGI0N42732.8513817.1781.221.319610.1861.926.600101
28walkman1242432.6213442.360599.4904.893.1195.502.67061
29MeskoJOU41529.6414735.960544.0091.579.7522.255.52199
30Lukysimo4089.0745720.3511.598.3501.738.9113.281.843105
31KIller-xx40123.59171.127.5103.736.1202.225.0556.064.847143
32bitmeyengece38614.8526141.407149.916117.446310.68629
33Q Ball38512.42311.205.6381.224.075462.1261.975.019157
34kubalik38313.2129850.4891.501.3241.814.3922.887.501153
35Nokia.com38334.8211231.592499.246343.328847.96845
36vitco37414.962587.474084.75284.75227
37juhuuuuu36519.21191.009.4215.527.0763.046.5658.572.938133
38Skerko12336324.215136.832191.650453.093220.38339
39I can kill you35671.251.248.5463.344.6583.911.2787.296.337143
40jakub6303482912997.615488.6331.432.1702.399.589132
419klara934523152.540.737520.2837.107.7687.581.300287
42Kolmi3448.8239838.2681.765.8401.791.6603.504.560105
43Legendary Tajo32646.577848.0824.064.521802.4484.875.728106
44Jarouš43831926.5812217.203148.58286.029244.19244
45ChloeGraceMoretz31819.8816379.375810.5073.649.5824.406.93477
46BigDani31713.7823384.90601.359.2151.266.29258
47SALLY6931511.252897.893255.972175.258434.68634
48ninja 00731123.9213187.844163.78561.317227.18245
49Robur29712.3824163.753224.033647.743891.18933
50hančí1232968.9733956.377109.217374.390544.557122
51jennysek7729512.2924139.918299.205354.738522.47836
52OLYMPIAMEN29515.531978.172297213.079131.56423
53CHRISTOPHER since 201129258.45654.745615.702306.630961.56960
54Lord Collosini28926.2711805.6971.087.2871.414.2012.582.83394
55boubas28547.56176.958346.669128.493368.31138
56Michsob12827910.732691.322423.086308.786743.74330
57Ofsetci0627727.71010.264.52016.385.6283.385.44719.965.982872
58-Rish*.27613.820263.665753.674433.8181.165.30140
59Smrtka77727012.2722268.580509.075313.026737.29848
60AMG GT 425828.679549.8352.223.350527.5022.778.69456
61xxLAKYxx25313.321971.85444.964258.503272.92419
62a.m.d24816.531564.547399.1151.133.4201.540.24811
63Jarous199224212.120778.65044.7081.926.4502.016.131148
64Sven1232416.5137110.0280119.26144.37838
65Tylkodobretematy23716.931416.90417.54836.07453.62211
66Janqueee23311.6520345.2846.481438.613460.33150
67King Drakes231211132.7886.356125.656132.0128
68KaTunTV23038.336269.778124.736392.619517.35533
69Forisek22976.333776.1761.565.581262.0251.843.61484
70Vanilla Ice22928.638268.793212.919240.152453.07151
71Reborn Oficial2285.740284.572207.267149.301300.90070
72dler21810.382145.669127.81518.51186.88519
73tomakys 32179.4323117.60455.791263.324279.32032
74Vatra Moldovitei2161812168.794338.319379.852718.67338
75-Siiu20529.297296.927126.040215.599370.08138
76jhhjjjh20511.391821.9060192.87552.76212
77Jetllich20412.7516566.584273.5023.293.6043.530.63475
78Darklahva120016.6712127.44522.14934.02256.99019
79řeknimivtipprosim19949.75468.795401.978123.533554.86711
80[email protected]19411.41171.410.397766.2601.466.6112.623.245133
81-Jane Doe19063.333150.561175.484144.260319.74425
82Theo de France18637.25350.8891.421.797229.4701.673.82148
83Sali8818513.211494.440657187.70452.66221
84Píšťalka1836.5428519.553704.595902.2081.578.03784
85sir Tom1827.5824476.627159.020236.324221.43355
86Atanis18130.176404.897489.314358.293691.75945
87bigido18130.17615.15268.30835.85656.0044
8830dejv0317922.388279.367397.20972.175471.03442
89Omarag175355260.66627.541226.344276.91544
90simon fking117121.388130.338337.029742.3801.079.46122
91voloda17142.75421.419103.231137.249251.1516
92Inaktiv ?16912.071490.338667.046302.428934.44118
93PAVELMOKRY16810.51685.1133.849266.004256.97721
94dimiourgos116513.75121.005.84021.92932.42943.21994
95cizkov16413.671252.9590430.020430.11716
96kakashi.ro16327.176226.492241.585110.359351.94447
97Strupinos16213.512252.432138.166575.000796.96533
98related16116.11072.651622.2902.364.5583.056.86023
99PartyTime15216.89986.477114.266318.334432.60020
100Speed4M15130.2561.336135.476100.665236.14115
101Kaidan1506.252460.71552.00221.98370.65519
102Miami Nights 198414520.717115.126728.4823.162774.35123
103O R G E N E R A L13934.754101.692128.303147.668276.06026
104awgam13810.6213378.058193.53697.996191.08341
105ling 513734.25451.678195.0276.768212.97913
106-UnKnOwN?*1366.4821273.188571.336325.984922.41745
107PánJán13645.33361.11526.70526.39953.22417
108Psytrance13444.67336.557163.06620.258194.6408
109badboy199013216.58604.145698.613183.752914.24564
110Morris9713111.9111164.71960.1711.1513.17127
111Tomáš Kružík1317.281855.23420.47026.90436.96225
112mirekkk12932.254290.962330.744160.435504.05130
113Babajka1279.77131.013.318420.6961.246.3951.655.441103
114Posel smrti 211275.772286.32547.872277.482328.65023
115cesilko0071279.071426.2731.7276.8718.48612
116Pablo*1264232.317.75815.557.2061.978.65017.535.856195
117sedlos23712510.421272.94648.00813.08546.52016
118Crate31244.4328236.75717.929426.415451.77046
119-ilikeu*12317.577134.185309.222394.695666.49825
120Patas1111236.152090.984538.932743.6751.245.48726
121hajok4412317.57744.89781.1758.82990.08510
122SemNyk12224.4584.8025.0663.4478.51313
123cukrář12217.43729.603114.338119.910250.6619
124.Fresh12113.449561.7571.772.339473.0392.284.69766
125blesk120304554.290913.6791.109.7222.430.25458
126Lord Kicho11919.83692.59601.5561.55613
127TheKarp011917783.731132.585239.484381.30122
128Huczi11914.88817.94672711.19711.1978
129Lord Murtagh1186.9417324.601964.584341.734919.30370
