Szezonális ranglista

Nézd meg a szezonális ranglistát. A szezonális (havi) ranglista minden ereményt tartalmaz az adott hónapból. Ki tudod választani melyik hónap eredményeire vagy kíváncsi.

#JátékosTP Avg LP#KörökPontokLETLEVLEFalvak
TIPO TOSTO151040.813717.095.98315.107.1295.217.51320.324.6421.536
Dolph Ziggler98049205.874.5884.904.316910.2095.814.525574
CsenKoz95226.44364.604.5321.922.8015.229.7567.152.557480
4Zippo91927.85333.380.6842.614.01210.281.73812.895.750350
5Ludere Nicanum65040.63161.833.3442.178.4993.098.0295.276.528182
6Fityesz62717.42362.319.211864.6229.674.41010.539.032245
7k-e-x58124.21241.145.853225.39316.849.79817.075.191150
8SheriffGreedy47322.52214.348.6783.709.085388.9344.098.019423
9Euroman32112.35261.287.34990.5045.098.3555.188.859115
10Nightcode31220.8151.410.3522.519.8781.200.7613.720.639145
11lutyo326412.5721655.699413.729373.431787.16075
12kronosz196324512.89191.228.15247.6217.73955.360143
13brizz24412.220942.632688.8481.652.2102.341.05896
14Blackangel201023633.7173.232.9943.181.5241.288.6904.470.214286
15koutou224327423.782623.402397.3221.020.72424
16Brigate722219.61231.077.366427.1421.984.0882.411.230135
17Carneygodx216366585.100654.649630.3731.285.02275
18Masz Problem??20634.3363.886.4742.814.14178.6662.892.807389
19fatter18510.8817955.171138.8851.233.4571.372.34294
20-Freedom Is King18025.717763.726310.912470.784781.69687
21hajduk17611.7315723.05375.826786.452862.27870
22kata5316214.7311909.277033.57833.578105
23horvi2116114.6411728.552263.52577.966341.49162
24magyarok14916.569338.041645.514672.1011.317.61541
25Le respect.fr144483639.3461.908.31035.6531.943.96365
26Genovese1326.2921542.73011.205135.153146.35878
27watta1306.1921701.182981212.562213.54367
28evus01101258.3315237.3510301.956301.95624
29-SpangLee-123413410.830204.831276.500481.33140
30Nicosta1208152.764.2417.272.790466.7157.739.505294
31roxorr9961196.6118420.852983.215181.9881.165.20341
32Osztakkor11638.673158.6616583.9984.65621
33Laci931156.3918254.518180.688273180.96125
34czuczaitoto111411.4101.588.5391.625.6301.543.2363.168.866185
35pi-pe1147.615605.9045.15063.44368.59353
36vizi cel rau1128.6213488.966225.705169.902395.60740
37Era21079.7311229.96651.3751.200.9061.252.28152
38kalandor9991026.815273.2503.12782.89486.02134
39walkman12978.0812144.27647.92438.13986.06328
40Tormamester90910211.538799.777690.3171.490.09415
41A fiú David8929.673794.361450.122715.9261.166.04885
42Iliszi894.6819179.1910105.500105.50028
43olah janos886.29141.006.73493.730529.237622.96792
44Adolfdassler83831794.543387.17772.414459.59191
45shady22829.119211.03616.436016.43627
46Tempomat 828013.33618.593011.85911.85914
47Hölgy *Sp33D-FreakY*7738.525.603.06113.555.088762.10514.317.193678
48Thierry Henry767614.340.7086.934.71406.934.714373
49Arthur Király747.410917.759130.296933.0981.063.394100
50Coxi717.110280.8601.138.8181.033.2212.172.0398
51ferenchős6911.56195.9205.0141.6126.62621
52Traktoros699.867821.59623.562023.56271
53Eros669.437211.252117.447144.040261.48724
54edy96668.25822.5053.714479.909483.62318
