Sezónní žebříček

Zobrazit níže žebříček pro tuto sezónu. Pro tento žebříček se počítají všechna odehraná kola během jedné sezóny (=měsíc). Sezónu můžete změnit pomocí výběru.

#HráčLP Avg LP#KolaBodyODAODDODVesnice
ONEIRO67037.2218256.1602.116.5601.726.4213.876.93451
jakub63038916.2124344.706247.002348.245647.06267
Poděbrady32029.091171.38619.62753.34654.67121
4Jaja27819.861484.760140.854314.827439.06124
5xandor26121.751247.456103.886181.957260.51914
6asdf25725.710172.516391.13566.949549.13936
7Forisek2563281.301.1693.422.8211.346.4214.780.019143
8Rewsed25450.85653.528778.579528.7581.307.33760
9Buchta jablečná23523.51031.6787.225147.19543.07011
10Alexko212220554492.07817.055141.259160.62672
11Stratovarius220445277.763466.089727.4121.196.19337
12hapee21615.431432.942019.70219.70212
13Nakor7719914.211485.5136.2474.9444.94425
14MeskoJOU18823.582.442.4821.377.039567.0982.043.564269
15jatru18230.336124.538489.866172.299678.02329
16lord steinbruch18130.17654.38671.42635.741107.16713
17KiAz17629.3361.142.8323.024.291909.7153.934.069126
18LordofRave17257.33377.596298.083161.860459.94321
19concha16623.71723.09314.01713.82427.8419
20SALLY6916412.6213129.326624.4961.155.8581.777.60425
21=VadVirag=16232.4574.192263.93864.686334.18721
22PLAY15931.85180.196222.123332.759559.29228
23Killerheart9915615.610878.6831.566.9933.3571.640.41892
24xturbina15430.851.408.8641.104.02346.5541.216.590130
25Vydrypivar14716.33966.47956.111408.528350.39521
26Placebo Effect14335.754201.38150.85629.85480.83046
27ozolatn14314.310193.083137.2542.171.6482.321.73243
28kiki198613717.13819.6390312.258312.2587
29jukufa13326.6537.55830.338103.145133.59310
30farkask13319715.176246.05863.873240.4825
31diseal13032.54140.50839.9523.12343.26028
32War King12511.3611203.327669.9925.318.3266.014.40730
33Boefstrodabollar121111136.122392.770851.8781.156.78013
34tutycz11127.7543.3494.9112515.1623
35Jura88SFC1089.821115.9097.355134.63384.04610
36PushPush10753.52289.4081.230.954429.1531.660.10747
37-veNoM*10721.4534.476155.35657.288217.4816
38CyberNetyc19979710.78942.16067.256481.60412
39lordXardas9610.67983.25445.379424.065452.54316
40Pedro919331361.23817.79814.89932.69711
41lord of wampir9223483.74715.99932.19736.45319
42panSS91137149.604211.138743.917928.22127
43Robur9015642.50662.342108.762169.54911
44Haupto9091027.87959.02033.23591.4979
45Q Ball9015623.637235.29735.166333.1096
46kubalik8812.577117.991485.618420.349788.57726
47-Jane Doe8743.523.266.1434.539.5787.157.64911.697.227333
48alexbaws1128717.45191.41034.33553.65070.01958
49SpEciAl AnGrY86861100.000445.027424.819869.84615
50I can kill you8686149.416108.89991.105200.0048
51melopit18686131.25478.59418.38196.9757
52Kouba98118320.754152.356225.678461.600687.71330
53xSarkax8313.83627.562162.532867.3191.026.60710
54Kolmi8213.67619.953763187.30639.5387
55Natalix8220.549.3752.31214.7102.3123
56Rusak978040210.39742.98922.56665.5552
57-PiXeL*?777717.015.56314.904.0071.173.20616.077.213587
58- TeacheR7777151.89679.3437.99387.3369
59Artorius7725.67332.1406.544004
60itbdojvzzjhcen777718.65219124.88925.1081
61nichtsnutz743727.9202.9293.70885.3462
62C H R I S T O P H E R.7135.526.74227.96146.43474.7812
63S C O R P I O 9370352405.106445.0841.231.8461.676.93062
64ExodusStrike6911.56455.8621.424.238696.0642.121.83655