130huhuhuhu11823.65105.910144.35019.198177.97621
131Nakor7711811.81013.1216.21724.0422.8769
132Legendary Bety1185926.56376.84051.363148.5902
133cobraI11616.57714.57746.710241.016280.0506
134Pajoch1155.4821270.41669.439114.651171.87240
135JurijKurij1153.2935143.487123.335114.812210.68644
136yogibeer1152357.3312037.4557.6585
137JakSemVyhrál?11356.52359.874501.6370594.64337
138Wygyrwam Szybkie11218.676494.248727.969514.1761.257.85861
139silvanatorka1129.3312106.17049.01591.843140.85817
140**HajaF**11122.259.93914.04212.85326.8784
14102dani0211018.336236.5281.476.7951.856.9593.386.64342
142creativecrasher1096.0618137.439248.355158.968330.82127
143leasi10921.8559.20121.266918.453982.10215
144Lord ReWcReW1077.6414157.60341.501293.195317.65826
145Bupu1078.921259.82319.217502.096502.09615
146crax201210653253.206238.796186.915425.7118
147shinne10617.67636.10033.77653.84692.0897
148Baloš104813286.758213.950181.840196.95135
149Filar1047.431435.19147.07813.14630.01218
150Paranormal10314.71755.25511.297132.410150.80410
151isisinka10314.71720.53320.879449.103481.7978
152Juráš hrubý110325.75419.92803.2343.2346
153Vein Runie10325.7547.39622.67532.50350.0893
154S C O R P I O 93102176223.827278.2601.458.7071.741.73523
155DamekF10211.33987.374156.26059.349123.17017
156josh1685710210.21057.437171.88733.474216.28917
157Smoothie10050265.533165.47192.546258.0179
158straoc100101047.7017.37989.78597.16412
159bukomil10012.5830.26211.4967287.58512
160KiAz9949.52324.045293.59861.425374.61445
161Martines1429912.388162.474262.666136.558484.82028
162Punkbufs9812.25832.68433.9716.69240.06312
163szlaufik9613.717187.986229.45035.830100.07124
164Luis fuerza9613.71717.76555.866321.445387.6624
165bkc23957.921296.458334.7232.371.9791.914.92617
166Majda007955.281879.49115.38233.47723.17824
167asdf957.921262.80101.5831.58318
168pedro259431.3333.8058.4982.53017.0782
169N3znamy9323.2548.73755.61039.38095.1254
170xandor9223439.89224.227559.583583.8108
171pivrnec329223438.59791.17267.564158.73611
172barbar698817.6588.13718.3665.61423.98020
173Král 777Elfsky rytier777883.262762.538101.1992.950027
174bartusius886.771353.269321.7699.61719.39711
175LeonidassI8712.437292.46889.74213.549103.68139
176Mayoooo8621.54169.27549.54627.524034
177davas844.220133.428121.668286.522161.15623
178radimgaluska84146104.151470.9592.350.5502.821.50923
179jakub1989848.41058.95048.658147.84930.7579
180carpe diem8428358.246317.79372.803453.63912
181s.schrek842145.8017.88217.26721.7943
182Lord ondrak1833.9521180.24165.916178.101152.59532
183marshal6828320.75415.420079.63479.6345
184*Sp33D-FreaK*8220.5453.946227.50043.109271.7849
185Praturak8211.71739.97363.289256.119302.73911
186ahilius138211.71725.35701.2741.2747
187eeuqor8216.459.13424.08824.12548.2134
188NoTher812733.380.0863.056.638136.7293.224.833279
189Someredes8140.5295.300170.9920171.53820
190Muzofbli8013.33618.43684.56263.508151.1356
191mieczykkk7926.333439.134573.70378.097636.39974
192alexbaws1127919.75470.977153.65418.242171.89622
193Hermasek799.88838.321018018012
194kuna19947815.65108.7014664.0344.65613
195IroneShow7819.5425.2051.4314.9176.3487
196Red.777717.986.46819.789.0311.085.89920.874.930668
197punih.ro7738.526.499.6339.624.921748.56210.373.483545
198Tim0107777140.000124.67432.931163.3147
199AC Sparta Prague7537.523.102.95313.007.8471.816.67314.824.520270
200kiki1986753.4122139.47200028
201hanax758.33995.967342.557441.893782.43720
202Qentas57510.71774.137369.076313.098459.79011
203ulrich7525336.444103.808345.422443.2854
204Frutík 8746.7311214.851103.233576.319214.66427
205salav737.310285.15502.028.1422.059.32630
206bary427312.17646.96556.29268.911118.03011
207Stratovarius7314.6515.113113.158728.571865.6053
208Leorsus722.2532164.15440.90531.24038.90437
209Vitis087289126.901171.805722.9701.551.18823
210LabrazzZ7210.29774.034136.655207.296339.03419
211Jenicek7214.4549.47833.8457.53041.37516
212papucha7135.521.025.453220.263482.722702.98584
213westcoast213717.89965.3757.3205.5655.56512
214587cent717.11027.23646.994041.24812
215hody17110.14725.3610147.658142.2488
216lukinko7123.6739.77744.88419.27261.4382
217Ondr1s.70352357.4720108.902117.12137
218maybebaby7051494.332127.6085.365.5945.649.82314
219tepetr7071031.61563.50582.712013
220Varim707.78928.3998.34811.2271.41811
221Lord Fritole7011.67627.53072.248145.016151.2099
222lord steinbruch7023.33326.05183.40631.817117.0757
223Vybros684.531559.74516.705261.273244.65018
224Maxipes Fík6817443.533310.1850316.33812
225pwnk1ller6813.658.2435.54525.28230.8274
226nabira16722.33321.1465.44743.45449.1117
227DRUIDOX6613.25141.711129.86177.991200.55925
228C H R I S T O P H E R.666613.45466.70341.339108.0421
229Lord gates6516.25411.002242.281136.487384.3624
230SocrateS659.29710.482227134.033137.1826
231Okwornok643221.296.2641.935.55201.995.739106
232AenTas644.271575.78161.69527.91827.99619
233MajakWDF6416461.340200.5110202.51010
234GreeckMan6412.8551.003133.161930.8141.114.5248
235Ridnauner6421.33327.153177.6971.231.925564.9617
236Eressiel645.331223.819097.96081.33413
237cleardeath633.518165.837374.7321.409.9471.772.04527
238Oberreiter1637.888107.15200016
239Pasadent6397104.4625.919195.411201.33015
240Thinkal632135.59163.52132.04795.5683
241son.goten636313.38316.50024.62441.1241
242Socratess627.758289.63414.39110.34824.73931
243dominikkkkk624.431431.14457.91080.437109.62615
244pomala zelva6115.25445.03145.42675.994111.8019