55serak1622658.13859.0017551.9432.69813
56Slade64322889.3802.753.458111.8922.865.35091
57gyurmahad6412.8574.239060.61860.61820
582 Guys 1 Account6363167.22544.26026.36270.6228
59atusguma6110.17670.31477.0101.694.5591.771.56911
60Hispan6012574.33842.226042.22610
61Panguss VenomSnake Taj.60125198.113110.23829.538139.77633
62iiHelllooow589.6761.289.9981.043.859595.4011.639.260116
63nyulas69517.297170.97300034
64bazi86502.3821601.39900068
65Ayandeck5016.67360.76316.95576.27693.23111
66pokhalo496.13841.83000019
67szekk1998483.215470.471068.19768.19755
68Tauffer47471172.8180189.109189.1091
69Bence369463.8312361.19520.615020.61544
70TrollFaceHumters467.676107.4933.385248.645252.0309
71ibcsi001469.2513.94000014
72BigBASS448.85120.5060127.482127.48216
73Lilith444.899171.1050131327
74Gyapjas447.336146.65003.0553.0555
75Pancsi447.336553.328015615647
76fürtöcske434.310435.2491.175607.124608.29932
77Yu-Gi-Oh4242111.34397.648097.6481
78Dj Clown4120.52124.08231.687031.68712
79AchillesHUN14110.254564.527534535.135535.66945
80dragon9107134013.333198.52967.26827.32594.59330
81totyolino75406.67640.2028.297150.074158.3717
82Emyzion397.8585.400034.36334.36310
83hecarime3939138.45416.79550.76367.5589
84emperor56395.577371.20662.509930.687993.19640
85Laca363812.6737.64305255254
86seyho1387.65318.10425.0941.115.4481.140.54236
87Freddy Krueger386.33617.725042342316
88Sefa383.810430.11600057
89Arn a Lovag389.54539.7650484.555484.55555
90lidi1900386.33627.518535264.163264.6986
91Forstraven379.25431.64995.204195.072290.2764
92Bambinó36361310.668658065833
93nebantsvirag367.2524.1770004
94csicsonka353512.5710001
95ElDraago355.83641.7659.72309.7238
96YNWA-93517.52510.6979.45509.45553
97Rinnen3517.523630002
98wisheater34341172.818575.217200.448775.6651
99chrome33113530.30401.8861.88643
100sagi.laci1995321623.410022.14722.1472
101G3SOR328437.9432.0333232.3565
102Kryspiszoniasty3131186.95051.68747.42599.1129
103nelsonnnnn307.54483.2080497.043497.04343
104karesz343010333.33719.82050.72970.5499
105Yuuta3030149.2969.0443.69412.7386
106Anna60297.2549.5000533.688533.6884
107Amazon76299.67311.930337.0147.04712
108=Simaha-Ravi=2914.529105855851
109kisacsa28142100.775233.4320233.43211
110Szilamer99279310.649100.39596.014196.4094
111Sanko302713.522.17101.2941.2943
112misu001276.75425.2410006
113gemeszoli11026261110.42142.131042.13111
114Brutalikusz2613210.9190003
115renzo14261.320208.29056.193574.510630.70335
116Grypex263.25836.502026.21326.21316
1171Th0mas12613232.67806.6026.6025
118amelia258.33313.40364341.62842.2713
119Roncs9258.333374.083020.87020.87044
120csokki254.17626.59009.8719.87115
121Raendon256.25421.650064.83664.8363
122alika99258.33317.81407.6467.64611
123mici 6662483157.384149.202659.919809.1214
124levivagyok248320.6470426.957426.9572
125zalan9423231405.44011.188011.18840
126xxx1313232318801561561
127badika223.676281.6200006
128Steiger34224.459.37532.43062.05594.4854
129jujujul222211.516911.5521.6431
130Patesz252121161.243031.17731.1776
131Bencz95213.56189.6620008
132MustuF2045610.829386.97178.765465.73669