65Perto6911.5655.306225.62780.081315.07317
66votrock699.86710.6320183.638193.72210
67Pasadent6811.33650.3020200.542176.51613
68patrikmanak85679.57710.6549.87214.86314.8637
69rerew6622352.14700010
70Život666614200001
71hogofogo656.51068.6470770.135800.60014
72ashotgev6516.25424.607106.770181.311303.1045
73pete16516.25419.8382.77450.99350.9935
74jhvlursxcnkd6532.528.29180.0068.80188.8072
75Danny92066521.6736.91005.1235.1233
76UbalToo6421.33325.23083.75661.711145.4676
77sek123639724.3390999911
78Tylkodobretematy632135.65096310.13611.0993
79[email protected]6331.524.0300002
80adea666626.21030.995024.98836812
81teodora14623128.224448.01252.739503.5062
82Vatra Moldovitei6120.33379.120270.804221.147491.95120
83Rando-LE6110.1768.98413.934133.197145.9035
84Pan Radim607.5833.0649.48928.68138.17010
85Ogi82601549.5124.59111.35113.1414
86xlukox5911.8540.918014.00114.00113
87Thorin*Pavéza585.810157.674130.855858.167967.10625
88SirArioden5814.54118.7086.936522.573630.41114
89GayFik1235814.5445.67340.493251.407293.2567
90carpe diem5858135.30861.63129.83191.4708
91MildasCZE5819.33323.90004.0174.0177
92yogibeer578.14727.39158.795573.631632.4265
93u mad bro?5714.2546.5652.73402.7347
94Mr.Rave5728.526.34501.00071.7202
95NikkyMouse571936.30326.8313.44830.2793
96OnamoR566.22934.2290132.9312.39810
97Patras995611.257.78259.493010.0833
98AC Sparta Prague5527.523.36312.20941.04381.4683
99danth85413.5460.248187.236504.898692.14712
100Kiroen5418319.9162.1271.5023.6296
101jolina535314.067.1176.911.73807.295.758339
102MikyZelinka535317.75485.068088.8972
103ElMartinez5326.526.7725098261.3352
104kubasek1234565217.3333.93112.2206.15312.2203
105ali12518.5666.414023.0266.36811
106Řízek0075016.67349.361023.87508
107WaytEarph505.56944.66306.693015
108pangasius4916.33384.447254.377926.1361.180.51315
109eidamus496.13862.833253.96160.808138.68813
110Baculum494.91033.256810.8161.775.9122.558.61911
111HitEmHigh476.71729.499106.30645.78397.46410
112Král DeadShot4723.5210.9788.4171.86310.2803
113Mignonne479.457.64440.16567.76899.2954
114izsmmmo474717.28402392392
115KnedlCZ4611.5434.6806.1206.32812.4488
116HighLow4623223.693116.347238.726368.8444
117Patas1114511.25434.84113.18852.94044.1497
118BigDani459510.590026.18205
119KujJa4414.6731.30533311.15311.4861
120Archspire4321.529.87302.0192.0192
121saso94321.524.6113.29137.60540.8962
122cleardeath4214377.501131.598158.259289.85713
12321Samantha12414.56917.61001.38009
124Gabis40858.70447.4441.07556.4848
125Filipos 19406.6767.84487.19982.564169.7636
126tchack404016.9424.7964.2979.0932
127radi811399.7544.6664.28944.56248.8513
128BR420KO399.754184096.94796.9472
129polo master38381484.882259.85979.011338.87040
130Geršlik4386.336105.40300014
131Janqueee389.5438.337208.35011.63748.8999
132mario.gr385.43716.12044.43528.56673.0017
133-CrooSly*3812.67313.50227.77951.39766.3645
134Byrman3812.6731.4701.71851512
135segra123838170303553551
136LocoNL3737192.5721.163.2471.734.3522.897.59917
137jhhjjjh376.17632.190038.77238.7724
138buvol376.17619.1791.33434.66936.0038
139mr.sauron3718.522.7092.7228.60711.3292
140.*VLK*.3612347.02618.5300013
141Strupinos35351133.23100011
142Peji3411.33321.040047.85303
143nickymirage3316.5249.67974.71988.423163.1427
144vajbi98335.5625.8795.40861.55866.9666