245kibuk156115.25413.63917510.88511.0603
246Kub1ss236112.2510.94101.3221.3225
247Filousek6120.3335.25085.67234135.5302
248Kouba981160610745.9641.480.80001.480.88195
249kajdacz608.57762.1840202.816183.66112
250semolide6020335.5271.96914.39116.36010
251Wacica666596.56955.37750.4172.61943.74315
252dandy19925929.5237.42362.41836.62199.0398
253Patras99595.91017.787162.06072.548208.4269
254Buldogs5858174.290123.465306.531429.99612
255isipan2325814.5458.941146.991281.560402.98916
256Taste Of A Tosti57571287.272661.09663.985725.08129
257sobik125757147.17460.302231.603309.9067
258Oureulius573.351732.67507719
259Khorby5614411.65120.22921.52541.7605
260toulavec5611.259.64538005
261Okolojdoucí5611.259.430037375
262Pojízdný trabant565618.20742.6132.09048.2572
263Dr. David5511553.36265.35371.35678.52113
264Necro35513.75446.848112.38025.135147.6048
265Sgiby615555126.500139.58712.462152.0495
266RusiCZ5511523.93330.516009
267Maxodyx5513.75414.423040.4031305
268šimi...5511510.809145.47511.369168.8124
269Meggy5527.526.87419.65010.70232.7683
270Stokhorn54541432.720307.39630.174337.57064
271HaRLeMiK5427289.917140.7880145.09019
272buvol546987.7579.9632.47112.43415
273kiwu543.861465.78519.66012.812014
274panSS542723.48415.0919.76124.8522
275Pumičko-Lamovi537.577145.11029.189655.392711.14221
276.littlerecuse531.7730105.744206.0080168.23731
277antiCLAUn5326.524.03304.87402
278Slyde52134766.547501.5372.565.6143.046.92665
279tolik527.43753.42582.42655.686179.89213
280N3rXx5217.33321.143049.84551.5817
281robodubz5125.5231.009017.10006
282Hyna88518.5611.897084.334139.5156
283pjodor5012.5410.339041.38541.0646
284ITzNouh502525.48136.02556.96798.1412
285KujJa5016.6735.396011.18911.1892
286-Tenus x Alexus -493.514626.391630.100117.751281.40359
287Míša Růža4949137.83217.888017.9205
288Penguin spy4924.5227.23479.07138079.4516
289Bagr1k.cz499.8520.95913.19216.57816.3695
290Stelifant4949117.03357.772068.9432
291Pepikcz5498.17616.331156.850136.748249.1105
292Enesto4916.3336.2685455091.0343
293karairf21494911.9631.70501.7051
294mino1148412300.627168.24117.769233.47657
295wyyyti48481171.809218.10570.856288.96124
296Chalanuel234886102.09282.953161.859237.84912
297Mirkus489.6549.847195.556564.3911.42810
298xXH1B0BXx489.6525.82128.52480.92899.4396
299katkakaci486.8678.85619.78142.17836.5505
300-Ez playEr*481637.007026263
301Houzvicka479.4511.5724.00415.11515.1407
302bsam mrzoq4711.75410.63813.945013.9455
303Randall Flagg4711.7544.8431.554251.6034
304šarpe4747195401321321
305Gannik462.4219392.6686.11333.05016.86744
306FailerCZE46232101.485470.382108.096593.82713
307johnny474615.33367.538144.4890148.65514
308Palami19054611.5432.6648.700638.7635
309tathron465.75819.8620008
310tadik44615.33313.408335.705609.609945.3143
311Prasek462328.638012.58904
312Jon4eers454.091141.02623.059112.865118.63014
313theokiller457.5628.64702809
314Zivnak194414.673271.676332.709010.42428
315HerrderZeiten44222157.111646.493172.440907.93420
316Danny D446.29713.47725.3511.0561.0566
317roli009442228.3540003
318sgtkingo4310.754452.596213.6685.7006.19540
319Sazinek437.176100.62700014
320KaiklCZ434.31081.55997.089289.387345.82412
321Pomsta starej436.14758.047685.0991.079.4601.769.29111
322Ogi824310.75428.042019.22219.2227
323michalek13438.6523.98114.59025.67315.7529
324Thoorr29437.1765.8030233.650239.9664
325Cz Prn goes crazy lol4310.7545.39780.13514.532109.4203
326Jura88SFC436.1474.017039397
327Trinitron4321.523.1712.52215.82618.3482
328Fajanek438.652.95328.85827.11148.9582
329Powered of frisco4343103986.7147.1120
330hawkeyecze42143138.98000013
331Lord yamakasi428.45137.17082.9470015
332Lord Guevara423.821147.04445.191121.557198.72013
333kasmat4214335.032386.077381.078768.4945
334Ricos555421438.66218.909003
335mxd2803424217.375036.13136.1311
336- Mr . President *4210.546.611724.9741.831.6702.590.1232
337Nika6664110.254138.389026.23126.23116
3387nano74110.25438.09652.726009
339kornas4113.67335.047068.15368.1536
340Mutant4110.25413.3401.844152.731155.85110
341schred4120.523.69416.83515.09331.9281
342jorche4554020242.7421.40501.4155
343bosanac7403.641125.1354.12318.21022.3338
344Bredy 31405819.2780007
345planule 14020218.4096.775005
346samuelines4013.33312.35812.52817.82030.3484
347Nasa408511.9170004
348pomstitel 25402023.0414.6812.2276.9082
349šmerkožrout4020235001.4131.4131
350sasica3919.52170.537140.1960155.89118
351Lady Felix3939171.75749.097301.941351.03811
352rukavice394.33916.14859.18867.477130.9306
353Darknoress3919.529.97007.7097.7093
354nykysek399.7549.85772.30852.989125.2973
355ThEOnLY3819242.3420156.065161.1779
356clunar381.812129.94900020
357Varburg387.6516.65312.06518.37530.4407
358Peerko385.43711.383248.8402.124.3482.350.4894
359jezek 55385.43710.8762.1215.2557.3767
360tomaskloud3812.6737.2750003
361zapata3812.6733.96708.9236.2843
362escalo1377.45443.90969.166104.01770.13538
363kilian555cs379.254110.736184.7127.57130.14711
364Lord Guláš37371100.36974.2770249.40415
365Orlandiiis376.17657.95500014
366Danik379.25433.09448.60275.46475.4647
367qaye377.458.2250005
368bl4ck-g4m3r3712.33353220.47267.35594.8422
369adulinoo36182232.41895.18106.22221
370Blexos36361205.51999.1770179.53728
371sakin273636188.59088.9460010
372mr888367.2518.7503.0574.1627.2196
373Supertank3618214.44919.144019.7383
374michal.bu369413.07914.71624.88626.3593
375sadloveris3612311.521012.99914.0497