133Ferenc2010229.7636.852349.851356.7037
134tini199520201790001
135dobosnimrod1012311818112.1300001
136crazy froog173.45204.485226.1000226.10026
137T1mx171713.22543.330043.3301
138ghos7t171713.568086.19886.1981
139vidaking8263163.2566.50879.588156.476236.0645
140Kotnyeles161611160001
141rickrush162.676426.503165.221306.172471.39342
142=CHAMPION=1616122.3440004
143docziakos10165.333132.3971.075.462227.8581.303.32015
144kakszi165.3332.5741612.7942.9553
145danna1515157692609261
146The Mentalist153.7544.03103.8413.8414
147petko157.523930002
148Hölgy lyly531157.527.555017.48317.48310
149Fluke A.1414112.1300001
150londoff1414154.3540005
151Leduk13131172.3420001
152deep gogo1313110.4740001
153jozsibeata136.521.807010102
154Hentes113131002212210
155Normandia133.254402.09303.3323.33243
156djdobi1262410.16200041
157Kisskinga9981212130.4800005
158xjinx12121172.3160001
159BloodSpencer12621.69508.5718.5712
160Magroli121217270001
161DEVIL1990123421.713062.97362.9736
162escalo115.5222.2240380.214380.2144
163tauffer84113.67312.44502.1202.1203
164gerila15115.529.0750002
165horoz20111117270001
166ATATÜRK111117.27000010
167Donreina111111.451090902
168Heavy Cav1111100000
169l3abyBeLL10521.423045.84945.8492
170HuitzDo102.54400.85200042
171Jakuza0710523.0420002
172Brazil King1052229.88513.22225.75538.97723
173NemDEV1010198.68965.300065.30011
174Alex Ioan103.33318.284051.16251.1623
175bodoloi1010127.0840004
176Moiacano103.333160.1370105.076105.0763
177Banderász1052399.64403.8143.81441
178Savago101017.27000010
179SalurBey1010129.7110003
180bako Robert101011.423018182
181HGRY93311.75300012
182zolimax94.528.4000002
183Govo18382.67354.4436.55112.84719.3988
184bgpv88119.4518.93108.9313
185elaci7288178.9570009
186lordne82.67317.719111.78919.507131.2963
187vadkutya88112.11800010
188Ursus0180.89932.01006619
189portya8819.6117.7341607.8943
190=Morpheus=7719.5070001
191pirosgolf272.333008.6208.6200
192qwertss7717.3180001
193va.greg77113.9130002
194buggreee77136903243241
195Blueman61.5416.95308.6308.6304
196Petya6326.9750002
197Display51.6739.6780004
198Hamlet der 1.52.5255.7000005
199Pempo55100000
200Mac12551392.47700039
201sixpoh52.528670002
202McFly150.638109.13800010
203Sista52.525.0820002
204Siktik31.5259.97004.8864.8866
205RoBeX31.5232.0380541.852541.8525
206Csabi9430.75448.161157.112339.944497.0563
207Lyanyharcos693131.9294.65661.56266.2181
208Senki-20.5430.04657.013320.529377.54213
209magnificent221091.484239.335330.8190
210Tribe111389.609028.21928.21939
211nolly11129519610.16210.3581
212BlackSmoke11195240981381
213domingo110.3337340212.156212.1561
214Minato Namikaze111001.126.6261.126.6260
215Sharga Raepa11100381.424381.4240
216Nalex2410.52122.11986.445152.995239.4402
217siktik.111199.90003.4273.42720
218S A N Y A111199.90003.1503.15020
219NICOSTAX111269.86501.3171.31727
220zoli09111111.05804.0414.0411
221marina.ro1110649.2010649.2010
222xfreakforlifex1116132.98502.9851
223Lord AmbeR1117.2410656510
224-=Airis=-10.2547.2430737310
225aliz08081117.22187.202607.318694.5201