145-fish*3316.5223.969685.5701.614.1912.299.7613
146single4u3210.67334.13819.38164.23149.05710
147cobraI328412.25833.10007.0025
148Sharpshooter3131124.54952.36817.24269.6104
149starý divočák314.4379.0160007
150GreeckMan3010349.50060.96158.664119.66611
151-LoOoOoL-*303.33921.48747.156048.04510
1529klara9305620.3536.236225.731209.4979
153Czikky307.548.00302.0962.0964
154lajkot301522.6590768.716796.9771
155majstro301521.073013402
156seyho1301037570003
157adulinoo2914.5243.078197.6820202.13111
158jurka123299.67328.00976.22968.278119.2277
159cizkov299.6736.156018.83318.8336
160J.D.Sulik299.6734.529015.58215.5823
161cannonball292913.756010.92110.9211
162planule 12814226.074156.039003
163jestřábník289.33318.7840500.482500.5054
164Radimos1692814210.73136.58896.118133.0562
165redy473282815.5340001
166Robocreeper99289.3332.9230003
167sevikar1234281422.6307042.0522.7561
168Fikek332727119.70668.538101.454169.9925
169Lady Puma27939.4695.4133205.7333
170mirinda9627934.27516401646
171Paňas Jantar2713.52797010102
172Make a wish2727105.62545.6290
173Král Elderon2626168.66429.74575.198104.94315
174Blondie97261321.306066662
175kuna romana261322400002
176Gembik26261016.83464.28381.1170
177Bredy 31255510.8720005
178grimer25559.81225.313025.3198
179HaRLeMiK2512.523.022023.36225.4311
180masosak252512.8570001
181Sára252512.8052.64657.38560.0311
182Rade38252514320001
183juro1025251260001
184inowar248337.288015.19905
185Džedáj *2421225.32138.2970015
186arkopelosss2424105.3746.50111.8750
187-WHOIAM242410291.7901.8190
188MarieH237.6737.898011.7942.9773
189JaMiFi232312.4393238911.2141
190GameTwin2311.521260002
191Lord Kicho23231008868860
192PepaT19992211239.5310007
193syrpetr225.5417.48201.77305
194Loganier2211212.99873.782083.4965
195stepan8002211212.80736.039165.116202.6312
196Ouško3224.459.0220008
197MrMinato221124.6100002
198Affenwitzbold221124.6100002
199terryk08222214.584017.44617.4461
200martabiker222214.5840001
201Lord SEMTEX222214.5840001
202wilda23222214.5840001
203Pikobelo222212.9620001
204HolyApolion222211.592018181
205honzovax2121147.52001.650.7641.842.5834
206Lord WeedDog213739.11121.182249.092211.64614
207Socratess21732.4619.3774.90114.2783
208fratilop2212110064640
209Legendary sir Fcéčko205413.6380444
210Lemois206.67310.90801311313
211Jenin202019.75612.99611.81989.3904
212lk159201027.5680002
213Speeed202013.6410001
214Johnny321202012.1260001
215Czechdevil202011.67903.68701
216Meliodasz202011.0780001
217Lord Byrkotron20201007.0557.0550
218ender3199.5225.944045.96145.9615
219Smradu pan194.75413.0660170.978160.5334
220Peterson1998194.7546.99517.44874.29862.3622
221Sasiol196.3331.20001.4251.4253
222gigant66199.523044332.2502.6831
223waves171818159.17300010
224florin222189210.627151.43232.695191.8052
225Míša1189210.6032.102044.5333
226bsam mrzoq18633.620026.67226.6723
227ModerniJezisek181813.5430001
228Pojízdný trabant18181590001
229Steanly Angel1818106.07124.20230.2730
230Tomáš Kružík174.25429.324115.1498.7908.7904
231radimgaluska178.5218.71385.9071.777.3461.341.1964
232sarkasasa178.529.87339.841119.922159.7633
233pixeell1616130.60161.260062.4296
234Kouh3n161614.18116.97815.90332.8812
235kral adam161611.4791.772001
236King Daimond161618240001
237sisus1712168218501.3371.3371
238Monamet16161550001
239jirka201616104.3164.05634.7070