376Martin1589363611.175026261
377Lord Edmund Černá Zmije3618219306406401
378Jajmen133511.67322.20712.780006
379ondra21355.83620.34690.109051.2019
380Crashy355.83620.039199007
381ickov358.75417.87843.857096.6146
382nptm358.75411.64440.91959.819101.3063
383GodLik3353519.00061.23630.11891.3541
384hanschpi353514.8860001
385kaska12358.75482402.2412.2412
386Anthony3517.5225406.07001
387ekoking04343.41047.7406.4381.027013
388EmiNew346.8531.2150009
389dusin333411.33327.020020.93006
390Treakk3417213.840058.66566.4553
391sazas3411.3335.9780103.717104.6372
392Mishanek173411.3334.18756.6695.08664.8393
393SlayerGatot3411.3332.9652.0052.8814.8863
394PainRx341722.8181.04610.97923.4062
395Denygod348.541.4484.5563.7274.4743
396Džigo233113286.42302.0442.04425
397ladis12353311312.7770004
398The Hound334.13810.1672.76716.50816.5089
399kralicekmanicek331138.8239.9289.91719.8454
400mikcael3210.67342.9081.2820012
401PlenitelBob325.33626.64036.882037.1109
402andre27273210.67312.5840443
403DaveB328410.3270005
404baboucek323212.323017.68217.6821
405yckardas3216266012.7846.05018.8341
406elkomx73110.33340.25776.64696.564173.2108
407Apolet3110.33328.5020007
408zlatýpánko3115.5222.33534.61936.92522.2225
409Bmx.3115.5210.66512.33422.55226.0892
410MastaBunny315.1768.07541.549045.7876
411Dak is God313113.4319614921.4531
412tominoxddd3110.3333.24419.68211.40632.4403
413pupapa3115.522.88501631632
414Merlinos3115.522.7261.9401.2693.2092
415tuputamadre3115.522.5025.65510.60116.3262
416Tom420317.7542.1788.7062.51511.2213
417mamanx33030147.71942.310284.539326.8498
418crazytruth3015226.477014.38714.3876
419WaytEarph305610.2180007
420progamer12303015.3732.05248.86150.9131
421RCLOTT303011.34428.39468229.1371
422FanvonMrCreative303011.2821.1152.0833.1981
423Trust No One303011.0621.82227.03228.8671
424Železná Pevnost30103008.338.5758.338.5750
425wiz4rdicek299.67324.650118.0250120.6328
426Redwirl299.67321.4130006
427PETR808.297.25410.427933.4853.5784
428kkokosing295.859.379015.63806
429helbert299.6735.4800003
430prowokator21292917909212671.1881
431Jaryn28281170.07800028
432suarez7772814254.526429.078129.135558.2139
433DinoP283.5854.084112.462308.621421.08311
434vládca289.33316.82635.3506.85742.2075
435unwanted289.33315.28606306303
436Omen287414.17713.24117.53730.7787
437igormatovic2828112.48659.13027.13986.2693
438YoungGunner281427.77410.51825.16343.2222
439Zachy284.6767.12810.10171.47950.4174
440kapi1122282816.47637.53710.31147.8482
441mazak991281424.6453.06703.0673
442kuba-14281423870002
443.Markus.276.75444.9245.65915.25120.9109
444Gazi Evrenos Bey2713.5221.888285.550107.4835
445kadda2727120.3279.7291.80911.5384
446mario.gr276.75415.595171.36033.168204.5285
447Cvrcek0927933.7298.371003
448ŠtegyCze27932.71718.6685.23929.3173
449press alt f42713.522.41423.91831.11762.0351
450kuckatka2713.521.2290002
451Blondie972727153402122121
452pocky265.2546.528099.29799.29711
453SDS-Runden265.2517.4872.62629.42832.0547
454Loopers268.67315.821029293
455barren266.5411.29692.0705.21640.4155
456Elda0172626110.43911.235012.1891
457pindo1212261328.92505745743
458Meronym264.3367.98101271277
459Fifinka0262613.806063.19463.1941
460Monamet262613.2629.56325.84935.4121
461ARANTO268.6731.804227.330161.349389.5602
462Ilja7772512.5248.45200013
463ondrahracek2525115.3009.9935.22515.2184
464monkeyyy253.5779.64730.2954.8174.8175
465mirek33252517.7410002
466Nur.so25554.976160.598418.811579.6924
467Monini2512.523.47201.57702
468symplex.pt258.3332.921041.10741.1073
469alienone187252512.61206.9236.9231
470Vaaca252511.441031.76331.7631
471mad07252512640001
472Avango2424136.44583.361119.428202.7897
473mr.sauron244.8517.644202.8272.8475
474-Destroy Everything2424112.15441.66219.12860.7901
475martanek0924649.76912.435004
476korena24837.5150003
477assasin241226.8679.4551.69911.1542
478Hamilton241226.48438.31513.08551.2282
479Romanop241224.81501.80502
480Cisinka96242413.7393.6758.34012.0152
481izsmmmo241222.56303.4683.8581
482Drenas242411.5367.3211.1448.4651
483Scarlett6235.75480.11564.458075.7028
484lolo344233.83620.22760.08946.673121.4515
485Turms237.67318.034077.86277.8624
486matulaa1234.6512.78792.1902.1995
487zipperfliper2311.5211.5407.564116.386123.9507
488Mikkalus237.6736.80613.223027.2483
489Vojtisek97232314.43427.246001
490muskyc2311.524.25014.952003
491kub1ss235.7543.0340003
492LDame232311.63114.123001
493- Orochi.2009232311.2347.5001.0838.9681
494Ser Coshboy22221720.16700059
495JANKUCECERAI1122112172.8020837.334016
496Lord Vesemir2211250.2500005
497starý divočák221.381636.37000019
498matty11223.67635.93829.69844.37071.0187
499potupa2211216.789011.24505
500elementh225.549.54001.1961.1963
501vitdostaal222217.8860002
502mikkecze225.547.5640004
503Fanda1996225.547.208019.73703
504M4rlb0ro221126.631067672
505sertis282221126.1332.810002
506k.moldovan225.545.42001311314
507aaab222213.785913.46213.4711
508božeproč221122.915535.518976.1331.947.6422
509dkbojovnik222211.4123.2067.32915.9571
510Tarbikoff .cz222219872.5824.5147.0961
511darklajd222215800001
512MisucMichal22221472085851
513Dawe3gg22221137026261
514DoggyCz2110.5240.240125.8900137.5379
515TheJirkush2110.5236.602111.2671.4451.4454
516Dj-Kio2121133.86325.949005
517kubiik215.25417.4460005
518HERCULES19662110.5210.080081.33581.3353
519Lord vany21734.5824.0558.86513.0243
520holik7212114.1045.1165.48510.6012
521malá julča212111.96912.43239.37851.8101
