Szezonális ranglista

Nézd meg a szezonális ranglistát. A szezonális (havi) ranglista minden ereményt tartalmaz az adott hónapból. Ki tudod választani melyik hónap eredményeire vagy kíváncsi.

#JátékosTP Avg LP#KörökPontokLETLEVLEFalvak
-FreeDom37647834.753.47628.578.1551.351.78529.930.7892.966
=VadVirág=26533.13836.779.2652.814.0069.746.02812.560.8663.141
Blueman15719.6388.970.2741.747.558121.9291.566.919809
4CARBONN1535132.525.805560.36136.671597.03253
5TIPO TOSTO13969.5236.402.13015.161.806580.13315.741.9393.001
6Baldr124314461.976079.27079.27050
7- Orochi is King11939.67315.204.4937.027.04930.2047.051.7071.516
8Blackangel201011422.852.268.559305.50812.816.73913.122.247230
9Binehderbeste1045227.005.9804.312.9381.790.4796.103.417589
10zuuupi9824.541.856.5146.359.0825.716.76711.939.894161
11ipse729713.8674.838.81538.080190.48846.667425
12fatter8512.147485.071100102.754102.85454
13IM THE ONE7915.851.399.397171.77350.992246.512133
14joker1072985.857.23840.1871.728.6132.314.724492
15vvvv6917.254474.3313402.2982.63851
16Chester1507618.7173.457.657159.043286168.921301
17halacska61617.638756.6424.6281.349.0931.295.73874
18janku115410.8528.833.946782.820002.379
19aaaa15217.3332.357.049155.3551.557.4321.712.787193
20Le respect.fr522622.180.68724.9725.6539.293196
21Anonymus1481631.264.742193.38343.494223.308127
22Lacy93477.836222.434377251.207251.58420
23fürtöcske44114125.06200016
24Hispan4414.67321.030365.2221.652.9632.018.18515
251euro404011.436.9883.828.38503.942.974137
26A Magnifikusok4020217.8780002
27anyuka5313812.673289.48407.1207.12035
28LowFastFox3718.5217.272.55017.048.4115.521.04922.569.4601.656
29clever tiger377.45763.016145.3331.509.0291.654.36267
30SKYLine023649838.75201.880.0081.921.02172
31FARUUUK3649332.6722.1200035
32rajtfa363614.7995.141002
33Gemma von Toggenburg355.83649.59000010
34Natsu326.45239.55653.57951.19371.84224
35-Freedom Is King313117.9137.2648.08530.7552
36sx323065786.62300070
37lordne2914.5211.106.7151.150.85601.216.1291.106
38whatdoesthefoxsay2828111.130.1767.685.3706.941.42014.626.7901.129
39hajduk282813.4710002
40Natyka1985279320.72752.735222.035272.76610
41- Noob x3261321.906.96539.43823.155.88723.195.325160
42andras19662555215.48600030
43Chester95256.254175.78500017
44RobertXxX235.75412.16220.679643.94452.8032
45gyurmahad227.333107.195038.24738.24714
46Vandor84225.5466.4970008
47Jani Lovag227.33318.8440006
48rabneo2222110.4310001
49alsda7222212.6863.9215.2969.2171
50cziko hhnor2173221.03722532.29732.52220
51kdani21122110.5282913.134164.490177.6241
52-Ra.GeX?205463.66019.855008
53dragonfosters1232010215.828406.4881.759.6352.166.1232
54Naddi2020110.1530001
55Lowhit19191332.737105010540
56KUZMA16.1818149.5000197.580199.5126
57Asthma181819.3300001
58gyuma172.8362.388.3664.143.76704.257.552247
59GreeckMan17171603.384636.68070.976707.65649
60watta178.524.2490004
61sakos168249.7530748.80905
62farkas8906081616143.1910005
63cukolyka4ever165.3331.95310.17911.09621.2753
64taskoca153.7541.905.742000158
65izsmmmo157.5241.4020005
66Dekameron157.5237.28930.444377.604408.0484
67valaki123157.522.325050.48550.4851
68Hencs144.67330.9830005
69-Subotica-14726.202114.3240126.2941
70Rzly53144.6735.0242.64124.84927.4902
71Pika1313115.7760002
72Abdurrahim12121450.75916.1371.383.9731.400.11037
73avidoln126216.8310002
74hapee12628.3790001
75Zolee08912622.1731.69249.98349.9832