226mpatrik0017.3500001
227Kordelia0017.27000010
228Superstar0017.2770001
229nemvokcsicska00231.0720004
230ic5200100000
231Úr Poliakovna2001740001
232Norberto00118.2800001
233Maciej19930012530001
234Manntaron001101.0830001
235smiagor0017990001
236alex20060010056.12356.1230
237toddix00102.82002.8200
238the bestt0014.3050001
239bunda110012.1380001
240AJISdoias00100000
241Dani Szépfiú.001107.56400011
242pittyu44001550001
243Adams Hahn0027.277038.75838.7581
244Cilopractor0027.41300011
245=Hanter=0022.4040002
246vHunTerZz00316.7532.22002.22011
247HESTEGCselesChewbacca0017270001
248kriszcson20018320001
249KALI0012.7450001
250Deswer00100000
251GerryNk00100000
252Liamward880014390001
253.XXX.0017.3010001
25448t5ger00100000
255Famous1230012.1580001
256SL940012.1380001
257baksel0022.1380001
258Piki940017.354056.76756.7671
259sqlscript0017270001
260atesz120012290001
261Pamuska00111.5920002
262LordFoxOM001114.5500001
263atika1800016700001
264zsolax0012.291118.2940118.2941
265kecske12A00100000
266Dani09700000412.96500013
267=Ivar the Boneless=0028.05300011
268KWW.001730001
269gammelgandalf1230017.24104410
270okan55tr00100000
271loordqhs00122.0680001
272Alpha0017.6560001
273Saitama0016.4140003
274oihcinerDna0012660001
275Baby shark0017410001
276csavargo200016.4140003
277darkskater0027.2770001
278Prucs3k00116.354057.17957.1792
279ajtony0012.1640001
280Xtricker0023740001
281Taszilo0034.5710002
282mc.krisztian1996001750001
283andor51200111.6256.42306.4232
284VGergo0014.4380001
285obelix0014.3370001
286Pisti unguru0028130002
287Tibivagyok001329.835057657633
288Gannik00179.6160001
289berke0000019.5070001
290Viktor Manuel001750001
291kriszt1000100000
292juro00222.53344004403
293Kokoye0012.1720001
294morf3uus00100000
295THE EXPENDABLE001110.4630001
296Arzengaming0017700001
297don corleone0017270001
298izsmmmo0027240001
299sam060200100000
300Dxmxnxk50012.1380001
301sx320018.1610001
302Hokker Pokker0017.27000010
303CapitalBra0014480001
304MARTIN...0017.22900010
305Sabenn0014.2290001
306banhalmigergo19950020048.84248.8420
307roland1667001730001
308savvas1982001210001
309ledi dama0031.0430003
310herodes980017.5850001
311pimba0017.2770001
312SnakeMountain0016.4140003
313hispano0018.1610001
314Can be only 1 winner0023110002
315VASIATI00105.51905.5190
316carrygold0016.4140003
317jumpigodx0011940001
318BGHunter00214.9040002
319attila1111110014.5220001
320rudi440013010001
321szitasgergo96001510001
322VMartonK00100000
323glis50014111.98801.9881
324zolii690021.7720002
325Monyopapa0014.2290001
326=Expendables=00100000
327Sukthezenutz0012.0110001
328feri9800619.17000017
329Ironman210018.1610001
330-GoodDayToDie-001210001
331mrFles00100000
332BornT0Bash0039.3070005
333Magnum06120012.1380001
334Feel is Back00100000
335Kareka0024.2760002
336Dokimano0012.1380001
337Sirday0017.0290001
338Úr király FodHun0017.28400010
339killcoyote00100000
340NandiBekeHU0017.2550131310
341Capricornus1001135.3310001
342hazpesinde0049.1280004
343Galacano0013070001
344W1zKh4l1f400115.6372.27502.2752
345viiper0017270771
346MarXotkin0012910001