522cezar212110.521080002
523hopa2020113.223565003
524Maryno205412.33503103
525kankoksun2020110.1183.09850.25953.3572
526charon222202019.0770002
527CounterWalli202016.7930001
528Luky111206.6736.3540003
529zinxo1339201025.831021212
530mendorf202013.7340001
531alalala202013.5430001
532-IFgHz*202013.54301301301
533Auto-pilot206.6733.0070003
534cojevole202012.97013.915027.6461
535Petite Renate202012.721065651
536lord digkubaa210202012.1640001
537Bonow.BR202011.1742.2632.0329.6241
538Babilon202011.1746.4562.0218.5141
539KingLeonidas202014710001
540bniui20201780001
541Ultrafax*2020100000
542Zloděj199.5238.43356.311143.501199.8125
543Geršlik4192.71719.2670009
544Pavouk72196.33310.660038.37721.4903
545drtič odpadu199.527.6609.143002
546Affex20191916.75124.579024.6711
547Nikinka196.3336.4170004
548123smile194.7544.32605625623
549hunter1012196.3333.0700003
550stefkodomi199.522.858062622
551ordinary awesome199.522.824210.95298.494309.4461
552press *f*199.522.25620.74911.73938.4591
553Lord Kubus199.521.08130.360033.9001
554Judgmentdragoon1919154303113111
555seafire19191003833830
556pakolink18181299.46900025
557Whynott1818176.620172.47426.114400.1958
558Kubko751818160.6190005
559židláčekCZ1189231.8450006
560-speeds.PRO-189225.9300003
561skulte1818110.0320002
562Sylvanko181815.6480002
563ElPackoš181814.4970002
564parizkoa181814.37711518.30218.4171
565ToxicG3org318634.26007.6277.6272
566ujo25181813.7220001
567FANCY.Seaser18921.9870222
568bublina199418921.486518002
569atanis001181811.0341.9853.4015.3861
5709radek18928957.29210.29117.5831
571desantowski1818174302.7842.7841
572StachoCZ181817080001
573Domas178.52172.021949.3110961.63216
574Škorpion17171163.9221.348.42301.706.55224
575Marcel1905175.67355.9898989.87810.7768
576olympus173.4530.61322.37827.26838.6977
577grubmi174.25430.03869.387108.682173.4587
578Gerter172.83616.663067.43967.1715
579HULIGANZ178.5215.90020.320222.216259.8985
580Pikkiboy1717114.20910.902003
581akadani.1717113.025031.69931.6992
582uhizda174.25410.72324.565004
583afterglow.173.455.884149.57064.112218.6164
584oczko178.524.4500002
585Vitny171713.601078781
586fighter858178.522.7041.04802852
587adamx.s175.6731.9643.51414.22117.7352
588lidus955171711.8762.3079.65811.9651
589hultmi175.6731.7560002
590Helmuth Johann Ludwig171711.4591.5213021.8231
591General Brian Sheppard171711.23611.767012.0911
592Minnioonn178.521.1563.1194.1087.2272
593Fencek175.6731.014011113
594Smutný Banán1717130315.84212.14327.9851
595Edgeon17171012.4392.71715.1560
596.Dračí doupě.1682156.74200014
597pavelka65651616113.0370003
598kevoo163.259.69712.70914.52323.2065
599bosesbig16449.55107.1397.1393
600penyu165.3338.8600003
601captainsolo12216446.69639.53028.82872.9761
602Ferdisn16825.01001.3551.3552
603MalWiederSDS165.3334.4558.33238.07644.5082
604Radovan 205161614.2370001
605LordBahno161613.8830003
606pppeee16823.4460003
607Marty5116823.4030002
608iZippo165.3332.8870002
609Jedi87161612.5957.7147468.4601
610sampiyon5555161619800001
611xSarkax161619660001
612Lord Budgens1616152101.07801
613Kesslo1616134001.0391.0391
614harfik1682489.08718.10227.1891
615Hexik16161002.52011.6420
616Eragon Shadeslayer1616109.3792.19011.5690
617MAXIMAM15151153.27938.37951.457016
618XxkiloxX1515133.75419.3844.53468.8827
619PAUL1K1515132.60668.866100.031168.8976
620polo1554153.75423.9720016.3585
621Wow Who157.5214.74931.6549.27547.3715
622wilda23157.5212.7030003
623timonko157.5211.22543.43636.25359.0162
624LukasSalber1515110.72658.245002
625Filipos7151518.1720002
626Tvojtatino151517.92622.377002
627MarioMarke152.1477.5530007
628TheQWERTY157.527.2049.099002
629asddsa151516.0021.60525.38826.9931
630svejky22151513.54301371371
631Rockefeller151513.5430001
632Král Lord jirkas151513.0570001
633slam1151512.79210.2752.22412.4991
634XeeroV151512.1380001
635kubo98151511.962400001
636Rock94151511.8430001
637Apostle151511.78713.7147.43921.1531
638sooonk157.528150002
639Hand1e157.5257012.3381.17413.5121
640Lord TARZAN157.525550002
641milujudk147225.589128.5090204.2095
642knyxph147215.4590002
643boz4nk144.67313.55338.664040.7394
644dunmen147210.87836.17027.92251.6403
645FillasMan144.6738.4340004
646dominikkkkkk142.856.838019.08520.1254
647Bigshielsy141416.057052.33552.3351
648gazik15614726.0100002
649Manca la Bamba14725.3182.1095.69024.5252
650terrdsf141413.5430001
651Papeo141413.5430001
652robot2514723.39824.672001
653Tridad142.853.34209.91903
654sir.Pepino141413.265028.35828.3581
655MyPa141412.843029.44529.4451
656- The Simpsons x3141412.8240001
657lazkopat6159141412.10501871871
658Lord Dobyvatel99141411.92206.3596.3591
659Knight4141411.1352.2875002.7871
660baiceff141419890001
661xKim141419240001
662kozllo14721900002
663Titan ko141410023.07123.0710
664Vikec136.52132.68673.0050013
665-LoOoOoL-*131.081251.11100013
666matejjuriga13134.33337.5510005
667Pan Radim131.31034.2089.971128.55850.3528
668votrock132.6531.0700103.860103.8604
669Konska Hlava131.63826.2851.52212.296010
6708matus8136.5224.3220005
671oTaBaTo1313120.0900003
672tepan131316.850029.92529.9251
673nevs25131315.5709.518010.9551
674Warmeloun131314.189038.74639.7902
675Teidys136.524.05305075071
676modrá1993131313.2370002
677ciesmar131313.08731.931036.9721
678Sidicz131312.8430001
679tono4111136.522.5650002
680len44n131312.5340001
681marta1602131312.5340001
682p s e b y131312.228039391
683Xemod136.522.0240002
