Szezonális ranglista

Nézd meg a szezonális ranglistát. A szezonális (havi) ranglista minden ereményt tartalmaz az adott hónapból. Ki tudod választani melyik hónap eredményeire vagy kíváncsi.

#JátékosTP Avg LP#KörökPontokLETLEVLEFalvak
=TheHunter=132233.054087.525.651173.984.843396.355.017570.339.8607.110
-Freedom*109752.242164.844.336391.796.17372.740.225464.536.3985.740
Pumukli00168545.671515.433.40350.630.624176.191.774226.822.3981.329
4COL o Nel66819.093527.798.1872.373.77473.964.69176.338.4652.675
5WhoAreYou?64537.941773.805.924295.442.613112.215.340407.657.9536.217
6janku1156340.211432.421.81622.487.88426.281.16148.769.0452.741
7hajduk53817.933014.730.8003.271.61779.768.08783.039.7041.452
8Trehil52537.5142.922.4366.661.4312.452.1729.113.603346
9neked se44626.24171.364.6271.467.436876.2812.343.717163
10=Kendó=35418.63195.134.18213.825.4654.668.01518.493.480490
11Ni De Siwang33147.29719.522.2278.232.3551.228.9269.461.2811.639
12ujonc3032717.211913.966.77128.482.02511.881.03940.363.0641.450
13lordne31813.252411.993.678286.328.972127.112.122413.441.0941.170
14-Play For Fun?31722.641420.027.42270.119.69914.141.67284.261.3712.028
15Brittas3168.1391.444.809311.4831.053.4841.364.967202
16-Napoli-30913.432325.137.14458.198.42285.113.208143.311.6302.473
17Just.do.it-30333.6796.312.58728.427.80276.414.059104.841.861567
18sadas2629724.75124.642.11939.385.330155.039.587194.424.917462
19kronosz196328412.91221.962.14016.0973.038.8143.054.911238
20attila11111127010.382610.144.62729.188.093161.443.901190.631.9941.017
21Masiniszta2609.63271.567.859205.268887.3971.092.665198
22Naruto123426020134.439.45710.43372.58083.013408
23crazy froog2448.1330918.9524.600.98937.239.12241.840.111168
24mici 66623917.0714146.810119.855511.143630.99825
25k-e-x22211.1207.214.867236.45191.311.76691.548.217874
26Nightcode21831.147176.540514.7721.097.5581.612.33029
27kenin.d21619.64113.683.3762.176.57924.209.14726.385.726342
28Grumpy Cat21221.21026.540.684118.976.60335.465.187154.441.7902.309
29strong7720313.531512.832.4638.344.76058.688.40367.033.1631.361
30fatter1999.48216.412.66417.9414.490.3364.508.277659
31gergorivne18717111.341.1202.065.5901.187.3773.252.967133
32szedi18210.71171.231.4783.83752.12155.958150
33Dolph Ziggler18125.8673.082.7283.560.69913.716.64917.277.348307
34karesz341648.6319993.050262.2731.044.7561.307.02999
35plainte15577.52237.77194.29929.524123.82337
36FARUUUK14012.73111.336.4781.402.71413.3301.416.044147
37Murder113722.83647.446.947486.605.909113.772.929600.378.8383.786
38hazpesinde1349.57142.218.8320335.871335.871225
39Professor13313.310833.3671.302.907940.2842.243.191101
40sanya3031327.33182.523.52029.670124.660154.330309
41Upand13214.6791.322.23817.81716.24534.062132
42MARTIN...12710.5812719.80849.0261.559.5491.608.57581
43ször12413.789323.84942.918537.037579.95545
44lordd21131235.86211.728.400478.122720.4061.198.528218
45csaba71312217.437640.023227.4404.400.0974.627.53775
46=Krumpli=1201581.220.959929.6843.470.6604.400.344131
47Laci931175.32221.837.307297.415748.1421.045.557240
48=HUN=athén100011623.252.404.981250.876626.577877.453221
49Sefa11511.510445.31122.98122.76345.74451
50gyurmahad1137.53155.182.7870257.348257.348481
51SKYLine0211318.836720.805468.31289.933558.24578
52hoho6711111.110825.627125.1111.107.0601.232.17190
53Dokimano11015.7172.233.0023.369.980939.0044.308.984261
54pi-pe1087.2151.523.32615389.99590.148161
55Csabi94996.1916907.8021.574.6432.246.3173.820.96086
56sx32996.6157.730.401304.3019.939.25410.243.555768
57Snorlex969.610442.16828.01747.78275.79976
58Dozer87956.7914621.18257.291369.518426.80974