76Blexos121211.4470001
77kostasaek2111111428.351621.20160.199681.40035
78Tufan77777115.5286.14719.552301.609273.5298
79Genovese115.5222.2370002
80CamouFlash21115.5217.2770002
81attila111111115.5217.2770002
82pi-pe112.75414.4060004
83TMIKE1111110.0050001
84ati.431111110.0050001
85detre12111114.9460001
86lelkes103.333154.28513.598562.234575.83214
87Blackfire103.33385.00202.520011
88bazi86102.5422.3400004
89CoD.103.3332.2870003
90Luis Fuerza10521.8251.511.1343.328.6194.839.7531
91marcel00192.25412.3800003
92h4Ktron881437.70000036
93Szekerce7484225.67325.278027.7773
94bohoc 518814.8780004
95NotGeilePflaume8810388.781471.298860.0790
96meno1771.75495.767030.723010
97Pisti1577191.80700011
98waxdi957714.0560001
99DobrinX73.5273633.1972.405.1882.438.3851
100.The Dark Devil.771008.984.1098.992.9100
101somapapp66786612.6040001
102Nolina6611.018521001
103magyarok6617990001
104Hamburgi7663276210.19553.26265.9381
105KocsisA5517.2980001
106THE EXPENDABLE51.2543.7896412.3783.0194
107dinnyebalna51.6732.0370003
108csedi5519270001
109halloq42214.54466.9401.769.2121.836.1522
110leons3310114.489549.300663.7890
111renzo1420.67319.452445906344
112ZoCKii20.33613.610345.832557.323903.9924
113Silent Killer221010.719000
114diverplay111133.85688.911099.11711
115XxSenpaiYixX10.5236.3906.44542.81018.6623
116gizmó11115.82402002002
117Timmy Trumpet10.3338.4092.945003
118*Kuwka*10.527.538401.7101.016.7021.418.4122
119erika11221119211.9454.3546.2991
120gothis111727027.63727.6371
121-INSANE*11134901.543.0931.543.0931
122iamarqis10.5251385.474001
123LukasSalber1110156.3250193.8210
124super super111005.4485.4480
125Huizhacka1110102.4291.092.1271.194.5560
126jozsibeata002187.66000016
127kevo83001133.30800011
128levivagyok00161.3250005
129SZILÓ00250.0340005
130Maaxisback00136.9420003
131Kaiten00136.7450003
132vadkutya00136.3900003
133Iliszi00227.2620004
134Marszell00116.0390002
135Patrik10000112.2320001
136Kareka00212.1300562.82901
137Szkokky00112.1300001
138Noctis00112.1300001
139üllő00210.8370002
140paxvell0019.9620001
141Kakukk180049.074128.6255.1735.1732
142Bencz950028.1930002
143paranolmal0017.2720001
144csokki0017.2720001
145elfform0013.6230001
146H.Balázs0022.6630002
147Gergo490011.7900008
148tunguzka010021.78909.64201
149Bilbo0021.4540002
150Joesrek0031.4230004
151Kristóf120890031.1270004
152texastom0011.0800001
153Thor05040017880001
154Privatism0017760001
155pisti19700017730001
156SL940017690001
157Joke0017670001
158TheTomboy970017530001
159Lightningatti090017470001
160Luis ?0017270001
161crazy froog0017270001
162OwenReds0017270001
163Kokó0017270001
164- Mr. President0017270001
165tibax0017270001
166jojartpeti0017270001
167tothsunyi0017270001
168mc.krisztian19960017270001
169Aonro.hun0017270001
170engizoltán0016680001
171ZoliNik200015590001
172Banderas890014590004
173nemzeti720014540001
174Pernye0014380007
175Misanthrope0014240001
176223iq002367706002
177Cash0013160001
178gemeszoli1100012790001
179hoho670012510002
180Eszter04002209018.03301
181dzsekicsen33330011730002
182Trotter0010011620001
183*Medve*0011190001
184jhhjjjh001900001
185danna001810001
186laci2727001700001
187MurkaLáp001700001
188Tshibuabua001640001
189Interceptor001490001
190cCcTURKEY001210001
191ready00100000
192milkabusz00100000
193vaskalapos00100000
194dett-LoL00100000
195Lammbock002016.190032.0640
196shane00100000
197Brutall001030.994129.42500