684Mondragon-12131311.8010002
685dan506136.528020002
686Rapid666131316021.4277312.1581
687Renecze131315400001
688PointBlank13131850001
689DESTROY1313185013131
690GlobalOpps13131012.1614.61316.7740
691rasputin11611262108.9080414.068414.3299
692f1lukyl122.4532.947022.47908
693xxxDTxxx122621.178160.344007
694únava1212114.8490003
695Neskusis-nevis122.4510.2520006
696TR 19231212110.0270002
697TostiMagno122.459.6148.272006
698awex12346.6008.8608.57817.4384
699Adri1du1612435.95811.177003
700Peta 212625.749037.65002
701Nareaas121214.8260001
702-sturm vaganten121213.4436.30807.0172
703Feeranc12622.43217.764021.9731
704Skudy121212.1380001
705Claudius121211.6951.193001
706Snehulienka121211.5456.01806.2241
707Lady Forda121211.3760001
708hiv tik tak121211.3742.3955.0037.3981
709Nitrogen Dioxide121211.14210.79112.14922.9401
7101719121215880001
711Královna Ropila12621970002
712lovecour4212121780001
713Popelix12121730001
714*Lipo*12121260001
715Destry1212109506.9657.9150
716hnida121210087870
717wiwe12121001371370
718Gambrinus10112.2517.6840006
719MAJOMA111.83614.6780006
720Guiness112.75410.100315.957173.910501.0183
721kegasek112.258.27916.512137.721137.7213
722Mikulda96111.5775.47310.44627.22537.6716
723stgstegy113.6734.6874246.6537.0773
724m6800111114.117011.42601
725Anni 0111112.8730001
726kruft111112.213029.88429.8841
727Distributor111111.4354.4643.3567.8201
728Ionutelu099111119370001
729denny777111118800001
730sedricek1111115860001
731Martinez115.52581015302
732gombaol33111114910001
733Arya Starks1111101716.71316.7300
734creedyy11111051.86323.99475.8570
735knorg10101147.47300012
736DandaloCZ1010124.4880005
737Lord paulinho102.5416.555040403
738LordMilanson1010112.5340003
739Tafrob005101019.1280003
740scotman101017.3650002
741FanY98103.3337.27604.1934.1932
742oxondar103.3337.1640003
743Jakaru10526.9390002
744MizdaCZE101015.3829.831001
745Novohrad101014.1602.380001
746Ominik10524.1510002
747vrah55510524.1221.2593.7304.9892
748Milorde10522.2210002
749Tomdrtic101011.7983.29510.73514.0301
750Královna Stoka101011.3442.5225.1837.7051
751milda33310521.27012.521001
752shinigami899101018580001
753fotr21010166302272271
754nuagess10521660002
755Sikki10101970001
756TarbJeSpatnejSRO210101260001
757Lord TarbJeSpatnejSRO10101260001
758WhetHer tHaT mE??1010102005.2865.4860
759patodanko99132.7350004
760MixíkCZ92.25428.890016.14406
761flop0991.5626.099059.74866.7696
762Rendy94.5214.1660002
763Kombat494.5212.6310002
764mreholy91.2979.77912.832013.5715
765Zemicze9916.453074.27202
766simicek0192.2544.8510004
767capadaj199694.524.3120002
768monkeyy91.563.7106.354005
769manikulicnik9913.5670001
770Leryx9333.5420003
771Taithros94.523.1600002
772avide9912.66602.1882.1881
773sarik0079912.3390001
774prkelt9911.8090001
775spinner9911.7430001
776davidus9911.3160001
777rytir mirek prerovsky9911.2080001
778zajda9919611.807001
779Drsnak z jihu9916680001
780lezuz99165304701
781rampelnicek9915130001
782Olomat994.5230101.36302
783Marian240sx991004.0544.0540
784Sp4rky991049.142160.564209.7060
785Thoson88182.133123.718342.600466.3187
786Asssasssin82.67373.9405.4038.79214.1958
787Shaarawy88170.612303.210688.825992.4846
788sbananateo88120.3750003
789xxxshadowxxx88110.6750002
790Andel8427.83334.38177.48678.4772
791dan.drozd8427.58410.96110.37302
792PlagueDoctor218427.50205.33303
793Ouško38246.46818.70810.36710.7273
794Jozef Vajda8425.7860002
795Rebax8245.70157.953110.336168.2893
796kasty8425.5930002
797Lemeeli81.654.70428.479003
798Piratix8814.5551.075001
799veryn218814.51881.437104.946186.3831
800*-Speedman-*8813.5430001
801user32user8423.3750002
802pepasek111182.6733.1750245.986252.4002
803KingLapras8422.9590001
804Martinsvoboda98812.7850001
805Robbi8812.629014.73114.7311
806BlackPrince8811.0642002.1512.3511
807Frastellawy8815110001
808War King881327018181
809Dobyvatel99842134010.01701
810Molda888102.60210.13514.2930
811inar88100000
812Imran Zakhajev84200000
813gorzelnia88102384767140
814tychous88100000
815AcidBoch88100000
816rodolfa73.5264.224105.699264.078369.7777
817valav71728.7720007
818AndyVejvoda72.33312.6920003
819Raymound Kopa73.5211.98359.326111.542170.8682
820DanoVR67179.33993.756005
821onekill71.459.19879.99234.14529.3084
822hanes123473.525.4280002
823CarbonAuto7714.8880002
824Byvoj7714.6680001
825Hofrichti207713.7601.350001
826Tomáš Kiš7712.8430001
827fdsa7712.7890002
828Lord WeedDog7712.4880001
829torkin957711.5384.2469.25213.4981
830cuco35597711.3454.5944.3478.9411
831New age73.5261239.0109.12152.7561
832pepa.tyrner7715510001
833Kamilosss77100000
834pLay hard7710038100
835WerdMannDuHund77100276.853320.7000
836ChuckBorris63248.804027.41527.4155
837šulpa63220.986018.78804
838Palosjebuh63219.4680005
839LordRSK63212.3716.888002
840Hippitar63212.0950003
841Lord Relay6329.43364.639064.8102
842killertroops6238.97730.288048.0003
843rastafa42076618.7230002
844Horacv56615.7080001
845jirira6615.3094.489001
846Ladislav Meliško6325.2160002
847hrabje jarek6324.6030002
848slabko1236613.5430001
849Ernyyy6322.3230004
850Garlin6612.02804684681
851martin.jiru.996611.2460001
852Sarah7896616220001
853morris516321520002
854Nethrin6610282.7101.295.5141.578.2240
85519K Evil51.25415.3928.527004
856tonno9952.525.2530002
857FM20055514.8121.628001
858Ecthelion Tasardur5513.9316.956001
859Privatism5513.8060002
860Tomáš19985513.6270001
861pechi5513.50322.120001
862Mignonne5512.60004.64601