59AlkoHell9413.4371.101.563471.6961.167.8941.639.590134
60taki079418.851.710.90524.384443.417467.801159
61-S1cK*904521.079.4713.378.71725.2853.404.00292
62levivagyok90910157.469026.66926.66944
63Misanthrope8512.1471.874.087553.4420553.442197
64-STR-771175.401.53210.604.4991.516.28212.120.781530
65Berzeker765.07151.247.5350848848149
66=CHAMPION=7510.717396.3337.167250.078257.24545
67*Sp33D-FreakY*7537.521.032.1431.580.69232.4031.613.095121
68WyNy4749.258923.683174.8942.824.1582.999.05278
69somaaa7318.2541.655.5603.100.424791.5123.891.936262
70Kicho7011.67663.1674.48749.63954.12612
71DanMester697.6794.143.18012.9353.85416.789503
72Falowme6713.45410.060214.3662.302.9212.517.28747
73-Freedom Is King6611631.111.588402.936.2762.222.313405.158.5892.419
74lefti669.437772.6562.504138.581141.08585
75bgpv655.9111139.09423.588304.035327.62322
76Oman63631189.78527.44031.62759.06730
77keresztapa63213480.06088.8431.948.1622.037.00548
78Dorina4446115.254329.576231.265112.711343.97636
79Baldr606.679526.69502.438.6442.438.64475
80amns587.258853.64583.558425.688509.24680
81Anna60585.810561.229025.48825.48866
82vizi cel rau578.147836.106254.781327.191581.972121
83Rezi 022579.5684.7981.967106.523108.49017
84pirosgolf2578.1471.423.1832.5859.93912.524151
85ipse72579.56201.66515.4567.21822.67430
86norbixc562822.1511.8481.8643.7122
87Petya566.229441.432085.48985.48948
88Cshibb5611.2557.7810009
89vltn5410.85249.98734.9175.81140.72826
90cukolyka4ever537.5775.139.60418.443018.443532
91Sissi5210.45163.83048.912048.91231
92haha515.1101.305.022022.60622.606179
93LordNobody505.569606.50476.384152.806229.19083
94Tiszagyöngye5016.673313.771480.9452.312.2512.793.19636
95Trodek20507.147102.1964.9833.7128.69518
96kurubu995016.673133.991136.34616.983153.32922
97freakak5016.6732.591.28718.599.2261.294.64819.893.874283
98rablo615012.5426.0762.59740.07242.66912
99szilimok508.336102.10752.303812.360864.66316
100raTata495.449855.608010.35710.357109
101STOR486.8671.595.27571.7021.11472.816167
102monkeyy473.92121.240.242108.4390108.439130
103Rizsa47471172.81897.82970.556168.3851
104berenyiszabika4711.754160.2100216.972216.9723
105beniberek474.27111.581.322000176
106Berkesdani477.836244.39860.478522.432582.91033
107TIPO TOSTO4611.541.021.571000102
108Love Bunny4611.5420.943.10727.821.231027.821.2311.960
109dost74615.3339.33302062062
110Dominik00145153179.8366.39871.39977.7974
111olah janos453.2114115.40412.8952.89415.78933
112Danika174310.7542.700.2792.236.0317.797.59510.033.626265
113Zolee089435.388135.03241.05756.58997.64622
114farkasmisu4321.5228.932.0625.476.42744.840.13150.316.5582.402
115bhenik0004120.5216.82541.322365.624406.9462
116gyks99406.676558.863047.01047.01045
117koutou395.5771.336.0856.503217.293223.796138
118csavargo203939161.188345.538114.329459.8676
119=Morpheus=395.5772.287.2060775.131775.131249
120akella 13385.437199.8780116.437116.43718
121ProjectXZed386.336219.0206.54134.29740.83832
122223iq389.54413.70180.6245.42386.04742
123HuitzDo379.254755.826123.52328.985152.50863
124ROOZVELT365.14731.04902.4912.4915
125ENG MOHAMED36361121.203177.429372.105549.53418
126matheuslopesmgo363611.2672.967162.9831
127Laszlo11361823.48921.53781.219102.7562
128Damian3575223.62700015
129Nameme3517.527.4960002
130dumbo20143511.673151.430138.258295.259433.51715
131ghos7t353.89913.42500042
132Morbidangel358.754292.014214.834143.896358.73013
133Magroli352.9212567.80300076
134fürtöcske344.86783.84704.6324.63212
135tibbi833434195.24853.7405.60559.34512
136kisnagy94345.676473.60526.56926.65853.22778
137-Lacos-338.2541.633.9112.631.1952.988.0785.619.273164