240Har-Davidson1515137.1130003
241eXe*Xuz1515110.56617.825027.4225
242Kraj Pytlík151519.8857.08616.05323.1392
243Hexx157.524.05437817.25917.6375
244Jarous1992151514.04316.32622.99739.3231
245Fux1k157.5233736002
246anzey1515109114.39214.4830
247kirrua144.67344.718251.370186.576818.6746
248vranap51414127.3610005
249Xandar144.67321.2123.5135.35904
250tathron144.67315.0090006
251LegyCZ1414112.1540001
252ruki144.6733.224247.12438.857292.1415
253Tarbi141412.1380001
254escalo141412.1380001
255alex2809141411.1924.390001
256lebka2001147276510.849011.5342
257TroNiiX136.5237.17253.412196.857263.5097
258Solartex1313136.4380003
259skeeto136.5234.42336.780105.549142.3296
260gorgan132.6513.155027.63805
261dukamon21131319.0640002
262zrzek97136.528.374052.80854.2532
263Bllle131317.8950005
264sir James77134.333938099.82567.4181
265bensuper131319000001
266kondor631212136.3950003
267misacekk12624.02140002
268IchBinFortune121213.56321.12910.19331.3221
269Carragher121212.3300001
270lubosvar121212.1540001
271karairf211212102.8691.6034.4720
272TheFilipos115.5223.2350006
273Morgan25115.526.2790005
274Hrobecek111114.74031.069001
275Zanny111112.2732.620001
276Milorde111112.1380001
277SmejkyZ111112.1380001
278Kaper9115.522.13725063.64769.7671
279MooN115.521.91810.22519.08629.3112
280Masz Problem??111111.55014.99812.74427.7421
281frndisek260111117560001
282luisbr111111050001
283-Edit.by.Supp0rt?11111043.33291.189134.5210
284LaOkruhradim1111103.43066.42469.8540
285Maguss105226.6010005
286Termen123101.67621.0340006
287zichi123105216.9750005
288Shreker97101019.60618.484018.4841
289Lord LEVOBOČEK101015.552017.30104
290kejtacz103.3335.20502.0842.0843
291Volkic103.3333.5370003
292doktom101011.0840001
293zimaz10529650002
294Železná Pevnost10101002.443.3002.443.3000
295sonsofbohemia99134.3340003
296Piratix99115.85164.21939.250103.4693
297Jen počkej zajíci9917.9320002
298Kmanisk94.527.25902722723
299timonko94.526.69417.463020.4232
300Stokhorn991024.45941.17265.6310
301HERCULES19669910075.19486.8580
302Christopher 181.14727.27400012
303CClaire88124.7580002
304DarQDestiny82.67319.9890165.785176.9936
305MartinT84217.2140004
306sj0x82.67315.4210002
307skresh84214.847067.95068.0853
308.littlerecuse81.33614.0200006
309Zu Einfach84212.7830002
310Gannik81.3365.5150004
311Hainz988814.8310004
312mar428814.82420.791001
313KIller-xx8423.97630.71512.22242.9374
3147nano78423.20052.654045.6891
315starakrava18816530001
316speedy89328816530001
317yasminka8816530001
318ufyjede8816530001
319robin.cz8814850001
320SDS-Runden8813720001
321Puh der Zugger88100000
322TOMMYTAYLOR881061812.29100
323ScofieldCZ88100000
324skejter kiko73.5216.57001.980.7091.988.3652
325sarakini2177112.1300001
326ymperador7715.17217.510001
327Pinokijjo6614.07426.45426.88253.3364
328ztoman6616850001
329*Lipo*6616240001
330janciiii55123.8130454.76402
331p.h.o.o.n55111.5870002
332*AbsTrakT51.25449240.99437.77983.1501
333Popelix5513030001
334eszbonto5512940001
335Palami19055511040001
336dadiv551022.44317.25539.6980
337Ondřej 1944101.4168862.3020
338Schmartin30.7544.15325.19415.11740.3112
339TimS331014.689014.7270
340Lord yamakasi20.673780155.844243.136398.9801
341mirovlas222102.2459.28011.5250
342EddieGS10.3336.2667.5986.08417.6613
343filipesko10.522.6917.464004
344Xeriusss1111.44909.45401