863rockibitti5513360001
864Lord Kavek551030.513000
865farkask40.57711.68291.168026.9886
866gogolana42211.590012.23212.2322
867HRACHY 704229.707018.80503
868Lordemore44105.39210.00815.4000
869kubikTV31.528.119091.17391.1861
870niko6023312.269023.15823.1581
871veriti33160636.81340.58677.3992
872tobr0031.524752.06247.12147.1211
873budovatel131.5231340.414040.4221
874malayfbilaykuaaaaa331016.17717.60335.3190
875Hallkiller331049.562000
876Dafreem20.67390.0754.953009
877Giasinga21272.5030391.406420.8096
878TenAntonín20.67314.716017.53203
879tokok2216.439019.87901
880Lord patress2122.731040.87641.0251
881rehulatko22198366.420146.809213.4891
882pagouš221720068101
883Magnezit2126121494.9295.0781
884syky.syky12342128125.175026.9071
885BlackStockings221010.93010.12821.3790
886Tomy42420.6730154.05609.1910
887TreeSixty99221001.595.2931.720.9880
888PipalJ.2210264.579745.3531.009.9320
889Taraa10.17647.063039.96038.5728
890pinopavel10.17627.60801.981.8711.996.5627
891CClaire10.5212.105016.89602
892ENG MOHAMED10.1766.1582.63013.65316.2836
893morcatk1115.83209.14101
894Don lukas1114.78718.19715.28733.4841
895novi221114.64107.40801
896Speed*Noob10.524.58469.23335.271104.5041
897Lady die Walkuere10.524.42406.5626.6382
898pepik3211113.950049.61053.6291
899berkaybey10.523.7129.809003
900kostvivci1112.824017.49717.4971
901Bajuzkyy10.3332.4708.12335.87543.9982
902-rko-10.522.44017.06811.54128.6091
903MorTix11106.2062.1868.3920
904Danecek111041.569156.296197.8650
905AMO.11105.55607.4560
906lello9511104.5924.6009.1920
907Dzeremi111002.2172.2170
908izumuage111027.430032.7500
909kingbob666111021.5708.81230.3820
910IchRechne11100180.784224.3770
911kuba54442111015.6746.77122.4450
912Opavaci190711102.27814.50616.7840
913moris12311109.7079.27522.8350
914LukášKGenerál111021.58737.82759.4140
915Jan či11104.40022.60927.0090
916kamikaze1110085.51000
917dopelukas00198.4040008
918Denča 66600249.8820006
919MatyasGameplay2200148.5660004
920Krthush00236.9200004
921cervus6900136.4330003
922Qexike00136.3290003
923krocan na ohni00330.5450004
924DiegoSk00124.0110002
925Krupka00222.82912.426003
926majkym00100122.1780002
927DJ BRUNO00320.8690004
928Artmix00118.5660002
929J4mbooo00118.2370004
930MinimusCZ00217.338205.797003
931Jurrin00117.1070003
932Erlew00516.2510006
933oneofkind00315.1720003
934kacenka168700214.8860003
935Stuart95100213.6990002
936BlackDeath95115900313.105025.61403
937hugodog00212.7730002
938kolijo00312.5790004
939Deniskafl00112.2130001
940McHellys00112.1540001
941furia leste00112.1540001
942Termen12300111.9480001
943SHEBIK.VSA00111.9220001
944drakodub300111.9100001
945hustokrutej00111.8980001
946lord kaycee00111.8740106.48701
947romario300211.874058.66501
948onesh0w00111.8740001
949Click Here. x300111.8740001
950uuuungg00111.8740175.88501
951Diabolus13500111.8740001
952Splashh.ro00111.8740001
953Adams Hahn00111.8740001
954Král dolik00111.8740001
955GhOsTik00211.76992.269002
956nesvatejone00511.23901.27804
957EnrikoPVP00110.539082.574110.2943
958SmashedOneHD00210.38015.344002
959Zajucha 270029.7880003
960rastajamal0018.8340002
961Matlik1230018.4820001
962Tonycek1230018.4540001
963Nexisi0018.4400001
964FlorianJirka0018.4110001
965Hurtmaker0028.1140003
966smuha0018.0950001
967Flimelking0027.5703.496002
96817Marcel0017.5540001
969nevim...0027.1830003
970adrianww130017.1760001
971adea6660037.1330003
972SatulVatraMoldovitei0046.4090006
973Trix9940016.3580001
974SirCarlos0046.3391.562003
975dejvis120026.1820002
976DudloSvk0026.1810003
977LOTRII0016.0960001
978kova010016.0720001
979Dominik Švihel0016.0720001
980rranarr0015.9030001
981Kraagenskul0015.8800002
982HarryDepo0015.7980001
983... Zuzanka...0025.7860002
984PychatPypinu0025.7820002
985Solsidan0015.7200001
986BlackRacoon0015.4690002
987Malhet0015.4680001
988maTRock0015.4280002
989binoo690015.4280002
990Kubina0015.4280002
991raphy0015.3950001
992Lord Tristan0015.3060001
993DobrinX0015.2840001
994Wormtongue0025.2090004
995zduchovka0015.1940002
996Bad Guy0015.0850001
997Turcihann0014.9530001
998laskominka10014.9090002
999PaTeRexYT0014.8500001
1000yahya010014.7410001
1001Terminator210024.7040002
1002CZechinoo0014.6820001
1003MikyZelinka0014.6450001
1004Bukaj10014.6440001
1005waska0070024.6360002
1006BOHUMIL0014.6360001
1007Lukyyy710034.6258.215003
1008Zoánek0014.6130001
1009SoT210014.6080001
1010SayWhat?0014.5840001
1011Asheronak0014.5840001
1012Mikyn930024.58401.6611.6611
1013Destiny1230014.5840001
1014MadWarrior0014.5730002
1015Dudin0024.4970002
1016marce0014.4520002
1017Alexko2120014.4360001
1018conman960014.3140001
1019dfsfsdf0014.3110001
1020TheBingBang0014.2760001
1021grogro0014.1730001
1022-Kinder x30044.1720004
1023Radous350014.0840001
1024kokin0014.0560001
1025Gabrielkov0024.0400002
1026jan350013.8260001
1027kocis0013.7230001
1028jeupho0013.7120001
1029adamff0023.6980002
1030pepinoss0013.6820001
1031Pietzu0013.6730001
1032kadelak0013.5995.356001
1033jarito0013.5530001
1034AdamkoJeTOP0023.5233.1353.5516.6861
1035Taraaa0023.4580002
1036Lupen050013.4200001
1037Knurzi0013.3790001
1038ado141120023.3460002
1039Flipmaester0013.261016.52501
1040Merton0013.2360001
1041klemapole0013.1860001
1042Nichak123450033.0340003
1043dabinka0013.0300001
1044Moonba0033.0290002
1045Král vorel0012.9990001
1046Bigmirco0012.9920002
1047janorsos950012.9860001
1048Lord mato10022.9760003
1049oOwilderOo0012.9480001