138Balazs1353210.673172.81827.66051.51479.1741
139szofi32162130.38774.733074.73314
140misu0013110.3337.815.249034.922.64534.922.645772
141Beni20040429315.1761.605.57560.827146.387207.214162
142CamouFlash2130301499.363689.43596.388785.82350
143send307.5444.028026126113
144Wideman3010328.73315.65833.86149.5196
145ASD001294.147264.369104.666354.892459.55829
146Hölgy lyly531297.25427.25419.167413.648432.8159
147katya32914.52874.2571.72101.72192
148Naddi2914.5212.02301.8081.8081
149patrik1206289.33388.89600011
150destrop1276.7546.213096.33396.3334
151MrPacsi27271116.04626.1671.240.0191.266.18613
152Antalovits274.561.546.371145.4154.265.7754.411.190164
153adamxx2713.5275.4340009
154burekera2713.52322.428514251.667252.18135
155orion276.75444.0580307.576307.5767
156dragon910713262610115.4631.158.9951.274.4580
157thedevil666262612.402.1711.762.85901.762.859264
158drizzt7325251436.083832.3421.045.9991.878.34147
159blexdrax2525160.4160007
160Tropadoida2424196044804481
161RAIDER172311.52197.13400020
162ic522311.525660002
163FeketeBárány232.888435.523078778746
164Xellem2311.523.0303.7731.0244.79725
165shady222311.5217.5485.2653.8929.15733
166Jakuza07232.3101.952.715000203
167Úr harcos224.452.131.221305.3572.314.5392.619.896242
168apacs10162222124.74156.191056.1914
169krissz123421739.7631.9415.8037.7441
170carlos21211515.937502.467994.8901.497.35754
171Csaba2004217320.68002.1832.1835
172oNE11212110047.05347.0530
173TedySn0w21211400.292249.437342.999592.43640
174lelkes202018951521031
175Remedial020102121.71700013
176jsjjsjsj2045442.90719.515565.155584.67046
177Kallista202017450001
178kata53204510.6720009
179Easycz204516.4920005
180IchRechneEnglisch20541.083.548000114
181Brol01206.6736.2250003
182watta193.85112.6660121.496121.49611
183Billige Kopie von Rang 1192.7173.568.9125.853.7252.289.3178.143.042370
184bazi86180.7823381.79701.8881.88851
1850szika18921.6440938.195938.1951
186healing9418632.560174.967310175.2772
187majki93189210.0843.42603.4263
188Rinnen174.254152.851255.0762.317.9422.573.01846
189fuzion00175.67324.9280003
190netti9917171194.182013.99913.99916
191Dr.Akula17171042.70469.531112.2350
192ledi dama172.1384.884.9180396.534396.534493
193N0aiMmAn1616110.000.0000001.000
194Banderas8916161960001
195Dani0011616128.4481.85054.57556.4255
196Igris168221.2398.0004.65412.6545
197BuminKagan168251.0790008
198back2me1616150.9040007
199blizard06161615.8890002
200bali121161618224.18004.1801
201VASIATI16161172.22879.954079.95417
202attics8814168248.8710005
203Kampffliege1515110.2520001
204klanhaboru16153.7543.6243.6282.7476.3752
205GL4D14T0R157.525.1170002
206PepeKaptar157.526.0890002
207Brutalikusz142.851.530.319270.927378.656649.583188
208zarnoczd144.673414.54503.6603.66046
209RAZNIK14720182.570245.302427.8720
210MÁVAG141413.09529.23466.46195.6952
211=Aza da Cherry=141413.5394.00404.0041
212AlmosLand141418.4540005
213Jarl Ballin141417376103.5154.1251
214Dani097000143.54145.4373.2801.4024.68218
215baloghdave11414194058581
216Sparta1814141940001
217Kaniff14141314.374402.4650402.46526
218Lord Gloom14727510001
219Bellu136.52999.500044100
220Barnyy134.3335.9346.5303.3579.8871
221Sátánka133.254262.832653.6840653.68458
222roland0901131314.3710001
223Levv133.25442.7123.4891.7345.22312
224Winter Dame133.25411.63509.5899.5892
225bingyoka136.52570.08000057
226renzo14131.0812433.13300060
227MBP-Zso134.333249.622436.211981437.19227
228VGeri134.3331.001.5064860486102
229ReeloaD134.33314.4510003
230Selfish1262375.97374.937399.631474.56839
231Sabakno Gaara126228248.137210.704258.8411
232P A U L I N H O12121730001
233WarriorSpirit121215110001