345Lord RAZOR10.52451011.84511.8451
346ToniCZ11129253999501
347italia 199210.33314209.5259.5252
348drtič odpadu111010.847000
349mayteioff11102441954390
350Adkoo11107.10183.98291.0830
351grogro1110011.69111.6910
352Inaktiv ?1110022.00700
353pozak00123.7720002
354clunar00617.5720006
355Erlew00214.8820002
356Filip1200212.5840002
357KaisaG00212.2080002
358burs00112.1540001
359CamouFlash2100112.1300001
360Lord Kubo00112.1300001
361Are2200112.1300001
362unconquerable00112.09996.341636.200732.5411
363Uličník00111.8740001
364legendaDanny00111.1660002
365Panda170028.7010002
366Lord Murtagh0028.5530002
367Ničitel0070028.1690003
368Grekk0017.3670001
369MorTix0017.1860002
370huier0017.0860002
371vladvlk0017.0860002
372Lamač.0017.0860002
373Hermelín0017.0010002
374šulpa0016.3380001
375lukylaky0036.3270006
376lord intrax0036.1410003
377sharon0025.7900002
378Blemblos190015.7880001
379Vladimir Putin0015.4890001
380dixinka100015.1520001
381czjanpavlicz0024.9260002
382mino110024.7710002
383Aqua770014.6710001
384Kuciis0024.6340002
385PROSPECTOR0014.5840001
386InstagramNo10014.5840001
387myDEF*0014.4840001
388elina140014.3990001
389fulion1820064.3852.708005
390Tarky4200014.2750001
391OLYMPIAMEN0034.227044403
392Sp3ctr0cZ0013.8580001
393Los.Ptakos0013.4420001
394ElKaplos0013.3080001
395ChickenFlash0013.2380001
396sisuska1220013.1610001
397baboucek0013.0030004
398faianort860022.9420002
399kanimirek0012.8550001
400babina0012.8430001
401Ronnie Coleman0012.8240001
402SatulVatraMoldovitei0012.8210001
403-bigfoot-0012.7820001
404TURKEY610022.7250002
405TraficantuDeRomania0012.7210001
406TakeOver.Ger0012.7210001
407hanax0012.6950001
408bobliat0012.6540004
409Calibas0012.6260004
410Palimark0012.6230004
411rejexxx0012.6120004
412Šu Lin0012.6120004
413al2190012.5250001
414Oureulius0022.4680002
415antibalda0022.4430002
416Oxtimus0012.2040001
417-ElectrixEnergy*0032.1820002
418Praetorian-from-hell0012.1380001
419Hráč0012.1380001
420Ryba0010012.0430001
421OLYMPO0011.4410001
422empty10011.2450001
423MarioMarke0019260001
424Demča0019190001
425kuznik0017920001
426Dorlenus0016850001
427Giasinga0016770001
428Mio360016530001
429jaakubes0016530001
430Bokaj00159606.39801
431YveeX10015940001
432alkoholik0015870001
433patodanko0015800001
434Nobik0015100001
435jan350014240001
436mancal1140013920001
437dk ucet0013690001
438shimmiczek0013030001
439Legendary Tajo0013030001
440LORD.Jirka0022550002
441VUUDUU0012540001
442Hellym0011960001
443sallysnik70011870001
444IxtabMol0011600001
445badydek0011590001
446oneofkind0011570001
447Ondr4s0011520001
448kosic690011350001
449nardosek0011280001
450DanoVR60011010001
451Ricos555001850001
452RemusCZ001790001
453Adooo0707001780001
454LamikLamikovej001770001
455Kubex755001750001
456BoneEater001730001
457Mára1001680001
458Scorpion2501001670001
459Lord dajkls001640001
460mykyma001620001
461Vadiu001540001
462patrik622001260001
463inis001260001
464Impossible001260001
465Majky69001260001
466Click Here. x3001260001
467son.goten001260001
468axirta001260001
469alexxxandre1998001260001
470Michal.9527001260001
471flamma001260001
472Wodka00100000
473Bacoca0300106.806000
474Tropez x300100000
475slabko12300100000
476vitco00100000
477Patrick13500100000
478.Fresh00100000
479kinibus00100000
480Janičkaaa00100000
481daswerqq00102.7714.23200