1050hiasi160012.9160001
1051Ques.life0012.8890001
1052urgrlogr0012.8710001
1053Invi0012.8650001
1054jotrik0012.8240001
1055mati1110012.8240001
1056AnarchyMan0012.8240001
1057ScaryDreams0012.8240001
1058Remzie0012.8240001
1059Duffs19930022.8150002
1060Mareek110042.791021.50302
1061Kali980012.7640001
1062Pura y Realeza0012.7210001
1063geenideee0012.7050001
1064Mancolne0032.6420002
1065falken19980012.6230001
1066Darxeal0012.6230001
1067SpUUny0012.6080001
1068deivv0012.6030001
1069king25520012.5840001
1070Deus0012.5440001
1071Koumesss0012.5400001
1072ChikoSvK010022.4730002
1073Vomki0012.4550001
1074LadyMaja0012.4520001
1075Lord Antys0012.4310001
1076robcaaa0022.3720002
1077Primal0012.3460001
1078sevismedenuyumayalim0022.3080002
1079Slovianin0052.30429.31009.5073
1080qwertas0022.2770002
1081kalak0012.2750001
1082bestie690012.2730001
1083gladiiatoor0012.2620001
1084KUBIK ŘŘ0012.2460001
1085buha0012.2450001
1086Menc0012.2430001
1087adam1320012.2430001
1088Filip120012.228025.07001
1089Djpaulinho.0012.2250001
1090Guney0012.1830001
1091spacak1230012.1810001
1092Zkourenej0012.1770001
1093kahramanmaras0012.1620001
1094Witcher I0012.1620001
1095pepo6560012.1620001
1096fretka400012.1620001
1097.turek.0012.1620001
1098STAFORD0012.1620001
1099Maroko0012.1590001
1100ichi0012.1500001
1101Denver260012.1380001
1102Pukess0012.1380001
1103husaras7890012.1380001
1104Blemblos190012.1380001
1105mika280012.1380001
1106blackie19180012.1380001
1107konkelknas0012.1000001
1108Moc1k0012.0840001
1109Mrkvicka10012.0690001
1110carnifex1240012.0490001
1111Spieglei0011.9540001
1112yago19850011.8830001
1113Nesquick0011.6370001
1114Vuvina0011.6280001
1115BenyWasHere0021.4690002
1116fackal0011.4233.9605.05402
1117Hlavkys0011.3830001
1118MsK.0011.3650001
1119tuben0021.0470002
1120patrik3400011.0440002
1121andiras0019950001
1122ondro200029750002
1123TheBotanic0028897632.6383.4012
1124TRIBAL WARS BOT002877163.262001
1125Bufi0018660001
1126sikynek0018520002
1127HrosoCz0018500001
1128Jan Kohout0018140001
1129Lord Tranzistor0017980002
1130JAJTNER0017930001
1131Nemo70017690001
1132CreekJeCancer0017670001
1133-J O K Y0017560001
1134fritzmin0017420001
1135kuba.farkas00274111.739002
1136Lexus0027190001
1137juro100016770001
1138Ersiel0016680001
1139pEEto0016630001
1140aksil003659068.70774.2471
1141Attrom0016530001
1142H3rry0016530001
1143prasinos theos0016530001
1144LUCIE STRNISKOVA0016530001
1145WARthrone0016530001
1146vraitt00165307.00601
1147kanimirek0016510001
1148BobkiKomini0026400001
114921Samantha120016380002
1150Redenpt0016380002
1151monoera0016280002
1152Morny990016270001
1153Pepčounisko0016271.256001
1154Princess960016220001
1155Bazmeg0016210002
1156zlatan0016170002
1157xsulak50016160002
1158Killerheart990016120001
1159Kelcator0016120001
1160Jana Princezna60016120001
1161Tam Ten0016120001
1162Karel IV.0016120001
1163doktom0016120002
1164Britt00360601.31331.9862
1165weezl990015951.2141.36001
1166davidko2504970015730001
1167kubas500025360002
1168SmokeWeedEveryday-.0014410001
1169giovanin0014390001
1170KFV56cz0014180001
1171lukasko8970014150001
1172Lord Lord hozy0014080001
1173Amaury0014020001
1174matysekjob0013980001
1175kosi770013920001
1176lama2016cz0013840001
1177Lurpassarn0013730001
1178Equinox1992001370121001
1179pěstovec980013650001
1180jiri.miki001363034.98337.6891
1181networker420013330001
1182Crusaiser0013320001
1183fatcont0013210001
1184martin05260013090001
1185gingerbond0013030001
1186Snusismylife0013030001
1187tukan90013030001
1188MrBakirli0012970001
1189martan2400012900001
1190bamuss0012870001
1191didlas0012860001
1192Lord Garrus0012570001
1193Sodoma230012490001
1194GameBoss0012470001
1195Rozbité okno0022000002
1196Mára0070011700001
1197zelig0011590001
1198SirArioden0011530001
1199Gum1sss0011450001
1200pistinko5550021440002
1201Lamoslav0011250001
1202ragnstein0011240001
1203Cpt.Fung0011240001
1204baza0011150001
1205Maria0011100001
1206tyson0123450011070001
1207MABA10011060001
1208Lukáš-X-010011060001
1209itsnowdays001940001
1210freizman001890001
1211-Libor002880001
1212PlechacOriginal001860001
1213cigi.11001860001
1214Vesnican001850001
1215Kral Sokrates001840001
1216edmilson01001840001
1217Robocreeper99001780001
1218pinkie001760001
1219FlokiVilgeroarsonn001710001
1220folzg001710001
1221david555001710001
1222Pán Podsvětí001710001
1223Thindan001700001
1224st0nek001620001
1225BieBaBummseBaer001570001
122612chiller345001550001
1227kory45001520001
1228KingTheFirst001520002
1229DJim33001520001
1230valentina001510001
1231sportboom001500001
1232polacius001460001
1233bolemik001450001
1234Praetorian since 2007001260001
1235stx*100100000
1236F R I B U R G E R00100000
1237Avatar OO700100000
1238Onnellinen loppu00100000
1239Stenytop00100000
1240smaggy00100000
1241StarkCZ00100000
1242holubjekral00100000
1243TokuGera00100000
1244dawee00100000
1245Hrabě Monte Chroust00100000
1246RevolutionCZ00100000
1247zOne*1500100000
1248Pancho Villa00101.928000
1249smrťák00100000
1250Czoky00100000
1251Gothic9900100000
1252viduka222200100000
1253Gedžitka0010074200
1254baran10100106.705000
1255RostíkCZ0010058.64700
1256Mirek7001015.412000
1257Lord Atta0010313000
1258Lord BARECAU001026.512081.7880
1259PSALM150010022.64100
1260Sepultura001022.387000
1261honzacervinka70010016.36000
1262buble001022.534000
1263Hauntsoul00102485.45200
1264Benni RS600109.137000
1265divoch1590010023.50928.9090