234NFT Nerd1262399.86600041
235sarosibotond12625.4470002
236Raven24CZ1243436.53500044
237Rallymania131212147.0530006
238milkabusz1212101.6107.5039.1130
239Sztiven Szegál1262861.058.96211.103.29012.162.2521
240LightGreen124324.18714.8488.13022.9787
241saithe115.524.3120002
242Loulmann113.67360.11402.1862.1866
243danda9719113.673385.50700030
244Strelok1111136.36001761765
245eddieghh11111730001
246Malkovych115.5212.2030002
247IsRicsi111119.9950001
248CARBONN111118.8273.38603.3861
249-SDS-RUNDEN-111.388616.911129.4900129.49082
250gyhernadi111112.047.488000243
251Aonro.hun113.67364.2550006
252kenanvarol113.6731.7162.8943.0135.9077
253Sir Brian112.7541.108.518155.2290155.229111
254TheConqueror10101017.3582617.3840
255bcdtu10523.629022.32122.3212
256lucifer0101012740001
257Brazil King103.333999.645000102
258alma122110101171.8040001
259Nightshadow10101185.913259.023586.020845.04319
260hajpappa951010146.36532.158145.730177.88815
261kingg.10101730001
262birodalom424101012680001
263piro9210528.0460003
264lidi1900103.3334.211.45802.8972.897347
265flexx11025416.32200044
266Magmate101.676413.6901.300280.476281.77644
267Pari11010100312.037312.0370
268bohi7101016850001
269Blueman91.8590.78715.989.62148.329.08764.318.70836
270Jakubo9912160001
271Lightningatti0994.5219.2990003
272Kegyetlen129914.2290001
273Rattaplan991730001
274Nber9917.27208688681
275csatakan94.524.6920002
276kujbusful94.52159.249380.9071.498.1661.879.07325
277RONNII12991730001
278simobence2394.5213.11600015
279Display93314.6220005
280kegyetlen harcos80.810444.538101.04025.474126.51451
281gtje8810357.054130.975488.0290
282Snorlex968424.2210006
283AdriAno938245.388.5620245.663245.663531
284ganger12824182.745043.67943.67920
285kddani188151402.0752.0751
286IanoMan81.3361.650.95929.432729.473758.905175
287Luy6668815.90807.4807.4802
288tunguzka0172.33313.34400016
289alex200672.333915.2444575.1895.646145
290rszasz7715.248.454000514
291Kubii7712850001
292fiolka37710095950
293detre127714.2290001
294König Koncept.7715.96026.02820.57346.6011
295Pas007771002.326.2442.326.2440
296Genovese60.758504.718093993958
297zorgo63210.02902.6662.6661
298dpl001661109.84000011
299Natyka19856611020001
300sofor1987661399.80000040
301AMRAAM6614.8230001
302Razuro986612620001
303chalteos6612.9790001
304-ThaR-6611510001
305Warior9662314.85300011
306krauser123551054.126.68278.715.498132.842.1800
307muszu51.673135.77900022
308Kareka51.673433.610052.12852.12846
309rujcika55112.02597.304148.504245.8082
310Killer7852.5216.42143.72546.89990.6242
311=DieHard=5511.009.495000101
312loppo41.3331.009.249000102
313Burito3319.4830001
314mirreror3310418.924599.5581.018.4820
315mesterlaci1122150.773167.028325.822492.8506
316Radi0active*2121.452.75343.656.25857.333.481100.989.739178
317fantom662121.15006.1236.1231
318Crazzyyy20.4548.250144.234478.570622.80415
319Meyo2120799.3840799.3840
320NagySanYi221012.928012.9280
321Fungy21212.13034.694.17851.288.20685.982.3841
322Gyémánt3111012.02318.65830.6810
323Halucinogén1117.277241.72477.936319.6601
324lorghino10.529.946013.76913.7692
325hopega1000111319.840041.14541.14532
326king kong 154411189.3110486.912486.9129
327Daney10.333339.830060.75760.75734
328Edem9510.33311.66418.6292.34820.97712
329maffla10.3332.156.79015.3243.93319.257215
330gloszandras10.5215.51026.21733.00659.2232
331Malumababy1110012.57412.5740
332FallyFlakes1117.522022.49322.4931
333zsollt6910.25413.2192.4702.1774.6475
334vendel0031.039.970000104
335lacas0021.091.273000114
336Bencz950012.19000030
337tahi020022.53600031
338Qimbi0017.41200010
339=Malloy=001660001
340=Darkman=0018.0780001
341ADOLOG0015801.16901.1691
342Amazon7600130.1090003
343b4ndika0012.0590001
344zodiakus.0021.3093.681295.719299.4001
345blood48001790.292000100
346huncut19810011.338.000000153
347Jacke.0012.17400029
348HufflePuffle0017.3940001
349Privatism00327.20300010
350Senzy001230001
351Mate25780011200001
352vamoss00195.0650147.477147.4778
353OldDeath001120.76300012
35497poc00225.306064.42464.4243
355Oxob0011290001
356redder000012.04600027
357CapitalBra0016.4140003
358Gannik0032370003
359Killy190012.19600030
360szekk19980011040001
361x menfalva0012.19000030
362Binder2001999.564000100
363Nagyhaj0028.469015.77015.7709
364Király Gekko00250.27100020
365tamaskovics001660001
366Hannika00104.5082.7197.2270
367=DzsinDzsa=0014.3130001
368KeZeLhEtEtLeN0011.62100021
369hellmachine66600100000
370Redreport0018.78600010
371sweet-chili00100000
372Játék Fiók008385.14601.6851.68544
373Aliz00129.2220003
374halil.oyun3542001660001
375Dave900001001.1031.1030
376suzukivan0017.41100010
377amelia0034.2290001
378bobesz001980001
379bupe0014030001
380Markomo001660001
381bunda110021390002
382zsoltika100011960005
383DeniszYee0012520005
384bilyanka0012.5500001
385moddam5000012660001
386PubBaby001810001
387*Medve*0022.4600002
388hurkai002660001
389Scorpions840032.339.506000240
390Fffgggf0021390002
391Furat0022.6650002
392Whitechapel0012.19300030
393Krisz010012.19000030
394Postafiók 3001660001
395=Hanter=0012660001
396Smes0016.4140003
397ninja 0070017.2770001
398Sir Spangli0022.31200012
399Cilopractor00158.8230007
400Tiltott Játékos002301.97500032
401m.norbika00140.0520004
402Atesz-k020011.4160001
403sbnn0024.1260001
404Ladyw001998.977000100
405domingo10017.52400010
406ase0180015.90200030
407Iceman940014030001
408Don mor00100000
409TriGhost0017900005
410norbikoma001980001
411tolvajt00416.67404534538
412stantuvics0041.016.008000103
413-Subotica-00100000
414KALI004979.957000150
415Yasena0011920001
416ase0120012.19000030
417mate7800190.9290009
418paszpeti0011.1550001
419apoka001730001
420rekus3330017.30100010
421anarchya00100230.8080004
422Peczekk00387.51300010
423Joesrek0012740001
424RobertoRo0012660001
425Zolko100100000
426Bixis9700130.0330003
427galtommy0070031.51500020
428buglyo9700186.73600031
429hermelin00129.9850003
430Nimródvezér0017.2380002
431schimoda001660001
432vadkutya00200000
433Poloska20001115.33600011
434matheuszanotti001730001
435DragonFighter1200130.0090003
436magyarok00110.0050001
437VILH3LM00471.6866.97613.10320.0798
438-Deadpool-003215.10200023
439tentek070017240001
440Norbi51500447.51862.876354.391417.2678
441NewSpirit0018.9420001
442gyufi9400568.66421.02055.88876.90816
443peppe00110.0050001
444kevin060039.65000024
445lali760001210001
446sledz 19001660001
447Tavi4298001999.500000100
448Frazer0019.42500030
449Aktopu00112.1300001
450lapkasajt2.00024.47700014
451Nobzor0016.4350003
452botond340011.080.353000133
453Harewa0011.7500001
454Katymamy00100000
455adeian00356.5540008
456West0012.1380001
457meeeaCh0013.9750001
458zolika5230021.003.805000101
459gyuma002155.9670004
460abala02210011.89800026
461Raiunojikan0011.2270007
462Grego.M0012.20900030
463Ovis230021.001.662000101
464*TW*HU*0011.664.060000191
465Rob9200112.1300001
466dK29001660001
467steveboy930016.4140003
468tihanydani001111.36300016
469Bukiii001369.81500037
470PartyTime0031.013.053000124
471Gamora0012.3390001
472Thor0504003106.73200013
473Alfonz90014.1980001
474tothsunyi00280.4710009
475McFly10014390001
476bobopeti00130.0330003
477TM20001998.370000100
478Mekenel-graf0028.178131.1720131.17227
479Schweizermeister002130026.388.21426.388.2145
48019BoxeD9500216.3590002